Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Kasutaja avatar
Nominative
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 11. 06. 2010. 14:01

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Nominative » 15. 05. 2016. 23:03

snakey kirjutas:Raja kõige ohtlikum koht minu jaoks oli Vooremäel üks laskumine mis jooksis silla alt läbi, kerge laudis hüpe ja siis samasugune laskumine, kus 55+km tunnis korraliku õhulennu sain, jäin püsti... aga junni tegi jahedaks.
Haha. Jaa, mul oli ka junn jahe aga see koht oli lihtsalt ülikõva.
Kirjutan vahel ka siia - viljarsaare.com

riksmix
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 14. 05. 2014. 07:30

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas riksmix » 16. 05. 2016. 06:02

Panen ka kokkuvõtte raja huvitavamatest kohtadest.
Tänud rajameistrile ja korraldajatele. Rada oli väga mõnus sõita, ainult positiivsed emotsioonid.

https://youtu.be/SWRsInoNrQU

Genry
Rattur
Postitusi: 321
Liitunud: 15. 06. 2010. 14:37

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Genry » 16. 05. 2016. 06:17

mul muljetamiseks suuri mälestusi pole, läksin võistlema ja seda rajal tegingi. Ehk mälestusi raja detailsusest ei ole. Kokkuvõttev mälestus, et oli tuult ja tolmu ja palju, palju teravaid kurve ;)
PS, soovitan korraldajal küsimuste esitamine emailile "tellida" ja kui mõni küsimus näib kõnetavat laiemat publikut siis saab selle ise siia tuua.

minu arust väike vihm oleks just hea olnud, oleks liivaseid lõike pisut kokku pakkinud. see ei olnud sõnum korraldajale ;)
Tänud heade pildi autoritele, vaatasin kõik osalejad/kaasmaalased ül (y)
Training always works best when it’s built around your life, not the other way around.

Rain
Rattur
Postitusi: 217
Liitunud: 12. 02. 2008. 15:23

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Rain » 16. 05. 2016. 07:42

Estonian Cup kirjutas:

miilits kirjutas: Sellistele fikseeritud prahiloopijatele annaks mina lisa 10minutit karistusaega, küll siis hakkab oma valest käitumisest aru saama.
Me saame siiski järgida juhendit:

13.1. Protestid võistlustulemuste, võistlusmääruste rikkumise jms. kohta tuleb esitada peakohtunikule alljärgneva aja jooksul:

13.1.1. esimese saja (100) lõpetaja osas ühe tunni jooksul pärast 100-nda võistleja lõpetamist.

13.1.2. kõigi teiste EC võistlejate osas enne finiši sulgemist (17:00).

13.2. Protesti esitamise tasu on 30 eurot, mis tagastatakse ainult protesti rahuldamisel.

13.3. Kõik võistlusega seotud protestid lahendab peakohtunik.

Siit johtuvalt - me ei saa kellegile panna lisaaega, kui peakohtunikule ei laeku protesti.
Avalik hukkamõist sellise teguviisi üle - see video vast täidab otstarvet.
Kas juhendi kirjutab võistluse korraldaja või googeldasite? Praegu üritab korraldaja jätta mulje, et ilgelt tahaks prahiloopijatega midagi ette võtta, aga näe juhend raisk sattus selline, mis ei luba seda teha...

Minu arvates pole võistluste korraldajatel lihtsalt mune jõulisemalt sekkuda ja et enda elu lihtsamaks teha, siis "ununeb" see punkt juhendist välja.

