Spordipoed

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
ain
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 04. 06. 2003. 19:55

Re: M: MTB Giant Suspension 840 ATX (pildid)

Postitus Postitas ain » 17. 02. 2004. 00:05

erikr kirjutas:endise Pirita toidupoe ruumides. uksest sisse ja otse läbi järgmise ukse, paremale jääb mingi hilbupood. teine pood sel kontoril on Tartu mnt ja Türnpu nurgal, sissepääsuga Türnpu tänavalt. ise nimetavad end Jalgrattakeskus
Vabandust, mitte hilbupood, vaid West Sport, üks parimaid spordipoode kui tegeled näiteks rattasõidu kõrval ka jooksmisega. Parim tossuvalik, parim jooksuriiete valik, mitte nagu Sportland või Nike, kust sporditegemiseks väga vähe leiab.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: M: MTB Giant Suspension 840 ATX (pildid)

Postitus Postitas erikr » 17. 02. 2004. 00:13

ain kirjutas: Vabandust, mitte hilbupood, vaid West Sport, üks parimaid spordipoode kui tegeled näiteks rattasõidu kõrval ka jooksmisega. Parim tossuvalik, parim jooksuriiete valik, mitte nagu Sportland või Nike, kust sporditegemiseks väga vähe leiab.
kõik on suhteline - mulle jääb ta hilbupoeks. kõige ligem koht mida julgen teatud mööndustega spordipoeks pidada on Stockholmis Stadium. aga see on tiba offtopic.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 786
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Re: M: MTB Giant Suspension 840 ATX (pildid)

Postitus Postitas LauriA » 17. 02. 2004. 09:21

erikr kirjutas: kõik on suhteline - mulle jääb ta hilbupoeks. kõige ligem koht mida julgen teatud mööndustega spordipoeks pidada on Stockholmis Stadium. aga see on tiba offtopic.
Spordipoodide (et milline neist on hea või siis kehva valikuga)kohta võiks oma teema teha küll (ja siis praeguse teema viimased kirjad sinna cut'n' pasteda)

Stadium on see kesklinnas nö jooksurajaga pood?

Nojah, siis minu jaoks samuti normaalset spordipoodi Euroopas ei ole.

Lauri, tahaks John Stocktoni originaal jersey't :( :( Vähemalt 2002 Euroopa tuuril olles ma neid Saksamaa suurlinnades ei näinud. Igas poes olid täpselt samade pallurite särgid.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: M: MTB Giant Suspension 840 ATX (pildid)

Postitus Postitas tarmo » 17. 02. 2004. 09:29

LauriA kirjutas:
Lauri, tahaks John Stocktoni originaal jersey't :( :( Vähemalt 2002 Euroopa tuuril olles ma neid Saksamaa suurlinnades ei näinud. Igas poes olid täpselt samade pallurite särgid.
keegi võiks tõesti siit teemast selle asja ära kolida. ma ei näe mingit seost kodanik stocktoni särgil ja jalgrattaspordil.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 17. 02. 2004. 10:46

Väga normaalne oleks kui särke ja muud suveniirkaupa spordipoodides ei pakutaks.

liina
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:41

Postitus Postitas liina » 17. 02. 2004. 13:59

priidik kirjutas:Väga normaalne oleks kui särke ja muud suveniirkaupa spordipoodides ei pakutaks.
Miks :?: :?

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 17. 02. 2004. 14:27

liina kirjutas:
priidik kirjutas:Väga normaalne oleks kui särke ja muud suveniirkaupa spordipoodides ei pakutaks.
Miks :?: :?
Sellepärast, et selleks on suveniiripoed....

liina
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:41

Postitus Postitas liina » 17. 02. 2004. 14:38

René kirjutas:
liina kirjutas:
priidik kirjutas:Väga normaalne oleks kui särke ja muud suveniirkaupa spordipoodides ei pakutaks.
Miks :?: :?
Sellepärast, et selleks on suveniiripoed....
Hm... oled sa käinud mönes suveniiripoes, spordipoes vöi fännipoes?
Suveniiripood on see kus on linna(maa) sümboolikaga asju - tassid, taldrikud, pildid, särgid jms.
Spordipood - hõlmab endas kõike spordiga soenduvat. Sealhulgas ka fännitarbeid (särgid, püksid, dressid jne).
Fännipood - näiteks vaid ühe klubi või ühe ala fännidele möeldud poed. Ja sisaldab tösiselt migaiganes selle ala/klubi asju.

Ma ei näe selles midagi halba kui spordipoes müüakse ka üldisemaid fännitarbeid. Jah spetsiifilised (a la pudipölled ning pesu klubi logoga) klubi fännidele möeldud tarbed jäägu fännipoodi aga klubide särkide müümises ei ole midagi halba.

Kisub na OffTopikuks. St kui mõnele moderaatorile/administraatorile ei meeldi see jutt siin teemas võib ju vabalt kuhugi mujale ka selle paigutada!

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 17. 02. 2004. 18:22

Üldiselt on eestis spordipoodidega selline lugu, et teatud spordiala asju saab osta teatud, kindlatest kohtadest. Siinkohal teen nimekirja enda poolt kasutatavatest spordipoodidest koos tootegrupiga:
Jalgrattad: Rademar, Velo+, NRP
Surf: Hawaii, Extreme, Surfhouse
Suusatamine: Siljasport, Hawaii, ATsport
Oakley toodangut (prille ja igapäevakasutuses olevaid rideid) ostan West-ist
Lisaks külastan aegajalt ka Exitsporti ja Jeans&sporti

ain
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 04. 06. 2003. 19:55

Postitus Postitas ain » 17. 02. 2004. 20:57

Kui on juhust ja sattute Barcelonasse, siis külastage Placa de Catalunyal asuvat El Corte Ingles kaubamaja spordiosakonda- see on eraldi 6-7 kordne hoone, kus suurematel tootjatel- Nike, Adidas ja mõnel teisel veel terve oma korrus. See on parim mida mina Euroopas külastanud olen.

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 17. 02. 2004. 22:13

ain kirjutas:Kui on juhust ja sattute Barcelonasse, siis külastage Placa de Catalunyal asuvat El Corte Ingles kaubamaja spordiosakonda- see on eraldi 6-7 kordne hoone, kus suurematel tootjatel- Nike, Adidas ja mõnel teisel veel terve oma korrus. See on parim mida mina Euroopas külastanud olen.
On olnud võimalus seda külastada ja võib kindlalt öelda, et sealt saab kõike. Kui letis ei näe, siis kindlalt tellitakse. Käisin ka Madridis El Corte Ingles kaubandusketi paaris kaubamajas. Võid täiega ära eksida. 3 korrus on maa all ja 7 korrus maa peal.
- Väntan visaduse levialas -

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 18. 02. 2004. 01:05

surfar kirjutas:On olnud võimalus seda külastada ja võib kindlalt öelda, et sealt saab kõike. Kui letis ei näe, siis kindlalt tellitakse.
Kas tahad öelda, et ühest ja samast kaubamajast on võimalik osta Trek fuel 100, Neilpryde Core 4,4, fischer rcs suusad ja kogu muu värk veel, mida sul sportimiseks võiks vaja minna?

Vasta

Mine “Rattapoed”