Tallinna CX - VI etapp (16.11.2019)

Vasta
CXeesti
Rattur
Postitusi: 90
Liitunud: 07. 09. 2016. 09:49

Tallinna CX - VI etapp (16.11.2019)

Postitus Postitas CXeesti » 15. 10. 2019. 17:37

Soudal CX karikasarja finaalvõistlus 16.11.2019, esimene start kell 11.00!

Registreerimine https://iseteenindus.cxkarikas.ee või https://sportos.eu kaudu.

Rohkem infot peagi http://www.cxkarikas.ee/etapid/tallinna-cx

Pilt
www.cxeesti.ee
info at cxeesti dot ee

Kasutaja avatar
Mpower
Rattur
Postitusi: 173
Liitunud: 03. 02. 2004. 11:02

Re: Tallinna CX - VI etapp (16.11.2019)

Postitus Postitas Mpower » 17. 11. 2019. 10:32

Video Seenioride ja naiste sõidust:

https://youtu.be/Y5Oxjoe0kOg

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7066
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Tallinna CX - VI etapp (16.11.2019)

Postitus Postitas KaupoR » 17. 11. 2019. 16:23

Kuna üldteema puudub, siis panen oma mõtted sarja kohta kirja viimase etapi järgselt siia teemasse.

* Aitäh entusiastidele, kes sarja ja etappe veavad! Väga meeleolukas hooaja pikendus. Oli minu esimene täispikk CX hooaeg ja ilmselt mitte viimane.
* Aitäh kõigile konkurentidele, kes pinget peal hoidsid ega lasknud jalga sirgu lasta!
* Mõelge sarja numbri kasutusele võtule. Jube mõnus oleks panna number kodus särgi/kombe külge selle asemel, et vihmas ja külmas kuidagi neid tüütuid haaknõelu manipuleerida. Lisaks ka sääst, sest seitsme numbrikompleti asemel kuluks vaid 1.
* Elva etapi rajaga tuleks midagi ette võtta, see ei olnud CX. Tartu piirkonna etapp võiks ju vabalt ka Tähtvere pargis ja laululava ümber toimuda (või on see Jõulukrossile broneeritud)?
* Kõige osavõtjarohkem start on harrastajad + naised aga enne nende sõitu ei ole mugavat ja legaalset viisi rajaga tutvuda. Rajaga tutvumise aken on 2h enne viimast starti, mis halva ilma korral tähendab enda läbimärjaks sõitmist ja siis uuest ca poolteise tunni pärast soojenduse alustamist. Äkki mõtlete siin midagi välja? Laske harrastajad ringiga tuvuma nt siis kui OPEN klassi stardi viimane on läinud viimasele ringile? Siis on umbes 10-15 minti aega ringiga tutvuda ja saaks kohe peale seda stardikoridori juurde koguneda ning ajakava ei lähekski eriti pikemaks.
If everything's under control, you're going too slow!

CXeesti
Rattur
Postitusi: 90
Liitunud: 07. 09. 2016. 09:49

Re: Tallinna CX - VI etapp (16.11.2019)

Postitus Postitas CXeesti » 17. 11. 2019. 20:54

Kaupo, aitäh konstruktiivse tagasiside eest ja tule muidugi ka järgnevatel hooaegadel sõitma!

Kommentaarid su tõstatud punktidele:
*Kaks aastat tagasi oli meil kasutusel sarja üldnumber aga see tõi kokkuvõttes kaasa rohkem tüli kui kasu (palju unikaalseid osalejaid, kes sõidavad vaid ühte etappi, see tõi kaasa liigsete kiipide markeerimise j muud mured; numbrite koju unustajad; oma nime mitte kirjutada oskavad võistlejad jne). Olen nõus, et sarja number oleks mugavam ja võtame teema uuesti arutusele, kui õnnestub parem tehniline lahendus välja mõelda, mis rahuldab nii sekretariaati kui ajavõtjat, siis teeme selle ka teoks.

*Eks me proovi iga aasta radu paremaks teha (vähemalt mina proovin etapikorraldajaid sinnasuunas lükata), peaaegu iga praegu kasutuses olnud rada saaks parendada ja loodetavasti me sinnapoole ka liigume. Omad piirangud tulenevad asukohavalikust aga see ei ole muidugi vabandus... Kus häda näed laita, seal tule ja aita - võta ühendust, paneme väikse grupi kokku ja sõidame mingitel päevadel kõik rajad läbi, saavad kõik kasulikku tagasisidet ja ehk ka inspiratsiooni uute võistluste korraldamiseks.

*JõuluKross toimub suure tõenäosusega seal, kus ta viimased kaks aastat toimunud on - ERMi maa-alal.

*Rajaga tutvumise probleem on juba tõstatud, siin seab suure ajalise piirangu ette sügisene lühike päevapikkus. Koos käimasoleva võistlusega ei tahaks rajaga tutvujaid rajale lasta, see tekitab liigset segadust kõikides osapooltes, alates võistlejatest ja lõpetades ajavõtjaga. Üks variant oleks alustada päevaga varem aga see ei meeldi jällegi noorteklubidele. Mõtteainet on, vaatame kas õnnestub midagi ka teoks teha.

Kõik ettepanekud ja tagasiside, nii positiivne kui negatiivne, on oodatud meilile info@cxeesti.ee või lauri@cxeesti.ee. Kes tahab aktiivsemalt CX arengule kaasa aidata, siis võtke ühendust samadel aadressidel, pole siiani ühtegi abikätt tagasi lükanud :)

Korraldajate nimel,
Lauri
www.cxeesti.ee
info at cxeesti dot ee

Vasta

Mine “SOUDAL Eesti CX karikasari 2019”