20. Rõuge Rattamaraton

Vasta
Kaido88
Rattur
Postitusi: 228
Liitunud: 10. 08. 2014. 12:54

20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas Kaido88 » 07. 08. 2018. 22:15

Sarja hooaeg saabki juba läbi, märkamatult saabub varsti sügis.
Rõuge maraton on ilus ja hea hooaja lõpetamiseks ning parimate kiitmiseks. (Korraldajad kindlasti räägivad ise lähemalt)

Rõuge ja Rõuge kuum saun on korralikult meeles, kas see aasta sauna saab pesemiseks? :D Pisut vaatetornist eemal asus. :?:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas erikr » 08. 08. 2018. 08:11

mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

mets
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 22. 05. 2017. 18:33

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas mets » 14. 08. 2018. 21:50

Kas keegi on käinud rada ka uudistamas?

parmaat
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 29. 08. 2009. 23:38

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas parmaat » 15. 08. 2018. 12:23

Tere,

Kas minevikus soovitud ja tulevikumaailmas võimalik kaamerapilt on võimalik saada rajast. Kõigist radadest oleks hea vaadata Youtube filme :D
Kirjeldused on viimasel ajal pigem “lähme sõidame” vormis.
Video annaks võimalusekõigil rajaga tutvuda ja looks võrdsemad võimalused. Gopro usun et ei ütleks ära reklaamist?!

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3925
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas Kirsa » 15. 08. 2018. 15:52

Mingi vahe oli neid võistluse täispikki videosid hulgim - kõik tegid. Siis läks nagu igavaks ära. Mul on endal ka kaamera olemas ja sai isegi mitmel võistlusel kaameraga osaletud. Aga kuna redigeerimiseks aega pole ja täispikka ei viitsi keegi vaadata, siis on asi natuke unarusse jäänud.

Tegelikult on asi selles et tänapäeva kaameratehnoloogia juures ja youtube metsiku pakkimisalgoritmiga on neid liikuvad poolhämaras ja liikuvaid lehti täis videosid üsna ebameeldiv vaadata. Kui kvaliteet oleks parem, siis vaataks isegi. Näiteks toores video kaamerast on üsna söödav, aga ei ole eriti kohta kuhu neid üles panna (failisuurus 64-128GB)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas Mati » 15. 08. 2018. 16:56

Mida te küll näete nendest amatöörvõtetest? Videost saad heal juhul seda, kas on kruusakas või singel. Rõuges on singlit kõvasti. Kõige muu võtmes on liikuv pilt mõttetu - juurikad, kivid, tõusud, laskumised - neid peab kogema, mitte vaatama.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

opp
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 01. 10. 2015. 12:46

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas opp » 15. 08. 2018. 17:35

Kas XXL sõidu esimesel paunal ka mingi TP leidub? Kaardile pole märgitud, aga mullu vist oli.
Muidu tundub 37 km"oma leivakotiga" pisut pikk- kuni põhisõidu esimese TP-ni.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 786
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas LauriA » 15. 08. 2018. 19:32

Kirsa kirjutas:Näiteks toores video kaamerast on üsna söödav, aga ei ole eriti kohta kuhu neid üles panna (failisuurus 64-128GB)
Office 365 Business Essentials on ju ainult 50 euro ringis per aasta? Selle raha eest saab vist ainult keti vms kulutarviku.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 15. 08. 2018. 20:19

opp kirjutas:Kas XXL sõidu esimesel paunal ka mingi TP leidub? Kaardile pole märgitud, aga mullu vist oli.
Muidu tundub 37 km"oma leivakotiga" pisut pikk- kuni põhisõidu esimese TP-ni.
On, nagu eelmisel aastal! Ei ole veel jõudnud kaardile kanda, kuna lihtsalt ei jõua igale poole... :D

Asub see samas kohas, nagu ka eelmisel aastal, aga sel aastal 17,2km peal Ööbikuoru villa juures, järgmine siis XXL- sõidus põhisõidu TP1 km 36,06km peal, siis TP2 46,8km peal ja viimane TP 59,05km peal! Ned siis XXL-sõidu kilomeetrid!

Põhisõidus vastavalt 17,2km, 28km ja 40,25km!

