www.et-bike.ee

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Kasutaja avatar
tampico
Rattur
Postitusi: 70
Liitunud: 27. 06. 2004. 20:34

Postitus Postitas tampico » 18. 01. 2007. 21:26

Nagu mulle kinnitati, siis tegemist saab olema püsiva teenusega koos mõõduka tasuga (jäi mu eelmises kirjas mainimata).
Seetõttu ei tasu heatahtlikkuse kuritarvitamist karta.

Aga küll härrased siin ehk ise täpsemalt kirjeldavad, kui selleks valmis.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 18. 01. 2007. 21:36

tampico kirjutas:Nagu mulle kinnitati, siis tegemist saab olema püsiva teenusega koos mõõduka tasuga (jäi mu eelmises kirjas mainimata)...Aga küll härrased siin ehk ise täpsemalt kirjeldavad, kui selleks valmis.
Sellisel juhul on see tase värk :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 20. 01. 2007. 18:11

On tõesti selline teenus loomisel. Täpne teenustööde nimekiri ja hinnad on veel paika panemata, kuid abi saab juba praegu. Esialgu toimetame Tallinnas ja lähiümbruses. Kel abi vaja siis andke märku info@et-bike.ee.

Vallo
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 04. 08. 2004. 18:41

Postitus Postitas Vallo » 01. 02. 2007. 00:23

Ma pean ET-Bike kiituseks ütlema, et tegu on ausate ja oma sõna pidavate meestega. Probleem tekkis sellest, et veebis väljapandud info ei olnud päris täpne, kuid mina tegin otsuse osta kodumaalt just tolle puuduliku info põhjal. Välismaalt tellides oleks sama kaup transa võrra kallimaks läinud. Ausalt öelda ei olnud ET-Bike esimene vastus tasemel, kuigi võis aru saada, et tegu oli n.ö. näpukaga. Samas mina olin raha juba kulutanud heas usus, et kaup on nii nagu kirjeldatud, sestap ei saanud ma asja nõnda jätta; olgu näpukas või mitte. Ilma suurema kärata tarnis ET-Bike puuduolevad jupid ja nii jään ma edasi nende lojaalseks kliendiks.
Ma parem ei mõtle selle peale, mis jama oleks võinud samasugusel juhul tekkida mõne välismaise veebipoega.
ET-Bike tiimile soovin uuel aastal edu ja rohkem tähelepanu kaubakirjelduste vormistamisel.

Kasutaja avatar
mulkago
Rattur
Postitusi: 125
Liitunud: 15. 01. 2007. 16:04

Postitus Postitas mulkago » 03. 02. 2007. 12:04

Olen ka sealt üsna suure summa eest asju ostnud ja seni on kõik sujunud :D

Madu
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 16. 07. 2005. 19:50

Postitus Postitas Madu » 17. 03. 2007. 22:12

tarmo kirjutas:On tõesti selline teenus loomisel. Täpne teenustööde nimekiri ja hinnad on veel paika panemata, kuid abi saab juba praegu. Esialgu toimetame Tallinnas ja lähiümbruses. Kel abi vaja siis andke märku info@et-bike.ee.
Asi on vahepeal edasi arenenud. Teenuse kirjeldus on siin: http://www.rattaabi.ee Lähipäevil leht täieneb ja ilmuvad ka pildid töökojast.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 17. 03. 2007. 22:40

Madu kirjutas: Asi on vahepeal edasi arenenud. Teenuse kirjeldus on siin: http://www.rattaabi.ee Lähipäevil leht täieneb ja ilmuvad ka pildid töökojast.
Madu, pane igaksjuhuks ka kirja, mis päevil ja mis ajavahemikus trenni teed 8) Muidu enam ratta selga lastagi :lol:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 18. 03. 2007. 17:47

Vallo kirjutas:Ma pean ET-Bike kiituseks ütlema, et tegu on ausate ja oma sõna pidavate meestega.
Aga mind ja minu purunend sadulaposti ignoreeritakse ... :? Nagu ikka, kõigil läheb hästi ja mingi erand (antud juhul mina) satub mitu korda järjest reha otsa.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 02. 04. 2007. 22:51

