Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Vasta
alutaguserattaklubi
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 11. 02. 2016. 08:38

Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas alutaguserattaklubi » 14. 07. 2016. 07:18

Ahoi ratturid .

Tulemas on siis järjekordne 5 etapp. ( Põleva Kivi Rattamaraton )

16.Juuli - SHIMANO Matk
23.Juuli - Võistluspäev

https://www.google.com/maps/place/Niins ... 9?hl=en-US

Ootame kõiki osavõtma.

alutaguserattaklubi
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 11. 02. 2016. 08:38

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas alutaguserattaklubi » 14. 07. 2016. 07:36

Rajameistri soovitus :

1. võtke endaga varurehv ja pump

kle
Rattur
Postitusi: 185
Liitunud: 29. 03. 2015. 19:45

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas kle » 14. 07. 2016. 17:58

Kui suuresti paekivi lõike sees on, kus kummi purunemis oht suur on?
Mõni ütleb: "Parem karta kui kahetseda. "
Mina ütlen: "Pigem riskida kui kahetseda, et jätsin võimaluse kasutamata."

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas dh » 14. 07. 2016. 19:39

Eelmine aasta sellist paekivist, killustikulist jms tööstusmaastiku üle 10km järjest. Loodetavasti sel aastal vähem seda pole. Endal kindlasti nii vaht kui sisekumm + co2 kaasas.

alutaguserattaklubi
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 11. 02. 2016. 08:38

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas alutaguserattaklubi » 15. 07. 2016. 18:41

Hei Hei

Toon Laupäevase Shimano matkasõidu kohta mõningat infot.

1.Rada on niidetud ja lintidega tähistatud ( ehk nooli metsas ei kohta ).
2.Teeninduspunktid asuvad Maratoni rajal 15. ja 48. kilomeetril, Poolmaratoni rajal 15. kilomeetril.
3.Kuna Niisaare puhkekeskus on homme teiste külastajate käsutuses siis on suur palve ärge tungige sinna.
4.WC on kohe Niinsaare asfalt parkla juures.
5.Rattapesu on puhkekeskuse maja taga. ( Vajadusel saab ka ennast voolikuga puhtaks lodistada ) .


Homme näeme.

margusn
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 11. 09. 2012. 10:41

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas margusn » 20. 07. 2016. 12:18

Maratoni ja ka poolmaratoni juhendis on punkt:

2.2. Võistlusnumber kehtib läbi terve hooaja ning seega tuleb kaasa võtta ka järgmisele etapile hoolimata sellest, kas on registreerutud tervele sarjale või ainult mõnele etapile. Juhul kui esimene väljastatud number ära kaob või maha jääb, siis väljastatakse võistluskeskuses lisatasu (5€) eest uus number.

Eelmine kord Raplas tean vähemalt ühte poolmaratonile registreerunut, kes lihtsalt sai uue numbri. Ei mingit tasu ega midagi. Ja ta oli varem korra ka poolikut juba see hooaeg sõitnud.
Ise sõitsin esimest korda ja sain numbri, seega on küsimus, et kas see punkt ikka kehtib või kui registreerin etappidele eraldi siis on siiski nii, et saan uue numbri iga kord. Tahaks teada, et kas võin otse starti sõita ja vana number toimib või pean enne reigstratuurist läbi käima?

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas Estonian Cup » 20. 07. 2016. 20:07

margusn kirjutas: Ise sõitsin esimest korda ja sain numbri, seega on küsimus, et kas see punkt ikka kehtib või kui registreerin etappidele eraldi siis on siiski nii, et saan uue numbri iga kord. Tahaks teada, et kas võin otse starti sõita ja vana number toimib või pean enne reigstratuurist läbi käima?
Hetkel oled sarja üldsüsteemis sees siiski õnneks ühe numbriga. Selle numbri taga olev kiip viitab üheselt sinule, seega võimalusel kasuta ikka sedasama numbrit. Kui oled võistluseelselt ennast reganud (kasvõi igakordselt), siis hommikul sekretariaadist läbia stuma ei pea. Kui kahtled, siis saada oma andmed info ät estoniancup punkt ee ja saad täpse vastuse

oinas
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 23. 08. 2015. 19:33

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas oinas » 22. 07. 2016. 13:53

Keegi kes rajaga juba tuttavaks on saanud, võiks mõne lausega kirjutada, mis homme ees ootab.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas erikr » 22. 07. 2016. 22:36

oinas kirjutas:Keegi kes rajaga juba tuttavaks on saanud, võiks mõne lausega kirjutada, mis homme ees ootab.
Sa kodukalt ei viitsinud lugeda?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
JLansa
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 27. 07. 2009. 21:17

