Jüri Temposõit 13.06.2018

Vasta
tim
Rattur
Postitusi: 127
Liitunud: 17. 06. 2011. 20:14

Jüri Temposõit 13.06.2018

Postitus Postitas tim » 13. 06. 2018. 19:25

Kui kuskil 16:40 läksin võistlustrassile soojaks sõitma, siis tuli sügav masendus peale ning isegi käis mõte läbi pea, kas tasub üldse võistlema minna. Nimelt oli asfald või siis teele pandud pigi tugevalt sulanud ja füüsiliselt oli tunda kuidas ratas tee külge kleepus ning seda paari kilomeetrisel lõigul. JA kui otseselt ei kleepunud, siis olid rehvid pigiga koos ja teel olevad kivid kleepusid ja lendlesid... Lisa boonuseks veel mõned suuremad kivid teel ja asfaldi parandused või ebamäärased üleminekud.
Läksin ikkagi starti ning peale 17:30 alustades oli teeolud oluliselt paremad (võibolla oli proovisõidu masendus liiga suur). Kokkuvõttes oli suht "normaalne" rada, arvestades, et samal ajal käisid teetööd. Loodetavasti hilisematel startijatel oli olukord veel parem.
Ülalolev kiri ei ole mõeldud korraldajale (Mihklile) etteheiteks. Ma olen kindel, et ta on omaltpoolt kõik teinud, et tingimused normaalsed oleksid...

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Jüri Temposõit 13.06.2018

Postitus Postitas KaupoR » 14. 06. 2018. 08:00

Pigi tõmbas korraks ärevaks küll.

Aga hoopis suurem arusaamatus ja segadus oli lõpukurvis (parempööre Aaviku teelt Laste teele). Seal oli statsionaarne nool paremale, samas oli seal üks korraldustoimkonna liige (võibolla ka peakorraldaja, ei jõudnud fikseerida), kes hoidis käes märki noolega ja tekstiga OTSE (selle pildi tegemise ajaks on noolt käes hoidev isik lahkunud). Käes võib ju igast asju hoida aga kui märgi esikülg on suunatud lõpetavate ratturite suunas, siis tekib paratamatult segadus, et miks näitab korraldaja mulle käest märgiga OTSE??? Tavaliikluses tühistab ajutine märk püsiva märgi kehtivuse. Üks reguleerija oli seal veel, kes kätega viipas ikkagi paremale.
Palun olge tulevikus igasugu märkide näitamisega ettevaatlikumad, rajal olevad ja laktaadist tiined sportlased võivad sattuda segadusse kui korraga tuleb vastuolulisi juhendeid korraldajatelt.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Jüri Temposõit 13.06.2018

Postitus Postitas KaupoR » 14. 06. 2018. 10:43

Kert Martma alistas Filter Jüri Temposõidus võimsa rajarekordiga Gert Jõeääre!

Ajuvaba pealkiri ja eksitav sisu :evil: Teeme aga iga kord rada pisut lühemaks ja rajarekordid lähevad aina võimsamaks!!
If everything's under control, you're going too slow!

martaas
Rattur
Postitusi: 189
Liitunud: 18. 08. 2010. 15:50

Re: Jüri Temposõit 13.06.2018

Postitus Postitas martaas » 14. 06. 2018. 10:59

Mul oli sama teema selle viimase kurviga. Lisaks oli see teesuunaja kuskil nurgataga peidus ja panin täiega mööda kui mingiaeg sain aru, et miskit on viltu. Eks ise olin ka udu, et ei suutnud meelespidada, kust tuleb ära keerata aga pulss oli laes ja pilk kuskil mujal kui sellel märgil seal:))) Muidu sõit nagu iga teine sõit.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Jüri Temposõit 13.06.2018

Postitus Postitas KaupoR » 14. 06. 2018. 13:51

Minu varem viidatud uudise pealkiri ja sisu on nüüd ära muudetud.
If everything's under control, you're going too slow!

Vasta

Mine “Filter Temposari 2018”