Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 08. 05. 2016. 08:47

Kui samal päeval on Mulgi maraton, Filter maanteesari, Saku 100 ja Tartu Jooksumaraton ja matkamas on tervelt 65 rattasõpra, siis järelikult on Eestimaal alanud suvi :)
Trassi sõitis läbi oma elu esimesele rattamaratonile suunduv inime ja tema väikesed muljed siit:

https://youtu.be/59WdRnaTFEE

MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 170
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas MarkoAa222 » 10. 05. 2016. 11:28

Meenutusi 2015 aasta sõidust :)
https://www.youtube.com/watch?v=EN0OcjzPSj8

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 12. 05. 2016. 21:29

1. Võistlusnumbrid - jah, veelkord. Me läksime tootjaga alt. Tegime uued. Palume mõistvat suhtumist ja astuge Vooremäel veel(taas)kord sekretariaadist läbi.
Paneme kõigile südamele - PALUN ärge jätke numbreid ratta külge ja siis velo katusel 90+ km/h kodu poole.
Number on hooajaline nii arvestuslikult kui füüsiliselt. Said eelmise hooaja tulemuste põhjal numbri X, siis sõidad terve sarja selle numbri all.
Kuid stardikoht koridoris muutub sarnaselt eelmiste hooaegadega, seega Vooremäe pole enam stardikoridori silte, millesse end suunata seoses lenksul oleva numbriga.
Stardikoridorid ilmutame võistluskeskuses ja saadame iga võistleja koridori ka homme õhtuses meeldetuletus sms-s.

2. Sms teavitus. Need ja ainult need, kes ei saanud Kolgakülas ei reede õhtust ega finishijärgset sms-i - soovi saate avaldada siin
http://estoniancup.ee/sms-teavitus-liitumine/
Taaskord - Vooremäe etapiks paneme listi lukku homme kella kahe paiku, kes peale seda sinna end teada annab - ei suuda garanteerida, et õhtusesse listi sisse saab kantud.

3. Viitstart. Hajutame koormust rajal- esimesed kaks stardikoridori (1-50 ja 51-100) lähevad esimesena, 101-200 teisena ja siis 201+ juba korraga.
Turvalisus ennekõike.

4. Esimene lubatud esmaabi video - Päästeamet oli lahkelt nõus, et nende tarkust saaks jagada (hetkel kahjuks vaid faecbooki vahendusel) - https://www.facebook.com/paasteamet/vid ... 617382708/

5. Ja matkasõidust tagasiside - pärast starti keerab rada vasakule, suundumaks krossirajalt välja. Seal on esimesel kolmesajal meetril paar hõpekat/põksu. Need on disainitud siiski krossimootorratastele.
Ja sellise tõusunurgaga, et viskaks hoobilt üle ka järgmisest künkast. Proovisime matkasõidul mitu korda, tee mis tahad - viskad tagaratta päris julmalt õhku. Tagaratta...
Eatpikorraldaja Ain-Alar Juhanson tegi koos rattaga salto. Paneme südamele - see on maraton, esimese kolmesajameetri maailmameistreid ei selgita ja Hansgrohe kiirenduskilomeeter ka kohe alguses ei ole.

martty
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 10. 09. 2012. 11:07

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas martty » 12. 05. 2016. 22:29

Estonian Cup kirjutas: 3. Viitstart. Hajutame koormust rajal- esimesed kaks stardikoridori (1-50 ja 51-100) lähevad esimesena, 101-200 teisena ja siis 201+ juba korraga.
Miks 200+ kõik korraga lastakse? Ise panin kirja just lootuses, et viitstardi puhul tagant lihtsam liikuma saada :?. Ehk tasuks kaaluda ka tagumiste gruppide vahele väikse vahe jätmist?

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 12. 05. 2016. 22:42

martty kirjutas: Miks 200+ kõik korraga lastakse? Ise panin kirja just lootuses, et viitstardi puhul tagant lihtsam liikuma saada :?. Ehk tasuks kaaluda ka tagumiste gruppide vahele väikse vahe jätmist?
Kuidas seda nüüd seletada... Ilma, et keegi haavuks.
200+ kohad on juba tublid harrastajad, kes maanduvad päeva lõpuks ikkagi sinna, kuhu nende vorm lubab. 16 aastat on seda korduvalt tõestanud.
Aeg läheb tagant startides käima siis kui ületad stardijoone. Ehk et esimeste startides tagumistele kella käima ei panda.
Ning alati on võimalus teha esildis peakohtunikule, et lasta ennast tõsta ettepoole.

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 674
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas dh » 12. 05. 2016. 22:43

Kas TP-d asuvad samades kohtades kus 2015 aastal?

martty
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 10. 09. 2012. 11:07

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas martty » 12. 05. 2016. 23:29

Estonian Cup kirjutas:
martty kirjutas: Miks 200+ kõik korraga lastakse? Ise panin kirja just lootuses, et viitstardi puhul tagant lihtsam liikuma saada :?. Ehk tasuks kaaluda ka tagumiste gruppide vahele väikse vahe jätmist?
Kuidas seda nüüd seletada... Ilma, et keegi haavuks.
200+ kohad on juba tublid harrastajad, kes maanduvad päeva lõpuks ikkagi sinna, kuhu nende vorm lubab. 16 aastat on seda korduvalt tõestanud.
Aeg läheb tagant startides käima siis kui ületad stardijoone. Ehk et esimeste startides tagumistele kella käima ei panda.
Ning alati on võimalus teha esildis peakohtunikule, et lasta ennast tõsta ettepoole.
Tänud vastuse eest. Ei haavunud. See, mis number mu nime ees lõpuprotokollis on ei oma minu jaoks vähemalt mingit tähtsust. Küsimuse püstitasin seepärast, et mulle meeldib rattaga sõita, mitte seda käe kõrval lükata. Eraldistardi puhul oleks tagant tulles lihtsalt suurem lootus, et sõita saaks ka alguse keerulisemates kohtades(~9km soo ületus sihil mööda laudu, kraav peale maasikapõlde, Mõraoja äärne singel...) Mul on targematki teha, kui minged esildisi teha, nii et minu poolt case closed. Tooge teinekord lihtsalt uudiskirjas ka korektselt välja, et ereldistart ei kehti kõigile :wink:

kulgur
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 01. 09. 2010. 20:55

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas kulgur » 13. 05. 2016. 14:04