Noorte- ja matkasõidus on ainus TP 9,2km peal!

parmaat
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 29. 08. 2009. 23:38

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas parmaat » 16. 08. 2018. 12:00

https://m.youtube.com/watch?v=clE3zHNgEz0

No sai see läbi lapatud ja tuleb meelde asju eelmisest aastast küll.
Mis ma sealt näen - näen milline on algus (kiire aeglane, kruus asfalt jne), näen tõuse ja näen palju näiteks on muda rajal ( juhul kui rehve erinevaid). Ilusti näeb ära mis tuleb lõpus ja milleks peab valmistuma või ennast säästma. Minu arust väga vajalik info ja kui pole võimalik käia läbisõitmas, siis see video oleks suht minimaalne mida korraldaja võiks pakkuda!? Sõidetakse seda ju läbi ikkagi päris mitu korda ja erinevate inimeste poolt. Eeldan vähemalt. Kände juurikaid tunnetame rajal aga infot saab raja üldise kulgemise kohta videost väga palju!
Veel üks näide - hea oleks teada natuke rada, kuna mina ei soovi näiteks enne singlit jääda teiste selja taha. Samas kui ma rada ei tea, siis ei saa ma seda olukorda ka kuidagi muuta. Aga need, kes on selle läbi sõitnud - saavad. Seega, et luua võrdsed võimalused kõigile, peaks olema saadaval video, mida saavad kõik soovi korral läbi vaadata.
Tänud tähelepanu eest!

rapsakas
Rattur
Postitusi: 127
Liitunud: 27. 11. 2014. 23:01

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas rapsakas » 16. 08. 2018. 20:22

Kas peale võistlust on sarja autasustamine ja need kes terve sarja on tublisti kaasa teinud on lootus ka mingi särk saada no teate küll neid särke mida kõrval sari välja annab... :wink:

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 16. 08. 2018. 21:51

rapsakas kirjutas:Kas peale võistlust on sarja autasustamine ja need kes terve sarja on tublisti kaasa teinud on lootus ka mingi särk saada no teate küll neid särke mida kõrval sari välja annab... :wink:
Meie sari panustab sel aastal sporti, mitte tekstiili!
Kõigil selle aasta sarja viiel etapil (misiganes distantsil) lõpetanutel on õigus nõuda tasuta osalemist Läti Vivus-sarja viimasel etapil, mis saab oma stardi Eesti pinnalt, Metsavenna talust Vastse-Roosast. Distanstse on valikus tervelt neli - 100 km, 56 km, 36 km, 18 km (10.-14. aastastele), ehk siis LAIPNI LUDZAM ehk tere tulemast Lätti osalema, Bosch Eesti Maastikurattasarja kulul!!!!

hsb
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 02. 04. 2010. 12:26

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas hsb » 17. 08. 2018. 11:30

.. aga infot saab raja üldise kulgemise kohta videost väga palju!
Veel üks näide - hea oleks teada natuke rada, kuna mina ei soovi näiteks enne singlit jääda teiste selja taha. Samas kui ma rada ei tea, siis ei saa ma seda olukorda ka kuidagi muuta. Aga need, kes on selle läbi sõitnud - saavad. Seega, et luua võrdsed võimalused kõigile, peaks olema saadaval video, mida saavad kõik soovi korral läbi vaadata.
Tänud tähelepanu eest![/quote]

Video olemasolu loob võrdsed võimalused kõigile, samuti ka video puudumine. Tõe kriteerium olevat praktika

Teatakse rääkida, et ennemuiste on olnud juhuseid kus isegi singlil sõites kiire tulija palub luba mööduda ja seda olla ka eessõitjad tavaliselt võimaldanud - proovi, vahest toimib ka tänapäeval. Siis ei pea stressama, et kindlasti esimesena sinku algusse jõuda.
rapsakas kirjutas:Kas peale võistlust on sarja autasustamine ja need kes terve sarja on tublisti kaasa teinud on lootus ka mingi särk saada no teate küll neid särke mida kõrval sari välja annab... :wink:
parmaat kirjutas:https://m.youtube.com/watch?v=clE3zHNgEz0

Need EC sarja särgid (suht koledad olid varasem looming) seisavad kusagil kapis ja kindralstaap ei luba isegi õhtuhämaras neid selga sikutada, et tagasihoidlik amatöör võiks tunda ennast väikese tegijana. Üle-eelmise hooaja mudelile ei viitsinud isegi järgi minna, oma laiskus muidugi, kuid ka tõdemus et seda kunagi selga ei pane.
Püksid või mingi soojem kuub oleks paremini abix. T särgiga talve ikka üle ei ela.

