Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas Gunnar » 09. 05. 2006. 08:05

Kumba neist eelistada Elion Cupil. Tegu siis volditava mitte UST kummiga. Asfaldil sulavad vist mõlemad, aga puhast asfalditrenni teen teise rattaga/teiste kummidega.

Hinnaklassi neil hetkel ei teagi, mõlemad vist kirved, aga midagi vaja Rocksterite asemele.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 09. 05. 2006. 08:08

Kui tahad ühte universaalset kummi kõikideks etappideks siis RR.

1var
Rattur
Postitusi: 112
Liitunud: 26. 06. 2007. 20:24

Re:

Postitus Postitas 1var » 28. 03. 2009. 16:20

Külaline kirjutas:Kui tahad ühte universaalset kummi kõikideks etappideks siis RR.
Otsin universaalset kummi algavaks hooajaks, põhiliselt EEC etapid jms.
Kas tasub toimida "Külalise" soovituse kohaselt või soovitab keegi midagi muud? Hetkel all Merida kirjaga õhukummiga rõngad, kuid need hakkavad vaikselt otsa saama. Fast Fred on vahepeal küll vist asendunud Furious Frediga ja viimase pilti vaadates tundub, et kõikideks etappideks see ei sobi.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas KristjanS » 28. 03. 2009. 18:54

Lisaks RR-ile julgen soovitada ka Maxxis Monoraili ja Aspenit. Mõlemad kummid on ühtmoodi head nii veerevuse kui ka külgpidamise poolest. Üks elionil stabiilselt esikümnes sõitja sõitis Monorailiga möödunud hooajal ja kiitis kummi väga. RR on vbla sutsuke universaalsem tänu oma erinevale mustrile.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas Mati » 28. 03. 2009. 19:04

veloman32 kirjutas:Lisaks RR-ile julgen soovitada ka Maxxis Monoraili ja Aspenit. Mõlemad kummid on ühtmoodi head nii veerevuse kui ka külgpidamise poolest. Üks elionil stabiilselt esikümnes sõitja sõitis Monorailiga möödunud hooajal ja kiitis kummi väga. RR on vbla sutsuke universaalsem tänu oma erinevale mustrile.
Kas see esikümne mees on nagu sinagi ühe teatud ettevõtte töötaja? :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas KristjanS » 28. 03. 2009. 20:01

see sõitja sõitis nende kummidega ka siis, kui ta enam teatud ettevõtte töötaja ei olnud ja hakkas ühes teises teatud ettevõttes tegelema hoopis ühe teise teatud ettevõtte poolt pakutava kummiga.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas kristjan07 » 04. 04. 2009. 20:07

Seega käib jutt Sigvard Kukest?! Ise sõidan nii - ees: furious fred, taga: kulunud Geax Mezcal. Samas kui on kuivad ilmad siis enamik Elioni etappe võtaks Furious Fredidega, või siis Vrederstein Killer Bee(nüüd on selle nimi T Lope).

Kasutaja avatar
marx 77
Rattur
Postitusi: 99
Liitunud: 07. 04. 2006. 19:12

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas marx 77 » 06. 06. 2009. 20:34

Minu kogemus 4 aastat elioni FF`ideg(26*1.9.) Täna Tallinna RM 56 km RR`idega (26*2.1.) mõlemad USTid
FF plussid
1. Veereb paremini. (tehnilised andmed mitte minu poolt tunnetatud)
2. Mudas ja poris haagib paremini (üllatav kuid jääi selline mulje. FF il puudub peaaegu muster ja pori ei jää mustri vahele kinni ning ei tekita mudase kummi ja muda vahel libisemist. Minu subjektiivne arvamus :oops: ) Nii palju pole minul ratas kraapsu teinud kui täna Tallinna rattarallil mudastel lõikudel.

FF miinused.
1.Kurvi minnes suure hooga võta jalad klipsidest varakult lahti ja hüppa maha, lepavõsa sind ootab :lol: . RR üllatas mind täielikult külg pidamisega. FF idega sõites jälgisin kogu aeg ees olevaid kurve, et õige aekselt pidurdada.
2.Lahtises liivas tundub RR oluliselt parem


Minu isiklik arvamus kui oled vähe treeninud siis FF id. Kui oled juba kõva jalg siis RR südamerahu kurvis maksab ka midagi.
Sõidaks kõigist kiiremini, kuid ei jõua!!!

Ryan Angelos
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 18. 12. 2008. 15:01

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas Ryan Angelos » 09. 07. 2009. 12:07

Olen marx`iga päri. Külgpidamise poole pealt pole Ralfile midagi ette heita. Pole isegi muid proovima hakanud peale seda, kui nad oma rattale alla sättisin.

Kindel valik igal juhul - hinda on ka teisel muidugi :D

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas Villem T » 09. 07. 2009. 12:22

Kes veel näinud ei ole siis võib ka seda pilti vaadata. Milline Schwalbe millal ja kuhu jne.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas Gunnar » 09. 07. 2009. 14:00

Villem T kirjutas:Kes veel näinud ei ole siis võib ka seda pilti vaadata. Milline Schwalbe millal ja kuhu jne.
Puudu Rcket Ron, seega poolik pilt
Ratas on minu hobi, mitte elu

alkonoom
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 11. 03. 2009. 21:06

Re: Schwalbe Fast Fred vs Racing Ralph Elionile.

Postitus Postitas alkonoom » 09. 07. 2009. 14:41

Rocket Ron on minu silmis natukene hõredam Racing Ralph. Ehk siis need kes ei suuda Fredi ja Ralphi vahel valida võtku Ron :D
Ise kasutan Roni, asfaldile sattudes on ainult väga lärmakas(ei pea aeglasemaid liiklemaid eraldi hoiatama) aga metsas minu meelest tubli 5 igal pinnasel.
Gravitatsioon teeb oma töö kiirelt ja korralikult!

Vasta

Mine “Kummid”