[quote="Estonian Cup"]1. Võistlusnumbrid - jah, veelkord. Me läksime tootjaga alt. Tegime uued. Palume mõistvat suhtumist ja astuge Vooremäel veel(taas)kord sekretariaadist läbi.
Paneme kõigile südamele - PALUN ärge jätke numbreid ratta külge ja siis velo katusel 90+ km/h kodu poole.
Number on hooajaline nii arvestuslikult kui füüsiliselt. Said eelmise hooaja tulemuste põhjal numbri X, siis sõidad terve sarja selle numbri all.

Tere.
Kas vana, kuid korras numbriga rajale ei pääse, peab ilmtingimata uue võtma või?
edu
H.

raulk
Rattur
Postitusi: 1828
Liitunud: 07. 07. 2005. 11:57

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas raulk » 13. 05. 2016. 20:53

Estonian Cup kirjutas:1.
Kuid stardikoht koridoris muutub sarnaselt eelmiste hooaegadega, seega Vooremäe pole enam stardikoridori silte, millesse end suunata seoses lenksul oleva numbriga.
Stardikoridorid ilmutame võistluskeskuses ja saadame iga võistleja koridori ka homme õhtuses meeldetuletus sms-s.
.
Sms-ga saadud stardikoridor panab küll kukalt kratsima. Juhandi järgi peaks nagu arvestama käesolava aasta parimat kohta ( ehk siis Kuusalu) aga seda nüüd küll pole tehtud. Antud on uus number ja kuna eelmine aasta üldse ei osalenud siis viimasesse stardigruppi.

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 13. 05. 2016. 20:59

raulk kirjutas: Sms-ga saadud stardikoridor panab küll kukalt kratsima. Juhandi järgi peaks nagu arvestama käesolava aasta parimat kohta ( ehk siis Kuusalu) aga seda nüüd küll pole tehtud.
Vt. maratoni juhendit, punkt 2.5: Stardigrupi määramise aluseks on üldjuhul iga osaleja käesoleva aasta parima etapi koht. Osalejate puhul, kes pole käesoleval aastal kahte tulemust kirja saanud, arvestatakse lisaks ka tema eelmise aasta tulemusi. Eelmise aasta tulemustest läheb osalejal arvesse kas tema sarja üldkoht või parima etapi koht (parima etapi koht korrutatuna läbi koefitsendiga 1,5), sõltuvalt sellest, kumb on väiksem. Kõik registreerunud järjestatakse pingeritta ja reastatakse stardiprotokolli vastavalt iga registreerunu väikseimale eelnevalt kirjeldatud tingimustel välja arvutatud tulemusele."

Seda tagapool startimist on päris paljud uurinud tänase päeva jooksul. Oleme tuvastanud 8 osalejat, kellele tegime ühe koodiveaga liiga. Kõik kaheksa saavad eraldi e-maili ja on homseks ikkagi õigesse koridori paigutatud. Kõikide ülejäänute jaoks on selgitus lihtne - Vooremäeks on "ärganud" väga-väga suur hulk eelmisel aastal tugevama tulemuse teinud ratturid. Lähes paarsada on neid lisandunud ja hetkel on eelregamise järgi üle tuhande osalejaga (maraton+poolik) tulemas

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 13. 05. 2016. 21:01

kulgur kirjutas: Kas vana, kuid korras numbriga rajale ei pääse, peab ilmtingimata uue võtma või?
Homme loeb süsteem mõlemat. nii vana kui uut. Peaasi, et rajal oldaks siiski ühega neist.
Soovitame vahetada, sest kui õhukesel numbril on kiip murdunud voltimise pärast, siis ajamatt ei pruugi seda ära lugeda

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas erikr » 13. 05. 2016. 21:12

Mina sain tõenäoliselt stardikoridori vastavalt teenetele. Selles osas pretensioone pole. Aga kuulge - milleks see jätkuv elustiili jama SMS-is? Panete jälle Facebooki ka? Jõuate, aega veel on. Päriselt ka. Mu elu esimene "ametlik" rattavõistlus oli 2001 Rakke TEC. Ma olin siis 37. Olen sealtmaalt igal aastal enamusel või kõigil sarja etappidel osalenud. Misiganes nime all need toimunud on. Olen ennast sodiks lasknud nii selles sarjas kui mujal. Olen teinud 12 ja 24 tunni värke, nii tiime kui soolosid. Vähemalt 6 Tahkot. Olen lõpetanud kõik H100. Kolmapäevakud, Marimetsad, mõned Prükkel Cupid, Kõik TRR alates 2003 ja muudki asfaldil, peoga külavõistlusi... See elustiili värk ei kõneta mind. Pigem loob sellise karvase-okkalise emotsiooni. Milleks see? Küündimatud plagieerivad marketeerid ahju! Kas ma pean tõesti sama jama sügiseni taluma? Mis järgmiseks? "Mida elu!"?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas kalari » 13. 05. 2016. 22:01

Ma jagan ka Eriku arvamust. Kallid turundajad, teie vaimusünnitis on erakordselt nõrk , küündimatu ja absoluutselt sisutühi! Kurb!

Kasutaja avatar
Kodiak
Rattur
Postitusi: 363
Liitunud: 27. 01. 2009. 10:36

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Kodiak » 13. 05. 2016. 22:18

kalari kirjutas:Ma jagan ka Eriku arvamust. Kallid turundajad, teie vaimusünnitis on erakordselt nõrk , küündimatu ja absoluutselt sisutühi! Kurb!
Rahu Vanahärrad! Pritsigem oma sapp rattarajale! Pole mõtet oma mandrossi foorumis välja elada. Loomulikult on igaühel õigus oma arvamusele, aga korraldaja soovib ju teha lihtsalt vigadeparandust! Milleks erutuda? Homme on jälle ilus rattapäev! Peace!
Kaido
Velo Clubbers
Õlu on ikkagi inimkonna suurim leiutis. Rattal pole ka viga, aga ratas voblaga...
...pole ikka see!