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas JLansa » 23. 07. 2016. 19:10

hämmastav on see, et ka sellise tähistusega suudeti eksida, poolikul, kusagil 20km peal sõistsid vastu paar tegelast ja ütlesid, et pidi ära keerama, õnneks ei läinud õnge. Aga see lõpetaja on kahtlane http://www.racetecresults.com/MyResults ... &AId=45818
KP1 tulemust ei ole tal, DNF?
🇪🇪

Kasutaja avatar
Nominative
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 11. 06. 2010. 14:01

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas Nominative » 23. 07. 2016. 20:49

Ega selle jämeda kruusa osa mingi mee lakkumine ei olnud :D Silt "vabandused rajameistri poolt" ajas muigele küll selle kruusa osa lõpus. Ikka oli näha kummiparandajaid tee ääres päris mitmeid. Kogu rada ja sõit läks jube ladusalt, et ei oskagi midagi rohkem välja tuua. Söök oli taaskord hea ja morss oli päris hea maitsega :P
Kirjutan vahel ka siia - viljarsaare.com

Kaido88
Rattur
Postitusi: 228
Liitunud: 10. 08. 2014. 12:54

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas Kaido88 » 23. 07. 2016. 21:02

Nominative kirjutas:Ega selle jämeda kruusa osa mingi mee lakkumine ei olnud :D Silt "vabandused rajameistri poolt" ajas muigele küll selle kruusa osa lõpus. Ikka oli näha kummiparandajaid tee ääres päris mitmeid. Kogu rada ja sõit läks jube ladusalt, et ei oskagi midagi rohkem välja tuua. Söök oli taaskord hea ja morss oli päris hea maitsega :P
Kodutöö tehtud ja rajakirjeldus läbi loetuna sai täna pisut varem kohale tuldud ning korralik soojendus tehtud, et esimesed KM rajal, kus kõrge tempo kohe kinni ei tõmbaks. See täna töötas ja kuigi lõpus olid kerged krambid sai ülekaalukalt parim EC sõit tehtud (ka seda arvestatud, et pisut vähem startijaid kui mujal).

Rada oli päris kiire ja tehnilisi kohti oli aga eelmine aasta tundus kuidagi tehnilisem või ma mäletan valesti :D Paroodal sain mina just oma kohta parandatud umbes 30 võrra :D 3km ja kõik tulid selg ees vastu seal. 1 osa karjäärist sai ka järsku pundi eest ära sõidetud ootamatult.
Raja tähistus oli supper, singli nimed ja need huumoriga laused ainult lisavad positiivset meeleolu :) Võib vist öelda, et lemmik etapp sarjas.

oinas
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 23. 08. 2015. 19:33

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas oinas » 23. 07. 2016. 21:19

Minu selle aasta lemmikuim maratoni rada. (y) :)

Küsimus- kas mitte ei olnud stardipauk liiga vara ca 2 minutit enne kella 12?

Plaanisin täna korralikult sooja teha ja minna võimalikult hilja enda stardikoridori lõppu.
Läksin täpselt 5 minutit enne kella 12 stardikoridori juurde, kuid enne seda nägin kaugel, et lindid on juba ära võetud.
Kohale jõudes selgus, et minu koridoris olijad olid kaks gruppi ette poole liikunud ja viisakusest läksin ka ise sinna sisse. Kohe mõne hetke pärast kõlas ka pauk, minu, kui ka mitme teise kamraadi kell näitas 2 min stardini.

Juhendis on kirjas:
4.1. Maratoni stardiaeg on kõigil etappidel kell 12.00. Mitte 11.58-11.59 :evil:
Mida minu meelest täna kohe kindlasti ei olnud. (n) (n) (n)

Kunagi oli ka juhendis kirjas, et stardigruppide vahelised lindid kõrvaldatakse 2 minutit enne starti.

(Ilmselt siit need koha kaotused täna tulidki) :oops: :x

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas erikr » 23. 07. 2016. 21:30

Täitsa okei värk. Ma esimest korda neil radadel.
Singlid olid viimasepeal.
Endal lõppes sõit neil pikkadel liivasegustel hobuseteedel peale karjäärisektsiooni lõppu. Tõmbasin taga otsas neid teid suht hea tundega ja uuesti normaalsema metsa vahele jõudes olid äkitselt tikud otsas ja paagid tühjad. Krdi vanamees, jälle võttis kiirlaenu... Tagasimakseid kasseeriti kuni jooneni....

