Nokia tubeless probleemid

Kummidele kohe oma foorum ;-)
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 10. 03. 2004. 15:01

Huvitav on täheldada,et viimaseaja üks suurem ja väga vajalik uuendus rattamaailmas(tubeless kummid ja jooksud)ei tähenda paljudele tänase päevani mitte midagi.Tubeless peaks ju olema loogiline valik,kui on soov samm edasi astuda.Nagu soomlastelgi-nad ei tea siiamaani,et nende jumaldatud Nokia kummitehas ei suuda õhku pidavaid tubeless kumme valmistada,sest keegi ei osta neid.Neile on tähtsam,et nende rattal on ime x pöid ja eksklusiivsed rummud,camelback seljas,pump,heeblid ja sisekummid kaasas-ja seda ka võistlustel.

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 10. 03. 2004. 15:19

vaikija kirjutas:Nagu soomlastelgi-nad ei tea siiamaani,et nende jumaldatud Nokia kummitehas ei suuda õhku pidavaid tubeless kumme valmistada,sest keegi ei osta neid.
Tehas ei suuda seetõttu kumme teha, et keegi neid kumme ei osta? :roll:
Signature sucks! Pilt

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 10. 03. 2004. 15:26

Ei,Nokia vorbib tubeless kumme,aga keegi ei räägi nende õhupidamatusest kuna keegi neid ei kasuta.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 10. 03. 2004. 15:39

vaikija kirjutas:Ei,Nokia vorbib tubeless kumme,aga keegi ei räägi nende õhupidamatusest kuna keegi neid ei kasuta.
Kui vorbib ja maha müüa suudab, siis suurepärane ju;) Mulle näiteks üldse ei meeldi adibas tossud aga mulle ei lähe nad eriti ka korda.

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 10. 03. 2004. 19:44

Lgp.Arbo.Vabanda aga ma ei saa aru Sinu sõnumi mõttest.Et mis seal head on kui sitta kummi müüakse ja mis asi nende adibas tossudega on?Aita mõista.Ette tänades.

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 10. 03. 2004. 20:25

Ma pole küll Arbo...
Aga mina saan Arbost sedapsi aru, et kui miski asi ei meeldi/sobi/what ever, siis lihtsalt ei kasuta toodet ja ei kobise selle kohta mingit ebamäärast juttu.

Palju segasem on see jutt:
vaikija kirjutas:...Neile on tähtsam,et nende rattal on ime x pöid ja eksklusiivsed rummud,camelback seljas,pump,heeblid ja sisekummid kaasas-ja seda ka võistlustel.
Kas asi on kadeduses?
Neid ime x pöidade ja eksklusiivsete rummude ihalejaid on siin foorumil samamoodi nagu mujal maailmas. Ja Camelbackiga on lihtsalt super mugav sõita. Joomine on igatahes mul muutunud palju regulaarsemaks kui pudeliga sõites ja turvalisem on kah, sõidad ainult lühikese hetke ühe käega lenksust hoides. Ning pole vaja muretseda, et joogipudel ära kaob a?la Tahko esimene pisike raputav laskumine umbes 5-6 km peale starti, kus pudeleid on nii palju maas, et taganttulijatel on raske neist läbi saada. :lol: Ja kõik ei sõida vere maitse suus võidu peale. Kimavillemitel on ikka pudel raamil ja CO balloonid ning ka UST kummi puhul sisekumm igaks juhuks taskus.
Signature sucks! Pilt

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 10. 03. 2004. 21:43

Lp Huko,saan aru,et tunned ennast puudutatuna ja tänu sellele otsisid minu jutust negatiivset tooni,mille ka enda jaoks leidsid.Tegelikult ei ole ma selle nokia jutuga kedagi ründanud.On ju teada,et tubeless-süsteemil on rohkem plusse kui tuubiga kummil.Kuna nö.haruldasemad jooksud ei ole UST(osaliselt tänu millele nad ongi haruldased),siis nende soetamine praegusel hetkel tundub fanatismina või antiigi kokkuostuna(mis ei ole halb hobi).
Nokia kohta ma lihtsalt avaldan imestust.Ka Helsingis messil Nokia boksis vajusid staaridel kõrvad lonti ja lubasid,et kahe nädala pärast valmivad esimesed Nokia kummid,mis peavad õhku ja ei ole enam nii rasked.Neid on muuseas üle aasta müüdüd ülikalli hinnaga.
Et kui miski ei meeldi,siis ära kasuta ja kobise.See kild on küll nagu teismelise suust.See on ju sama et ära siis loe mu juttu kui ei meeldi ja ära kobise.Kade ei oska ma kah olla.Mulle ei oleks väga suur probleem omale näiteks hügi või misiganes rummude jms.soetamine.Ma lihtsalt tahan selle raha eest midagi paremat.Camelback on mul kah olemas,mille headuses ma kahtlen.Võistlustel on selle seljas vedamine lausa ajuvaba.

