Pragu külgseinas

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
jjanno
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:40

Pragu külgseinas

Postitus Postitas jjanno » 02. 07. 2016. 09:01

Tere,

Oskab keegi ehk nõu anda. rehvile on tekkinud külgseina pragu. Praegu on peaaegu terve ringi ulatuses mõlemal pool:
Pilt
Pilt

Rehviks Conti SportContact. Max rõhk on tal lubatud 6. Mina sõitsin 5'ga. Läbisõit napp 400 km, mis on kogunenud asfaltil (iga sõidukorra kohta 400m kruusa ka). Tegemist tagarehviga. Esimene samal hetkel ostetud rehv on korralik. Velg mõõdus 17x559 (26x1,75).

Kas olen ise midagi valesti teinud või on tegemist tootmispraagiga? Eestis vist müüb neid Hawaii? Muidu olen selle rehviga väga rahul ning paneks uue samasuguse alla. Enam pole mingit soovi oma laia maastikurehviga asfalti nühkida ;) Muidugi kui kellelgi on miskit kasutatud pakkuda siis võib suhelda. Puhkus just algas ning enam Tallinna nii sageli ei satu. Sõita aga ju tahaks.

jJanno
Viimati muutis jjanno, 03. 07. 2016. 07:57, muudetud 1 kord.

Road 2
Rattur
Postitusi: 434
Liitunud: 24. 02. 2009. 10:54

Re: Pragu külgseinas

Postitus Postitas Road 2 » 02. 07. 2016. 12:19

Olen hawaist ostnud kahed väliskummid. Mõlemad olid aasta pärast pragusid täis. Ühed vahetasin ringi ja teised müüsin maha. Ma ei tea... saavad nad ladudes kauaks seisma jäänud kaupa odava
malt või mis? Minu jaoks lõpeb pea iga selle keti poes käimine anekdootlikult, aga noh...

jjanno
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:40

Re: Pragu külgseinas

Postitus Postitas jjanno » 18. 07. 2016. 11:36

Teema lõpetuseks:
Sai uued Sport Contact 2 rehvid võetud.
Pilt
Eks hoian arve alles ning kui ka kiirelt katki lähevad, siis lähen poodi arutama seda. Vanad läksid prügikasti.

Asfaltil suurt vahet ei tunne. 120km juba läbi veeretud. Kruusal aga uus mudel nii palju ei uju. Olen enda igakordsesse sõitu isegi 2x900m lisanud, et pikemat ringi teha saaks. Vanadega oli see konkreetne lõik väga vaevarikas.
Loomulikult mingist kruusa- ning liivasuutlikusest nende rehvide juures rääkida on kohatu ;)

jJanno

Vasta

Mine “Kummid”