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 13. 05. 2016. 22:26

kalari kirjutas:Ma jagan ka Eriku arvamust. Kallid turundajad, teie vaimusünnitis on erakordselt nõrk , küündimatu ja absoluutselt sisutühi! Kurb!
Tsitaat kuulub Allan Orasele ja ei ole sarja väljamõeldis. Kui tema arvamus on küündimatu ja sisutühi, siis nii arvata on ju lubatud.
Meie selle peale pahandada ei saa.
Aga kes ei tea, siis jutt käib sms-st, mis saadetakse osalejale etapi eelsel õhtul.
Sellest saab muuseas loobuda ka - saatke soov loobuda sarjale siit http://estoniancup.ee/kontakt/
Ja mure murtud.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas erikr » 13. 05. 2016. 23:08

Kodiak kirjutas: Rahu Vanahärrad! Pritsigem oma sapp rattarajale! Pole mõtet oma mandrossi foorumis välja elada. Loomulikult on igaühel õigus oma arvamusele, aga korraldaja soovib ju teha lihtsalt vigadeparandust! Milleks erutuda? Homme on jälle ilus rattapäev! Peace!
Mandross? HEEC etapp? Meie eas? Meie kogemusega? Mandross? Mul läheb sapp kõik ebatervisliku toitumise tasakaalustamiseks...
Estonian Cup kirjutas:Tsitaat kuulub Allan Orasele ja ei ole sarja väljamõeldis. Kui tema arvamus on küündimatu ja sisutühi, siis nii arvata on ju lubatud.
Meie selle peale pahandada ei saa.
Aga kes ei tea, siis jutt käib sms-st, mis saadetakse osalejale etapi eelsel õhtul.
Sellest saab muuseas loobuda ka - saatke soov loobuda sarjale siit http://estoniancup.ee/kontakt/
Ja mure murtud.
Pilt
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

scoopy
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 11. 06. 2013. 22:11

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas scoopy » 14. 05. 2016. 07:21

Esimesel etapil tuli sms ja nüüd enam mitte. Tundub, et loobumine on automaatne!
Estonian Cup kirjutas:
kalari kirjutas:Ma jagan ka Eriku arvamust. Kallid turundajad, teie vaimusünnitis on erakordselt nõrk , küündimatu ja absoluutselt sisutühi! Kurb!
Tsitaat kuulub Allan Orasele ja ei ole sarja väljamõeldis. Kui tema arvamus on küündimatu ja sisutühi, siis nii arvata on ju lubatud.
Meie selle peale pahandada ei saa.
Aga kes ei tea, siis jutt käib sms-st, mis saadetakse osalejale etapi eelsel õhtul.
Sellest saab muuseas loobuda ka - saatke soov loobuda sarjale siit http://estoniancup.ee/kontakt/
Ja mure murtud.

Kasutaja avatar
Nominative
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 11. 06. 2010. 14:01

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Nominative » 14. 05. 2016. 20:47

Teen siis muljeotsa lahti.
Ma startisin viimasest reast ja sõitsin tagumise 200 inimese seas ja alles nüüd ma laksasin lahti, miks need maastikuratta maratonid nii tehnilised ei ole. Sellepärast, et inimesed seal taga otsas vähemalt reaalselt kardavadki igatsorti laskumisi ja tõuse. Ei pea isegi tehnilised olema. Aga kruusateel paugutavad kõik :) Selgus, et raja parimat osa 21. kilomeetril ei saanudki sõita, kuna seal tekkis mingi übertropp, kust kõik alla jalutasid. Õnneks ülejäänud laskumistel sain ise paugutada ja sirgel teel kaotatud kohtasid tagasi võita ;) Või toimub eesotsas täpselt sama jama?

Muidu kulges minu jaoks kõik ladusalt ja muresid ei ole. Lätlased võtsid kolmikvõidu kurjamid. Noored poisid.
Kirjutan vahel ka siia - viljarsaare.com

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 674
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas dh » 14. 05. 2016. 21:09

Rada oli väga hea, kõik muudatused võrreldes eelmise aastaga 5+
Ilm oli ka hea, kõva tuul jahutas mõnusalt ja tegi kruusalõigud veidi vähem igavaks.

Kuna aga klubikaaslaste poolt pandi ülesandeks vinguda millegiüle siis vinguks uute numbrite osas - need on pea 40g raskemad kui eelmised numbrid!
Viimati muutis dh, 14. 05. 2016. 21:41, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 583
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas miilits » 14. 05. 2016. 21:29

dh kirjutas:- need on pea 40g raskemad kui eelmised numbrid!
ytle neile edasi, et siis ongi motivatsioon dieedile minna :mrgreen:
"It never gets any easier, you just go faster"

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 583
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas miilits » 14. 05. 2016. 21:30

Nominative kirjutas:Teen siis muljeotsa lahti.
Ma startisin viimasest reast ja sõitsin tagumise 200 inimese seas ja alles nüüd ma laksasin lahti, miks need maastikuratta maratonid nii tehnilised ei ole. Sellepärast, et inimesed seal taga otsas vähemalt reaalselt kardavadki igatsorti laskumisi ja tõuse. Ei pea isegi tehnilised olema. Aga kruusateel paugutavad kõik :) Selgus, et raja parimat osa 21. kilomeetril ei saanudki sõita, kuna seal tekkis mingi übertropp, kust kõik alla jalutasid. Õnneks ülejäänud laskumistel sain ise paugutada ja sirgel teel kaotatud kohtasid tagasi võita ;) Või toimub eesotsas täpselt sama jama?