Olen teenusega siiani rahul olnud,kui mõne osa tellimine võtabki aega,siis on arusaadav,et pole võimalik suurt ladu omada meie väikesel turul,aga tilk meepotti saabus 31 märtsil,kui sain taastusjoogipulbri mis aegus 01.aprillil.
J.O.K.K. nagu öeldakse :evil:

PS.Selge,et söön selle ära.Solgisurma ei ole veel keegi surnud,kui on siis pole õige solk olnud.
Tark ei torma!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 04. 2007. 09:28

vigurivänt kirjutas:Olen teenusega siiani rahul olnud...aga tilk meepotti saabus 31 märtsil,kui sain taastusjoogipulbri mis aegus 01.aprillil.
J.O.K.K. nagu öeldakse :evil:...
Sa ikka enne müüja käest selgitust või aru pärisid kui postituse tegid. Äkki lihtsalt inimlik eksitus? Juhtub vahest ikka ja ka suurematel firmadel (nt Eesti Loto :)).

EDIT! Kui ostsid selle soodushinnaga artikli, siis seal ju kirjas, et parim enne kohe möödas.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 03. 04. 2007. 18:16

Mati kirjutas:Sa ikka enne müüja käest selgitust või aru pärisid kui postituse tegid. Äkki lihtsalt inimlik eksitus? Juhtub vahest ikka ja ka suurematel firmadel (nt Eesti Loto :)).

EDIT! Kui ostsid selle soodushinnaga artikli, siis seal ju kirjas, et parim enne kohe möödas.
Ei Mati,mina ostsin selle päev varem ja täishinnaga.Selline tehing on müüja poolt teostatud teadlikult ja nagu ma ütlesin juriidiliselt on kõik korrektne.Müügitehing toimus märtsis,nn best before on pakendil 03.2007 Mingeid lahendeid on tehingu sooritajale pakutud,aga ma oleksin täitsa rahul,kui müüja ise omaalgatuslikult seda teinud oleks.Ma pikka viha ei pea,aga et ei tunduks sinine sinisemana,ilus ilusamana,siis ei suutnud mitte vaiki olla.
Tark ei torma!

Madu
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 16. 07. 2005. 19:50

Postitus Postitas Madu » 05. 04. 2007. 10:31

vigurivänt kirjutas:
Mati kirjutas:Sa ikka enne müüja käest selgitust või aru pärisid kui postituse tegid. Äkki lihtsalt inimlik eksitus? Juhtub vahest ikka ja ka suurematel firmadel (nt Eesti Loto :)).

EDIT! Kui ostsid selle soodushinnaga artikli, siis seal ju kirjas, et parim enne kohe möödas.
Ei Mati,mina ostsin selle päev varem ja täishinnaga.Selline tehing on müüja poolt teostatud teadlikult ja nagu ma ütlesin juriidiliselt on kõik korrektne.Müügitehing toimus märtsis,nn best before on pakendil 03.2007.
Parim enne on ametlik viimane müügikuupäev, kui tohib toodet müüa täishinnaga. Selliste pakendite puhul mille sisu tarbimine toimub pikema perioodi vältel on ka see periood sinna juurde arvestatud. Isegi kiirestiriknevate toiduainete puhul kus on kirjas "kõlblik kuni..." on jäetud söömisaega vähemalt 2 päeva. Müüa viimaseid enam ei tohi! Antud juhul on kõik korrektne ka faktiliselt! PS: Tellisin isegi paar odavat purki.

Kasutaja avatar
baruto
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Postitus Postitas baruto » 05. 04. 2007. 11:00

Madu kirjutas:
vigurivänt kirjutas:
Mati kirjutas:Sa ikka enne müüja käest selgitust või aru pärisid kui postituse tegid. Äkki lihtsalt inimlik eksitus? Juhtub vahest ikka ja ka suurematel firmadel (nt Eesti Loto :)).

