campa juppidega opereeriv töökoda tallinnas ?

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
kaarelk
Rattur
Postitusi: 337
Liitunud: 29. 05. 2006. 04:57

campa juppidega opereeriv töökoda tallinnas ?

Postitus Postitas kaarelk » 16. 07. 2010. 19:46

ootaks soovitusi töökojale kus lasta peamiselt campa juppidest ratas kokku panna.
tegelikult ma muidugi ei tea, kas kogemuse poolest on üldse vahet shimaga tegutsemisel. aga no vähemalt mõningane juppide valik vast on suurema kogemusega töökojal igaksjuhuks olemas.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: campa juppidega opereeriv töökoda tallinnas ?

Postitus Postitas veiko » 16. 07. 2010. 19:55


KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: campa juppidega opereeriv töökoda tallinnas ?

Postitus Postitas KristjanS » 16. 07. 2010. 20:49

Üldiselt pole vahet, kas Shima, Campa või Sram. Igal pool saadakse kõigega viisakalt hakkama! (y) Mine endale meelepärasesse töökotta ja teevad kindlasti ära.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

kaarelk
Rattur
Postitusi: 337
Liitunud: 29. 05. 2006. 04:57

Re: campa juppidega opereeriv töökoda tallinnas ?

Postitus Postitas kaarelk » 16. 07. 2010. 21:05

KristjanS kirjutas:Üldiselt pole vahet, kas Shima, Campa või Sram. Igal pool saadakse kõigega viisakalt hakkama! (y) Mine endale meelepärasesse töökotta ja teevad kindlasti ära.
no päris sellist entusiasmi ma siiski ei jagaks, aga ehk siis oleks abiks tallinna juhtiva töökoja soovitused.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: campa juppidega opereeriv töökoda tallinnas ?

Postitus Postitas Mati » 16. 07. 2010. 21:12

kaarelk kirjutas:
KristjanS kirjutas:Üldiselt pole vahet, kas Shima, Campa või Sram. Igal pool saadakse kõigega viisakalt hakkama! (y) Mine endale meelepärasesse töökotta ja teevad kindlasti ära.
no päris sellist entusiasmi ma siiski ei jagaks, aga ehk siis oleks abiks tallinna juhtiva töökoja soovitused.
Härra KS pidas äkki meelepärase all silmas nt masterskaajat nimega START!, mille peamehann ise ka Campa usku on ...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: campa juppidega opereeriv töökoda tallinnas ?

Postitus Postitas KristjanS » 16. 07. 2010. 21:16

Tallinna arvestatavad töökojad - Veloplus, Pirita ja Rocca Hawaid (ehk ka Järve), Spordipartner, Fixus, AT-Sport. Ise olen sõitnud Campaga juba pea 12 aastat ja oma spetsialiteedi tõttu ei ole ma oma ratast kungi pidanud töökotta viima - ehk siis teen kõik ise ära.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: campa juppidega opereeriv töökoda tallinnas ?

Postitus Postitas Rivo » 16. 07. 2010. 22:36

Kui töökojal on olemas kõik vajalikud tööriistad, siis pole erilist vahet, kas Campa, Shima või Sram.
Otseloomulikult on vaja ka mehanni, kes nende tööriistadega midagi teha oskab ! Mingit "raketi_teadust" siin pole !
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Vasta

Mine “Rattapoed”