Trossiost ja äri üldse NRP-s

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Trossiost ja äri üldse NRP-s

Postitus Postitas maxspeed » 01. 03. 2004. 17:06

Hanno kirjutas:Njah, ma olen nö "kilekotis" müünud viimased kolm aastat SRAM'i kette. Ostuhind on tõepoolest kuskil 4$ kallim, kui on pakendatud. Kõige kallimad on nö "karbis". Aga oleme võtnud seda odavamat sellepärast, et klientidele saaks paremat hinda pakkuda, kuna kett on ju sama ja enamus läheb niikuinii hoolduses peale.

Siinkohal tuleb praegu üks hambapasta reklaam meelde, kus küsimus, et kes maksab selle pakendi kinni... :D
Jah, küsimus pole tegelikult pakendis, vaid selle sisu usaldusväärsuses. Kui sul SRAMi erinev pakendamine on seotud vaid pakendamise küsimuse, mitte tootjatehase või kvaliteediga, siis on OK!
Vastasel korral mitte. Tegelikult on sul seal tore pood, aga letihinnad tundusid mulle liiga kõrged, seetõttu olen NRPs käinud ainult paar korda. Viimane elamus oli see, kui tahtsin trossikõri osta, seepeale teatas müüja, et juhataja keelas vähem kui meetri kaupa toodet lõigata!!!

Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Postitus Postitas Hanno » 01. 03. 2004. 17:32

Meil oli vahepeal probleem laoseisuga, kuna alla meetri ei saanud arvutist läbi lasta, aga "müügikeeldu" ma pole oma poes küll ühelegi müüjale andnud. Püüan ise edaspidi rohkem kohal olla, siis saavad kliendid 50cm kaupa ka kõri, kui tahavad :D

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 01. 03. 2004. 17:43

Hanno kirjutas:Meil oli vahepeal probleem laoseisuga, kuna alla meetri ei saanud arvutist läbi lasta, aga "müügikeeldu" ma pole oma poes küll ühelegi müüjale andnud. Püüan ise edaspidi rohkem kohal olla, siis saavad kliendid 50cm kaupa ka kõri, kui tahavad :D
Ok! Tegelikult ma lõpuks ikka sain oma vajalikud 35 cm, läbirääkimiste teel! Tahaksin toonitada, et pole tahtmist olnud halvustavalt NRPsse suhtuda!

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Üks mõte veel.

Postitus Postitas maxspeed » 01. 03. 2004. 18:13

Tuli üks mõte, kuidas mina teeksin hinnakujundust NRPs. Üldine letihinnatase väheneks -15%. "Omadele jopedele" senise % asemel (kuuldavasti 30%) hoopis 15% allahindlust. Usun, et peale seda oleks kokkuvõttes effekt üsna suur (peamiselt üldkäibe tunduva suurenemise arvelt vrs. kõrgem marginaal)???

Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Postitus Postitas Hanno » 01. 03. 2004. 18:37

Räägin ausalt. NRP on vist Tallinnas üks väheseid, kes ei too ise mitte midagi maale. Ühte ma julgen küll öelda, et -30% ei saa minu poest mitte keegi (väljaarvatud, kui ma ise endale midagi ostan). See pole lihtsalt võimalik minu katete juures. Nii suurt allahindlust suudavad pakkuda maaletoojad, kellel Eestis ka jaepoed olemas enamusel. Jutt, et keegi saab -30% võib tulla mõne üksiku toote puhul ja talvel, kui vanem kaup vaja ära realiseerida ja raha alt kätte saada. Olen nõus, et teatud tooted on mul kallid kindlasti, kuid üldist hinnataset vaadates julgen küll väita, et kalli poega tegemist ei ole. Pigem üritan saasta mitte pakkuda ja kvaliteeti võimalikult hea hinnaga.

