Hutchinson Python Air Light

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Hutchinson Python Air Light

Postitus Postitas indrek » 31. 03. 2003. 17:46

Huvi siis sellise kummi vastu. Kas kellelgi on kogemusi?
Kasutaks seda siis igal pool, kaasaarvatud TECil (va muda) . On ta halvem/parem nendest semislickidest, millega enamus siin sõidab? Kuna kaal (ca 480g) on päris hea ja veerevus ka weightweenies'e andmeil samast klassist Ritchey ja micheliniga siis ma ei näe mingit põhjust, miks peaks ostma "slicki".
Targemad aga parandage kui eksin 8)
Ja igasugused kommentaarid Continental twister pro supersonicu kohta on ka oodatud!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Hutchinson Python Air Light

Postitus Postitas erikr » 31. 03. 2003. 20:22

indrek kirjutas:Huvi siis sellise kummi vastu. Kas kellelgi on kogemusi?
Kasutaks seda siis igal pool, kaasaarvatud TECil (va muda) . On ta halvem/parem nendest semislickidest, millega enamus siin sõidab? Kuna kaal (ca 480g) on päris hea ja veerevus ka weightweenies'e andmeil samast klassist Ritchey ja micheliniga siis ma ei näe mingit põhjust, miks peaks ostma "slicki".
Targemad aga parandage kui eksin 8)
Ja igasugused kommentaarid Continental twister pro supersonicu kohta on ka oodatud!
ma muud head ei mõista nende pythonite kohta öelda kui et Toomas Kirsipuu sõidab suvel ja talvel python goldidega. pole küll airlight kuid siit mingi hinnang vähemalt mustrile.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 01. 04. 2003. 08:40

vaevalt et siit keegi continetali oma kogemustest soovitada oskab. aga see mure saab peagi lahendatud, sest hawaii hakkas contit maale tooma ja varsti on asi müügis. igati tervitatav! oliver rääkis et conti kevlarite hind saab olema 490 krooni, mis on igati ok.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 02. 04. 2003. 02:43

Võin soovitada Continental Navigatorit, kui head talvekummi(ilma naelata). Jää peal talutav, aga lumes väga hea, samuti igasugustes muudes rasketes oludes. Suure mustriga kummi kohta isegi veereb enam-vähem.

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 02. 04. 2003. 11:44

--->to velosiped.
Kusjuures mina nägin juba eelmine kevad continentalit pirita hawais. Maksis teine midagi sinna 400 kanti, kuid tollal ei julgenud osta ning ostsin nokia.

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 04. 08. 2003. 23:09

Kus seda hutchinson pythonit müüakse ja kui palju maksab?
Või on kellelgi veidi kasutatuna proovimiseks müüa?

Peaks ka ette 26" hea veeremisega ja kurvipidamisega rehvi ostma, millega ka märga asfalti sõita kannatab, kuid ka metsas päris hätta ei jää.
Lumes ja jääs pole plaanis sõita, aga plusskraadidega võiks kasutatav olla.

LaUr
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 21. 05. 2003. 19:32

Postitus Postitas LaUr » 05. 08. 2003. 06:45

sõidan ise nende Pythonitega ja olen igati rahul, kuigi neil vist ametlik laius on 2.0 siis tunduvad nad laiemad ja seetõttu on hea veerevuse juures neil eeskujulik läbivus. kirjade järgi peaksid nad küll olema kuiva pinnase kummid, just liiv ja selline peenem kraam, aga kuna minul midagi karmimat pole siis olen sõitnud nendega igasugu ilmaga ja pidamist on küll (kui keegi näituseks seeaasta esimesel mynthonil käis siis, phthon'i oli väga tubli). ja mis kõige huvitavam, olen sõitnud nendega nüüd üle 6000km ja no ei kulu see kumm :), suht kerge ka muidugi, 75kg.

Kasutaja avatar
mtb
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 10. 05. 2003. 15:51

Postitus Postitas mtb » 05. 08. 2003. 17:54

LaUr kirjutas:sõidan ise nende Pythonitega ja olen igati rahul.

aga kus neid müügil on :?:
pole väga nagu silma torganud :shock:

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 05. 08. 2003. 18:04

mtb kirjutas:
LaUr kirjutas:sõidan ise nende Pythonitega ja olen igati rahul.

aga kus neid müügil on :?:
pole väga nagu silma torganud :shock:
HE müüb, teiste kohta ei tea, hinda ka ei tea.

LaUr
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 21. 05. 2003. 19:32

Postitus Postitas LaUr » 05. 08. 2003. 18:04

hutchinsoni toob maale hawaii, sealt ma nad ka hankisin - hinnaks 2001 aasta sügisel oli 480eeku.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 06. 08. 2003. 08:12

LaUr kirjutas:sõidan ise nende Pythonitega ja olen igati rahul, kuigi neil vist ametlik laius on 2.0 siis tunduvad nad laiemad ja seetõttu on hea veerevuse juures neil eeskujulik läbivus. kirjade järgi peaksid nad küll olema kuiva pinnase kummid, just liiv ja selline peenem kraam, aga kuna minul midagi karmimat pole siis olen sõitnud nendega igasugu ilmaga ja pidamist on küll (kui keegi näituseks seeaasta esimesel mynthonil käis siis, phthon'i oli väga tubli). ja mis kõige huvitavam, olen sõitnud nendega nüüd üle 6000km ja no ei kulu see kumm :), suht kerge ka muidugi, 75kg.
see et ei kulu, onmuidugi kea. sul on ikka kevlarid? küsin sellepärast, et kui ma mõni aeg tagasi omale kumme valisin, siis hutchinson oli üks valik. ostamata jäi aga sellepärast, et HE müüja ütles, et nad kuluvad ülikiiresti. umbes nii, et paarkümmend võistlust ja suur osa pidamisest on läinud :!: siis läksin ja ostsin rocksteri :) , milledega sai vabalt terve hooaja nii võistelda kui treenida.

Vasta

Mine “Kummid”