Viimsi Hawaii

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
Kasutaja avatar
Estapi
Rattur
Postitusi: 379
Liitunud: 07. 04. 2008. 16:59

Viimsi Hawaii

Postitus Postitas Estapi » 19. 11. 2008. 21:17

Poel endal ei ole vigagi, kuid teenindus ning suhtumine klienti on viiepalli arvestuses 2. Kui küsida toodet, et seda lähemalt uurida nähvatakse, et paljas toote vaatamine ei anna midagi. Jutt käib MNT jooksudest. Kes ennast ära tunneb saab asjast aru?

Ei hakka täpsemalt nimedest rääkima. Samas ei soovita endast lugupidaval kodanikul seda poodi külastada. 10 min peale Viimsi Hawaii külastust sisenesin Pirita kpl, kus suhtmine kardinaalselt teine. Seega Pirita kpl hindeks 5+

Loodan väga, et Viimsi hr tunneb ennast ära ja teeb järeldused ise.

Tarmoko
Rattur
Postitusi: 205
Liitunud: 26. 02. 2008. 15:17

Re: Viimsi Hawaii

Postitus Postitas Tarmoko » 21. 11. 2008. 12:35

Kahju, et kodanik Estapi sellise negatiivse kogemuse osaliseks sai meie poes.
Kindlasti ei olnud Viimsi hr eesmärgiks klienti kuidagi paika panna või tema pädevust MNT jooksude teemal kahtluse alla seada.

Võin isiklikult kinnitada, et tegelikult on Viimsi hr väga viisakas ja abivalmis inimene ning tema silmis oli tegemist kahetsusväärse arusaamatusega, mida tuleb ette ka paremates peredes ;)

Viimsi Hawaii Express on veel nooruke ja anname kõik endast parima, et kliendid edaspidi meie kasvuvalude mõjudega kokku puutuma ei peaks. Kutsun kodanik Estapit peatselt meie poodi taas külastama, et anda tagasisidet meie püüdlustele õppida oma vigadest ja olla iga päevaga aina tublim.

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Viimsi Hawaii

Postitus Postitas rai66 » 21. 11. 2008. 13:53

Olen ise mitu korda käinud Viimsi Hawaiis ja väga rahule jäänud :D . Ja nii palju kui ma Viimsi härrat tean, siis ma ei kujuta ette, mis tooniga ta pidi rääkima, et rahule ei jäädud. Igatahes on tegu väga rahuliku, sõbraliku ja abivalmis (y) härraga, kes veab ka erinevaid ühistreeninguid, kus saab alati hääd nõu. Käisin täna Pirita Hawaiis, kõik samamoodi väga OK. Kuid enne sinna minekut olin õnneks seda kommi lugenud. Muidu ma poleks aru saanud sellest üliviisakusest ja naeratusest :roll: meesmüüjalt (mees)klientidele. Edu nii Viimsile, kui Piritale!

Kasutaja avatar
Estapi
Rattur
Postitusi: 379
Liitunud: 07. 04. 2008. 16:59

Re: Viimsi Hawaii

Postitus Postitas Estapi » 21. 11. 2008. 16:11

Kuna Tarmo sisuliselt avalikustas oma nime teen seda minagi. Nimi on mul Andrus Pilt ning tõepoolest samal päeval, kui antud teema postitasin midagi Viimsi kpl juhtus, mis mind pahandas.

Tänaseks on teema unustatud ning kindlasti kavatsen ma veel see aasta Viimsi kpl külastada. Seega üleskutse Viimsi kpl boikoteerida on minu poolt tühistatud!

Meeldiv on tõdeda, et Tarmo antud teemale vastas ning asjale ka omapoolse nägemuse intsidendist foorumisse maha jättis. Tõenäoliselt teistel klientidel ei ole enam võimalik neg kogemust saada :)
tarmokopli kirjutas:Kahju, et kodanik Estapi sellise negatiivse kogemuse osaliseks sai meie poes.
Kindlasti ei olnud Viimsi hr eesmärgiks klienti kuidagi paika panna või tema pädevust MNT jooksude teemal kahtluse alla seada.

Võin isiklikult kinnitada, et tegelikult on Viimsi hr väga viisakas ja abivalmis inimene ning tema silmis oli tegemist kahetsusväärse arusaamatusega, mida tuleb ette ka paremates peredes ;)

Viimsi Hawaii Express on veel nooruke ja anname kõik endast parima, et kliendid edaspidi meie kasvuvalude mõjudega kokku puutuma ei peaks. Kutsun kodanik Estapit peatselt meie poodi taas külastama, et anda tagasisidet meie püüdlustele õppida oma vigadest ja olla iga päevaga aina tublim.

juss5
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 30. 09. 2008. 14:38

Re: Viimsi Hawaii

Postitus Postitas juss5 » 23. 10. 2009. 13:45

viimsi hawaii'ga väga lahe kogemus, kui möödunud suvel oma laotud jooksu soovisin rihtida nende pingis - vabalt lubati. Lootsin et saan poole tunniga korda, aga läks peaaegu 2h. Üks mehaanik (nime ei mäleta, tattoodega lahe vend) raiskas suht palju enda aega ka, respekt ja tänud.
Teine lahe kogemus on Piritalt, kus naise rattaga eelmine kevad hoolduses käisin ja jälle ühe huvitava mehaanikuga jutu peale sattusin, kes ise rattaid ehitab, ning poolest tunnist sai jälle tund ja palju vahetatud kogemusi.
Ausalt öeldes ei olegi pidanud kahetsema et HE klient olen..

(y)
Juss

Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

Re: Viimsi Hawaii

Postitus Postitas Fre » 07. 09. 2011. 21:01

Ei tahtnud taas uut Hawaii teemat teha, kasutan olemasolevat. Millist Hawaii esindust Tallinnas kõige paremaks peetakse, mõtlen nii teeninduse kui ka kaubavaliku poolest. Oma "elukohajärgsega" paar negatiivset kogemus t(stiilis 'oi, need on ammu läbi müüdud, müüvad väga hästi ja me võtame vähe sisse' või siis lihtsalt ei tule müüja sidesse rohkem kui ühesilbiliste sõnadega) ja ei tea kas võtta ette matk teise linna otsa.

Vasta

Mine “Rattapoed”