Ega ma solvunud ei ole. Olen alati avatud ettepanekutele ja kui ka mõned probleemid, nagu see kõrilõikamise värk, siis olen meeldivalt üllatunud, kui keegi sellele tähelepanu pöörab. Kuid pean tunnistama, et kui NRP laseb kõik hinnad -15% alla, siis käive küll marginaalselt tõuseb, aga septembri keskel olen sunnitud poe ukse kinni panema. Ja selle "seletuskirja" kirjutasin siia praegu selleks, et mu kliendid, kes pole kunagi allahindlust saanud, ei arvaks, et ma röövel olen ja neile täishinnaga müün ning kellegile "omale", keda ei eksisteeri, -30% teen. Ei tee. Ausõna.

Tervitades,
Hanno :)

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Re: Üks mõte veel.

Postitus Postitas Ruve » 01. 03. 2004. 18:54

maxspeed kirjutas:Tuli üks mõte, kuidas mina teeksin hinnakujundust NRPs. Üldine letihinnatase väheneks -15%. "Omadele jopedele" senise % asemel (kuuldavasti 30%) hoopis 15% allahindlust. Usun, et peale seda oleks kokkuvõttes effekt üsna suur (peamiselt üldkäibe tunduva suurenemise arvelt vrs. kõrgem marginaal)???
arvan,et olen NRP-s piisavalt "oma jope". olen sealt päris palju asju ostnud, aga -30% ei ole küll kunagi saanud, kuigi viimati laupäeval läbi käies sain mtb kinga alla uued vindiga plaadid klotsi kinnitamiseks TASUTA :) samas tellisin ära ka uued kingad millele sain omastarust hea pakkumise. ei sõida sellest poest ostetud rattaga ja arvan, et ei pea ka saama hiigelalesi. pealegi peavad ka poepidajad ju millestki elama. igal tingimisel on ka omad piirid.

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 01. 03. 2004. 19:04

Vabandan, ilmselt pingutasin üle. Lihtsalt olen kuulnud sääraseid, ilmselt mitteametlikke jutte allahindlustest seal, valitud seltskonnale.

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 02. 03. 2004. 13:49

Hanno kirjutas:.....aga septembri keskel olen sunnitud poe ukse kinni panema.......
:( miks?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 02. 03. 2004. 13:57

Bambu kirjutas:
:( miks?
hanno ju kirjutas tingivas kõneviisis

Kuid pean tunnistama, et kui NRP laseb kõik hinnad -15% alla, siis käive küll marginaalselt tõuseb, aga septembri keskel olen sunnitud poe ukse kinni panema.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 02. 03. 2004. 14:10

erikr kirjutas:
Bambu kirjutas:
:( miks?
hanno ju kirjutas tingivas kõneviisis

Kuid pean tunnistama, et kui NRP laseb kõik hinnad -15% alla, siis käive küll marginaalselt tõuseb, aga septembri keskel olen sunnitud poe ukse kinni panema.
Ilmselt mõtlete olukorda, kus KÄIVE TÕUSEB, kuid kasumi marginaal väheneb, mis kokkuvõttes võib suuremat üldkasumit tähistada?
Ilmselt NRP inimesed näevad ka öösiti unes, kuidas nad pankrotistuvad, kui kasumi marginaal peaks vähenema. Kuidas suudakski Hanno oma omanikust naisterahvale (vähemalt varem oli nii), selgitada tulevikku suunatust?

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 02. 03. 2004. 14:25

maxspeed kirjutas:Ilmselt NRP inimesed näevad ka öösiti unes, kuidas nad pankrotistuvad, kui kasumi marginaal peaks vähenema. Kuidas suudakski Hanno oma omanikust naisterahvale (vähemalt varem oli nii), selgitada tulevikku suunatust?
Härra maxspeed, soovitan arvuti kinni panna, õue värsket õhku hingama minna ja vähemalt sel teemal enam mitte sõna võtta, muidu võid veel idiootsemate sõnumitega hakkama saada.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 02. 03. 2004. 14:25

