Extreme sport & specialized

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1117
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Extreme sport & specialized

Postitus Postitas siim_s » 28. 06. 2006. 23:53

kes veel pole näinud, siis extreme spordil uus koduleht. eriti huvitav tundus mulle see koht: http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=69
ehk siis paistab justkui tooks nad ka specialized rattaid maale. on neid ka mõnes poes näha juba? tartus üleeile veel ei olnud, aga see on ju mõne arvamuse kohaselt kõigest provintsilinn :)

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Extreme sport & specialized

Postitus Postitas Alvaro » 29. 06. 2006. 07:55

siim_s kirjutas:kes veel pole näinud, siis extreme spordil uus koduleht. eriti huvitav tundus mulle see koht: http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=69
ehk siis paistab justkui tooks nad ka specialized rattaid maale. on neid ka mõnes poes näha juba? tartus üleeile veel ei olnud, aga see on ju mõne arvamuse kohaselt kõigest provintsilinn :)
Ei ole veel näinud jah. Nende huvi Specializedi vastu on tõen. tingitud sellest, et mark on äärmiselt prestiizhne, Eestis kellegi teise rahaga sisse töötatud ja nüüd on neil võimalus seda lätlaste käest lihtsa vaevaga saada - ei pea ise megakoguseid Taiwanist tellima hakkama.
Kui mina valida saaks, siis ma läheks kasvõi kiusu pärast Lätti seda ratast ostma, et neid villemeid siin mitte toita. Ja hinna saaks ka tõen. parema.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Re: Extreme sport & specialized

Postitus Postitas m6mm » 29. 06. 2006. 08:07

siim_s kirjutas:tartus üleeile veel ei olnud, aga see on ju mõne arvamuse kohaselt kõigest provintsilinn :)
Olen kuulnud seda arvamust ennekõike tartlaste endi suust, saage nüüd ometi sellest üle!

Uudis ise on rõõmustav, samas jagan Alvaro arvamust Extreme kohta.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 29. 06. 2006. 10:33

Arvamust Tartu kohta jagan, vimma Villemite vastu ei mõista.

Imelik oleks ka, kui Specialized aastate kaupa siin esindamata seisaks ja keegi midagi ei teeks.

press
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 20. 04. 2006. 09:06

äri

Postitus Postitas press » 29. 06. 2006. 11:13

Igaüks võiks ju spetsi maale tooma hakata. Äri on äri ja mitte heategevus. Julge hundi rind on karvane.
Kui väntan, siis jõuan.

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 29. 06. 2006. 13:51

Ei saa ka aru, miks see Extreme nüüd nii paha koht on, et Specialize'i pakub? :roll:

Kui mõni arvab, et Speci müümine kullaauk on, siis võiks ju endalt küsida,miks Veloplus sellest ratsa rikkaks saamise võimalusest loobus? Väga tore, et keegi ka siinmail asjaga tegeleb, sest konteineritäit Specialize'i sisse osta ja sellest ainult pool väikese marginaaliga maha müüa ei ole ju teema.

Õnneks on meil vabariik ja EU ning Lätist ostuga võib kõik kohalikud kaupmehed ära "karistada" , kui see kellegile rahuldust pakub :twisted: Seda enam, et siia ka Speci rattad Läti kaudu tulevad. Lätlased võiksid siis aktsiooni käigus läti kaupmehi "karistada" ja tulla GT'd Eestisse ostma...siis on kõik karistatud ja väikeste harrastusratturite hinged rahul.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 29. 06. 2006. 14:04

SK kirjutas:Kui mõni arvab, et Speci müümine kullaauk on, siis võiks ju endalt küsida,miks Veloplus sellest ratsa rikkaks saamise võimalusest loobus?
Arvatavasti oli sellel konkreetne M-tähega algav põhjus?

Kõik karistajad võiks korra või paar K-Pax'i vaadata.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 29. 06. 2006. 15:00

Paluks mitte teemale juurde luuletada täie lauluga. Kas ma olen rääkinud, et ma arvan midagi kullaaugust, karistamisest, aktsioonidest ja sellest, et Specializedi müümine PAHA on? Luuleta kodus vihikusse.......
Mina pakkusin välja variandi, kuidas on veel võimalik Specializedi ratast endale soetada ja kui see kellelgi ei meeldi, siis on küll jama lugu! Vot nii.
Kui rääkida Extreme tegelemisest asjadega, siis sellega enam nii head lood ei ole nagu mõne teise rattapoega. Nad tegelevad nii mitmekümne eri margi ja tootega, et ei tegele õieti ühegagi (andke andeks, kui nad nt surfiasju paremini tunnevad, võibolla tõesti, ma ei tea seda).
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

esca
Rattur
Postitusi: 25
Liitunud: 03. 04. 2006. 11:22

Re: Extreme sport & specialized

Postitus Postitas esca » 29. 06. 2006. 15:11

Kui mina valida saaks, siis ma läheks kasvõi kiusu pärast Lätti seda ratast ostma, et neid villemeid siin mitte toita. Ja hinna saaks ka tõen. parema.[/quote]

Ei kõla just eriti intelligentselt! Lätis pidi vorsti ka odavamalt saama, miks mitte ostma minna....