Parooda oli paras katsumus, seda tuli paraja hooga sõita. Selle järel olid ja paagist aurud ka otsas. Hoolimata kõigest täitsa positiivne emotsioon.

Korraldava klubi tehtud pingutus oli pidevalt nähtav. Hingega tehtud asi.

+ singlid
+ tähistus
+ suunajad-julgestajad
+ maastik
+ supi leveli taastamine suht lurrilt boršilt tagasi seljankale

- mõned pöördenooled olid liiga vara - tekitasid sõitjates teatavat segadust, aga ei midagi hullu.
- - - pika raja piloottsikkel rappis rada igal võimalikul juhul. Mina nägin tagaotsas tulles pidevalt gaasiandmise kaapekaid. Tsikli taga sõitnud Martin Loo oli pidanud kogu seda jama otsast lõpuni pealt vaatama, kuidas igas pöördes ja tõusupõksus tont oli peale keeranud nii, et pinnast lendas ja vagu järel. Katsuge palun edaspidi täiskasvanud piloottsikli lenksu leida.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas kristjan07 » 23. 07. 2016. 22:22

See parooda lõik oli eelmine nädal oluliselt kinnisem. Nädalaga olid kivid oluliselt lahtisemad. Kui kevadel seda uut lõiku vaatamas käisime siis oli see puht sõidetamatu. Mõtlesime algselt, et jääb välja. Kuid tõsi ta on, sellisel parooda lõigul peab ainult hoogu üleval hoidma ja selle kiirelt läbima - nii on valu kõige väiksem :) Sai ka ise seal täna kohti hoopis ära antud.

AGA mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Esimene galerii on üleval: https://www.flickr.com/photos/estonianc ... 669970192/ - Autor - kohalik mees Juri Vsivtsev.

Samuti üleval tulemused: http://estoniancup.ee/tulemused/

Aitäh kõigile kes leidsid tee Ida-Võlumaale :)

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas siim_s » 24. 07. 2016. 08:21


marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas marguss7 » 24. 07. 2016. 09:43

[quote="oinas"]Minu selle aasta lemmikuim maratoni rada. (y) :)

Küsimus- kas mitte ei olnud stardipauk liiga vara ca 2 minutit enne kella 12?

Minu kella järgi oli õigel ajal, ca 2 min enne starti läks ühel võistlejal tagarehv pauguga stardikoridoris. Start anti vilega mitte stardipüstoliga.

Rada meeldis, aga lõpp oli raske.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas Rivo » 24. 07. 2016. 12:09

....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

martr
Rattur
Postitusi: 195
Liitunud: 31. 10. 2013. 17:01

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas martr » 24. 07. 2016. 22:51

Minu poolt korraldajatele viis pihku. Kõik oli väga hea. Suurepärane oli see, et singlitele olid nimed antud, mis ühelt poolt andis sõidu ajal motti juurde (tänusõnad copywriteritele) teisalt sai pärast võitluskaaslastega palju lihtsamini rajast muljeid vahetada.
Viis pihku ka külamehele, kes enne pioneeri singlit külma õlut pakkus. Kurat, Saku Originaal pole mitte kunagi nii hästi maitsenud.
Ma ei mäleta varsemast ka sellist luksust, et supile oleks maitserohelist pakutud.
Ainuke asi, millest ma aru ei saanud, oli see, et miks oli vaja kohe stardist viia rada sinna kitsale metsarajale (mäletan, et ka eelmise aasta stardis oli seisak). Oleks võinud mäest alla, asfaldile keerata ja sealt juba heinamaale. Need esimesed kilomeetrid oleksid sõitjate rivi kah väga edukalt pikaks venitanud.

Järgmisel aastal jälle!

alutaguserattaklubi
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 11. 02. 2016. 08:38

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas alutaguserattaklubi » 25. 07. 2016. 06:08

Hei Hei

1. Põleva Kivi meeskond tänab nii osavõtjaid kui ka neid kes aitasid üritust läbi viia.

Ahti

Kasutaja avatar
mikulaine
Rattur
Postitusi: 452
Liitunud: 17. 07. 2011. 14:42

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas mikulaine » 26. 07. 2016. 12:01

Mihkel ja Tarmo võtavad võistluse kokku blogis: http://www.ccrotamobilis.ee/2-poleva-kivi-rattamaraton/

Mihkel,
CC Rota Mobilis

riksmix
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 14. 05. 2014. 07:30

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas riksmix » 27. 07. 2016. 07:39

Taguotsa taguotsad pildis: https://youtu.be/sNrtDIymDus
Liitun ees kõnelejatega, kiitused korraldajatele.
Kõik oli 5+!!

