Varastatud: Specialized Allez

Siia kõik teated ja info varastatud ratastest
Vasta
Kaido002
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 19. 07. 2013. 23:00

Varastatud: Specialized Allez

Postitus Postitas Kaido002 » 14. 03. 2015. 21:53

14. märtsi õhtul varastati minu majahoovist minu maanteeratas Specialized Allez. Tundemärgid: Ülemisel raamitorul sadulapoolses otsas on selgelt nähtav kriimustus. Raaminumber WSBC602207455G. Rattal on küljes kollaste Mavicu kleepsudega pedaalid ja võrreldes pildiga oli hetkel rattal must Schwalbe Lugano kirjadega esirehv, mitte kollane ning hetkel oli küljes karbonist lenksupikendus ja teistsugune pudelikorv. Väntadel on mõlemal pool nähtavad kulumisjäljed.

Kui keegi peaks sellist ratast kuskil nägema, siis helistage 55510518, kirjutage mulle Facebooki(Kaido Teesalu), või saatke kiri kaido002@gmail.com

Oskab keegi öelda, kuidas oleks kõige tõenäolisem maanteeratast tagasi saada? Kõikidel müügilehtedel ja pandimajadel hoian nüüd niikuinii silma peal, aga kas oleks mõtet ka Tallinna turgudel ringi vaadata? Politseile teen ka avalduse.
Pilt

Kaido002
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 19. 07. 2013. 23:00

Re: Varastatud: Specialized Allez

Postitus Postitas Kaido002 » 15. 03. 2015. 11:07

Ratas on endiselt alles.
Mu ratas oli lihtsalt ühe inimese poolt teise keldrisse tõstetud ilma minu teadmata. Kuid ometigi nähti mu majahoovis nähtud ühte kahtlast autot. Ilmselt tean, mida autos olnud inimesed plaanisid.
Inimesed, hoidke oma rattaid kindlas kohas! Jumal teab, mis idioote ringi liigub.

Vasta

Mine “Varastatud rattad”