EDIT! Kui ostsid selle soodushinnaga artikli, siis seal ju kirjas, et parim enne kohe möödas.
Ei Mati,mina ostsin selle päev varem ja täishinnaga.Selline tehing on müüja poolt teostatud teadlikult ja nagu ma ütlesin juriidiliselt on kõik korrektne.Müügitehing toimus märtsis,nn best before on pakendil 03.2007.
Parim enne on ametlik viimane müügikuupäev, kui tohib toodet müüa täishinnaga. Selliste pakendite puhul mille sisu tarbimine toimub pikema perioodi vältel on ka see periood sinna juurde arvestatud. Isegi kiirestiriknevate toiduainete puhul kus on kirjas "kõlblik kuni..." on jäetud söömisaega vähemalt 2 päeva. Müüa viimaseid enam ei tohi! Antud juhul on kõik korrektne ka faktiliselt! PS: Tellisin isegi paar odavat purki.
Täpselt nii.
Toodete säilivusaja määramisel tehakse kestvuskatse, mille käigus määratakse erinevate mikroorganismide arv. Iga päev määratakse samast partiist (tegelikult 5 osaproovi) mikr.org-de arvukus. Kui see vastab etteantud kriteeriumile, siis jätkatakse katset ka järgmisel päeval ja nii edasi kuni kriteerium on ületatud. Viimasest kriteeriumitele vastavuse päevasta arvestatakes maha vähemalt 2 päeva. Nii et tegelikult säilib toode veel vähemalt 2 päeva. Samuti on need kriteeriumid suht karmid, nii et tegelik säilivusaeg võib olla tublisti pikem. Rõhutan - võib olla õigetel säilitustingimustel muidugi.
There are no races, only countries of people Chuck Norris has beaten different shades of black and blue.

arbs
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 18. 01. 2004. 17:06

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas arbs » 22. 04. 2007. 10:04

Mati kirjutas:Külastage kodumaist :) http://www.et-bike.ee/index.php

Töö kiire ja korralik :!: Soovitan.
Tellisin 17.04 laos olevad(postiga) jubinad ja pidid saabuma 19.04 kulleriga,helistasin üle. Ootan siiani, jääb ka nädavahetuse trenn tegemata
Võiks olla võimalus ise asjadele järele sõita!

Kasutaja avatar
mulkago
Rattur
Postitusi: 125
Liitunud: 15. 01. 2007. 16:04

Postitus Postitas mulkago » 22. 04. 2007. 13:17

Mu arust nende hea hind korvab enamasti selle ootejaja :)

seen
Rattur
Postitusi: 155
Liitunud: 21. 11. 2006. 17:15

vanad vigurid

Postitus Postitas seen » 25. 07. 2008. 12:20

Sai et- bikest mõned jupid tellitud, tähtajaks kuni kaks nädalat. Praeguseks on " tellimus töös" juba poolteist kuud ja
lõppu pole näha. Omal algatusel pole et-bike ühendust võtnud. Viimasest tähtajast möödas 10 päeva - vaikus.
Toode, mida hankida ei suudeta, on endiselt MTB varuosade nimekirjas ja ootab uusi tellijaid.
seen

buff
Rattur
Postitusi: 122
Liitunud: 20. 06. 2007. 21:30

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas buff » 25. 07. 2008. 13:03

tean, millest räägid. suhtlemisaltid nad kindlasti pole

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: vanad vigurid

Postitus Postitas tarmo » 26. 07. 2008. 09:25

seen kirjutas:Sai et- bikest mõned jupid tellitud, tähtajaks kuni kaks nädalat. Praeguseks on " tellimus töös" juba poolteist kuud ja
lõppu pole näha. Omal algatusel pole et-bike ühendust võtnud. Viimasest tähtajast möödas 10 päeva - vaikus.
Toode, mida hankida ei suudeta, on endiselt MTB varuosade nimekirjas ja ootab uusi tellijaid.
Võta palun ühendust aadressil tarmo@et-bike.ee, siis saaks vaadata millisest tellimusest jutt on. Tarneaja hilinemisest teavitame tavaliselt, kuid vigu võib sisse lipsata.