Aga endal plaan laupäeval rada läbi sõita, kuna kahjuks pühapäeval joonele ei saa.

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas DeeJott » 19. 08. 2018. 06:46

Tallinnas kallab, mis seis Rõuges hetkel sademetega on?

AhtiH
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 02. 05. 2017. 19:34

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas AhtiH » 19. 08. 2018. 07:23

Kuiv aga pilves. Päike kumab läbi pilve.

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas DeeJott » 19. 08. 2018. 19:21

Mõnus, mulle meeldis! Ilmaga vedas, märgistus bueno, no seal ikka annab mööda panna õigest teeotsast. Eelarvamus oli, et tuleb raske rada, jubedalt kangutamist jne. Aga minu jaoks näiteks lihtsam kui Mulgi ja Tallinna rattamaraton. Ei tähenda see muidugi seda, oleks vaja nüüd kõvasti vinti juurde keerama hakata :D

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 19. 08. 2018. 20:29

DeeJott kirjutas:Mõnus, mulle meeldis! Ilmaga vedas, märgistus bueno, no seal ikka annab mööda panna õigest teeotsast. Eelarvamus oli, et tuleb raske rada, jubedalt kangutamist jne. Aga minu jaoks näiteks lihtsam kui Mulgi ja Tallinna rattamaraton. Ei tähenda see muidugi seda, oleks vaja nüüd kõvasti vinti juurde keerama hakata :D
Nojah, ilmaga vedas! Vist ainult seetõttu saan ma aru, et Mulgi ja Kõrve on kellegi jaoks lihtsamad kui Rõuge! :roll:
Peab vist hakkama meie uue normi - põuaste suvedega - rajale veetakistusi tekitama... :D :D :D

AhtiH
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 02. 05. 2017. 19:34

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas AhtiH » 19. 08. 2018. 21:08

XXL oli puhas nauding aga see, et kogu grupp pani otse üle veetakistuse ja ei keeranud enne vasakule üles mäkke paunale läks küll kehvasti. Tore lõik oleks olnud ja otse oleks ikka üks X ära küll kulunud ajutiselt lisaks vasakule noolele.

See, et supp otsa sai kümneks minutiks oli ka huvitav kogemus.

Aga järgmine aasta kindlasti jälle.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 19. 08. 2018. 21:17

AhtiH kirjutas:XXL oli puhas nauding aga see, et kogu grupp pani otse üle veetakistuse ja ei keeranud enne vasakule üles mäkke paunale läks küll kehvasti. Tore lõik oleks olnud ja otse oleks ikka üks X ära küll kulunud ajutiselt lisaks vasakule noolele.

See, et supp otsa sai kümneks minutiks oli ka huvitav kogemus.

Aga järgmine aasta kindlasti jälle.
Ehk siis, tegelt läks hästi! Olen 20 aastat asja teinud ja ikka panen puusse, rsk! Hea, et kõik otse panid ja asi vosem!
Järgmine aasta paremini!

Suppi jäi 50 litra üle, mis hetkel see otsa sai???

AhtiH
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 02. 05. 2017. 19:34

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas AhtiH » 19. 08. 2018. 21:46

Selles suhtes läks jah hästi, et kõik panid otse ja vähemalt võrdne.

Lõpetasin 14:56 ja umbes veerand tundi hiljem läksin sööma. Siis sai potist supp otsa kuid pajas oli valmimas. Öeldi, et 10 minuti pärast saab jälle. Endal otsest supi soovi polnud seega pärast uurima ei läinud aga päris pikk saba oli sel hetkel kui paus sisse tuli.

1var
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 26. 06. 2007. 20:24

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas 1var » 20. 08. 2018. 08:48

XXL oli väga lahe (y) . Tänud rajameistrile!

