Viljandi Extreme Sport

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
Kasutaja avatar
Konflict
Rattur
Postitusi: 311
Liitunud: 16. 04. 2003. 20:21

Viljandi Extreme Sport

Postitus Postitas Konflict » 18. 06. 2004. 13:54

Väga tase pood. Hommikul helistatakse et saan raami kätte. Lähen siis poodi makasn 8000kr ära. Ühtegi paberit vastu ei saa. Nuh eks läksin küsima. Müüa suhtumine oli, et noh ma võin ju garantiilehe teile kirjutada. Siis küsisin et ega teil kaelakausse ei ole. Vastseks sain, et ei. Müüa küsis ka seda et kus ma ratta kokku laon, ma vastasin, et kodus. Noh ega siis midagi raam autosse ja Hawaisse kaelakausse panema. Aga ennäe üllatust raam on defektiga. Alumise kaelakausi koht on kukkumis jäljega. Siis kohe tagasi Extreme Sporti. Ja siis hakkas pirne tulema müüa poolt (ega müüa nüüd päris kaine polnud) 30 minutit mis ma ära olin olnud ütles müüa et sa olid ju 2 tundi ära et mida kõike selle ajaga ma teha võisin. Siis jäi ette see et ma Hawaisse läksin. Sest ma olevat öelnud et panen ratta ise kokku. Aga kui ma Extreme `ist kausse ei saa siis ju loogiline et lähen teise poodi neid ostma. Ja ma küsisin ka kaelakausse neilt mida müüa nagu eriti enam mäletada. Ühesõnga oli nii et pood pole milleski süüdi 100% süüst puhas. Pole kahtluski et mina süüdi mina.



Kuid helistades Tallinna Rocca Extreme sporti seal oli palju paremad ja mõistvamad müüad. Uuriti ja lahendati probleem ilusti ära ja nüüd saan mõne päeva pärast uue raami. Nii et siiski õnnelik seiklus oli mul täna.

Kuid siiski kes Viljandis Extreme sporti lähevad Võiksid Tõnu nimelisest müüast eemale hoida säästate enda närve. Kuid see Sirelpuu on norm ta ei jaga asju eriti aga väga abivalmis ja ei targuta.

Bimmer
Rattur
Postitusi: 190
Liitunud: 03. 11. 2003. 16:44

Postitus Postitas Bimmer » 18. 06. 2004. 14:30

See on küll imelik, et raamiga kaelakausse kaasas ei olnud. Enamike (näiteks Schwinn, mis toodetakse samas tehases, kus GT) tootjate raamidega on need küll kaasas.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 18. 06. 2004. 15:09

Bimmer kirjutas:See on küll imelik, et raamiga kaelakausse kaasas ei olnud. Enamike (näiteks Schwinn, mis toodetakse samas tehases, kus GT) tootjate raamidega on need küll kaasas.
eri tootjatel eri poliitikad mis raamiga kaasa tuleb ja mis mitte.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Rattapoed”