Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas Gunnar » 03. 04. 2010. 14:03

Neljas Racing Ralph UST vasta taevast. Siit küsimus, et kas on näha märke nagu oleks Schwalbe kvaliteediprobleemid viimaste partiidega paranenud? Kas on lootust, et Rocket Ron on probleemivabam võrreldes Racing Ralphiga?
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas Rivo » 03. 04. 2010. 15:03

Gunnar kirjutas:Neljas Racing Ralph UST vasta taevast.
No Sul on ikka kannatust ! Ma oleks peale II litakat juba millegi muu kasuks otsustanud.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas Mati » 03. 04. 2010. 15:12

Pole viimased 5-6 aastat muid rehve kasutanud ja null probleemi. Millest te räägite? User error?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas Priit » 03. 04. 2010. 15:14

Ta tegelt otsustasgi teise kummi kasuks :) See nn neljas oli minu RR. Eelmine aasta soetatud RR andis täna uuesti peale installeerimisel otsad :( Ei julgegi praegu teist korralikult täis pumbata. Nüüd tuleb midagi uut vaadata. Siit ka küsimus - kas Rocket Ron on parema kvaliteediga või tuleks schwalbest eemale hoida?
kui huvi on, miks mitte
www.westlineteam.com

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas tarmo » 03. 04. 2010. 17:52

Pole kuulda olnud, et tootmises oleks mingit muutust toimunud. Samas pole nad minu teada ka kunagi teada andnud, et neil üldse mingit kvaliteedi probleeme on. ET-bike-st võtsin selle toote müügist maha mõneks ajaks. Ise olen viimast RR mudelit kasutanud selle välja tulemisest saati ja õnneks pole ükski pauku teinud, aga ümber vahetatud on neid üksjagu ja seetõttu loobusime ka müügist hetkel.
Rocket Roniga pole probleeme täheldanud, aga minu meelest on ta meie kruusarallideks tiba aeglane.

hwxeraldimees
Rattur
Postitusi: 313
Liitunud: 09. 04. 2007. 17:54

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas hwxeraldimees » 04. 04. 2010. 21:15

Tarmo aga äkki on asi jalas :lol: mitte selles kummis,minu meelest liigub kruusal küll

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas tarmo » 05. 04. 2010. 07:53

hwxeraldimees kirjutas:Tarmo aga äkki on asi jalas :lol: mitte selles kummis...
Ei vaidle vastu. :) Siinmail (mujal rääkimata) on palju võistlusi võidetud ka Maxxis CrossMarkiga, mida paljud siinsed "kummigurud" täiesti lootusetuks kummiks peavad.
Kas keegi on uurinud väljamaa infoallikatest RR UST probleemide kohta? Ma ise läksin üle tavalise rehvi peale + lateks. Ikka välismaa ja kohalike ässade eeskujul.

Kasutaja avatar
maic
Rattur
Postitusi: 93
Liitunud: 15. 06. 2009. 19:42

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas maic » 12. 05. 2010. 21:07

Gunnar kirjutas:Neljas Racing Ralph UST vasta taevast. Siit küsimus, et kas on näha märke nagu oleks Schwalbe kvaliteediprobleemid viimaste partiidega paranenud? Kas on lootust, et Rocket Ron on probleemivabam võrreldes Racing Ralphiga?

Kuidas sul lood pöidadega on? Äkki on need vähe välja veninud juba (seda juhtub eriti tavapidurite kasutajatel)? Laiali vajunud pöiale on peaaegu võimatu UST kummi peale ajada.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas Gunnar » 13. 05. 2010. 06:41

maic kirjutas:
Gunnar kirjutas:Neljas Racing Ralph UST vasta taevast. Siit küsimus, et kas on näha märke nagu oleks Schwalbe kvaliteediprobleemid viimaste partiidega paranenud? Kas on lootust, et Rocket Ron on probleemivabam võrreldes Racing Ralphiga?
Kuidas sul lood pöidadega on? Äkki on need vähe välja veninud juba (seda juhtub eriti tavapidurite kasutajatel)? Laiali vajunud pöiale on peaaegu võimatu UST kummi peale ajada.
UST kummi peale saamine pole ju probleem, läheb igas asendis ja ka ilma seebita (siis peab rohkem vanduma).
Ratas on minu hobi, mitte elu

forint
Rattur
Postitusi: 67
Liitunud: 09. 08. 2009. 01:12

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas forint » 20. 05. 2010. 00:02

Gunnar kirjutas:
maic kirjutas:
Gunnar kirjutas:Neljas Racing Ralph UST vasta taevast. Siit küsimus, et kas on näha märke nagu oleks Schwalbe kvaliteediprobleemid viimaste partiidega paranenud? Kas on lootust, et Rocket Ron on probleemivabam võrreldes Racing Ralphiga?
Kuidas sul lood pöidadega on? Äkki on need vähe välja veninud juba (seda juhtub eriti tavapidurite kasutajatel)? Laiali vajunud pöiale on peaaegu võimatu UST kummi peale ajada.
UST kummi peale saamine pole ju probleem, läheb igas asendis ja ka ilma seebita (siis peab rohkem vanduma).
Viimase postituse osas vaideleks vastu, Laki Rademaris nähti ikka tublisti vaeva ,et UST RR peale saada. Sai selle jooksuga ikke pikalt ringi käidud just murega ,et ei saa ise peale. Rademari kutt kes peale kaaslase kaasamist protsessi isendi lõpuks vaevaliselt peale vinnas, sai järgminegi päev meenutada huvitav miks käed valutavad. (n)

metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas metslane » 20. 05. 2010. 06:21

Ja ärge unustage kõrvaklappe juhuks kui maha viskab :D

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas Gunnar » 20. 05. 2010. 08:11

forint kirjutas:
Gunnar kirjutas: UST kummi peale saamine pole ju probleem, läheb igas asendis ja ka ilma seebita (siis peab rohkem vanduma).
Viimase postituse osas vaideleks vastu, Laki Rademaris nähti ikka tublisti vaeva ,et UST RR peale saada. Sai selle jooksuga ikke pikalt ringi käidud just murega ,et ei saa ise peale. Rademari kutt kes peale kaaslase kaasamist protsessi isendi lõpuks vaevaliselt peale vinnas, sai järgminegi päev meenutada huvitav miks käed valutavad. (n)
Jah, aga läheb, minematta ei jää. Vahepeal võib masendus peale tulla, aga siis teed väikse pausi ja proovid uuesti - paks riie ja seebivesi aitab suurimast hädast valutumalt läbi. Siinjuures ühinen ka kõrvaklapisoovitusega, viisakas oleks neid naabritele samuti jagada :=)
Ratas on minu hobi, mitte elu

Sten1234
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 01. 12. 2009. 12:05

Re: Kas Schwalbe UST kvaliteet on paranenud?

Postitus Postitas Sten1234 » 23. 05. 2010. 19:28

Endal läks täna "Rocket Ron" , pauk käis, & kumm oli katki, võinoh, väljaveninud & muud sellega enam teha pole. ;/

Vasta

Mine “Kummid”