Bimmer
Rattur
Postitusi: 190
Liitunud: 03. 11. 2003. 16:44

Postitus Postitas Bimmer » 11. 03. 2004. 17:29

Need Nokiad on tõesti veic kehvakesed (ja mitte ainult tubelessid). Kukk oli nende tubelessidega kogu aeg hädas. Oras räkis mulle, et ükskord oli Kukk vahetult enne MK starti juhuslikult esijooksuga lombis seisma jäädes avastanud, et kummi ümbruses vesi raskelt mullitab

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 11. 03. 2004. 21:36

Arbo kirjutas:
vaikija kirjutas:Ei,Nokia vorbib tubeless kumme,aga keegi ei räägi nende õhupidamatusest kuna keegi neid ei kasuta.
Kui vorbib ja maha müüa suudab, siis suurepärane ju;) Mulle näiteks üldse ei meeldi adibas tossud aga mulle ei lähe nad eriti ka korda.
Võib olla on asi selles, et rehvide kaubamärk on Nokian.

Edit: Ühes teises teemas tarbib ka Arbo kaubamärgina Nokiat...

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 19. 06. 2006. 11:48

Bimmer, 11. 03. 2004. kirjutas:Need Nokiad on tõesti veic kehvakesed (ja mitte ainult tubelessid). Kukk oli nende tubelessidega kogu aeg hädas. Oras räkis mulle, et ükskord oli Kukk vahetult enne MK starti juhuslikult esijooksuga lombis seisma jäädes avastanud, et kummi ümbruses vesi raskelt mullitab
Kas nüüdseks on Nokian oma tubelessid õhkupidavaks saanud? Eriti huvitab NBX Lite UST. Plaanin proovida Nokian NBX Lite S semislikke. küla räägib, et novembris tuleb välja tolle tubeless variant. Ei tahaks nendesse liitrit lateksit loksuma panna.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 03. 07. 2006. 10:25

AndreK kirjutas: Tahko teemast tsitaat: Loodan, et keegi "tipp" poest endale "peaaegu tubeless" Nokia NBX-e ei ostnud :wink: .
Mis nendega siis oli?

Ise olen NBX Lite UST-ga suht rahul, panin alla palja käega ja ilma seebita, jooks Mavic CrossLand. Tagumine lekkis paari päevaga superpehmeks (nüüdseks on selgunud et sain esimese sõiduga sinna augu sisse), esimene püsis kuid ja nädalaid, kuni üks buddy suutis mingi double'i maandumise sisekülge sellega laksu panna, siis oli järgmiseks hommikuks tühi. Praegu tagumisel lapp peal ja esimese seebitamine pooleli. Lekkima kippus esimene uuesti seebivahuga pannes, lekkekoha juures oli bead'is (?) mingi krobelisem koht, äkki liide või midagi murdunud?

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 03. 07. 2006. 11:01

Oli nii, et kohalikus poes olid müügil Nokian NBX-id. 35 EURi tükk. Müügimees ei olnud vist päris adekvaatne. Küsisin korduvalt, et kas tegu on tubeless kummiga. Härra kinnitas käsi südamel, et on. Lendasin kohe kumme peale panema ja kiitsin veel vastu tulnud Rivole ja Kaidole, et minge ostke - mida nad ka tegid.
Mingil "erilisel" põhjusel aga kumm õhku sisse ei võtnud. Tegemist oli siis tavalise rehviga, mitte UST-a. Laekusin poodi tagasi, et kummid õigete vastu välja vahetada. Siis selgus, et härra ei ole kursisi mis asi on tubeless kumm, tegin selle talle selgeks. Siis paisati eetrisse järgmine sentens: "Tead, ma kardan, et meil sellist PÄRIS tubeless kummi vist ei ole."
Selline lugu.
Viimati muutis AndreK, 03. 07. 2006. 20:48, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 07. 2006. 11:58

