Panaracer SpeedBlaster

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Panaracer SpeedBlaster

Postitus Postitas urmo » 29. 05. 2005. 17:21

Kellel on kogemusi selliste kummidega? Authori kodukal oli taolise nimega kumm 280.-, aga see tundub ikka veits kõvem kumm olevat :roll:. Kaal kah kuskil 400 g
http://panaracer.com/eng/products/mtb/xc.html#d

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 29. 05. 2005. 17:49

kaks aastat sõitnud. Ühe aasta traat äärega- ja teise kevlar äärega variandiga. Veereb päris hästi. EEC-del hätta pole jäänud. Asfaldil undab päris kõvasti, kui kiirust tõsta.

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 29. 05. 2005. 18:23

Ise samuti 2 aastat nendega sõitnud. Veerevad täitsa korralikult kuid FF-ga loomulikult võrrelda ei saa. Undamine asfaldil on tõesti tugev.
Mida eriti esile tooksin ja kiidaksin on kummide võime liivaga hakkama saada, mulle tundub, et suhteliselt kõrge profiiliga küljemuster ei lase kummil läbi vajuda ning hoiab imetabaselt hästi suunda.

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 29. 05. 2005. 18:48

veiko kirjutas:... Ühe aasta traat äärega- ja teise kevlar äärega variandiga...
Huvitav, Panaraceri kodukal pole traatäärega SpeedBlasterist juttu. Ju siis on Authori poes odav see traadiga. Endale hankisin kevlariga :). Eks saab siis veeremist ka TRC-l proovida. Samas, see muster ei tundu just kuigi mudavõimekas, liiga madal teine.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 29. 05. 2005. 19:58

urmo kirjutas:Endale hankisin kevlariga... Eks saab siis veeremist ...proovida. Samas, see muster ei tundu just kuigi mudavõimekas, liiga madal teine.
Aru ma ei saa, miks hankida kumm, millel tekst Light semi-slick xc for dry condition. ja hakata tagantjärgi heietama teemal - mudavõimekus.
Nüüdsest oled mudas/sopas topelt ettevaatlik ja arvatavasti kaotad ajas. Kõval/kuival pinnasel tõmbad järele - kui tõmbad.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 29. 05. 2005. 20:06

mart kirjutas:Nüüdsest oled mudas/sopas topelt ettevaatlik ja arvatavasti kaotad ajas. Kõval/kuival pinnasel tõmbad järele - kui tõmbad.
Pole tal häda midagi. Meie EEC-del käib nagu vana mees ;). Heal juhul leiad selle 50 +-natuke km-il paarsada meetrit sellist kohta, kus võibolla mõtled, et äkilisem kumm võiks olla... Kumb on siis parem, kas nautida sel paaril sajal meetril seda tunnet, et "minu kumm ei libise niipalju kui naabrimehel" või ülejäänud km'idel "naabrimehe speedmax veereb palju paremini ei näegi teda enam" :).

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 30. 05. 2005. 12:16

Seda Semi-Slick värki ma kuulen esimest korda. Esiteks pole ma pakendit näinud, teiseks on semislikk minu arust linnakumm. Muda pärast ma ei muretse, niplit ainult kummi pärast ei pane, ajakaotust ei usu eriti. Põhiline, et veereb ja liival/kruusal peab.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 30. 05. 2005. 12:19

urmo kirjutas:Seda Semi-Slick värki ma kuulen esimest korda. Esiteks pole ma pakendit näinud, teiseks on semislikk minu arust linnakumm. Muda pärast ma ei muretse, niplit ainult kummi pärast ei pane, ajakaotust ei usu eriti. Põhiline, et veereb ja liival/kruusal peab.
semislick on suht sile madala mustriga suvaline kumm. misasi on linnakumm?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 30. 05. 2005. 13:02

erikr kirjutas:
urmo kirjutas:Seda Semi-Slick värki ma kuulen esimest korda. Esiteks pole ma pakendit näinud, teiseks on semislikk minu arust linnakumm. ...
semislick on suht sile madala mustriga suvaline kumm. misasi on linnakumm?
semislick on siis veel täpsustuseks seepärast semi, et äärtel on nublud, mis kurvis hoiavad. mina pean oma tarkusest linnakummiks vihmamustriga jämedamat (suurema ruumalaga) full-slicki, mis tänavaaukude ja äärekivide suhtes vastupidavam on.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 30. 05. 2005. 13:14

erikr kirjutas: misasi on linnakumm?
Loodetavasti on tegemist retoorilise küsimusega, millele sa ei soovi teemaalgataja vastust :wink:
Omal ajal ei suutnud me siin foorumis üheselt defineerida linnaratast, seega linnakumm saaks veel hägusem olema. :)
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 30. 05. 2005. 21:43

Mina mõtlesin linnakummi/semisliki all sellist kummi. Pilt

Vasta

Mine “Kummid”