Muidu kulges minu jaoks kõik ladusalt ja muresid ei ole. Lätlased võtsid kolmikvõidu kurjamid. Noored poisid.
Esi 200-300 seas samad probleemid
"It never gets any easier, you just go faster"

Kasutaja avatar
eyper
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 07. 08. 2013. 14:04

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas eyper » 14. 05. 2016. 21:38

miilits kirjutas:
Nominative kirjutas:Teen siis muljeotsa lahti.
Ma startisin viimasest reast ja sõitsin tagumise 200 inimese seas ja alles nüüd ma laksasin lahti, miks need maastikuratta maratonid nii tehnilised ei ole. Sellepärast, et inimesed seal taga otsas vähemalt reaalselt kardavadki igatsorti laskumisi ja tõuse. Ei pea isegi tehnilised olema. Aga kruusateel paugutavad kõik :) Selgus, et raja parimat osa 21. kilomeetril ei saanudki sõita, kuna seal tekkis mingi übertropp, kust kõik alla jalutasid. Õnneks ülejäänud laskumistel sain ise paugutada ja sirgel teel kaotatud kohtasid tagasi võita ;) Või toimub eesotsas täpselt sama jama?

Muidu kulges minu jaoks kõik ladusalt ja muresid ei ole. Lätlased võtsid kolmikvõidu kurjamid. Noored poisid.
Esi 200-300 seas samad probleemid
Sama ca 130 juures - sisuliselt 30 sekki toetasin end puu najal (n)

Kaido88
Rattur
Postitusi: 228
Liitunud: 10. 08. 2014. 12:54

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Kaido88 » 14. 05. 2016. 21:50

Kui 20km on maanteesõidu grupisõitu ja järsku singel, siis ei saagi muud moodi olla kui SUUUUUUUUUR tropp ja puhkepaus.
Kui võitja aeg oli 10 minutit eelmise aastaga võrreldes aeglasem ja enda aeg paranes 14 minutiga, siis peab rahul olema.
Ilm oli ilus, kuigi mega kõva tuul. Sai dzentelmeni mängitud ja mõnda neiut tuules veetud :D

Kuusaluga võrreldes siis koht paranes 100 kohta :P (sama palju lõpetajaid)
Viimati muutis Kaido88, 14. 05. 2016. 22:00, muudetud 1 kord.

guidomukk
Rattur
Postitusi: 165
Liitunud: 19. 04. 2014. 14:24

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas guidomukk » 14. 05. 2016. 21:51

Esimest aastat põnev jälgida mis ees toimub. Mis täna Pruusi ja Saarega juhtus et lätlased niimoodi laamendada said? :D

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas siim_s » 15. 05. 2016. 08:27


Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 15. 05. 2016. 09:21

scoopy kirjutas:Esimesel etapil tuli sms ja nüüd enam mitte. Tundub, et loobumine on automaatne!
See päris nii ka ei käi, et teed kriitikat sarja aadressil, siis sari solvub ning lülitab inimesel sms-d maha.
Me pole veel Türgis...
Peale esimeste finisheerimist selgus, et elekter tahtis omapäid toimetada. Hansgrohe matt ühtis eile lõpujoonega ja koodi mõttes ühtäkki selgus, et peale Hansgrohet enam rada polegi. Elekter aga arvas, et on küll ja muudkui arvutas. Ja jooksis kinni.
Meil oleks olnud võimalus mitte saata sms-e sellises olukorras (ja säästa paarsada eurot).
Otsus oli ühene - aitame etapikorraldajal platsi puhtaks saada, sõidame koju ja ööga kirjutame koodi vigadest puhtaks.
Täna hommikul peale said kõik osalejad oma sms-i siiski telefoni.

S.S#34
Rattur
Postitusi: 175
Liitunud: 10. 09. 2013. 11:41

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas S.S#34 » 15. 05. 2016. 09:42

Estonian Cup kirjutas:
scoopy kirjutas:Esimesel etapil tuli sms ja nüüd enam mitte. Tundub, et loobumine on automaatne!
See päris nii ka ei käi, et teed kriitikat sarja aadressil, siis sari solvub ning lülitab inimesel sms-d maha.
Me pole veel Türgis...
Peale esimeste finisheerimist selgus, et elekter tahtis omapäid toimetada. Hansgrohe matt ühtis eile lõpujoonega ja koodi mõttes ühtäkki selgus, et peale Hansgrohet enam rada polegi. Elekter aga arvas, et on küll ja muudkui arvutas. Ja jooksis kinni.
Meil oleks olnud võimalus mitte saata sms-e sellises olukorras (ja säästa paarsada eurot).
Otsus oli ühene - aitame etapikorraldajal platsi puhtaks saada, sõidame koju ja ööga kirjutame koodi vigadest puhtaks.
Täna hommikul peale said kõik osalejad oma sms-i siiski telefoni.
Ei saanud sms-i!! :D

kle
Rattur
Postitusi: 185
Liitunud: 29. 03. 2015. 19:45

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas kle » 15. 05. 2016. 09:53

Kiidan rajameistrit/meistreid, oli parim rada mida enda spordikarjääri jooksul sõitnud olen.
Kõike oli kruusa-tõuse-langusi-singleid-liiva-hüppeid jne. Kruusa ja asfalt teed olid väga õigete kohtade peal, kus sai raskemast pingutusest taastuda.
Võistluskeskus oli väga lahe, ruumi liikumiseks oli piisavalt, parkimis- ja pesemisvõimalus 5+.
Igatahes tõusis see rada nüüd minu lemmikuks edestades Jõulumäge. :) (y)
Mõni ütleb: "Parem karta kui kahetseda. "
Mina ütlen: "Pigem riskida kui kahetseda, et jätsin võimaluse kasutamata."

