kätte saadud Corratec Superbow

Siia kõik teated ja info varastatud ratastest
Suletud
Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

kätte saadud Corratec Superbow

Postitus Postitas Andrus K » 02. 09. 2004. 13:35

See pole see ratas, mis siin kuulutuses on.
Kalev jõudis tolle asemele kevadel uue samasuguse soetada aga ka too pandi pihta.

Kuidas ratas kätte saadi:

Üks tubli foorumlane märkas, et tema kõrvaltänavas on ühele tüübile tekkinud must superbow raamiga ratas. Ratta hind ja tegelane ei sobinud eriti kokku. Järgnevatel päevadel pani foorumlane tähele, et tüüp sõidab ilma sõiduriieteta ja et raam polegi musta värvi vaid mustaks (üle) värvitud.

Võttis siis meiega ühendust ning koos politseiga mindi kohale. Raaminumber klappis selle kevadel varastatud ratta omaga. Vaid pedaalid olid tavalised pandud jms. Tüüp väidab, et ostis ratta kusagilt. Case on alles politsei laual, näis ...

Kuid loo moraal on see, et tasub olla silma alla sattuvate rataste osas tähelepanelik ja aeg-ajalt ka varatatud rataste foorumit lugeda. Ning julgelt rattast ilma jäänutele teatada ka siis kui vettpidavaid tõendeid isegi veel pole teada (raami nr.)

Assa Kesoro poolt siis tublile foorumlasele suured tänud :)
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 02. 09. 2004. 13:42

Muuseas ma olen seda ratast ise ka suvalise venna all Kalamaja kandis näinud. Must raam, tavalised pedaalid, taga XTR, ees msiki Manitou amort.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2372
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Postitus Postitas MK777 » 30. 09. 2004. 23:18

No nii...
Mina olen tavaline jalgrattur aga raskelt meeldivad kallid rattad ja Deore LX ja XT jupid (kallimaid ei raatsi osta) ja spets riietust ka ei kasuta. Ega see siis ei t'a'henda seda et iga yks peaks kontrollima mu ratast kui ta ei vasta mu riietusele. Ratas on mul esikohal ja raha mul tema jaoks kahju pole. Endal 2 ratast: SPECIALIZED HARDROCK PRO DISK 2003 (metsas ja mujal) ja CANNONDALE F600 2003 (maantel ja siis kui kaugemale vaja so'ita) ... Listsalt v'a'ga armastan rattaid. Vot nii...

P.S. Isegi mu naine on sellep'a'rast mures :)
Varuosad jalgrattale - ost/müük grupp Facebookis.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Postitus Postitas mart2 » 01. 10. 2004. 08:18

MK777 kirjutas:No nii...
Mina olen tavaline jalgrattur aga raskelt meeldivad kallid rattad ja Deore LX ja XT jupid (kallimaid ei raatsi osta) ja spets riietust ka ei kasuta. Ega see siis ei t'a'henda seda et iga yks peaks kontrollima mu ratast kui ta ei vasta mu riietusele. Ratas on mul esikohal ja raha mul tema jaoks kahju pole. Endal 2 ratast: SPECIALIZED HARDROCK PRO DISK 2003 (metsas ja mujal) ja CANNONDALE F600 2003 (maantel ja siis kui kaugemale vaja so'ita) ... Listsalt v'a'ga armastan rattaid. Vot nii...

P.S. Isegi mu naine on sellep'a'rast mures :)
Kui selliste rataste juurde ei osteta ühtegi püksipaari, siis minul on küll tugev kahtlus rataste päritolust ja omaniku sõidulembusest :evil: !
Kui oled õige mees, siis on sul rataste kohta paberid ja ei häbene oma õigusi kellegi ees tõestada :D.
Lisaks soovid jõudu ja vajadusel aitad teiste rattaid kah otsida. ( :roll: )
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 01. 10. 2004. 09:13

MK777 kirjutas:No nii...
Mina olen tavaline jalgrattur aga raskelt meeldivad kallid rattad ja Deore LX ja XT jupid (kallimaid ei raatsi osta) ja spets riietust ka ei kasuta. Ega see siis ei t'a'henda seda et iga yks peaks kontrollima mu ratast kui ta ei vasta mu riietusele. Ratas on mul esikohal ja raha mul tema jaoks kahju pole. Endal 2 ratast: SPECIALIZED HARDROCK PRO DISK 2003 (metsas ja mujal) ja CANNONDALE F600 2003 (maantel ja siis kui kaugemale vaja so'ita) ... Listsalt v'a'ga armastan rattaid. Vot nii...

P.S. Isegi mu naine on sellep'a'rast mures :)
miks su profiilis seisab Merida Matts Sport 100, kui sa nii hirmsasti oma teisi rattaid armastad :?:

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2372
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Postitus Postitas MK777 » 01. 10. 2004. 10:27

To mart2: Paberid on muidugi olemas aga kaasas ma neid kunagi ei kanna (paar aastat tagasi l'a'ksid yhed juba kaduma) ja kes neid ikka kysib. Ausalt o'eldes sugugi ei meeldi ratturi riided. Minu jaoks nad paistavad liiga naljakad. Nii et kasutan tavaliselt dresse vo'i lyhikesi pykse...

To marion: Sellep'a'rast et see oli mu esimene korralik ratas...
Varuosad jalgrattale - ost/müük grupp Facebookis.

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 02. 10. 2004. 03:37

MK777 kirjutas:Ausalt o'eldes sugugi ei meeldi ratturi riided. Minu jaoks nad paistavad liiga naljakad. Nii et kasutan tavaliselt dresse vo'i lyhikesi pykse...
Maitse asi, aga mulle tundub see samasuguse ketserlusena nagu single malt viski joomine jääga... :roll: :shock:
Signature sucks! Pilt

reimers66
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 28. 10. 2003. 12:36

Postitus Postitas reimers66 » 18. 04. 2005. 14:28

vot ma olen ka samasugune et sõidan umbes 30K Bianchiga ja rattasõiduriideid ei ole :lol: tavalised metallpedaalid on ka veel :oops: samas päris mitu korda on vaadatud umbes sellise pilguga et mis krdi vend see veel on 8) samas paberid ja asjad on olemas ja olen lihtsalt selline ratttafänn mitte sõitja
BIANCHI ASSET 3000SL
album_personal.php?user_id=496
Tel. 5170557

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 18. 04. 2005. 14:47

Huvitav - huvitav, et siis riietus on ka oluline, et teistele meeldida... Ei tea, millise riidega sõideti 70aastat tagasi? Võistlust, ma mõtlem?
mustal taustal helendab must vari

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 18. 04. 2005. 14:48

ratas saadi kätte, teema lukku.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Suletud

Mine “Varastatud rattad”