Lõbus ja Tõhus Kehaline Ettevalmistus Kätyga // 17.10 kell 19:30

Vasta
Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Lõbus ja Tõhus Kehaline Ettevalmistus Kätyga // 17.10 kell 19:30

Postitus Postitas Katjusha » 08. 10. 2017. 20:32

Pilt
Oled sa algaja MTB sõitja või hardcore MTB harrastaja, sügis ja talv on aeg millal panna alus järgmise aasta sõitudele.
Tahad olla järgmine aasta sadulas kui uuesti sündinud? Sa tead mida teha tuleb aga su keha ei jõua, tahad olla tehnilistes kohtades osavam, tõusudel tugevam, sirgetel kiirem? Tahad saada lahti valust seljas? Õlgades? Kaelas?
Loomulikult tahad, aga see nõuaks pidevat trenni ja trenn pukis, spinnis, jõusaalis - see kõik on tihti raske, igav ja nüri. Me teame, et saab paremini. Me teame, et talvised trennid saab muuta mitmekesiseks, huvitavaks, arendavaks ja loomulikult lõbusakas.
Kutsume sind koos Käty ja HarkuMTB sõitude lõbusa rahvaga ühistreeningule. Täiesti unikaalne viis hoida ennast läbi talve vormis ilma tüütute ja üksluiste trennide, anda tuld ligi hiilivatele kilodele, teha lõpp valutavatele lihastele ja liigestele, tugevdada neid kõige raskemini treenitavaid kuid rattasõidus nii olulisi keha keskosa lihaseid ja loomulikult kasvatada oma võhma ja vastupidavust, et suvel ei peaks enam vaatama kuidas punt eest kaob ja sina üksi tolmu köhima jääd.

FACEBOOKI INFO

Alustame juba 17 Oktoobril kell 19:30 Sõjakooli 3, Tallinn
ASUKOHA KAART
Treenime 1,5 kuni 2 tundi avaras ja pehmete mattidega kaetud saalis Tondil mis on tervenisti meie päralt. Teeme erinevaid põnevaid harjutusi kehale ja jalgadele, kordinatsiooni ning tasakaalu jaoks. Kindlasti anname tuld kaloritele, kasvatame võhma ja peale trenni turgutame oma väsinud lihaseid saunas. Muuseas meil on nii boss saal, et meestel ja naistel on eraldi saunad lausa.
Küsimused ja broneeringud PS või katyveski@gmail.com ja tasumine kohapeal 5€ (saali rendi katteks) Kes lapsevalves on võib lapse kaasa võtta tasuta.

Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Re: Lõbus ja Tõhus Kehaline Ettevalmistus Kätyga // 17.10 kell 19:30

Postitus Postitas Katjusha » 15. 10. 2017. 09:31

Mulle on tulnud palju küsimusi ja mõned paremad vastan ka siin:

KES ON KÄTY JA MIKS MA TEMA TRENNI PEAKSIN TULEMA
Käty olen mina ja kui me ei ole veel kohtunud siis olen ratta ja spordi juures alles veidi üle aasta. Ma ei taha saada parimaks, ma ei taha tulla esimeseks, ma tahan nautida oma harrastust teha seda ilma vaeva ja sunnita. Tahan, et minuga koos oleksid mõnused harrastajad kes tunnevad samuti, et trenni saab teha nautides ilma ja inimesi ning teekond uute tuttavate ja sõpradega on miljon korda mõnusam kui üksi metsas või üksi kangisaalis rassides.

MIKS SA ARVAD, ET SA OSAKD TRENNE ANDA?

Mina üksi kindlasti ei oska. Ma olen tavaline harrastaja. Õnneks on minu ümber palju andekaid ja võimekaid treenereid kes oskavad ja teavad. Ma usaldan inimesi keda usaldavad eesti tipp tennisistid, jalgpalliklubid jne. Ma nägin millise pühendumisega Teadliktreening minule appi tuli ja olen kindel, et saime kokku enneolematult tõhusad kuid samas lõbusad treeningud

KAS TEIE TRENN ON MÕELDUD ALGAJALE VÕI EDASIJÕUDNUTELE ?
Minu trenn on struktureeritud nii, et igaüks saab teha trenni kaasa täpselt enda võimete järgi. Harjutused mis me teeme baseeruvad sinu keharaskusel ja lisaks saab iga harjutust saab teha intensiivsemalt või lihtsamalt.

KAS TREENING ON AINULT JALGRATTURITELE JA RULLUISUTAJATELE ?
Kindlasti mitte! Väga palju tuleb trenni ka inimesi kelle mure on hoois istuv elustiil ja sellest tekkivad valud, nõrgad lihased, vähene treenitus. Minu trenni eesmärk on parandada keha üldist võimekust. Painduvust, vastupidavust, töövõimet, tasakaalu, plahavtuslikkust.


MA EI SAA ARU MIS TRENN SEE IKKA ON ?
Tegemist on kogu keha jaoks tehtud treeninguga mis läbi harjutuste, mängude ja ülessannete paneb liikum akogu keha, tugevdab lihaseid, muudab teid painduvamaks, annab parema tasakaalu ja loomulikult kellele on oluline kaalu kontrollimine siis 1,5 tundi hüppamist kargamist ja kukerpallitamist teeb kehakaaluga imesid.

MIS RIIDED SOBIVAD ?
Sobivad kõik riided mis võimaldavad sportida. Spordisaal on soe, seega t-särk ja lühikesed püksid või retuusid on isegi piisavad. Trenni teeme sokkides või paljajalu vastavalt kuidas kellegile meeldib. Tossudega mattidele ei ole lubatud minna. Riietusruumist saali ( 5m ) tuleb minna plätude või tossudega, sest paljajalu toote te koridori tolmu ja prahi jalgadega mattidele.

Vasta

Mine “Käty ÜKE ühistreeningud”