Kasutaja avatar
snakey
Rattur
Postitusi: 92
Liitunud: 20. 08. 2010. 00:14

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas snakey » 15. 05. 2016. 10:19

Rada nagu rada ikka, sõidetav, aga Oru singlile jõudes oli aru saamatu mida need esimesed 100-200 venda seal koperdasid ja jalutasid. Võtsin otsuse oksast haarata ja kannatada kuniks eespool olijad minema jalutasid, polnud seal midagi, mis oleks takistanud sõita.
Raja kõige ohtlikum koht minu jaoks oli Vooremäel üks laskumine mis jooksis silla alt läbi, kerge laudis hüpe ja siis samasugune laskumine, kus 55+km tunnis korraliku õhulennu sain, jäin püsti... aga junni tegi jahedaks.

Tuult oli, palavust oli, suppi ja saiakest sai ka. Varsti siis jälle...

SMS tuli ka hommikul!!
Tööstusautomaatika lahendused www.minitec.de

ivoSKP
Rattur
Postitusi: 130
Liitunud: 03. 08. 2012. 21:03

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas ivoSKP » 15. 05. 2016. 10:46

Muidugi hea rada! Ainuke kriitika minu poolt on eelpoolnimet singlitropp, mille tulemusena oli võrreldes oma keskmise rahuliku läbimisega segmendi kaotus iseendale ~2.30 (!).
Lihtne ettepanek: see lai kruusatee 3-4 km enne sinkut tuleks asendada ülepõldudekraavideläbimetsade lõikega ning seegi mure saab leevendust.

ailen
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 22. 10. 2007. 14:20

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas ailen » 15. 05. 2016. 11:39

Vooremäe rada on jätkuvalt mu lemmik. Ainuke miinus oli pikendatud jõeäärne singel - mitte, et see mulle ei meeldinud, aga oli natuke kahju, et sõita ei saanud. Ja ma veel trennis harjutasin seda singlit :D

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas rattahunt » 15. 05. 2016. 12:43

Stardigrupp 5, ikka töded stardis, et hulga selliseid tuttavaid nimesi on jällegi eespool stardigruppides, kellele pole iial kaotanud. Olen juba sellega harjunud, Lätis on see stardivärk veel "julmem".
Esimesed 20km kuni sinna pudelikaelani mötlesin, et mis krt. rada see on? Pudelikael vöttis suurema lootuse, kuna tömbas rivi vääga pikaks. Edasi rada aga 5+.
Tubli harrastaja maandus päeva lõpuks ikkagi sinna, kuhu vorm lubas. 4 aastat on seda korduvalt tõestanud.

Siin minu söitu

https://www.youtube.com/watch?v=7zZCipBehaw
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

guidomukk
Rattur
Postitusi: 165
Liitunud: 19. 04. 2014. 14:24

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas guidomukk » 15. 05. 2016. 14:44

hämmastav kurtmine ja pseudoprobleem. Kaotasin minuti seal ja minuti seal..mis kohtade pärast te mehed võistlete?

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 937
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas veloson » 15. 05. 2016. 15:34

Hämmastunud guidomukk, usutavasti ei kaotanud need, kes singli ootamise nimel 18km huviga tolmu neelasid ja siis selle kõik klombina välja sülitasid mitte minuti või kaks, vaid sõidumõnu ja maastikuelamuse.

Teeksin teravate kõrvadega korraldajatele säutsu - katsetage mõnel etapil Aerobike lühikese maa sõidunautlejate viitgrupistardiga - singlikunnid, keda üldarvestus või -kohasekeldused ei morjenda, võiksid omal soovil saada loa alustada 10-15min hilisemast kärgatusest.

kle
Rattur
Postitusi: 185
Liitunud: 29. 03. 2015. 19:45

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas kle » 15. 05. 2016. 16:46

Kas seekord TV-s erisaadet pole?
Mõni ütleb: "Parem karta kui kahetseda. "
Mina ütlen: "Pigem riskida kui kahetseda, et jätsin võimaluse kasutamata."

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas rattahunt » 15. 05. 2016. 17:30

Püstolreporteri ülekanne

Siin stardid

https://www.youtube.com/watch?v=xzP2aCgeswI

Siin finisid

https://www.youtube.com/watch?v=NAyIL0nICD4

Siin söidu löppu, kohad 400

https://www.youtube.com/watch?v=7apgCunI-hg

*paluks veel linki, kus live tulemused ja vaheajad
*parandan ennast, et kui väitsin, et Lätis vähem rabelemist, siis eestis on päris viisakas asi

nt. https://www.youtube.com/watch?v=8eLvBXsmp14

Ja siis veel tervitan püstolreporterit siloaukude juures ja söber ütles Vooremäe mägede kohta, et sai nii mitu korda üles söita, iga nurga pealt, et ta vöiks sellest mulaazi teha.
Samal päeval sadas nt. Viljandis, nagu oavarrest, et kuidas oleks näinud vöistlus välja näinud siis?
Viimati muutis rattahunt, 15. 05. 2016. 17:48, kokku muudetud 3 korda .
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 15. 05. 2016. 17:35

veloson kirjutas: Teeksin teravate kõrvadega korraldajatele säutsu - katsetage mõnel etapil Aerobike lühikese maa sõidunautlejate viitgrupistardiga - singlikunnid, keda üldarvestus või -kohasekeldused ei morjenda, võiksid omal soovil saada loa alustada 10-15min hilisemast kärgatusest.
Veloson - vähem on rohkem. Me ei hakka kindlasti kümneid erisusi ja formaate ühtse sarja sees leiutama. See virvarr lööb silmad kirjuks (siin etapil on sedamoodi, seal on sedamoodi ja need sõidavad nii ja nood võivad sõita aga hoopis naa).
Aga mõte on hää. Meie lahendus saab järgmine aasta siiski olema tõenäoliselt selline (õigesti ühes eelmises postituses pakutud) - me teeme raja raskemaks. Seal Marja talu juures kääname juba metsa ja jaotame enne Janseni singlit nõndamoodi koormuse ära.
Boonusena saame võibolla välja pakkuda rajalahenduse, kus Janseni singel saab ka veel pikem olema. Tiirutab ühe korra asemel seal metsatukas kaks kuni kolm korda. Selles mõttes on teil kõigil õigus, et khkmm, tegemist on maastikurattamaratoniga....
Võitja ajale lisandub ca kümmekond minutit, aga on veel tagumist otsa silmas pidades talutavuse piires.