seen
Rattur
Postitusi: 155
Liitunud: 21. 11. 2006. 17:15

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas seen » 26. 07. 2008. 12:04

Probleem lahenenud - tootja saatis lõplikult komplekteerimata toote. Sellest ka viivitus.
seen

kaarelk
Rattur
Postitusi: 337
Liitunud: 29. 05. 2006. 04:57

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas kaarelk » 28. 07. 2008. 19:48

kas et-bike web töötab ikka päris nii nagu peab ?
pole sellele kunagi tähelepanu pööranud , aga täna silmasin juhuslikult avalehel kirja "tere Avo !" :roll:
välja ja taas sisselogimisel tekkis selle asemel siiski mu kodanikunimi. on keegi midagi sarnast täheldanud ? :D

buff
Rattur
Postitusi: 122
Liitunud: 20. 06. 2007. 21:30

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas buff » 28. 07. 2008. 20:40

lahe! mul oli Tere Roman :) aegajalt ikka kotermanne liigub, elu on ikka seiklus

seen
Rattur
Postitusi: 155
Liitunud: 21. 11. 2006. 17:15

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas seen » 24. 10. 2008. 13:45

Kuidas tulete toime Et-Bike ga? Kas olete loobunud või leidnud mingi nipi kuidas sealt tellitu kiiremini kui kuu-paariga kätte saada?
seen

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas KaupoR » 24. 10. 2008. 14:09

ma ei tunne vajadust. Viimati sain tellitu kätte umbes 12 tunni jooksul, oleks patt nuriseda (y)
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas mart » 24. 10. 2008. 14:28

seen kirjutas:Kuidas tulete toime Et-Bike ga? Kas olete loobunud või leidnud mingi nipi kuidas sealt tellitu kiiremini kui kuu-paariga kätte saada?
Et siis maksid tellimuse 2 kuud tagasi ja ei kippu-kõppu?
Nt minu kaup jõuab 27-28 oktoobrirekkal ja saabuvad subjektid on sellised, mida ET oma kodukal ei pakugi. Olen ETbike suhtes realist ja lepin sellega, et igat vidinat neilt ei saagi. Raha saab ju tagasi kanda.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

seen
Rattur
Postitusi: 155
Liitunud: 21. 11. 2006. 17:15

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas seen » 24. 10. 2008. 14:42

Kaks kuud läks eelmisel korral. Seekord tellisin ettevaatusest vaid kraami, mille juures märge: KAUP LAOS.
See oli ligi kuu aega tagasi. Hiljem selgus,et ühte kaupa pole laos ollagi. Siis küsisid, kas saata need jupid, mis laos olemas. Vastasin:saatke - sellest ajast vaikus.
seen

Kasutaja avatar
Veiko V
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 04. 03. 2006. 11:51

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas Veiko V » 24. 10. 2008. 14:58

Ei tea pole probleemi olnud tellin, helistan või vastupidi. Kohe ei vasta helistan hiljem uuesti,loomulikult arvestan ka sellega, et kas teevad trenni, otsivad uusi radu sõitude jaoks peale 5 näiteks või valgeinimese ajal teevad tööd.
Siiani kõik super hästi tominud ja hetkel läänest kaupa tellides pead arvestama sellega, et kaupa ei tule (transa venib kaob ära jne pidev teema) ja näiteks 1 asja tellida teinekord kallim kui asi ise maksab mõtlen siis transat sellele.
Tean seda juttu omastkäest, sellest ka osad asjad venivad tahtmatult palju millega tavaliselt tellija/klient ei arvesta.
Ise lihtsalt tellin omade käest mitte mujalt eesmärgiga ennem raha omadele kui täitsa lambi näole läänes.

