.

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Postitus Postitas Hanno » 04. 03. 2004. 20:26

Ruve kirjutas: mõtlesin 4 tuhat netopalka. arvan, et rattapoodides mehaanikud ei saagi rohkem, või eksin?
Lepingu järgi on töötasu kahe poole omavaheline kokkulepe, mis kolmandatele pooltele avalikustamisele ei kuulu :D Ega ma tahagi spekuleerida sel teemal, kes kui palju saab kuskil, pole minu asi. Tahtsin nö "tavalise" kodaniku arvamust kuulda, mida peetakse ebanormaalseks ja ka mida normaalseks. Mulle väga vajalik info :) Kuid ütlen siinkohal vaid niipalju, et hea töö eest makstakse soliidses firmas alati hästi. Ükskõik, mida siis teed. Vahet pole, kas Soomes või Eestis.

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 04. 03. 2004. 21:12

Meil on veel Taani ja Soome hindadeni väga pikk maa. Seal ei saa sisekummigi alla 100 EEK'i.

Huvitv oleks teada, mis sina küsiksid korraliku sisekummi eest, kui alla 100, siis teeme diili! Olen siin näinud müügil hinnaga 100-180 eeku tükk. Jutt korralikust superlight variandist. Tavalise eest küstakse mingi isegi 70eeku tavaliselt. Kui rääkida sealsetest(soome) hindadest, täpsusta palun mida mõelda hoolduse all, et oleks võrdlusmoment õiglasem ka sinu jaoks.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 04. 03. 2004. 21:30

maxspeed kirjutas:Meil on veel Taani ja Soome hindadeni väga pikk maa. Seal ei saa sisekummigi alla 100 EEK'i.

Huvitv oleks teada, mis sina küsiksid korraliku sisekummi eest, kui alla 100, siis teeme diili! Olen siin näinud müügil hinnaga 100-180 eeku tükk. Jutt korralikust superlight variandist. Tavalise eest küstakse mingi isegi 70eeku tavaliselt. Kui rääkida sealsetest(soome) hindadest, täpsusta palun mida mõelda hoolduse all, et oleks võrdlusmoment õiglasem ka sinu jaoks.
http://www.aggio.fi
Michelin A1 Aircomp Latex 18-23 x 622-700, 15 EUR, ei varastossa
Vittoria Ultralite 19-23x700 8 EUR, tulossa
4-6 euroseid kumme on ka kohapeal
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Rattapoed”