Hawaii Express nöögib!

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Suletud
Kasutaja avatar
smile
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:56

Hawaii Express nöögib!

Postitus Postitas smile » 28. 07. 2003. 16:53

Avastasin eelmine nädal, et mind juba kaks aastat truult teeninud
Giant Aluxx raamil on sadulaposti kinnituse ja selle juures oleva keevituse vahele tekkinud mõra. Kuna raami garantii on 5 aastat, ja mu ratas jookseb alles kolmandat hooaega, arvasin oma sinisilmsuses, et Hawaii Express, kust ma oma ratta soetasin vahetab mu raami välja, või parandab (keevitus?) praeguse. Viisin eile siis oma ratta Piritale ja seal võeti see vastu. Öeldi, et peamehaanik tuleb esmaspäeval ja vaatab asja üle. Lubasid helistada.
Ootasin, siis täna terve päeva ja nüüd õhtul helistasin et uurida misjärgus asi on. :roll: Tahaks ju võimalikult kiiresti jälle sadulasse.
Pärast mitmekordseid suunamisi ühendati mind lõpuks töökojaga. Kui olin neile oma jutu ära rääkind, (a'la eile tõin ratta) siis paluti oodata.
Lõpuks ütles mingi mehaanik, et kahjuks raamile garantii ei kehti, kuna sadulakelk on viimases asendis(!!!) Kui neile viisakalt meelde tuletasin, et sadul on küll taha lükatud, aga ta on sadula reguleerimispiirides, mitte sealt jõuga kaugemale nihutatud, ei osatud selle peale midagi tarka kosta.
Siis öeldi veel, et sadulapost on liiga kõrgele tõstetud. Ei tea küll, mille järgi nad selle järelduse tegid, sest kui ma eile ratta töökotta viisin, tõmmati esimese asjana sadulapost välja, ja keegi ei öelnd midagi selle liigse kõrguse kohta(!!!).
Kui protestisin, et kuulge kuulge nii see asi nüüd küll ei käi ,soovitati tarbjakaitsesse pöörduda, või vastu võtta nende "suurepärane" pakkumine, milleks on see ,et ostan (!) neilt mingi Scott MX 5 raami (hind ca. 3000 tuhat - "arvestatav allahindlus", kaal ca. 2 kilo, minu praegune Gianti raam ca. 1700 gr) ja mu ratta jupid tõstetakse sinna tasuta :lol: ümber. Nonii - pikk jutt s... jutt, aga pidin seda kellegagi jagama. Andke nõu, mida teha :?:
Viimati muutis smile, 28. 07. 2003. 18:49, muudetud 1 kord.

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 28. 07. 2003. 16:59

tarbijakaitse?
Viimati muutis taavid, 28. 07. 2003. 17:00, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
silver
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 13. 04. 2003. 16:55

Postitus Postitas silver » 28. 07. 2003. 17:00

Täpselt sama lugu :shock:
Mulle aeti kägu, et raami purunemine oli tingitud valest sõiduasendist jms.
Loomulikult pakuti ka kohe "alternatiiv", et ostke meilt uus raam 50% soodustusega. Aga mul ei olnud seda tühist 6000 eek nagu kohe käepärast võtta :)
Nüüd ootan juba teist kuud....

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 28. 07. 2003. 18:37

Nõua uut raami, sest muidu ähvardad, et paned lehte,foorumi :) igale poole kuhu saad teate he toreda asjaajamise kohta..
No Pain No Gain

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 28. 07. 2003. 19:08

Loll küsimus. Kas tehasesse meilimisest ei tuleks midagi?

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Re: Hawaii Express nöögib!

Postitus Postitas Ruve » 28. 07. 2003. 19:11

smile kirjutas:Lõpuks ütles mingi mehaanik, et kahjuks raamile garantii ei kehti, kuna sadulakelk on viimases asendis(!!!)
sadula võid ka rohkem taha poole panna kui mõnel sadulal on kelk pikem,kui ma nüüd õigesti aru sain mis asi see kelk on...mõni sadula post on ju veel sellise jõnksuga,Thomson vist ntx,et sadul jääb veel taha poole.Selline asi ei tohiks küll veel raami lõhkuda.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Re: Hawaii Express nöögib!