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 29. 06. 2006. 15:41

Kaupmeeste puhul saab selgelt eristada vahendajaid ja vääristajaid: ühed müüvad, teised teenindavad. Praegu sattus kõne all olev kaubamärk ühe vahendaja käest teise kätte. Ehk mõlemad ei näe selle kaubamärgi ja toote potentsiaali muus, kui et "see peaks nüüd küll ise müüma". Sellest ka minu (ja ilmselt ka Alvaro) suhtumine. Kuidas keegi raha teenib, on ta isiklik valik. Lihtsalt et mina kui ostja saan valida, kelle stiil mulle meeldib.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 29. 06. 2006. 21:13

Toetan igati Spec. kauba uuesti müügile jõudmist. Olude kuiste pidin oma maantee ratta juurde sobivad riideesemed eestist (ja ka lätist) kaugemalt hankima. Vormi näide siin:

album_page.php?pic_id=3259

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 29. 06. 2006. 22:40

UrmasL kirjutas:Toetan igati Spec. kauba uuesti müügile jõudmist. Olude kuiste pidin oma maantee ratta juurde sobivad riideesemed eestist (ja ka lätist) kaugemalt hankima. Vormi näide siin:

album_page.php?pic_id=3259
ilus pois, ilus poiss:)

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 30. 06. 2006. 08:40

UrmasL kirjutas:Toetan igati Spec. kauba uuesti müügile jõudmist. Olude kuiste pidin oma maantee ratta juurde sobivad riideesemed eestist (ja ka lätist) kaugemalt hankima. Vormi näide siin:

album_page.php?pic_id=3259
Muidugi - Eestis ju ei müüdud XXXL õllekõhule vormi :lol:
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 30. 06. 2006. 20:12

Muidugi - Eestis ju ei müüdud XXXL õllekõhule vormi :lol:[/quote]

FA-FA..
särk ja püksid L+L. Kusjuures särk on ikka veel nati suur.

Kasutaja avatar
abuser
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 24. 08. 2005. 19:23

Postitus Postitas abuser » 30. 06. 2006. 21:35

valeta nüüd ..

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 30. 06. 2006. 22:06

nali naljaks, aga kevadel hawaiist castelli särki otsides, öeldi et ega meil M suurust polegi...keegi nii kui nii alla L'i ei osta. Ise ma ennast kääbikuks ei pea ja L oli selgelt suur. Huvitav kas on õlu odavamaks läinud või käiakse nüüd rattasärkidega linnas hip-hopi pidudel :roll:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 02. 07. 2006. 21:56

loodetavasti tuleb lisaks ratastele ka rekkatäis ribcage pudelihoidjaid. Need läheks ikka väga ruttu kaubaks :)

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 08. 08. 2006. 13:41

Käisin siis uudistamas mida neil kah müüa on Specialized kaubast, mitte midagi absoluutselt mitte midagi, :? mingi rähn leti taga ainult mõmises, midagi tarka ei osanud öelda, isegi ei tea kas järgmine aasta kavatsevad tellida või mitte. :?:
Kuidagi üldse on selle poeketi teenindajad kuidagi rähnade mulje jätnud.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 08. 08. 2006. 13:47

profit4 kirjutas:Kuidagi üldse on selle poeketi teenindajad kuidagi rähnade mulje jätnud.
tõsi, niipalju kui olen käinud rocca extremes on teenindaja hõivatud olnud msn-is toksimisega.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 08. 08. 2006. 14:10

erikr kirjutas:
profit4 kirjutas:Kuidagi üldse on selle poeketi teenindajad kuidagi rähnade mulje jätnud.
tõsi, niipalju kui olen käinud rocca extremes on teenindaja hõivatud olnud msn-is toksimisega.
Seal ainult üks tegelane, kellega miskit üldse võimalik rääkida on. Rattaid ja sellega seonduvat silmas pidades. Mine tea, äkki surfi poole pealt ullud profid :roll:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Vasta

Mine “Rattapoed”