Meil kui sarja korraldajail oli endiselt veel prohmakaid sees, me tegeleme nende analüüsiga.
Üks mis kindel - Hanso MK tsunft eesotsas Kristjan Janseniga tegid väga ägeda raja ja nägid kõvasti vaeva.
Vooremäe kant on nende sünni- ja elukoht ja nad kindlasti esindasid omakandi mtb tavasid väärikal moel.
Lange Motokeskus on tõesti kompaktne, samas piisavalt ruumikas.
Elupõline korraldajate õudusunenägu - vihm, jäi seekord ära. Kuidas vihmaga see välja näeks, hetkel eelistaks mitte ette kujutada :)

Hea meel tõdeda, et stardiväravate QR koodi skannimine sujus.
Süsteem töötab ja edaspidi saate sõnumis (sarnaselt Vooremäega) enam mitte stardikoha, vaid stardikoridori numbri.

Etapisaated on eetris täpselt samamoodi nagu 2015 - algus ja lõpp rahvusringhäälingus, vahepealsed saated online's.
Sellel aastal meie meediapartneri Postimees veebis.
Paneme siia ka lingi välja niipea kui saade valmis.

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 15. 05. 2016. 17:45

rattahunt kirjutas: paluks veel linki, kus live tulemused ja vaheajad
Aga palun - http://www.racetecresults.com/results.a ... 573&RId=80

Kõik kes ootavad juutuubi oma personaalse finishiga - kasutame alati kahte kaamerat. Uuema, mis kohe pildi online annab, selle puhus see tuul pikali. Käiku läks tagavaraversioon, üks toekam kast, aga selle pildi konvert võtab aega. Hetkel prognoosime, et kesköö paiku saame selle viietunnise video moodsa online tarvis söödavaks. Tõenäoliselt homme teavitame sellest veel eraldi ka.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3614
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Kuldar » 15. 05. 2016. 18:18

Estonian Cup kirjutas: 3. Viitstart. Hajutame koormust rajal- esimesed kaks stardikoridori (1-50 ja 51-100) lähevad esimesena, 101-200 teisena ja siis 201+ juba korraga.
Turvalisus ennekõike.
ootaks tagantjärele ikkagi selgitust, miks 1-200 korraga minema lasti. Või millise info järgi edaspidi tuleks käituda.
Gravity is a Bitch

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 15. 05. 2016. 18:45

Kuldar kirjutas:
Estonian Cup kirjutas: 3. Viitstart. Hajutame koormust rajal- esimesed kaks stardikoridori (1-50 ja 51-100) lähevad esimesena, 101-200 teisena ja siis 201+ juba korraga.
Turvalisus ennekõike.
ootaks tagantjärele ikkagi selgitust, miks 1-200 korraga minema lasti. Või millise info järgi edaspidi tuleks käituda.
Peakohtuniku nõudmine. Naiste esimene oli 100+ koha peal ja peakohtunik nõudis, et naiste eeldatav võitja saab sama kohtlemise, mis meeste võitja.
Ehk et see paradoksaalne seis, kus trassi läbimise aeg on kõigil selline nagu tema päriselt on, aga tagant ei saa "sikku" teha ja tulistada võitjast parem aeg ning pärast nõuda poodiumi esikohta. Maratonivõitja on igal juhul see, kes on esimesena üle joone.
Greete Steinburg on paar aastat tagasi startinud "kuumast" grupist koos meestega, Iiris Õunmaa viitstardiga järele. Ja lõpuaeg sama.
Seda kaasust veidi peljatakse ja tõenäoliselt selle baasilt siis ka peakohtuniku nõudmine. Meie argument, et meie ajamõõtja saab n+1
grupile panna "püstoli stardiaja" seekord võitjaks ei jäänud. Ja peakohtunikuga ei vaielda.

See info, mille järele käituda - kuidas sellest aru saada. Milliseid alternatiive saab omale üks startija valida sõltuvalt peakohtuniku otsustest? Äkki täpsustab, mis on mureks.

kaspar19
Rattur
Postitusi: 166
Liitunud: 07. 05. 2014. 15:46

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas kaspar19 » 15. 05. 2016. 19:35

Estonian Cup kirjutas: Hea meel tõdeda, et stardiväravate QR koodi skannimine sujus.
Jah sujus, oodatust tunduvalt paremini.
Aga mis saab siis kui ei suju? Neiul jookseb "fesar", "snapchat", "insta"- vms kokku ja siis ei aita ilmselt muu, kui teha restart, mis võtab palju aega.
Juhtuda võib mis iganes veel näteks Iphone hakkab teatud ilma korral jukerdama. (jne, jne)
Või on need "banaanid" korraldaja poolt? Sellisel juhul on ilmselt risk väiksem. :)
oot kas sa oled see näosaate Juss vää??

"Et õppida sõitma, tuleb kõigepealt õppida kukkuma." :)

MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 170
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas MarkoAa222 » 15. 05. 2016. 19:39

Taskust kätte saab, aga taskusse ei saa...
https://www.youtube.com/watch?v=x3oGbw9Kq0o

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 15. 05. 2016. 19:53

kaspar19 kirjutas: Aga mis saab siis kui ei suju? Neiul jookseb "fesar", "snapchat", "insta"- vms kokku ja siis ei aita ilmselt muu, kui teha restart, mis võtab palju aega.
Juhtuda võib mis iganes veel näteks Iphone hakkab teatud ilma korral jukerdama. (jne, jne)
Või on need "banaanid" korraldaja poolt? Sellisel juhul on ilmselt risk väiksem. :)
Me ei sõltu andmesidest. Me saaks seda teha ka üle mobiilimasti, aga hetkel ei tundu see valik kuigi mõistlik.
Tagataskus on ka prinditud nimekirjad kõige viletsamaks stsenaariumiks. Marimetsa saab oma koridorid täis paberi peal suht kiiresti, seega see variant on viimases hädas kasutatav.