Postitus Postitas Rom » 28. 07. 2003. 20:23

Ruve kirjutas:
smile kirjutas:Lõpuks ütles mingi mehaanik, et kahjuks raamile garantii ei kehti, kuna sadulakelk on viimases asendis(!!!)
sadula võid ka rohkem taha poole panna kui mõnel sadulal on kelk pikem,kui ma nüüd õigesti aru sain mis asi see kelk on...mõni sadula post on ju veel sellise jõnksuga,Thomson vist ntx,et sadul jääb veel taha poole.Selline asi ei tohiks küll veel raami lõhkuda.

Thomsonil on sadulapost eespoole nurga all.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Re: Hawaii Express nöögib!

Postitus Postitas Ereliukas » 28. 07. 2003. 20:29

Thomsonil on sadulapost eespoole nurga all.[/quote]

Mis on eespoole, mis tahapoole?
Vaata ntx Epic SWorksi
http://www.specialized.com/SBCBkModel.j ... mv9.j27006
, siis ütle uuesti, kummale poole see nurk oli.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Hawaii Express nöögib!

Postitus Postitas Oliver » 28. 07. 2003. 21:03

smile kirjutas:Nonii - pikk jutt s... jutt, aga pidin seda kellegagi jagama. Andke nõu, mida teha :?:
Küsi neilt homme kirjalik keeldumise põhjendus. Ütle, et sa tahad asja korrektselt ära lahendada ja rohkem ära kommenteeri. Kui paber käes, siis annan nõu.

Aga tee seda viisakalt ja alles siis, kui niisama rääkimisest enam kasu ei ole.

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 28. 07. 2003. 21:25

Ja kui võimalik, siis tõesta neile, et saa ei saa sadulas istuda kui sadul on kõige kõrgemas asendis.
Rattasõit on ajavõit

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Re: Hawaii Express nöögib!

Postitus Postitas Ruve » 28. 07. 2003. 21:27

Ereliukas kirjutas:Thomsonil on sadulapost eespoole nurga all.
Mis on eespoole, mis tahapoole?
Vaata ntx Epic SWorksi
http://www.specialized.com/SBCBkModel.j ... mv9.j27006
, siis ütle uuesti, kummale poole see nurk oli.[/quote]minu arust on tahapoole jõnksuga...aga sõltub ka kumba pidi rattal istuda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Re: Hawaii Express nöögib!

Postitus Postitas Rom » 28. 07. 2003. 22:07

Ereliukas kirjutas: Mis on eespoole, mis tahapoole?
Vaata ntx Epic SWorksi
http://www.specialized.com/SBCBkModel.j ... mv9.j27006
, siis ütle uuesti, kummale poole see nurk oli.

on mõlemat pidi,

http://www.velosport.fi/html/Cannondale/index.html

cyclocrossi rattal tahapoole ja ironman 3000 ettepoole :wink:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 28. 07. 2003. 22:35

toetan Oliveri ettepanekut. kirjalikult keeldumise põhjus. niipea kui kasutavad sõna ekspertiis, palu kirjalikku ekspertiisi tulemust.
igatahes Gianti UK esindus vastas mulle alla 24 tunni jooksul kui ütlesin neile, et rippuvale shima esikäikarile jääb mu raamil alumine pudelihoidja kinnitus ette. viisakas rahvas oli, seletasid kenasti põhjuse ära ja puha.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 29. 07. 2003. 07:53

Just. Küsi neilt paber keeldumise kohta. Tarbijakaitse ei ole kah paha mõte. Loomulikult peaks Sul olema fikseeritud, millal nad Sinu ratta sisse võtsid. (seaduse järgi on neil ca. 14 päeva aega probleem lahendada).
Mis puutub aga sadula nurka jne. - siis see peab olema garantii tingimustes sees. Kui ei ole, siis ei ole see ka argument raami vahetusest keeldumiseks.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 29. 07. 2003. 08:23

Ja kui nüüd üldse mõelda sellele, miks nad Sind jebima hakkasid.....
Põhjus kindlasti selles, et Giantit enam ei müü ja nüüd on neil pohhui sellest rattamargist. Jutt oli neil ka selline a`la "ahh oligi hea, et sellest rattamargist lahti saime". Hapud viinamarjad või mis?
Usun siiski, et nendega saab hakkama ka ilma tarbijakaitseta, kui natuke rohkem kisa teha. Mina küll sain, kui nad kiivri tehasegarantiid jõustada ei tahtnud.

