authori esindus tartus

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

authori esindus tartus

Postitus Postitas taavid » 17. 05. 2004. 21:09

järsku keegi teab kohe öelda - kas tartus teeb authori rattale garantiihooldust (no see esimese 400-500 km järgne hooldus) ainult see riia mnt lõpus olev pood? või teeb mõni veel? nt see uus tirsi juures olev rattapood?

Külaline

Re: authori esindus tartus-taset ei ole

Postitus Postitas Külaline » 04. 06. 2004. 07:40

taavid kirjutas:järsku keegi teab kohe öelda - kas tartus teeb authori rattale garantiihooldust (no see esimese 400-500 km järgne hooldus) ainult see riia mnt lõpus olev pood? või teeb mõni veel? nt see uus tirsi juures olev rattapood?
kauplus Velospets on see seal riia mnt.lõpus.Peaks ütlema ,et authori müügiinimestega on probleeme.Ma ise ostsin author-instincti 3-nädalat tagasi viljandi authori müügikohast ja nüüd on probleemid lahti.Esiteks ei saa ma teha garantiihooldust tartus vaid pean maksma selle eest või minema sinna kuhu ma sellle ostsin.
Teiseks:on probleeme amordiga ja seda ei taha tartus keegi näha ja tellinna esindus ei anna ühtegi konkreetset vastust.Amort on manitou axek-elite(lukustatav)-juhuks kui kellegil on hüva nõu anda?

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Re: authori esindus tartus-taset ei ole

Postitus Postitas taavid » 04. 06. 2004. 08:08

oxbowe kirjutas:kauplus Velospets on see seal riia mnt.lõpus.Peaks ütlema ,et authori müügiinimestega on probleeme.Ma ise ostsin author-instincti 3-nädalat tagasi viljandi authori müügikohast ja nüüd on probleemid lahti.Esiteks ei saa ma teha garantiihooldust tartus vaid pean maksma selle eest või minema sinna kuhu ma sellle ostsin.
Teiseks:on probleeme amordiga ja seda ei taha tartus keegi näha ja tellinna esindus ei anna ühtegi konkreetset vastust.Amort on manitou axek-elite(lukustatav)-juhuks kui kellegil on hüva nõu anda?
tegelt ei pea seda esmahooldust üldse authori edasimüüja juures tegema, ise tegin kivilinna juures kaupluses jalgratas (kodule kõige lähemal). endal samuti ratas viljandist ostetud. esmahoolduse eest peab nagunii maksma. garantiihooldusest tõesti ei tea - siiski loodan, et seal velospetsis saaks tasuta tehtud!???

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: authori esindus tartus-taset ei ole

Postitus Postitas tarmo » 04. 06. 2004. 08:13

taavid kirjutas:esmahoolduse eest peab nagunii maksma. garantiihooldusest tõesti ei tea - siiski loodan, et seal velospetsis saaks tasuta tehtud!???
kas tõesti peab maksma? näiteks rademaris on küll tasuta. nii esmahooldus kui ka muu hooldus esimese hooaja lõpuni.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 04. 06. 2004. 08:15

Helista viljandisse ja räägi oma mure ära.T:4333839
Ega nad siin seda niikuinii remontima ei hakka vaid saadavad Tallinna.
Ja Authoril peaks igasugused hooldused aasta jooksul olema tasuta.Vähemalt minul oli.

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Re: authori esindus tartus-taset ei ole

Postitus Postitas alar » 04. 06. 2004. 10:00

tarmo kirjutas:
taavid kirjutas:esmahoolduse eest peab nagunii maksma. garantiihooldusest tõesti ei tea - siiski loodan, et seal velospetsis saaks tasuta tehtud!???
kas tõesti peab maksma? näiteks rademaris on küll tasuta. nii esmahooldus kui ka muu hooldus esimese hooaja lõpuni.
See vastab tõesti tõele.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 04. 06. 2004. 10:00

Alpriisil/Tartu Velospetsil on nii, et 300km pealt tehakse täishooldus, tavapärase 300krooni asemel 40-ga. Selline sümboolne summa, et
põhimõtteliselt ei maksa suurt midagi. Edaspidi on jälle kõik tasuline, ei mingit aastat, samas neil on töö 2x odavam kui ntx Hawaiis või Extremes.
Keerulisemate asjadega on jah olnud probleeme, ntx amordid vmt.
Seda esmast hooldust näiteks teised kohad eriti ei praktiseerigi.

Loomulikult nad ei taha teha seda esmast hooldust 40 krooni eest, sest nad pole sinu käest ratast müües raha saanud.

Aga ma arvan et vii ratas sinna ja lase neil keerata ja määrida, mida nad vajalikuks peavad - pääsed umbes 150-ga krooniga.

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 04. 06. 2004. 12:43

Samad probleemid vaevavad ka Kaubamajast, HobbyHallist vms. ratta ostnud omanikke. Aga kui need samad kohad pakuvad ratast jällegi 200 kr odavamalt, tõttavad uued rattaostjad rõõmsalt sama reha peale astuma.
- Väntan visaduse levialas -

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Re: authori esindus tartus-taset ei ole

Postitus Postitas taavid » 04. 06. 2004. 16:25

tarmo kirjutas:
taavid kirjutas:esmahoolduse eest peab nagunii maksma. garantiihooldusest tõesti ei tea - siiski loodan, et seal velospetsis saaks tasuta tehtud!???
kas tõesti peab maksma? näiteks rademaris on küll tasuta. nii esmahooldus kui ka muu hooldus esimese hooaja lõpuni.
seal kivilinna jalgrattas maksin 150 eeki, oleks nendelt ostetud ratas olnud (mul oli viljandist) oleks olnud umbes poole odavam. paljudel poodidel on tõesti ratast ostes aasta lõpuni hooldus (või see nn esmahooldus vist ainult?) tasuta... aga garantiist - no ma loodan et pole sinna asja üldse :) aga jah, ootaks et selline suht palju rattaid müüv kauplustekett selliseid jamasid ei tekitaks stiilis "mine sinna linna sealt ratta ostsid".

Vasta

Mine “Rattapoed”