Mõistvat suhtumist!
Tiguliikur :)

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas wylde » 14. 06. 2009. 16:49

Väga pettunud, et nüüd eurodes kalkuleerima peab :(
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas Rivo » 14. 06. 2009. 16:57

wylde kirjutas:Väga pettunud, et nüüd eurodes kalkuleerima peab :(
Sellele on lihtne ravi. Vasakul ääres suht üleval on eesti lipuga ikoon - kliki sinna ja hinnad ilusti kroonides. Klikid briti ikooni peale, on hinnad EUR'des. Ses mõttes nagu hea, saad kergema vaevaga muu maailma poodide hindadega võrdlust teha.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas erikr » 14. 06. 2009. 16:59

wylde kirjutas:Väga pettunud, et nüüd eurodes kalkuleerima peab :(
vajuta vasakul Eesti lipule ja loe kroone edasi.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Salmiakki
Rattur
Postitusi: 325
Liitunud: 10. 04. 2009. 10:46

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas Salmiakki » 14. 06. 2009. 17:24

Ma nii mõnegi vidina neilt ostnud ja igati rahul, kui mõni vidin ei sobi, vahetavad kenasti ümber.

Kasutaja avatar
LoneRider
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 25. 08. 2009. 13:49

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas LoneRider » 26. 08. 2009. 18:55

Esmaspäeva õhtul ülekanne. Teisipäeval raha üle ja tellimus pandi teele.
Täna, kolmapäeval asi kohal. Sai nimelt valitud jupp, mis oli laoseisus olemas.
Mina igatahes soovitan.

Mis pani just netist tellima oli poodide sürrealistlikud hinnad..
Käisin tuntumad poed läebi Tartus:
HE oli XT rumm olemas kohapeal ja hinnaks mingi 950.-
Rattapood Võru tänava lõpus oli natukene mõistlikum ja hinnaks mingi 680.-. Jupp olemas leti peal.
Lõpuks sai ET-st ja 529+post.

arno110
Rattur
Postitusi: 93
Liitunud: 21. 07. 2008. 16:43

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas arno110 » 26. 08. 2009. 22:01

Kirjtuasin vist mingi kaks kuud tagasi neile ja küsisin Red Metali laagrite kohta ja ootan endiselt vastust :) Võib-olla olin liiga ebatäpselt asja kirja pannud, aga siis oleks võinud väikse replayiga vastuse panna, et palun täpsustada soovi vmt.

maksipoiss
Rattur
Postitusi: 251
Liitunud: 09. 05. 2009. 06:41

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas maksipoiss » 27. 08. 2009. 06:15

arno110 kirjutas:Kirjtuasin vist mingi kaks kuud tagasi neile ja küsisin Red Metali laagrite kohta ja ootan endiselt vastust :) Võib-olla olin liiga ebatäpselt asja kirja pannud, aga siis oleks võinud väikse replayiga vastuse panna, et palun täpsustada soovi vmt.
Helista neile,ise ei saanud ka meilile vastust , aga telefoni teel sai asja aetud.

Kasutaja avatar
kypse
Rattur
Postitusi: 193
Liitunud: 24. 10. 2007. 09:38

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas kypse » 27. 08. 2009. 09:09

Tean, et paljudel firmade mailiaadressidel on spämmifiltrid peal ja need saadavad näiteks .hot või .hotmail aadressidelt saabunud kirjad kohe prügikasti. Võibolla pole vastatud seetõttu, et nad polegi seda kirja kätte saanud?

Nastix
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 28. 09. 2003. 17:17

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas Nastix » 18. 09. 2009. 12:08

Oli kiirelt Eggbeatersitele uusi klotse vaja. Päring Hawaiisse andis vastuseks, et neil on laoseis 0. Helistasin siis et-bike internetipoodi ja nad leidsid mulle lahenduse. Teenindus väga meeliv, seletati veel erinevaid postitusmeetodeid kui ma kõige kiiremat kätte toimetamise viisi uurisin (valisin küll lõpuks mitte kõige kiirema, vaid SmartPOSTi ja sellega ka ülimalt positiivne kogemus).
Lõpplahendus on selline, et klotsid jõudsid juba eile kohale ja omanik saab pühapäeval clipless pedaalidega Tartu rattamaratonil startida.
Signature not found, please try later!