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 29. 07. 2003. 09:58

Ma ei saa aru, kuidas ei mõisteta, et selline tegevus tuleb neile bumerangiga tagasi. Seda enam et tegelikult ei pea ju nemad seda raami korvama vaid tootja. Nende teha on see välja ajada, kuid sedagi on liiga palju oodatud nähtavasti.
Üksi ilusa tüdrukuga ja hea kujundusega reklaam ei korva sellist infot, mis siia ühe postiga üles pannakse.
Huvitav kas see suhtumine on mehhaanikute tasandil või omanike algatus.

Üks seisukoht, mille mina võtan alati on, et tõestage/tehke mulle üksipulgi selgeks, mida ma olen valesti teinud ja siis sooviksin seda sama asja paberile.

ja edasi veel rataste juures - nii kaua kui ükski eesti rattapood ei tee rattale eestikeelset kasutusjuhendit ei saa ka ükski mehaanik öelda, et "sadul oli liiga taga" või "toru oli liiga üleval" jne.
Kus see kirjas oli?
Ja juba see üksi paneb asjadele punkti.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 29. 07. 2003. 10:30

ei taha ka enam HE-ge tegemist teha. pidevalt mingi jama nendega. vahetasin seal kevadel keskjooksu, nüüd oli vaja hooldada, kuna mingi naksumine tuli sisse. viisin siis veloplusi ja sealt öeldi, et vändal on mahakeeramise vint p..sse keeratud ja et pole enam midagi teha, sest vänta enam maha ei saa...

mnjah. loo moraal võiks olla see, et hoolda alati ühes korralikus kohas, mitte hetkel lähimas punktis, on hiljem vähemalt kelle käest vastust nõuda. Ja kui on aega iga pisihoolduse pärast nädal aega jebida, siis hoolda HE-s.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 29. 07. 2003. 10:33

N kirjutas: ja edasi veel rataste juures - nii kaua kui ükski eesti rattapood ei tee rattale eestikeelset kasutusjuhendit ei saa ka ükski mehaanik öelda, et "sadul oli liiga taga" või "toru oli liiga üleval" jne.
Kus see kirjas oli?
Ja juba see üksi paneb asjadele punkti.
Vaatasin huvi pärast, et mis hoiatus inffi ratta kasutusõpetused (manual) sisaldavad. Rasvaselt oli välja toodud vaid see:
NOTE:
NEVER EXTEND THE HANDLEBAR STEM OR SEAT POST ABOVE THE MINIMUM INSERTION MARK AS THIS IS POTENTIALLY DANGEROUS!
http://www.falconcycles.co.uk/page.php?p.id=10

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 29. 07. 2003. 10:44

Märt kirjutas:ei taha ka enam HE-ge tegemist teha. pidevalt mingi jama nendega. vahetasin seal kevadel keskjooksu, nüüd oli vaja hooldada, kuna mingi naksumine tuli sisse. viisin siis veloplusi ja sealt öeldi, et vändal on mahakeeramise vint p..sse keeratud ja et pole enam midagi teha, sest vänta enam maha ei saa...

.
räägi parem kuidas vända kätte said siis?

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 29. 07. 2003. 10:56

ega ei saandki. naksub edasi kuni saan uued vändad ja keskjooksu kätte. siis saetakse keskjooksu võll läbi. ega kui saabki selle vända kuidagi kätte, ega siis enam kasutada seda saa...