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 583
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas miilits » 15. 05. 2016. 20:08

Ärge nüüd igat uuendust nii tõredalt võtke. Nautige sõitu ja melu. Vaadake passi, oma kogemust- näete, et enam olümpiale asja pole ja olge leplikumad. Eks iga uus asi natuke võõras, aga proovige kaasa aidata rohkem, mitte igasugu seletusi nõuda. Tegijal võib alati juhtuda, seda ei saa kunagi välistada.
Sellistele fikseeritud prahiloopijatele annaks mina lisa 10minutit karistusaega, küll siis hakkab oma valest käitumisest aru saama.
Ise kiidan rada, rajameistreid, tp-d, märgistust ja kõiki asjaosalisi. Super, pange sama hästi edasi. (y)
"It never gets any easier, you just go faster"

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 15. 05. 2016. 20:25

miilits kirjutas: Eks iga uus asi natuke võõras, aga proovige kaasa aidata rohkem, mitte igasugu seletusi nõuda. Tegijal võib alati juhtuda, seda ei saa kunagi välistada.
Eks foorum selle jaoks ongi, et küsida. Oma osa on ka vahest selles, et me siin seletame juba suht sagedasti. Teema on pidevalt silme ees ja see vast tekitab küsimusi juurde. Vastame ja seletame, kuniks jaksama. Hullem oleks vait olla. Õige paljud tuttavad viitavad, et üks teine sari tegi oma kodukale pisikese oma kommentaariumi. Meie seda täna ei poolda. Me oskame mõningal määral rattamaratoni sarja korraldada, clubbers oskab väga edukalt foorumit pidada. Ei tundu otstarbekas.
miilits kirjutas: Sellistele fikseeritud prahiloopijatele annaks mina lisa 10minutit karistusaega, küll siis hakkab oma valest käitumisest aru saama.
Me saame siiski järgida juhendit:

13.1. Protestid võistlustulemuste, võistlusmääruste rikkumise jms. kohta tuleb esitada peakohtunikule alljärgneva aja jooksul:

13.1.1. esimese saja (100) lõpetaja osas ühe tunni jooksul pärast 100-nda võistleja lõpetamist.

13.1.2. kõigi teiste EC võistlejate osas enne finiši sulgemist (17:00).

13.2. Protesti esitamise tasu on 30 eurot, mis tagastatakse ainult protesti rahuldamisel.

13.3. Kõik võistlusega seotud protestid lahendab peakohtunik.

Siit johtuvalt - me ei saa kellegile panna lisaaega, kui peakohtunikule ei laeku protesti.
Avalik hukkamõist sellise teguviisi üle - see video vast täidab otstarvet.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3614
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Kuldar » 15. 05. 2016. 20:55

Estonian Cup kirjutas:
Kuldar kirjutas:
Estonian Cup kirjutas: 3. Viitstart. Hajutame koormust rajal- esimesed kaks stardikoridori (1-50 ja 51-100) lähevad esimesena, 101-200 teisena ja siis 201+ juba korraga.
Turvalisus ennekõike.
ootaks tagantjärele ikkagi selgitust, miks 1-200 korraga minema lasti. Või millise info järgi edaspidi tuleks käituda.
Peakohtuniku nõudmine. Naiste esimene oli 100+ koha peal ja peakohtunik nõudis, et naiste eeldatav võitja saab sama kohtlemise, mis meeste võitja.
Ehk et see paradoksaalne seis, kus trassi läbimise aeg on kõigil selline nagu tema päriselt on, aga tagant ei saa "sikku" teha ja tulistada võitjast parem aeg ning pärast nõuda poodiumi esikohta. Maratonivõitja on igal juhul see, kes on esimesena üle joone.
Greete Steinburg on paar aastat tagasi startinud "kuumast" grupist koos meestega, Iiris Õunmaa viitstardiga järele. Ja lõpuaeg sama.
Seda kaasust veidi peljatakse ja tõenäoliselt selle baasilt siis ka peakohtuniku nõudmine. Meie argument, et meie ajamõõtja saab n+1
grupile panna "püstoli stardiaja" seekord võitjaks ei jäänud. Ja peakohtunikuga ei vaielda.

See info, mille järele käituda - kuidas sellest aru saada. Milliseid alternatiive saab omale üks startija valida sõltuvalt peakohtuniku otsustest? Äkki täpsustab, mis on mureks.
võib-olla minu tähelepanematus, aga peakohtuniku otsusega ei olnud kursis. Mitte et ma selle õigsust ega ülimuslikkust kuidagi kahtluse alla seaks. Korraldajapoolne argumentatsioon on enam kui piisav.
Lihtsalt mina teadsin siin avaldatud infole tuginedes, et peale pauku loivame rõõmsasti edasi mattidele lähemale ja paneme jalad kinni ning jääb veel gramm aega paar korda nuusata ja kellaga mässata. Tutkit, hea et üle ei sõidetud.
Sellest ehmatusest siis ka see tagasihoidlik arupärimine, sõidu käiku ega tulemust see kuidagi ei mõjutanud.
Gravity is a Bitch

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 15. 05. 2016. 20:58

Kuldar kirjutas:Lihtsalt mina teadsin siin avaldatud infole tuginedes, et peale pauku loivame rõõmsasti edasi mattidele lähemale ja paneme jalad kinni ning jääb veel gramm aega paar korda nuusata ja kellaga mässata. Tutkit, hea et üle ei sõidetud.
Sellest ehmatusest siis ka see tagasihoidlik arupärimine, sõidu käiku ega tulemust see kuidagi ei mõjutanud.
Tänud mõistva suhtumise eest. See otsus nii teha tuli üllatusena ikka päris paljudele.
Me ikka proovime oma arusaamu selgitada peakohtunikele ka. Ikka tasa ja targu

Vanakrt
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 20. 06. 2013. 12:42

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Vanakrt » 15. 05. 2016. 21:39


Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas erikr » 15. 05. 2016. 21:47

miilits kirjutas:Ärge nüüd igat uuendust nii tõredalt võtke. Nautige sõitu ja melu. Vaadake passi, oma kogemust- näete, et enam olümpiale asja pole ja olge leplikumad.
Nautimisele kihutas terve stardieelse aja ka mikrimees.
Need kruusakilomeetrid olid puhas antinauding. Keegi oskas öelda, et "ainult 40%".
Melul pold viga. Ka kõige viimases sektoris olid lahedad poisid ja tüdrukud.
Passi ei pea veel vaatama, 52, peast oskan öelda. Kinnitan, et ka Hr. Kuldar on teravuselt aastakäigu esimese kvartiili esimese kvartiili tipus.
miilits kirjutas: Eks iga uus asi natuke võõras, aga proovige kaasa aidata rohkem, mitte igasugu seletusi nõuda.
Mis oli uus? Lasin peast läbi - midagi ei leidnud. Olin pealiskaudne, hooletu?
Aidata saab siis kui kokkulepitud baseline on teada ja sellest peetakse kinni. Siis on tegelik kõrvalekalle identifitseeritav ja fikseeritav. Ja saab teha parendusettepaneku. Kogu see gruppide ja peakohtuniku ja naiste esimese ja teise jutt on arusaadav, aga sellist asja on võimalik ette näha juhendi kokkukirjutamisel.
miilits kirjutas: Tegijal võib alati juhtuda, seda ei saa kunagi välistada.
Ühelt poolt on see päris elu. Ja teiselt poolt kõige õudsem vabandus.
Avalikus sektoris rabatakse pea alati kohe see jokker varrukast. Iga uus asi peabki perse minema. WTF?
Kui juhtub, pole kvaliteedisüsteem tasemel. Protsessi FMEA tegemata. Control Plan puudub. Tarnijad sertifitseerimata. Rahvakeeli - ebaprofessionaalne suhtumine. ISO 9001 on baseline. Mina elan ja saan hommikust õhtuni piki päid ISO TS 16949 järgi. Ja selle peale veel Q1.
Mikrimees rääkis mitu korda juba eelmisel aastal olnud tuulest. Ja selle aasta tuul puhus primaarse finišikaamera pikali. Konverdime sekundaarse pilti. Läheb n tundi ja kombes. Halloo?
Dubleerivad sekundaarsüsteemid - viis pihku. Never trust a smiling cat!
Kui aga lihtsal ja etteavataval moel lähevad rivist primaarsüsteemid - pöialt püsti ei keera ükski vägi.

Mulle hirmsasti meeldib Metabo slogan: Work, don't play.
Palun niiviisi ka minu sõnavõttu võtta.
Tegelt ka.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 15. 05. 2016. 22:18

erikr kirjutas:
Need kruusakilomeetrid olid puhas antinauding. Keegi oskas öelda, et "ainult 40%".
Ilmselt on silmas peetud trassi algusosa enne Jansenit. Nagu eelpoolmainitud, rajameistril on mõtted liikumas, kuidas järgmine aasta seda vähendada.
erikr kirjutas:
Mis oli uus? Lasin peast läbi - midagi ei leidnud. Olin pealiskaudne, hooletu?
Sarja jaoks oli uus see hetk, kus sissepääsu juures ei saanud enam lihtsalt jälgida, et koridori läheks sildi peal oleva numbrivahemikku kuuluv rattur. Esimest korda testisime lahendust, kus kogu stardiseltskond on jaotatud n-arv andmebaasidesse ja skannerina kasutatav telefon annab vastuse JAH/EI.
Ja algne idee oli siiski soov mitte toota igaks etapiks portsu numbreid. Ja vähendada sekretariaadi koormust.
erikr kirjutas:
Aidata saab siis kui kokkulepitud baseline on teada ja sellest peetakse kinni. Siis on tegelik kõrvalekalle identifitseeritav ja fikseeritav. Ja saab teha parendusettepaneku. Kogu see gruppide ja peakohtuniku ja naiste esimese ja teise jutt on arusaadav, aga sellist asja on võimalik ette näha juhendi kokkukirjutamisel.
Peakohtunik otsustab nii nagu tema otsustab. Kohtuniku staatusega käib kaasas teatav osa vabadust asjaolude tõlgendamisel ja seda juba juhendisse ette ei kirjuta. Nagu tema otsustab, nii on.
erikr kirjutas:
Ühelt poolt on see päris elu. Ja teiselt poolt kõige õudsem vabandus.
Avalikus sektoris rabatakse pea alati kohe see jokker varrukast. Iga uus asi peabki perse minema. WTF?
Rattamaratonid ja nende korraldajad liigituvad Eestis siiski kolmanda sektori alla.

erikr kirjutas:
Kui juhtub, pole kvaliteedisüsteem tasemel. Protsessi FMEA tegemata. Control Plan puudub. Tarnijad sertifitseerimata. Rahvakeeli - ebaprofessionaalne suhtumine. ISO 9001 on baseline. Mina elan ja saan hommikust õhtuni piki päid ISO TS 16949 järgi. Ja selle peale veel Q1.
Ei oska vastata. Vabandused selle eest.
erikr kirjutas:
Mikrimees rääkis mitu korda juba eelmisel aastal olnud tuulest. Ja selle aasta tuul puhus primaarse finišikaamera pikali. Konverdime sekundaarse pilti. Läheb n tundi ja kombes. Halloo?
See on sarja otsus avalikustada, mis läks viltu ja mis põhjusel. Seega aktsepteerime ka pahameelt. Kui me ei räägiks, ei oleks ka pahameelt.
erikr kirjutas:
Dubleerivad sekundaarsüsteemid - viis pihku. Never trust a smiling cat!
Kui aga lihtsal ja etteavataval moel lähevad rivist primaarsüsteemid - pöialt püsti ei keera ükski vägi.
Peame leppima tõsiasjaga, et ühele ratturile on palju asju vastumeelt.

Vasta

Mine “Estonian Cup maastikurattakarikasari 2016”