maxspeed kirjutas:Ilmselt mõtlete olukorda, kus KÄIVE TÕUSEB, kuid kasumi marginaal väheneb, mis kokkuvõttes võib suuremat üldkasumit tähistada?
Ilmselt NRP inimesed näevad ka öösiti unes, kuidas nad pankrotistuvad, kui kasumi marginaal peaks vähenema. Kuidas suudakski Hanno oma omanikust naisterahvale (vähemalt varem oli nii), selgitada tulevikku suunatust?
Mees, Sa midagi jagad reaalsest ärist ka või? Või lobast, mida normaalne inimene ei paiskaks avalikkuse ette? Pea ise oma rattapoodi oma rahadega või shut the fuck up.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 02. 03. 2004. 14:30

niisiis kallid ratturid. selle sõnumiga lõpetame selle õppetüki. lõpuks minnakse isiklikuks ja siis antakse isiklikuks minejale isiklikult juba nossi.
õppetüki sisu on see, et mõni pole ikka veel midagi õppinud.

EDIT: Hanno soovil teema taas avatud. Proovime väljendustes viisakuse piires püsida.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 03. 03. 2004. 20:17

no minumeelest on NRP viimane koht mida tasuks maha teha.minule on ta jätnud kõikide kylaskäikude ja ostudega väga soliidse mulje, millele aitavad kaasa sõbralik õhkkond ja hubasus.kõike head edaspidiseks Hannole ja NRP'le.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 03. 03. 2004. 20:39

Nagu näha on Alvaro üliviisakas nagu alati :shock: Ei no tore igal ühel on õigus oma arvamusele ka negatiivsele, see kui teile mingi pood x meeldib ja teisele miskipärast ei meeldi ei tasu veel per.e saata....
Teatud vennikeste arvates peaks siin kõik vasturääkijad bännitud ja hullaris viibima :roll: Siin on kujunenud mingi faking leer : foorum vs maxspeed....
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 03. 03. 2004. 21:17

Corrosion kirjutas:Siin on kujunenud mingi faking leer : foorum vs maxspeed....
Ja kuna "siin" kehtib demokraatia, siis enamusel on õigus... :lol:
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 03. 03. 2004. 21:25

personaalküsimusi arutage privas, teemaks on NRP. eile kees paljudel meestel üle ääre, täna on juba rahu majas, rahvas ära leppinud, mõttetu siin offtopicut jätkata.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

veloküss
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 17. 05. 2004. 18:50

Postitus Postitas veloküss » 19. 05. 2004. 18:06

sel nrp-l võiks koduleht ka olla.

kalev
Rattur
Postitusi: 516
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 19. 05. 2004. 18:30


Ats
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 24. 05. 2004. 09:31

Postitus Postitas Ats » 15. 09. 2004. 08:56

võibolla see väga rumal küsimus, aga kas NRP ka sellistele ratastele remonti/hooldust teeb, mida ise ei müü? Mul Merida Matts Sport 500 ja tagaumine käiguvahetaja tahaks mingit timmimist( ise ei ole asjatundja)....samas, kas üldse enne TRM on poodides aega jne...

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 15. 09. 2004. 09:03

Ats kirjutas:võibolla see väga rumal küsimus
ise küsin ise vastan.....

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 15. 09. 2004. 09:13

Ats kirjutas:võibolla see väga rumal küsimus, aga kas NRP ka sellistele ratastele remonti/hooldust teeb, mida ise ei müü? Mul Merida Matts Sport 500 ja tagaumine käiguvahetaja tahaks mingit timmimist( ise ei ole asjatundja)....samas, kas üldse enne TRM on poodides aega jne...
iga normaalne rattahooldus hooldab iga ratast kui asi ei kisu mingi spetsiifilise osa (amort) hoolduseks. ka müüb NRP meridat.
helista 6504088 ja küsi oma küsimused poest.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Ats
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 24. 05. 2004. 09:31

Postitus Postitas Ats » 15. 09. 2004. 10:24

tänan :)

Vasta

Mine “Rattapoed”