soovitage jõusaali

Mõtted ja arutlused treeningust väljaspool rattahooaega ja üldkehalinest ettevalmistusest
Foorumi reeglid
ÜKE ühitsreeningute jaoks on oma foorum viewforum.php?f=192
Vasta
mnorman
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 05. 11. 2003. 12:12

soovitage jõusaali

Postitus Postitas mnorman » 21. 12. 2005. 12:22

Praegusel pimedal ja porisel ajal teeks hea meelega ka veidi tubasemat trenni. Kuna teeks seda ainult nii kaua, kuniks maa suusatatavaks muutub, siis mingeid jõusaali kuumakse maksta ei taha vaid ainult selle konkreetse korra eest, mis ma seal käin. Seni olen käinud Planet Spordis, kus ühe korra eest 100 eeku kasseeritakse, aga uuest aastast on seal korra hind 200 eeku ja seda ma enam maksta ei taha.

Oskab keegi soovitada Tallinnas mingit mõistliku hinnaga (<100 eek/kord)mõnusat kohta, kus ei pea mingi klubi liikmeks hakkama?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 21. 12. 2005. 12:47

Tallinna Spordihall. Võimalus punnimise vahelduseks käia ka areenil hingamas või sörkimas. Pole seal küll ise nüüd jupp aega käinud, kuid hind peaks küll alla 100 olema.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7959
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 21. 12. 2005. 12:53

Veel sel kevadel oli Kalevi hallis jõusaalipääse 40 krooni (20 krooni halli sissepääsu ja 20 jõusaali eest). Hakkan isegi jaanuarist seal asutuses käima (küll mitte jõusaalis). Kui võtta 20 eegune hallipilet, siis selle raha eest on seal ka pisike kanginurk, kus ühte-teist teha saab, lisaks saab joosta, hüpata, heita ja tõugata.

PS. väikse lisatasu eest (oli vist samuti 20 krooni) saab veel sauna ka ;)
If everything's under control, you're going too slow!

Vasta

Mine “ÜKE”