Tubelessi võrdlus ja valik uueks aastaks

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Tubelessi võrdlus ja valik uueks aastaks

Postitus Postitas marguss7 » 08. 09. 2017. 13:48

Fredi kirjutas:
DeeJott kirjutas:Ajendatuna Rocket Roni külgpidamise teemast, küsiks siin, et millise rehviga on tubelessi koguemus kõige parem/muretum? Teistmoodi sõnastades, millise rehviga on kõige vähem nussi? Et lased tubelessiks teha ja rehv püsib sul täis a la paar kuud, ilma et peaks ülepäevaseid pumpamisi tegema.
Bontrager XR2 Team Issue 2.2 tollised rehvid - sai kevadel alla pandud 100 ml tavalise Orange Seal piimaga ja siiamaani olen täpselt ühe korra õhku juurde pumbanud, piim loksub sees siiamaani. Ennast on huvitama hakanud, et kas peab sama piimaga veel ka järgmise suve vastu :D XR2 rehvidega kah üliväga rahul - kruusakurvides peab esirehv paremini, kui X-King ja veereb kah hästi.
Ma olen sama rahul Vredestein Spotted Catiga, kuu või paari tagant olen veidi õhku lisanud, sõiduomadused ka väga head, juba üle 3 aasta kasutanud. Miinuseks see, et asfaldil kuluvad suht kiiresti, aga siis tulebki rohkem maastikku sõita :)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Tubelessi võrdlus ja valik uueks aastaks

Postitus Postitas erikr » 08. 09. 2017. 18:03

Mul XR1 TLS Team issue. Üllatavalt hästi peab. Kui paar korda nädalas sõita, peab umbes kuu. Lastes nädala-2 seista, tühjeneb kiiremini. Ees Stans, taga Caffelatte.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Kummid”