Academic Hosteli sisehoovist läks Kalahari 590 jalutama.

Siia kõik teated ja info varastatud ratastest
Vasta
tanello2
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 20. 03. 2014. 17:54

Academic Hosteli sisehoovist läks Kalahari 590 jalutama.

Postitus Postitas tanello2 » 11. 07. 2016. 20:40

Academic Hosteli sisehoovist läks eile kell 23:53 jalutama vana, päevinäinud Merida Kalahari 590 .
Ratas oli lukustatud raamipidi rattahoidjasse mis asus hosteli sisehoovis. Sisehoov on lukustatud kõrge raud aiaga.
Rattavaras jäi kaamera vaatevälja, sest rattahoidja asus kohe vastuvõtu vaateakna all.
Tegemist oli professionaaliga, seljakotist tulid suured raualõikamis tangid välja ja läinud ta oligi.
Rattaga sõideti siis 15 m ühika nurga taha, kus asub pime nurk, seina ääres seisavad prügikastid, turnis rattaga nende otsa ja ronis üle aia.
Eriti irooniline on see, et rattal oli esihargi amortisaator läbi, kahvli ja raamivahelised tihendid kõik õhtal, üleüldse määrdunud ja hooldust vajav ratas. Valvelauast anti teada, et samal päeval läks veel üks ratas sealt samast hoovist jalutama. Niipalju siis Hosteli hoolimisest nende klientide ees, kui oli teada, et siit on varemgi varastatud miks siis ei võeta selles osas midagi ette krt.

Ühesõnaga, kui keegi märkab ühte hooldamata Merida Kalakari 590 linnapeal ringi liikumas siis andke mulle teada tel teel 56 88 22 79
eduka tagasisaamise korral on vaevatasuks ette nähtud 300 eu !
Hakkan ise pandimajasid läbi käima, äkki kellegil oli vaja kiire süst teha ja teadis, et academicus on alati vähemalt 1 ratas saadaval.

tundemärgid:
*raami ja esihargi vahelt on kõik alt roostevärviga koos.
*vasaku sarve ots on vahtkummist, parema ots aga plastikust
*lenks on mattkuldpruun, paremal pool heledam pleekunud riba, kus aastaid oli spidomeetri hoidja peal.
*esihargil all on valge kleps kirjaga "politsei ja piirivalveamet"
*sadulakotil on punane kleps kirjaga "politsei ja piirivalveamet"
*raamil on valge värvi peal nr 56 88 22 79
*raamil valge värvi peal kohe esihargi liitekoha lähedal üleval on selgelt eristatavad värviparandused tehtud veelgi valgema värviga.
*Parempoolse Merida "R" on 60% ulatuses ise taastatud (või oli see vasaku poole oma, ei mäleta enam)
*esihargi amortisaatori parem kaelus(plastik) on amortisaatori seest välja tunginud ning katab muidu paljast osa kroomtorust nüüd täielikult.
*tagakassetil pole kodarakatet(foto on vähe vanem )
*esijooks on ketaspiduri valmidusega aga peal on V pidurid

Pilt
Pilt
Viimati muutis tanello2, 11. 07. 2016. 22:17, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: tippihotellist

Postitus Postitas Mati » 11. 07. 2016. 20:54

Mõned kirjavahemärgid ja muud grammatikaharjutused hõlbustaks lugemist :idea: Siis viitsiks vast keegi ka lõpuni lugeda ja abiks olla :!: Alustame arusaadavast teema pealkirjast.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

kalari
Rattur
Postitusi: 751
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: tippihotellist

Postitus Postitas kalari » 11. 07. 2016. 21:31

Mati kirjutas:Mõned kirjavahemärgid ja muud grammatikaharjutused hõlbustaks lugemist :idea: Siis viitsiks vast keegi ka lõpuni lugeda ja abiks olla :!: Alustame arusaadavast teema pealkirjast.

Mõlemad teemad (vana rattarondi leidmine ja õigekiri) tunduvad olevat ikka täiesti lootusetud.

tanello2
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 20. 03. 2014. 17:54

Re: Academic Hosteli sisehoovist läks Kalahari 590 jalutama.

Postitus Postitas tanello2 » 11. 07. 2016. 22:38

Vana rattaronti on suurem töenäolsus leida kui teie "eile ostsin täna varastatud" rattaid, sest seda vana ratast vaevalt, et nad hakkavad juppideks lammutama ja teiste ratastega komplekteerima, lihtsam on neil sellest kiiresti komplektselt vabaneda, sest see ratas vajas rohkem remonti kui ta turuväärtus on.
Ainuke väärtuslik asi selle ratta juures oligi see kergeotsa raam ja kalli otsa uued jooksud, kõik muu oli tehase plank ja tavaline chimano kilakola.

Tore on näha, et nii väga hoolitakse siin öigekirjast :D
Mind isiklikult ei huvita ega hakkagi kunagi huvitama kellegi õigekiri, selle töö eest mulle ei maksta ja grammanatsi mängimine on juba ammu ajast ja arust.
Samas annab see vähemalt teile 2hele tegevust, nii et osaliselt olen ma oma eesmärki täitnud.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Academic Hosteli sisehoovist läks Kalahari 590 jalutama.

Postitus Postitas erikr » 11. 07. 2016. 22:48

tanello2 kirjutas: Tore on näha, et nii väga hoolitakse siin öigekirjast :D
Mind isiklikult ei huvita ega hakkagi kunagi huvitama kellegi õigekiri, selle töö eest mulle ei maksta ja grammanatsi mängimine on juba ammu ajast ja arust.
Samas annab see vähemalt teile 2hele tegevust, nii et osaliselt olen ma oma eesmärki täitnud.
Ma olen kolmas nats. Ära pane pahaks. See tekst ei olnud koolis käinud inimesele ositi üldsegi arusaadav. Nüüd juba OK.
Jälgi pandimajasid. Kui veab, saad kätte. Kui ei, siis ei. Aga ära edaspidi ratast üksi jäta. Neid kapuutsiga tonte pidav lukk maksab rohkem kui see ratas.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

tanello2
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 20. 03. 2014. 17:54

Re: Academic Hosteli sisehoovist läks Kalahari 590 jalutama.

Postitus Postitas tanello2 » 11. 07. 2016. 23:10

Ei hoia ükski lukk ega aed neid proffe tagasi,vaja ronivad tuppa kah järele. Suurte pikavarrega tangidega lähevad nad läbi kõige mis ratta küljes on, vaja siis hammustavad kasvõi raami läbi aga selle ratta nad kaasa viivad.
Täna seisab seal üks ilus punane läikiv mingi "uus" ratas jälle, ei lähe kaua kui see ka saagiks langeb, sest ega TTÜ Hostel selles osas midagi ilmselt ette ei kavatse võtta, on nad siit varemgi jalutama läinud, lähevad ka edaspidi. Tegu meelispaigaga ilmselt.

Vasta

Mine “Varastatud rattad”