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 29. 07. 2003. 11:18

Mis te nüüd siis kõike halba kirjutate... Minul on tartu hawaiiga väga head kogemused. Ratas on tipptopp korras, vahepeal on nii kaua ratta korda saamisega vaeva nähtud, et mehaanik nägi juba unes minu ratast :). Lugu ise seilline, vändates tuli mingi krõks sisse, see kostus väga keskjooksu juurest , viisin hooldusesse (ütlesin, et keskjooksus mingi krõks), võeti keskjooks lahti määriti ära, pandi kokku. Aga viga ei kadunud, siis uuesti poodi...nüüd juba määriti keskjooksu mitu korda aga viga ära ei kadunud. Kõik müüjad tegid proovi sõite ja arvasid ka, et keskjooks ikka jamab. Mahaanik ise võtab jälle keskjooksu lhti määrib ära ja proovib sõita ja siis tuleb aind igale poole saatmised sealt :D . siis teine mahaanik ütleb, et äkki taga jooksus viga.. Ja seal see kala oligi :) kokku jamati rattaga oma 2 tööpäeva, aga asja sai. Ja siis ükskord poodi minnes (just enne kukutud ja särk lõhki) ajasin ühe müüjaga juttu ja siis küsis, et kas ma uut särki ei taha, tal üks ag2r-i särk, natukene liimiga koos (nu profid ju liimivad oma särgile numbrid) algul küsis 100 eeku. ma ütlesin, et päris hea, et ma vaatan, kui raha saan ostan ära. Aga sis ütles, et ahh pohh...tule omme läbi, annan tasuta ära..ma jummala häppi :) ja nüüd sis ongi põhi särgiks see ag2r-i särk :) Mul küll HE-ga head kogemused ainult :):)
velo.clubbers.ee

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 29. 07. 2003. 11:19

Märt kirjutas:ega ei saandki. naksub edasi kuni saan uued vändad ja keskjooksu kätte. siis saetakse keskjooksu võll läbi. ega kui saabki selle vända kuidagi kätte, ega siis enam kasutada seda saa...
Mine autoremondi töökotta. Neil seal laagrite mahavõtmise tõmmitsad. Panevad mokad vända taha ja keskelt suruvad võlli välja.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 29. 07. 2003. 11:21

ja sealt öeldi, et vändal on mahakeeramise vint p..sse keeratud ja et pole enam midagi teha, sest vänta enam maha ei saa...

No ei usu, et piisavalt loova suhtumise puhul maha ei saa.
Ilmselt õige tõmbitsaga ei saa, aga peaks olema ka teisi võimalusi...

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 29. 07. 2003. 11:30

Märt kirjutas:ei taha ka enam HE-ge tegemist teha. pidevalt mingi jama nendega.
Asi on ilmselt selles mis suhe on tekkinud sinu ja konkreetse poe/müüja(te)/mehaaniku(te)ga.

Minul pretensioonid puuduvad HE Rocca poe kohta. Head suhted nii müüjate kui mehaanikutega.

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 29. 07. 2003. 11:31

Ereliukas kirjutas:ja sealt öeldi, et vändal on mahakeeramise vint p..sse keeratud ja et pole enam midagi teha, sest vänta enam maha ei saa...

No ei usu, et piisavalt loova suhtumise puhul maha ei saa.
Ilmselt õige tõmbitsaga ei saa, aga peaks olema ka teisi võimalusi...
Selle vända saab ka haamriga maha. Natuke õrnalt ringi ratast togida ja varsti on maas. Ega ta seal nüüd nii kõvasti ka kinni pole.
Kui nii ei tule, siis keera natuke seda vända polti lõdvemaks ja tõmba täie vindiga mingeid juurikaid metsa all, jumalast raudselt lõpuks logiseb lahti.
Porter Lifts Your Ranking

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 29. 07. 2003. 11:34

Lauri kirjutas:et kas ma uut särki ei taha, tal üks ag2r-i särk, natukene liimiga koos (nu profid ju liimivad oma särgile numbrid) algul küsis 100 eeku. ma ütlesin, et päris hea, et ma vaatan, kui raha saan ostan ära. Aga sis ütles, et ahh pohh...tule omme läbi, annan tasuta ära..ma jummala häppi :) ja nüüd sis ongi põhi särgiks see ag2r-i särk :) Mul küll HE-ga head kogemused ainult :):)
Jaa, eks tartu inimesed ole ikka paremad kui tallinnas. :wink:
Aga firma mulje kujundavadki need kes on vahetud kontaktid, kui sinna lastakse mingid suvad, kes on head mehhaanikud kuid kibestunud suhtlejad siis ei ole head oodata.
Tasuta Ag2r särk kuluks ka mulle ära, liimine või mitte...
Samas olen kindel et tasuta ag2r nokats on viimane asi mis ma selle nimega staffist niisama saan.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 03. 08. 2003. 20:48