Kaido88
Rattur
Postitusi: 228
Liitunud: 10. 08. 2014. 12:54

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas Kaido88 » 20. 08. 2018. 12:07

XXL rada oli supper ja vinge. Hea märgistus.

Saun oli külm :(

Kiiret paranemist ratturile, kes rangluu murdis! Vist oli kiirel heinamaa laskumisel, mis iga aasta kedagi maha niidab.

jaanusj
Rattur
Postitusi: 97
Liitunud: 27. 05. 2004. 14:12

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas jaanusj » 20. 08. 2018. 12:33

Suurepärane rada ja korraldus! Põhisõidu raja esimestel singlitel oli küll ootamist, aga selle eest sai möödumiste-möödujate aastabilanss märksa positiivsemaks.
Kõik Rõuge kandi inimesed olid vist rattamaratoni (ja põllumajanduse) lainel. Vaatamata korduvatele küsimistele, sain info meie rallimeeste võidust alles lõputõusul.


Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas erikr » 20. 08. 2018. 19:32

Väga hea rada.
XXL esimene paun oli parem kui tuuri ajal.
Ega ma Vällakast väga puudust ei tundnudki. Tõusust kindlasti mitte. Laskuda oleks võinud küll...

Eriauhinda on väärt väike poiss, kest tegi XXL 29 km peale TP. Vänni küla, Mets-Mikita talu. Puukast, selle kõrval ämber veega. Kastil 6 topsi veega, plastkauss lõigutud hapukurgiga ja taldrikutäis pähklitega šokolaadi. Lasin hoo maha, laste TP-des pean alati kinni. Poiske nägi mu püksisääre vahel olevat tühja geelipakki ja teatas väga resoluutselt, et prahi võib siia jätta! Oli veits pettunud, et polnud niipalju rahvast kui ta lootis. Ei hakanud küsima, et paljud ta teenust ka kasutanud on. Kiirpilk olukorrale ütles, et vast mõned. Aga olla juba hommikust saadik seal platsis oma punktiga olnud. Ei imestaks kui oli ka selle šokolaadi oma taskuraha eest ostnud. Noormehele nukid :!: (y)

Kvaliteetne aktiviteet (y)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Dimmas
Rattur
Postitusi: 166
Liitunud: 18. 05. 2013. 11:45

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas Dimmas » 20. 08. 2018. 20:04

Väga äge oli!
Tänan!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 20. 08. 2018. 20:30

Vedas! Ilmaga! Täna XXL-sõidu esimese pauna märgistust maha võttes panin jalgsi mitmeid kordi külje maha, õine vihm muutis singlid ülilibedaks!
Ehk siis vihmaga oleks Jõeäär tulnud ca 15 mintsa hiljem finitosse...

mets
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 22. 05. 2017. 18:33

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas mets » 20. 08. 2018. 20:53

Lühikese ratturiks olemise ajaloo jooksul on jätnud Rõuge alati kustumatu Mulje!
Kui eelmie aasta oleks rajalt jalad ees välja tulnud siis seekord oli hoopis teine tera. Nautisin igat km ja rakseks kiskus alles lõpus- metsas olev pikk tõus enne karjamaale laskumist vist oli nii siis olid küll jalad täis.
Rada super!
Sõõk tipp- top!
Seltskond rajal- vinge!

opp
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 01. 10. 2015. 12:46

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas opp » 21. 08. 2018. 07:46

Huvitav, palju selle esimese paunakese äralõikamisega sõidumaa kahanes, Ivar ilmselt oskab öelda.
Ülespoole viitavat noolt ise ei märganud ja eks rohkem vahid ees sõitjate tagarattaid (seni kuni midagi näha on)
Rada oli väga hea, mitmes kohas pühapäeval tehtud värskeid jälgi saab ilmselt juba kuu aja pärast H100 käigus üle sõita.
Järveäärne juurikasingel sellise kuivaga oli päris mõnus.
Poiss kurgikausiga oli täpselt õiges kohas, ise tunnistas et kõigil on kiire ja kihutavad mööda, aga kurgid olid väga asjaks.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas KaupoR » 21. 08. 2018. 08:02

opp kirjutas:Huvitav, palju selle esimese paunakese äralõikamisega sõidumaa kahanes, Ivar ilmselt oskab öelda.
Lubatud distants oli 66, tegelik ca 64. See vahe torkas mulle silma juba esimese km märgi juures, mis näitas 60km lõpuni aga tuldud oli vaid 4 km.
If everything's under control, you're going too slow!

MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 170
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas MarkoAa222 » 21. 08. 2018. 08:27


Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 21. 08. 2018. 10:27

KaupoR kirjutas:
opp kirjutas:Huvitav, palju selle esimese paunakese äralõikamisega sõidumaa kahanes, Ivar ilmselt oskab öelda.
Lubatud distants oli 66, tegelik ca 64. See vahe torkas mulle silma juba esimese km märgi juures, mis näitas 60km lõpuni aga tuldud oli vaid 4 km.
Lõige oli täpselt 2,00km ja ca 50-55 tõusumeetrit...

licht88
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 14. 02. 2009. 08:28

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas licht88 » 21. 08. 2018. 20:21

Tere Rõuge on alati hea. Üllatusena tuli mulle see õlle TP puudumine. Aga see selleks. Sookviks, et kui härra dr Holden või keegi kohalikest, kes teab seda TP korraldanud poisikest, tänaks teda kõigi või noh enamuse ratturite poolt. See oli lihtsalt üli lahe, näitab et noorus on ikka väga tubli.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 22. 08. 2018. 07:05

licht88 kirjutas:Tere Rõuge on alati hea. Üllatusena tuli mulle see õlle TP puudumine. Aga see selleks. Sookviks, et kui härra dr Holden või keegi kohalikest, kes teab seda TP korraldanud poisikest, tänaks teda kõigi või noh enamuse ratturite poolt. See oli lihtsalt üli lahe, näitab et noorus on ikka väga tubli.
erikr kirjutas:Eriauhinda on väärt väike poiss, kest tegi XXL 29 km peale TP. Vänni küla, Mets-Mikita talu. Puukast, selle kõrval ämber veega. Kastil 6 topsi veega, plastkauss lõigutud hapukurgiga ja taldrikutäis pähklitega šokolaadi. Lasin hoo maha, laste TP-des pean alati kinni. Poiske nägi mu püksisääre vahel olevat tühja geelipakki ja teatas väga resoluutselt, et prahi võib siia jätta! Oli veits pettunud, et polnud niipalju rahvast kui ta lootis. Ei hakanud küsima, et paljud ta teenust ka kasutanud on. Kiirpilk olukorrale ütles, et vast mõned. Aga olla juba hommikust saadik seal platsis oma punktiga olnud. Ei imestaks kui oli ka selle šokolaadi oma taskuraha eest ostnud. Noormehele nukid :!: (y)
Viisime eile poisile Rõuge rattamaratoni ametliku T-särgi ja tänasime teda, mitte meie enda, vaid just ratturite nimel!

Kasutaja avatar
TStyle
Rattur
Postitusi: 48
Liitunud: 25. 05. 2013. 08:37

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas TStyle » 22. 08. 2018. 21:17

dr Holden kirjutas:
licht88 kirjutas:Tere Rõuge on alati hea. Üllatusena tuli mulle see õlle TP puudumine. Aga see selleks. Sookviks, et kui härra dr Holden või keegi kohalikest, kes teab seda TP korraldanud poisikest, tänaks teda kõigi või noh enamuse ratturite poolt. See oli lihtsalt üli lahe, näitab et noorus on ikka väga tubli.
erikr kirjutas:Eriauhinda on väärt väike poiss, kest tegi XXL 29 km peale TP. Vänni küla, Mets-Mikita talu. Puukast, selle kõrval ämber veega. Kastil 6 topsi veega, plastkauss lõigutud hapukurgiga ja taldrikutäis pähklitega šokolaadi. Lasin hoo maha, laste TP-des pean alati kinni. Poiske nägi mu püksisääre vahel olevat tühja geelipakki ja teatas väga resoluutselt, et prahi võib siia jätta! Oli veits pettunud, et polnud niipalju rahvast kui ta lootis. Ei hakanud küsima, et paljud ta teenust ka kasutanud on. Kiirpilk olukorrale ütles, et vast mõned. Aga olla juba hommikust saadik seal platsis oma punktiga olnud. Ei imestaks kui oli ka selle šokolaadi oma taskuraha eest ostnud. Noormehele nukid :!: (y)
Viisime eile poisile Rõuge rattamaratoni ametliku T-särgi ja tänasime teda, mitte meie enda, vaid just ratturite nimel!
(y)
Tervitustega
Tanel

parmaat
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 29. 08. 2009. 23:38