Sõidust nii palju, et lõhkusin raudtee tammi singlil esimest korda rajal olles
Rehvi. Miskipärast suutsin keti kõveraks sõita.
Seiklusterohke sõit!

Kummardus veelkord korraldajatele.

alutaguserattaklubi
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 11. 02. 2016. 08:38

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas alutaguserattaklubi » 27. 07. 2016. 20:12

Hei Hei

Kui korraldajana sooviks rohkem tagasisidet :
1. laste sõidud
2. linnak + lastenurk
3. maraton ( TP paigutus , tähistus , jne )
4. eelkõige ka poolmaratoni kohta ( raske , liiga pikk , jne )

NB! ärgem muutke seda tagasiside soovi laadaks .

Soovin lihtsalt järgmiseks aastaks mõtteid koguda ( läbi teise ratturi silmade läbi ) ehk uut lähenemis nurka oleks vaja.

või siis kirjutage alutaguserattaklubi@gmail.com

Tänud ette Ahti

Alutaguse Rattaklubi

martr
Rattur
Postitusi: 195
Liitunud: 31. 10. 2013. 17:01

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas martr » 27. 07. 2016. 22:00

Esimene TP oli üllatavalt vara. Äkki suisa 10...15ndal kilomeetril? Ma ei näinud, et keegi oleks sinna keeranud ja ka TP "töötajad" olid seal suhteliselt tegevusetuna. Mõtlesin isegi et kas tegu poolmaratonile mõeldud TPga :roll:

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas marguss7 » 27. 07. 2016. 23:15

martr kirjutas:Esimene TP oli üllatavalt vara. Äkki suisa 10...15ndal kilomeetril? Ma ei näinud, et keegi oleks sinna keeranud ja ka TP "töötajad" olid seal suhteliselt tegevusetuna. Mõtlesin isegi et kas tegu poolmaratonile mõeldud TPga :roll:
Mida rohekm joogipunkte seda parem ju, kohustus neis peatuda ei ole, aga kui oled alguses oma joogipudeli näiteks kuidagi kaotanud, siis igati hea selle olemasolu. Võistlejaterivi teises pooles tervisesportlasena sõitjana mõtlen tihti, et miks paeaegu keegi TP-des kinni ei pea, ise kohta ega aega taga ei aja ja ikka peatun, esiotsa meestest saan aru, neil koht ja punktid tähtsad.

janek179
Rattur
Postitusi: 459
Liitunud: 12. 04. 2005. 10:02

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas janek179 » 28. 07. 2016. 14:09

alutaguserattaklubi kirjutas:Hei Hei

Kui korraldajana sooviks rohkem tagasisidet :
1. laste sõidud
2. linnak + lastenurk
3. maraton ( TP paigutus , tähistus , jne )
4. eelkõige ka poolmaratoni kohta ( raske , liiga pikk , jne )

Tänud ette Ahti

Alutaguse Rattaklubi
1. Lastele meeldis
2. Linnak on OK- eriti rahul olid lapsed ja abikaasa lastenurga üle.
3. TP tundusid, et on omal kohal (teenuseid ei tarbinud), tähistus oli hea. Singli nimed ja muud viidad väga OK. Rada ise väga hästi tasakaalus. Oli veidi nikerdamist, kiired singlid, liiva, kruusa ja millegi pärast lemmik parooda.
iga algus on raske

CC Rota Mobilis
http://fixalfa.ee


Kirsa
Rattur
Postitusi: 3935
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Põleva Kivi Rattamaraton 23.07.

Postitus Postitas Kirsa » 30. 07. 2016. 15:50

Põleva kivi maraton on minu kindel top3 maratonirada koos Jõelähtme ja Alutagusega.
Selliseid sõite võiks minu poolest oluliselt rohkem olla, tõuse pole, aga tehnilist ja kivist kolistamist küllaga - ilm ka nagu tellitud - peaaegu sama hea kui eelmine aasta. :)

Ootasin karjääri ja parooda lõike suure ärevusega - see on mõnus tunne, kui juba enne võistlust tead, et seal oled teistest kiirem.
FS-i ja laia rehviga on 'parooda't ikka pagana mõnus kihutada. Kõik see 1 lisakilo, mida sa mujal kaasa vead ja tõusudel võib-olla vannud, teenis end kuhjaga tagasi.
Tänu ilmale, rajale ja rattaeelisele (võib-olla natuke endale ka) tuli koht viimaste aastate parim. Sellises sektoris ma sõitsin viimati aastal 2012.