Tuttavatel on HE raame garantii korras välja vahetanud küll. Aga HE kui rattapood mulle ei meeldi sel lihtsal põhjusel et nad müüvad ainult rattaid. Mingeid juppe sealt küll ei saa. Alati kui mingit junni küsima lähen neil seda ei ole ega tule. Kõige vihasemaks ajab veel see et palju asju mis neil Tallinnas on nad Tartusse ei too.

Kasutaja avatar
mtb
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 10. 05. 2003. 15:51

Postitus Postitas mtb » 03. 08. 2003. 22:25

minul HE ainult head kogemused :wink:
väga vastutulelikud ja hoolivad tegelased :!:

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 04. 08. 2003. 08:48

priidik kirjutas:Tuttavatel on HE raame garantii korras välja vahetanud küll. Aga HE kui rattapood mulle ei meeldi sel lihtsal põhjusel et nad müüvad ainult rattaid. Mingeid juppe sealt küll ei saa. Alati kui mingit junni küsima lähen neil seda ei ole ega tule. Kõige vihasemaks ajab veel see et palju asju mis neil Tallinnas on nad Tartusse ei too.
HE-l on jupid ainult oma esisõitjatele...kõik teised vaadaku ise kust osasi saavad :(

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 04. 08. 2003. 11:30

HEs on jah nii et juppe pole kuigi mehaanikud on head, neil paistab see varustaja?sisseostja suht turvas olevat. Tubeless kummi ventiili polnud tervel HE-l rattad seisid tossude kummidega kevadel vitriinis. Ise on Mavicu ametlikud esindajad siin regioonis. Ventiili hind ca 30 eeku.
Ust kummi täislaskmise-parandamise vahtu mida nt salome autos, maksimarketis kuhjaga 40-60 eeku, kehitatakse õlgu ei tea. Prorattapood peaks oma teeninduse ja teadmiste poolest fännidest ees olema. Aga nad ei viitsi väikeset murede ja diilidega tegeleda.Võistlusrattamüügil on nad tõesti paindlikud ning pakuvad suht norm diile. Ilmselt omanikud tegelevad sellega isiklikult. :idea:

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 04. 08. 2003. 11:43

mtb kirjutas:minul HE ainult head kogemused :wink:
väga vastutulelikud ja hoolivad tegelased :!:
Samad sõnad. Käin rocca HE-s ja igati rahul. Pisiprobleemidele puhul ei räägita kunagi 2 päevasest hooldusjärjekorrast, vaid kõik saab kohe lahendatud.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 04. 08. 2003. 11:49

www kirjutas:HEs on jah nii et juppe pole kuigi mehaanikud on head, neil paistab see varustaja?sisseostja suht turvas olevat. Tubeless kummi ventiili polnud tervel HE-l rattad seisid tossude kummidega kevadel vitriinis. Ise on Mavicu ametlikud esindajad siin regioonis. Ventiili hind ca 30 eeku.
Ust kummi täislaskmise-parandamise vahtu mida nt salome autos, maksimarketis kuhjaga 40-60 eeku, kehitatakse õlgu ei tea. Prorattapood peaks oma teeninduse ja teadmiste poolest fännidest ees olema. Aga nad ei viitsi väikeset murede ja diilidega tegeleda.Võistlusrattamüügil on nad tõesti paindlikud ning pakuvad suht norm diile. Ilmselt omanikud tegelevad sellega isiklikult. :idea:
Kahjuks pidime isegi ventiile hinnaga 10EUR tykk Soomest hankima... Häda ajab härja üle lahe...

