mida Rocksteri asemele panna?

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Tboy
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 08. 08. 2003. 08:11

mida Rocksteri asemele panna?

Postitus Postitas Tboy » 27. 07. 2005. 12:58

olen 2 a. sõitnud Rocksteritega ja väga rahul. Sõitmine tähendab minu puhul maratone (Elion, TRM) ja trenni (päris palju ka asfaldil). Nüüd selgus et Specialized kumme Eestis enam ei müüda :(

kas keegi oskab midagi sarnast / head asemele soovitada?

Veloplusist pakutu Geax Mezcal'e. on's kellelgi nende kummidega kogemusi?

teine soovitus oli Speedmax. mis sellest arvata? veel häid ideid?

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 27. 07. 2005. 13:12

Kui sulle meeldib paadisõit(!), mida väga suure õhumahuga rockster pakub, siis pead midagi sama suurt asemele vaatama.
Hutchinson Python on sama väga kõrge profiiliga kumm nagu rockster. Samuti Scott Manx on kõrge kumm.

Kui sulle meeldib rocksteri muster siis analoogiaid on jällegi palju.
Seesama Python. Bontrager Revolt Super X, mis on veidi madalam ja kiirem. WTB Epicwolf mida pakutakse nii 1.95 kui ka 2.1 mõõduga. 1.95 mõõt on maastikul oluliselt kiirem ja madalama profiiliga ning mudas saab oluliselt paremini hakkama, aga asfaldil veereb halvemini kui rockster.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: mida Rocksteri asemele panna?

Postitus Postitas Rivo » 27. 07. 2005. 13:15

Tboy kirjutas: Veloplusist pakutu Geax Mezcal'e. on's kellelgi nende kummidega kogemusi?
Sõbral on. Kiidab. Veereb ja hoiab hästi suunda. Sarnaneb Rocksteriga. Miinuseks aga kaal.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 27. 07. 2005. 13:19

Rockster vs Speedmax kogemus olemas ja ütleks, et minu jaoks on selles võrdluses Rockster üle prahi. Seega vali pigem midagi Rocksteri sarnast.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 25. 08. 2005. 22:46

Mati kirjutas:Rockster vs Speedmax kogemus olemas ja ütleks, et minu jaoks on selles võrdluses Rockster üle prahi. Seega vali pigem midagi Rocksteri sarnast.
Mul on nii Rockster Pro kui ka Speedmax Comp :-)
Täiesti erinevad rehvid erinevate tingimuste jaoks.
Traadiga Rockster on raske, aga Rockster Pro on OK.

Speedmaxiga olen viimasel ajal erinevatel järskudel kruusatõusudel hätta jäänud ning ka juurikate otsas pole just eriti kindel tunne. Samas mul on rehvides max lubatud rõhk, kuna liiklen põhiliselt siledatel teedel. Võib olla madalama rehvirõhuga oleks neist tõusudest ka Speedmaxiga üles saanud. Üks näide on Kloogal olevad endise sõjaväebaasi juures olevad kunstmäed, millest läheb teerada üles ja alla.

Ma pole ammu oma Rocksterit proovinud, aga kui mälu ei peta, siis analoogsed tõusud olid vist sellega sõidetavad.

Kui tahad, võin oma Rocksteri maha müüa, sest eelistan nagunii siledat (slick) kuni ilmad lubavad või siis karvasemat (mingi nublu) mustrit, kui on porihooaeg. Rockster on selline liiga vahepealne.

Vasta

Mine “Kummid”