talverehv mnt rattale

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
t6nn
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 27. 10. 2009. 12:36

talverehv mnt rattale

Postitus Postitas t6nn » 09. 12. 2011. 08:42

Tere,
Kas on kuskil valikus olemas ka kitsast taleverehvi? Selline tunne, et ei taha oma rattaga sõitmist vist see talv pooleli jätta aga esihargi vahele mahub maksimaalselt 23mm rehv :S Viimastele päevadel on kohati ikka väga libe olnud ja tõenäoliselt on lihtsalt aja küsimus enne kui esiratas alt ära läheb.
Niipalju kui uurinud olen on enamus talverehve maastikuratastele või lihtsalt väga laiad:(

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: talverehv mnt rattale

Postitus Postitas serxx » 09. 12. 2011. 10:06

Kuna omale otsisin just MTB jaoks naastrehve, siis olen kaevanud ja tutvunud erinevate mudelitega.
Kõige kitsam, mis silma on jäänud, on Nokian Hakkapelliita A10. Aga ka selle laius on 32mm.
http://varsitybike.myshopify.com/collec ... pped-studs
See on ka ainuke, mis silma jäänud ja on alla 35mm. MNT alla vist midagi ei leiagi. CC/hübriidi alla peaks 32mm mahtuma?
Kui taha mahub 32mm ära, siis võibolla on lihtsam talveks laiem esihark paigaldada? Seda on tõenäoliselt (oluliselt) lihtsam leida kui väga kitsast kummi.

Naastudega kummi on hetkel hädasti vaja tõesti. Kergliiklusteedel on tõsine probleem püsti seismisega, neid ju keegi ei puhasta. Ära külmunud jäljed tahavad esiotsa pidevalt alt ära tõmmata.
Omale kavatsen täna ära tellida MTB jaoks sellised: http://www.bike-discount.de/shop/kS1/a7 ... -wire.html. Nendega peaks pidamine igast asendist ja iga ilmaga tagatud olema.

citybike
Rattur
Postitusi: 516
Liitunud: 21. 04. 2008. 22:05

Re: talverehv mnt rattale

Postitus Postitas citybike » 09. 12. 2011. 14:39

ice spiker on hea, sõidan juba neljandat talve ja praeguste jääoludega kõnni või kergliiklusteedel on ainuke asi mis peab.
Kolme talvega olen kummasti rehvist suutnud ära sõita 3 naela.

Nael kummi!

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Re: talverehv mnt rattale

Postitus Postitas mart2 » 14. 12. 2011. 16:15

Minu proovitud mnt ratta kummidest on siiani olnud parim (libedal ja märjas) Conti 4season.
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Vasta

Mine “Kummid”