Salome ja Maksmarketi vahud... kas keegi on neid UST kummi täissaamiseks proovinud ka? Endal on UST kyll purunenud vaid yks kord, kuid siis puhtalt enese lollusest... kuna Roomas polnud rattapumpa kaasas, yritasin kumme pumbata amordipumbaga... kaua ei viitsinud higistdada ja kuni 300psi manomeeter väikeseid rõhke täpselt ei näita, nii jäigi kummi rõhuks ehk 30 psi, sõita oli tegelikult väga hea, ainult et pimedas tagasi koju sõites oli vaja hakata järsust äärekivist yles hyppama... natuke valearvestust ja tagakummiga otse kivisse, kumm laksuga katki ja seda ei saa enam parandada ka, kuna purunes kohe serva juurest.

jannyy
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 20. 10. 2003. 12:17

Postitus Postitas jannyy » 21. 10. 2003. 11:54

sõbral oli häda et vänt oli lahti, aga maha ei tulnud, kuuskandl vint maas, lõppude lõpuks puuriti see polt läbi ja voilaa, saadi kätte :roll:

Kasutaja avatar
Heiti
Rattur
Postitusi: 535
Liitunud: 15. 10. 2003. 12:25

Postitus Postitas Heiti » 02. 02. 2004. 21:09

Märkasin täna, et HE-l uus koduleht. Sorry, kui see teistele uudis ei ole, aga ise märkasin seda alles täna.

http://www.hawaii.ee

link sama, aga sisu uus :wink:
Viimati muutis Heiti, 02. 02. 2004. 21:23, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 02. 02. 2004. 21:21

Ja kui sa juba teatasid, et uus leht, siis järsku oleks väikene link ka abiks.. :roll:
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 02. 02. 2004. 21:25

Corrosion kirjutas:Ja kui sa juba teatasid, et uus leht, siis järsku oleks väikene link ka abiks.. :roll:
SELLE raami pilt viib Su kindlasti kohale :)
Aga moraal on see, et mis sinu elus ka ei juhtuks,
alati on seal ruumi veel ühe õlle jaoks!

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 02. 02. 2004. 21:28

leidsin isegi juba aga sisu on sama mõttetu kui enne, lootsin näha kontreetreid mudeleid konktreetsete hindadega. Sealt lähevad aga viited edasi tootja saidile..
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 02. 02. 2004. 21:34

Corrosion kirjutas:...siis järsku oleks väikene link ka abiks.. :roll:
Äkki see: http://hawaii-express.com/
või siis see: http://www.hawaii.ee/

Miskit isehakkamist võiks ju kah olla.
Pilt
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 02. 02. 2004. 21:36

ma algul võtsin automaatselt http://www.hawaiiexpress.ee aga see ei tomind, siis mõtlesin, et mis ikka nuputan, tippisin otsingusse mõne hawaile tuttava brandi nt pinarello ja kohe tuligi ette http://www.hawaii.ee, lihtsalt kui keegi annab millestki uuest teada, siis miks ma pean ise seda otsima hakkama? :roll:
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 02. 02. 2004. 21:50

Corrosion kirjutas:...lihtsalt kui keegi annab millestki uuest teada, siis miks ma pean ise seda otsima hakkama? :roll:
Uudishimust? :roll: Mis ajendas sind siis esitama lingiküsimust? :?
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 02. 02. 2004. 22:47

Nimelt see, et tavaline hawaiexpress ei toiminud ja variante oleks olnud ju kümneid .. Lihtsalt kui ma vihjan millegile uuele vms, siis oma jutu tõestuseks annan mingi lingi. Aga see on teema on juba mõttetuks läinud ja pole nagu erilist mõtet edasi jahuda.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 03. 02. 2004. 13:14

http://www.hawaii.ee/
Corrosion kirjutas:aga sisu on sama mõttetu kui enne, lootsin näha kontreetreid mudeleid konktreetsete hindadega. Sealt lähevad aga viited edasi tootja saidile..
Nõustun sinuga täiesti. Sisu HE lehel pole, nagu eelmiselgi lehel. Disaini osas peaks ka kogenematu silm märkama eelmise HE lehega võrreldes suurt sammu tagasi :roll:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 03. 02. 2004. 13:28

OK, teema kisub viltu jälle....seega lukku. Kui kellelgi on Hawaii Expressi kui poe kohta midagi uut kosta, siis teeb uue teema.

Suletud

Mine “Rattapoed”