Rocket Ron

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Rain
Rattur
Postitusi: 220
Liitunud: 12. 02. 2008. 15:23

Re: Rocket Ron

Postitus Postitas Rain » 23. 08. 2009. 22:18

Gunnar kirjutas:
Rain kirjutas:Lahe on see, et mõned harrastajad, kes sõidavad Elionil 20 hulgas panevad terve hooaja ühe kummiga ja ratturid, kes sõidavad kohtadele 300 kandis, loodavad igaks võistluseks just seda õiget kummi alla lapates mingit olulist võitu saada.
Kui sa nüüd natuke seda teemat loeksid, siis on kummide vahetamisest minimaalselt juttu, põhirõhk ka siinsete 300 koha peale sõitvate harrastajate vahelisest jutust käib just selle ühe-ja-õige Eesti maastikurattasõitude kummi leidmiseks.
Gunnar, ära nüüd pahanda :D

Ma pakun, et sellist kummi pole veel tehtud mis kõigile ja kõigeks sobiksid :)
Tundub, et niipalju kui on sõitjaid on ka arvamusi. Minu arvates võiks RocketRon sellele ideaalile üsna lähedal olla. Olen sellega sõitnud alates Rõuge Tuurist ja siiani pole kurtmiseks põhjust olnud. Kui hea päev on, siis jõuan selle roomikuga Sulevil tuules püsida. Kehval päeval saab tulemuse aeglase kummi kaela ajada :wink:

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Rocket Ron

Postitus Postitas SL » 23. 08. 2009. 23:26

Rain kirjutas:Kui hea päev on, siis jõuan selle roomikuga Sulevil tuules püsida. Kehval päeval saab tulemuse aeglase kummi kaela ajada :wink:
... ma soovitan Sul täitsa tõsiselt kaaluda selle kummi juurde jäämist... hmm, minu arust parim valik, tõsijutt :wink:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Rocket Ron

Postitus Postitas Kuldar » 24. 08. 2009. 06:38

SL kirjutas:hmm, minu arust parim valik, tõsijutt :wink:
ma eile just mõtlesin kas käia sinu tegude või sõnade järgi, kus sa väitsid et Eestis üle Fast Fredi vaja ei ole. Tähelepanelikul lugemisel sain aru et jutt oli elionipõhine.
Ise kasutan ees Roni, metsas toimetab ilusasti - peab, veereb, ei ummistu. Ja parem pigem töss kui norm.rõhk - mul kõvakahvel.
Kui poleks kahju kõbusat Ralphi nurka visata, siis paneks taha samuti Roni.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Rocket Ron

Postitus Postitas SL » 24. 08. 2009. 13:20

Kuldar kirjutas:Tähelepanelikul lugemisel sain aru et jutt oli elionipõhine.
Täpipealt. Eestikatel sõitsin ronnidega nii ees kui taga. Kummipede, mis kummipede.

Vasta

Mine “Kummid”