AndreK kirjutas:...Siis selgus, et härra ei ole kursisi mis asi on tubeless kumm, tegin selle talle selgeks. Siis paisati eetrisse järgmine sentens: "Tead, ma kardan, et meil sellist PÄRIS tubeless kummi vist ei ole." Seline lugu.
A see ju seal suusakeskus :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 11. 08. 2006. 10:27

mart kirjutas:Eriti huvitab NBX Lite UST. Plaanin proovida Nokian NBX Lite S semislikke. küla räägib, et novembris tuleb välja tolle tubeless variant. Ei tahaks nendesse liitrit lateksit loksuma panna.
Siseinfo ütleb, et sügisel lõpetavad nad XC ja All Mountain UST rehvide tootmise kui liiga kalli ja kvaliteediprobleemiderohke. Et kes tahab nendega ka järgmine aasta sõita peaks varuma. NBX Lite S UST versioon jääb nägemata.

metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Postitus Postitas metslane » 11. 08. 2006. 19:05

AndreK kirjutas:Oli nii, et kohalikus poes olid müügil Nokian NBX-id. 35 EURi tükk. Müügimees ei olnud vist päris adekvaatne. Küsisin korduvalt, et kas tegu on tubeless kummiga. Härra kinnitas käsi südamel, et on. Lendasin kohe kumme peale panema ja kiitsin veel vastu tulnud Rivole ja Kaidole, et minge ostke - mida nad ka tegid.
Mingil "erilisel" põhjusel aga kumm õhku sisse ei võtnud. Tegemist oli siis tavalise rehviga, mitte UST-a. Laekusin poodi tagasi, et kummid õigete vastu välja vahetada. Siis selgus, et härra ei ole kursisi mis asi on tubeless kumm, tegin selle talle selgeks. Siis paisati eetrisse järgmine sentens: "Tead, ma kardan, et meil sellist PÄRIS tubeless kummi vist ei ole."
Selline lugu.
ja sina oled adekvaatne et ostad tavalise kummi tubelessi pähe :D sulle võib ju siis üks kõik mida maha müüa :D
ei ole neil nokia kummidel häda midagi.dubeless õhku küll ei pea aga tavakumm on super.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 11. 08. 2006. 19:31

metslane kirjutas:sulle võib ju siis üks kõik mida maha müüa :D
tuled teed proovi?
pigem oli asi selles, et pakend oli nö universaal ja peal nii UST kui ka tavarehvi tähised.

metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Postitus Postitas metslane » 12. 08. 2006. 07:27

AndreK kirjutas:
metslane kirjutas:sulle võib ju siis üks kõik mida maha müüa :D
tuled teed proovi?
pigem oli asi selles, et pakend oli nö universaal ja peal nii UST kui ka tavarehvi tähised.
soomlased ei olegi nii lollid kui paistavad :D
ma jätan selle müügitehingu vahele.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 16. 08. 2006. 11:08

mart kirjutas:Eriti huvitab NBX Lite UST. Plaanin proovida Nokian NBX Lite S semislikke. küla räägib, et novembris tuleb välja tolle tubeless variant...
konakona kirjutas: Siseinfo ütleb, et sügisel lõpetavad nad XC ja All Mountain UST rehvide tootmise kui liiga kalli ja kvaliteediprobleemiderohke. Et kes tahab nendega ka järgmine aasta sõita peaks varuma. NBX Lite S UST versioon jääb nägemata.
26.08.2006 toimuval xc maratonil on Nokian NBX Lite ametlik asenduskumm:
Der Nokian NBX ist der offizielle Reifen der Reparaturteams am Nationalpark Bike Marathon im Unterengadin.
http://www.velo-direct.ch/01_shop/detai ... FE-390.295
huvitav, kas tegu Nokiani laojääkide laiali jagamisega enne hingusele minemist :?
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 16. 08. 2006. 11:41

mart kirjutas:huvitav, kas tegu Nokiani laojääkide laiali jagamisega enne hingusele minemist :?
Miks nii? Kuuldu järgi lõpetatakse UST tegemine, mustrid jäävad ju mitte UST-na tootmisse edasi, ka NBX Lite S on tavalisena olemas. Varusin endale mõned tiirud neid mahukamaid NBX Lite UST-sid veel, saab näha kui tõsised need kvaliteediprobleemid on.
Et vältida edaspidi salakavalate soome kaupmeeste poolt tüssata saamist siis väikese vihjena on UST rehvidel kohe värvilise Nokiani logo kõrval samasuur värviline kiri TUBELESS.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 16. 08. 2006. 15:18

mart kirjutas: huvitav, kas tegu Nokiani laojääkide laiali jagamisega enne hingusele minemist :?
ei usu, et siin seosed: tahko mtb-l on kah nokian nbx olnud aastaid "võistluste ametlik kumm"

Vasta

Mine “Kummid”