Kasutaja avatar
MiCC
Rattur
Postitusi: 174
Liitunud: 14. 04. 2006. 15:47

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas MiCC » 01. 04. 2010. 14:39

Kunagi olin rahul ! Möödunud aasta 2 viimast tellimust läksid täielikult aiataha. Põhi viga selles et ei suhelda piisavalt kliendiga.Ei antud teavet kas jupid on laos, kas pakk on teele panud? Ise pidi pidevalt pinda käima. Viimane kord läks pakk üldse kaduma, mille pidin ise üles otsima mööda eestist, kedagi ei huvitanudki kus minu asjad on! (muidugi eks see on ka Eesti posti pärusmaa ja ELS-i aga mingi vastutus peaks ikka kliendi ees jääma). Ja ketaspidureid ootasin üle 2 kuu ning lõpuks jäid ikka mõned jupid saatmatta (mis siiski hilejem järgi tulid)
Loodan et asi paraneb!

NB: Tänavu tellisin esimest korda Hobispord-ist asju. Vormistasin tellimuse, maksin raha, pakk järgmine päev teele, ja päev hiljem kohal. Helistatti isegi et panime paki teile teele! Väga hea suhtlus kliendiga, mis on tähtis !

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas rai66 » 01. 04. 2010. 16:37

MiCC kirjutas:
NB: Tänavu tellisin esimest korda Hobispord-ist asju. Vormistasin tellimuse, maksin raha, pakk järgmine päev teele, ja päev hiljem kohal. Helistatti isegi et panime paki teile teele! Väga hea suhtlus kliendiga, mis on tähtis !
Et-bike ei tea, aga Hobispordiga on küll rõõm asju ajada. Suheldakse küll kliendiga rõõmuga ja antakse parim, kui ratas laiali ja juppi kohe vaja.

E30
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 12. 04. 2009. 22:04

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas E30 » 13. 04. 2010. 14:18

Tarneaegu ei tasu siiani väga tõsiselt võtta nagu näha.
Ise ootan ka juppe mille tarne oli kuni 2 nädalat.(tellimus tehtud 26 märts)

pole küll palju aega üle (veel), aga siiski. (n)

priit908
Rattur
Postitusi: 402
Liitunud: 24. 04. 2006. 16:46

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas priit908 » 13. 04. 2010. 14:56

E30 kirjutas:Tarneaegu ei tasu siiani väga tõsiselt võtta nagu näha.
Ise ootan ka juppe mille tarne oli kuni 2 nädalat.(tellimus tehtud 26 märts)

pole küll palju aega üle (veel), aga siiski. (n)
Ära ole nii kärsitu :D , minu tellimus lonkab juba 4-ndat nädalat. Varasemalt kirjutati staatusesse konkreetne info saadavuse, tarne (ka probleemide) vms kohta - praegu näen ma sealt vaid staatust "tellimus töös".

Lisaks sellele olen varasemalt teatud juppide ja nende saadavusega seoses paar päringut saatnud, millele vastust ootan senimaani. Juhul kui saadavus puudub võiks mingisuguse vastuse ikka saata, et a'la seda juppi enam ei toodeta, kuid meil siin tunduvalt parem....jne. Müüki tuleb teha, mitte tuimalt oodata mida potentsiaalne klient otsustab.

kjaneck
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 30. 09. 2009. 21:01

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas kjaneck » 13. 04. 2010. 20:55

Mina ootasin oma saadetist üle kolme kuu :( .

marten
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 15. 01. 2010. 14:39

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas marten » 14. 04. 2010. 11:15

Andsin ka tellimuse sisse 09.03.2010, maksin raha kohe ära. Tarneajast "kuni 2 nädalat" on sujuvalt saanud 6 nädalat. Pinda olen käinud pidevalt, helistades, mailides ja skypedes. Ühendust pole keegi võtnud, peale telefonikõnet sain korra maili, milles lubati 22.03 - 26.03 nädala jooksul kaup ära saata. Sellest ajast pole ei kippu ega kõppu.