Kui algusest peale kõik ära rääkida, siis minu arust ka käis start veidi varem. Jõudsin 4 minutit enne kella stardipaika ja juba olid kõik koridorid kokku lastud ja pidin startima viimasest reast.
Boonuseks oli kohe alguses paras ummik, niiet asfaldile jõudes pidi korralikult peale keerama, et jõuaks tuttavasse seltskonda tagasi...
Hiljaks jäin sellepärast, et veel 11:50 käisin ma joogipudelit rajale viimases, sest teadsin et 1 kotitäie joogiga ma ära ei sõida. Igatahes 10 minutit enne starti vahtisin ma lolli näoga täpselt keset killustikulõiku ja vahtisin vandudes mõlemas suunas, sest mitte ei taha oma lemmiklõigul kinni pidada, aga no mida sa teed.
Võistluse ajal tegingi seal boksipeatuse ja viskasin sinna ka tühjaks saanud joogikoti, mis oli hakanud närvidele käima. Ilma selle pausita oleks vabalt strava segmendis esi10-t kollitanud. :)

Peale stardikihutamist läks rada kohe varsti mõnusamaks. Aga kui päris ausalt öelda, siis minu arust oli eelmisel aastal karjääri rohkem ja see oli parem. See aasta oli vist metsa ja singlit rohkem.
Ma saan aru et massiline rehvilõhkumine ei ole ka tore, aga see karjääri lael kihutamine oli üks igavesti lahe lõik. Nagu oleks välismaale võistlema sattunud, mitte ei kihutaks tavapärases masendavas Eesti mudaaugus. Aga vähemalt põleva kivi singlites numbritega 1 ja 2 ei pidanud pettuma, isegi see jupp betoonplaatidest lennuvälja seal vahel oli sama lahe nagu eelmine aasta.
Ennd 3-ndat TP-d oli raudteeääre/jõeääre singel, mis on üks naljakas lõik. Ühest küljest vaatad liivast rada ja vaatad spidot, millel seisab kogu lõigu vältel uhkelt 28km/h ja oled endaga nagu maru rahul, aga siis tabad end mõttelt, et tegelikult saaks siin palju kiiremini ja esiotsa kiirus tõenäoliselt lähenes antud lõigul 40-le, aga no mida ei ole jalgades, seda ei ole. Kuna ma sõitsin kogu lõigu üksi, siis hakkas pulss langema, sest puudus võistlusmoment, aga lõpptulemust vaadates võis see puhkusemoment isegi head teha.
Kolmandas TP-s rabasin ühe topsi vett, sest selleks ajaks oli kott tühjaks saanud, aga sealt kuni lõpuni oli ainult action. Kõigepealt hansgrohe, kus ma võtsin nimelt rahulikult - tundus selline vastik lõik, et kui siin kihutada, siis võib see üldkohta ohustada. Peale seda lemmik killustikulõik, kus sai vähemalt 10-st konkurendist mööda. Ainuke jama oli selles, et kui kellelegi järele jõudsid, siis möödumiseks pidid tõmbama teise ritta, kus kolistas veel hullemini ja pulss oli niigi punases. Aga pole hullu, ma kestan täpselt 3h punase pulsiga kenasti ära.
Kloostritõusul läks mul ootamatult hästi. Tõusud pole minu eriala, aga mind päästis pilve tagant välja roninud päike, mis mõnusalt mu vanad kondid üles soojendas. Ma võin eksida, aga see kogu see punt, kelle ma tõusul kätte sain, kannatas kerge kuumarabanduse käes. Igatahes katsetele vestlust alustada ei vastatud. :)
Sealt edasi oli ainult kannatamine, eesmärk oli AC racingu sõitjale särk püksi panna, sest kogu sõidu mängisime kassi ja hiirt, aga kogu aeg jäi nagu midagi puudu ja varud olid juba starti ja rajale jäetud. Ilm oli endiselt hea ja metsa all võis kohata mitmeid oigavaid kodanikke, kes olid rattalt maha roninud ja oigasid vaikselt raami najal. Arvatavasti oli joogid kõigil otsas, aga ka endal loksusid pudelis viimases aurud, seetõttu ei olnud midagi jagada.
Veel kord ümber järve, üle heinamaa ja voila finish. Pudel gaseeritud vett läks kui kerisele ja rahulolu kordaläinud päevast jõudis pärale. :)
Järmine aasta jälle!

Vasta

Mine “Estonian Cup maastikurattakarikasari 2016”