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas parmaat » 23. 08. 2018. 20:29

Väga hea rada ja mõnus sõit!
MarkoAa poolt väga hea video rajast! Kas saaks palun järgmine hooaeg KÕIGIST radadest sellise video ja seda enne võistlusi. Oleks suureks abiks ja saaks natuke tutvuda. Korraldajal ka hea, ei pea üldse rajakirjeldust enam tegema:)
Videos kenasti näha ka esimene suur mudaauk, kus minu sõit peaaegu puu otsas lõppes, kuna kaasvõistleja otsustas viimasel hetkel raja keskelt äärele ümber paigutuda. Põõsast sain välja peale kokkupõrke vältimist aga just selliste kohtade jaoks on videod koos kilomeetritega super head!
Jõudu!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 23. 08. 2018. 21:05

parmaat kirjutas:Väga hea rada ja mõnus sõit!
MarkoAa poolt väga hea video rajast! Kas saaks palun järgmine hooaeg KÕIGIST radadest sellise video ja seda enne võistlusi. Oleks suureks abiks ja saaks natuke tutvuda. Korraldajal ka hea, ei pea üldse rajakirjeldust enam tegema:)!
No siis peame Marko palkama nädal enne avatud rada sõitma ja sellist videot tegema! Hää Marko, palju see maksaks? :D

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas Mati » 23. 08. 2018. 21:56

dr Holden kirjutas:
parmaat kirjutas:Väga hea rada ja mõnus sõit!
MarkoAa poolt väga hea video rajast! Kas saaks palun järgmine hooaeg KÕIGIST radadest sellise video ja seda enne võistlusi. Oleks suureks abiks ja saaks natuke tutvuda. Korraldajal ka hea, ei pea üldse rajakirjeldust enam tegema:)!
No siis peame Marko palkama nädal enne avatud rada sõitma ja sellist videot tegema! Hää Marko, palju see maksaks? :D
Huvilised pangu Hooandjas projekt püsti :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

AhtiH
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 02. 05. 2017. 19:34

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas AhtiH » 24. 08. 2018. 08:10

parmaat kirjutas:Väga hea rada ja mõnus sõit!
MarkoAa poolt väga hea video rajast! Kas saaks palun järgmine hooaeg KÕIGIST radadest sellise video ja seda enne võistlusi. Oleks suureks abiks ja saaks natuke tutvuda. Korraldajal ka hea, ei pea üldse rajakirjeldust enam tegema:)
Videos kenasti näha ka esimene suur mudaauk, kus minu sõit peaaegu puu otsas lõppes, kuna kaasvõistleja otsustas viimasel hetkel raja keskelt äärele ümber paigutuda. Põõsast sain välja peale kokkupõrke vältimist aga just selliste kohtade jaoks on videod koos kilomeetritega super head!
Jõudu!
Selle aeg sõites on puhas nauding aga sama aeg videot vaadates oleks puhas piin. Kas tõesti ollakse valmis terve raja tutvustust videos vaatama (läbi klõpsimata)?

Mis oleks muutunud sead mudaaugus kui oleks enne videot näinud?

siga
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 13. 08. 2014. 14:16

Re: 20. Rõuge Rattamaraton

Postitus Postitas siga » 24. 08. 2018. 10:04

Mõnus rada jällegi. Meeldiv on see, et etapp toimub hooaja lõpus (y) . Varasematel aastatel, kui sai seda avatud rajal mai kuus läbitud oli oluliselt vaevalisem see sõitmine. Hakkas väga meeldima ja järgmine aasta plaanis xl-ile tulla. Jõudu järgmiseks aastaks korraldamisel!!

Vasta

Mine “Bosch Eesti Maastikurattasari 2018”