Ma ei tahaks mingi vinguv klient olla ja ma saan aru, kui kaupa kohale pole tulnud, aga tagasiside võiks olla. Praegu lihtsalt ratas ootab juppe ja sõida siis oma kõverate jooksudega.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas Gunnar » 14. 04. 2010. 19:11

Tühista tellimus ja tee uus näiteks Hobispordi kaudu või osta mittenetipoest. Mis ime asi paneb teid neid asju nii kaua ootama, eriti veel kui seetõttu ratast kasutada ei saa, on ju ka konkurente.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
TEX
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 23. 03. 2009. 03:01

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas TEX » 15. 04. 2010. 01:58

Ootan ka pedaale alates 03. märts ...

edit: kaup saadetud 19.04.10. Aega võttis aga asja sai :)
Eks pikalt läks aga siiski usun, et poe süüd selles ei ole.

Kokkuvõttes on hea meel, et ma vahepeal tellimusest ei loobunud!
Viimati muutis TEX, 19. 04. 2010. 19:12, muudetud 1 kord.

marten
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 15. 01. 2010. 14:39

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas marten » 15. 04. 2010. 14:43

Minu jaoks teema lõppenud, sain täna paki kätte. Tõsi, pidin selleks ühest vidinast esialgu loobuma (kuskil teel alles), aga see pole kriitiline ja kannatab oodata küll.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas mart » 15. 04. 2010. 16:16

marten kirjutas:Minu jaoks teema lõppenud, sain täna paki kätte. Tõsi, pidin selleks ühest vidinast esialgu loobuma (kuskil teel alles), aga see pole kriitiline ja kannatab oodata küll.
Nagu su jutust aru saan, siis 3 kuud ootasid poepidajate lubadust, siis kurtsid siin foorumis ja 15 tundi hiljem olid jooksud käea. :D
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Miki-Hiir
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 12. 04. 2005. 09:41

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas Miki-Hiir » 18. 05. 2010. 10:32

Mina rahul - ise järele minemisega sain kauba tellimisest paari tunni jooksul kätte. Koha üles leidmisega oli veidi probleeme aga juhendati rõõmuga.

Kasutaja avatar
slinki
Rattur
Postitusi: 352
Liitunud: 16. 03. 2010. 09:13

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas slinki » 18. 05. 2010. 17:09

Tellisin sadula mille tarneaeg oli 14 päeva. Õhtul maksin ära ja järgmine päev anti teada ,et kaup on kohal. 2 tundi hiljem oli sadul juba saba all... (y)

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas tarmo » 20. 05. 2010. 08:10

:)
Viimati muutis tarmo, 28. 05. 2010. 15:24, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
mihku
Rattur
Postitusi: 136
Liitunud: 27. 04. 2010. 21:40

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas mihku » 20. 05. 2010. 19:09

tarmo kirjutas:Seoses sellega esineb paari päeva jooksul häireid lehel, osad funktsioonid ei pruugi töötada nii nagu peab. Samuti ei ole eilsest saadik töötanud meie meiliserver, uus teenusepakkuja tegeleb hetkel sellega. Vabandame ebamugavuste pärast.
Mis ajaks lootus asjad jonksu saada ?
It never gets easier, you just go faster

Lapeteus
Rattur
Postitusi: 413
Liitunud: 30. 07. 2009. 13:52

Re: www.et-bike.ee

Postitus Postitas Lapeteus » 26. 05. 2010. 20:18

Miki-Hiir kirjutas:Mina rahul - ise järele minemisega sain kauba tellimisest paari tunni jooksul kätte. Koha üles leidmisega oli veidi probleeme aga juhendati rõõmuga.
mulle täna telefonis öeldi, et kohapeale ei saa kaubale enam järgi minna. eks ootan siis pakki, mis peaks homme saabuma :)

Vasta

Mine “Rattapoed”