Füsioterapeut

Mõtted ja arutlused treeningust väljaspool rattahooaega ja üldkehalinest ettevalmistusest
Foorumi reeglid
ÜKE ühitsreeningute jaoks on oma foorum viewforum.php?f=192
Vasta
Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Füsioterapeut

Postitus Postitas Alvaro » 26. 03. 2007. 08:58

Taaskäivitunud pikad maanteetrennid on välja ajanud iga-aastase mure - seljavalud ja lihaspinged. Olen paar aastat kevadel käinud kondiväänaja juures ja seni on aidanud. Nüüd oleks hädasti samad protseduurid läbi teha, aga endine teenusepakkuja seda enam teha ei saa.
Kui kellelgi on mõni hea kogemus/kontakt pakkuda, siis võiks seda jagada, kasvõi privas. Piirkond Tallinn.

Tänud ette,
Alvaro
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 26. 03. 2007. 09:17

Täpsustaks natuke. Kas vajad füsioterapeuti, kiropraktikut või lihtsalt head massööri?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 26. 03. 2007. 15:56

Kindlasti mitte massööri, vaid natuke "midagi enamat". Tehnikaid, mis mulle mõjusid, oli vaagnaluu asendi korrigeerimine ja kaela pool lülide lahti mudimine jms. Lihastes endites on ainult pinged, kuid need kaovad ise, kui probleemist lahti saada.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Albert
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 19. 12. 2003. 17:13

Postitus Postitas Albert » 26. 03. 2007. 19:43

Mind aitas Tiit Ilves.
Ei ole massöör, on kiropraktik. Viga, millest üle aitas oli väga valulik, ei saanud püsti olla ega ka istuda, kõndimisest rääkimata. Parim on see, et kodanik mitte ei väänanud lihtsalt, vaid õpetas harjutusi, millega oma viletsat kohta seljas treeninda ning sellega edaspidi valudest ja ärakukkumistest hoiduda.
No ja negatiivne pool ka - pool tundi ja 500.- kulu selle eest.
Samas - kuna abi sai, pole ju põhjust viriseda!
Lingid kah:
Vana kodukas http://www.hot.ee/tiitilves/
ja uus kodukas:
http://www.tiitilves.ee/topic/index.html

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 27. 03. 2007. 09:17

Ma ise ja päris palju tuttavaid ka on Ilveselt abi saanud. Kiropraktikutest olen külastanud veel (ei teagi kas hr või dr) Lille, kes tegutseb TOP-is - tema juures käisin ilma konkreetsete vaevusteta aga halvemaks ei läinud.
Veel on variant mõni kobedam massöör otsida, kes samuti asjad paika ragistab. Nood muidugi reeglina peeni "vaagnaluu paikapanekuid" eraldi välja ei too aga töö teevad sama..

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 27. 03. 2007. 09:43

Tänud, kontakt on loodud ja aeg kirjas. Järjekord oli muidugi vastav, aga ega siin midagi teha pole, nõudlus ületab pakkumise heade spetsialistide puhul....
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Albert
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 19. 12. 2003. 17:13

Postitus Postitas Albert » 27. 03. 2007. 09:43

konakona kirjutas:... (ei teagi kas hr või dr) Lille, kes tegutseb TOP-is - ...
Lillesid on TOP-is lausa kaks isendit, Teet Lill väänab ihu ja Priit Lill puurib ning paikab hambaid. Sinna minnes peab siis vaatama, et sassi ei ajaks, haiget oskavad ilmselt mõlemad teha :)
Tõsisemalt rääkides olen ka Teet Lille kohta häid sõnu kuulnud.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 27. 03. 2007. 09:56

Albert kirjutas:
konakona kirjutas:... (ei teagi kas hr või dr) Lille, kes tegutseb TOP-is - ...
Lillesid on TOP-is lausa kaks isendit, Teet Lill väänab ihu ja Priit Lill puurib ning paikab hambaid...
Et supp kirjum oleks lisan omalt poolt väite, et TOP'is tegutseb kiropraktikuna Jaak Lill.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 27. 03. 2007. 14:17

See on muidugi rohkem teemast "elu õppetunnid" aga tasub alati vastuvõtjat kiusata oma probleemi pakilisusega ja kindlasti rõhutada et äkki saaks minna kui keegi tulemata jääb või nii. Mul on "rajarekord" Annuse juurde Artrosporti 2 tunniga, alguses pakuti 2 nädalat. Ja oli jah Jaak Lill.. aga kas hr või dr?

Albert
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 19. 12. 2003. 17:13

Postitus Postitas Albert » 27. 03. 2007. 21:21

Minu ämber, et nimed ja mehed sassi ajasin!
Tundub et Jaak on ehk dr. tiitlit väärt, sest lõik Pärnu Postimehest teatab järgmist:
" Eesti ainuke vastava hariduse saanud kiropraktik Jaak Lill õppis 1993-1997 Inglismaal Oxfordi kiropraktika kolledzhis.
"Kui ma 1998. aastal Eestisse tulin, läksin sotsiaalministeeriumi ja rääkisin, et lõpetasin selle ja selle kooli ja tahan tööle hakata. Nemad ütlesid, et mingit luba pole vaja," kirjeldas Lill. Ta lisas, et teab Eestis siiski suurepäraste oskustega kiropraktikuid, kel diplomit pole. Tema isegi käivat, kui selg hakkab häda tegema, "ühe vene mehe juures"."

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 27. 03. 2007. 22:09

Albert kirjutas:Tõsisemalt rääkides olen ka Teet Lille kohta häid sõnu kuulnud.
Teet Lill - kreeka-rooma maadleja, lõpetas Võru I Keskooli aastal 1985. Teeb ka praegu erinevaid spordialasid harrastaja tasemel.
Praegu töötab Falck Lõuna-Eesti AS kusagil süsteemis. Kooliajal kutsuti mind pidevalt rajooni noortekale võistlema maadluses ja teda ujumises või suusatamises. Näod olid lihtsalt nii sarnased.
Aga on ka veel nt selline Teet Lill, ehk siis nimedega peab olema ettevaatlik, eriti vanas eas!

Albert
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 19. 12. 2003. 17:13

Postitus Postitas Albert » 28. 03. 2007. 10:48

No nüid on küll teemaarendus OT-ks läinud aga
holden kirjutas: Aga on ka veel nt selline Teet Lill, ehk siis nimedega peab olema ettevaatlik, eriti vanas eas!
mina mõtlesin seda viimast Sinu poolt viidatut, õppis teine Tartus apteekriks ja mängis korvpalli.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 28. 03. 2007. 14:51

Albert kirjutas:No nüid on küll teemaarendus OT-ks läinud aga
Nojah,
üks mees on veel Jüri Lill, omaaegse Põlva kirikuõpetaja Kimmeli kasupoeg. Seksuaalse orientatsiooni pärast kutsuti teda Lilla-Jürkaks ja kõrvad olid tal Venemaa vangilaagris kaardimänguvõla pärast poolikuks lõigatud...
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 30. 03. 2007. 19:57

Kuldar kirjutas:Seksuaalse orientatsiooni pärast kutsuti teda Lilla-Jürkaks ja kõrvad olid tal Venemaa vangilaagris kaardimänguvõla pärast poolikuks lõigatud...
Mis ei tähenda ju et ta ei võiks olla tunnustatud diplomeerimata kondiväänaja :roll: :)

Vasta

Mine “ÜKE”