Bike-Discount - legal restrictions

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 801
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Bike-Discount - legal restrictions

Postitus Postitas DeeJott » 05. 06. 2017. 20:38

Mis jant see nüüd siis selline on? Igal GPS kompuutril (või siis igal elektroonikatootel) punasega märge: Due to legal restrictions this product can't be send to your chosen delivery country

https://www.bike-discount.de/en/buy/bry ... /wg_id-311

PKT
Rattur
Postitusi: 149
Liitunud: 04. 11. 2015. 16:02

Re: Bike-Discount - legal restrictions

Postitus Postitas PKT » 05. 06. 2017. 21:10

Sellest vist kusagil siin räägiti ka, aga ise saatsin neile küsimuse kunagi ja mingi kamarajura tuli sealt vastuseks. Vist oli tegemist transpordfirma keeluga tarnida neid vahendeid kuna need nimetatakse kergestisüttivateks seadmeteks vms. Aga kuna samad asjad on müügil bike24 ja mujalgi, unustasin elektrooniliste vahendite ostmise sealt üldse ära.

priit908
Rattur
Postitusi: 402
Liitunud: 24. 04. 2006. 16:46

Re: Bike-Discount - legal restrictions

Postitus Postitas priit908 » 05. 06. 2017. 21:21

Ise sain neilt mõni aeg tagasi sellise vastuse - The product contains lithium-ion batteries. Due to of shipping-restrictions made by our logistic partners we are not able to send these to your requested country either, because they are considered dangerous goods.

Pikalt ei põdenud, nad ei ole õnneks ainuke saksa leht kes mõistliku hinnaga kola pakub (bike24, bike-components). Üritasin küll selgitada, et lasevad iseendale jalga kui sellist partnerit kasutavad, kuid siinne väike konnatiik neile ilmselt korda ei lähe ja need mõned kaotsi läinud tellimused ei morjenda.

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 658
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Bike-Discount - legal restrictions

Postitus Postitas j6ukur » 05. 06. 2017. 22:09

Mina kunagi uurisin tausta - süüdistavad oma poolt Omnivat, kes polevat nõus aerosoole, liitiumakusid ja vedelikke vedama. Liiga paljud pakid tulevat tagasi. Minu appellatsiooni peale, et ma kasutan tellimuses valikut DPD, ei kostetud midagi. Valides tarneriigiks Läti või Soome, on kõik OK.

Arvatavasti ses mingi tõetera on, et nad kunagi mõne siinse tarneahela lõpplüliga konflikti läksid ja nüüd sedapsi käru keeravad.

Vasta

Mine “Rattapoed”