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 16. 05. 2016. 08:19

Rain kirjutas: Kas juhendi kirjutab võistluse korraldaja või googeldasite? Praegu üritab korraldaja jätta mulje, et ilgelt tahaks prahiloopijatega midagi ette võtta, aga näe juhend raisk sattus selline, mis ei luba seda teha...
Minu arvates pole võistluste korraldajatel lihtsalt mune jõulisemalt sekkuda ja et enda elu lihtsamaks teha, siis "ununeb" see punkt juhendist välja.
Pahameelel on kolm väljundit - kas soovitakse paremat teenust, juhtida tähelepanu kitsaskohtadele (kui seda teenust ise ei tarbita) või soovitakse avalikku hukkamist.
Viimane annab võiduka tunde, aga jäägu see siiski loomariiki. Mainitud googel ja tema tütarettevõtte juutuub on täis videosid, kus testosteroon möllab.

Estonian Cup juhend on kirjutatud EC korralduskomitee poolt.
Vastutuse võtame ja seda kanname läbi selle, et peale iga etappi käiakse rada üle ja koristatakse kõik, mis seal leidub.
Kuusalu mehed lugesid huvi pärast üle - 69 geelipakki väljaspool prahialasid. Mitte isegi sadakond meetrit üle, vaid ikka väga kaugel TP-dest.

kaspar19
Rattur
Postitusi: 166
Liitunud: 07. 05. 2014. 15:46

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas kaspar19 » 16. 05. 2016. 08:34

Sarja kodulehe tulemuste all on pikal distantsil 346 lõpetajat.
Kas siin on mingi "kala" sees või oligi nii palju katkestajaid :?: :shock:
oot kas sa oled see näosaate Juss vää??

"Et õppida sõitma, tuleb kõigepealt õppida kukkuma." :)

Kasutaja avatar
pühaloom
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 09. 03. 2015. 13:38

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas pühaloom » 16. 05. 2016. 08:56

Rada oli täitsa hea. Selliseid mägesid võiks rohkematel sõitudel olla.

Kirjutaks ka korraldajatele väikse soovituse:
Mul raputas juurikatel ratta poldid lahti :D . Eks see suuresti ole minu viga, et ma ennem sõitu neid ei pingutanud või ei kasutanud keermeliimi nende kinnitamiseks jms. Toidupunktides võiks olla hädavajalikud tööriistad ratta kiireks parandamiseks. Näiteks üks komplekt kuuskantvõtmeid ja mingid kruvikeerajad vms.

Igaljuhul järgminekord ma võtan enda võtmed kaasa :D
Tähelepanek foorumist: narkosõltuvus tundub rattasõidu kõrval soodne hobi :D

There is nothing wrong with a bike there is something wrong with a legs

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas erikr » 16. 05. 2016. 08:57

kaspar19 kirjutas:Sarja kodulehe tulemuste all on pikal distantsil 346 lõpetajat.
Kas siin on mingi "kala" sees või oligi nii palju katkestajaid :?: :shock:
Juba korras.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 16. 05. 2016. 09:47

pühaloom kirjutas: Kirjutaks ka korraldajatele väikse soovituse:
Mul raputas juurikatel ratta poldid lahti :D . Eks see suuresti ole minu viga, et ma ennem sõitu neid ei pingutanud või ei kasutanud keermeliimi nende kinnitamiseks jms. Toidupunktides võiks olla hädavajalikud tööriistad ratta kiireks parandamiseks. Näiteks üks komplekt kuuskantvõtmeid ja mingid kruvikeerajad vms.
Igaljuhul järgminekord ma võtan enda võtmed kaasa :D
Igas TP-s on valmis Würth kuuskandi komplekt, Würth torx komplekt, Würth lapik kruvikeeraja, Würth ristpea kruvikeeraja.
Üsna pea standardse komplektina ka Shimano rattapumbad ning master chaintoolid.
Kas mingis TP-s tõesti neid olnud? Arvestame selle võimalusega, et ei olnud, aga ei tahaks uskuda. "Trismile Mäks" isiklikult viis Langelt kõikidesse TP-desse need ette valmis.

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 584
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas miilits » 16. 05. 2016. 09:51

erikr kirjutas:
kaspar19 kirjutas:Sarja kodulehe tulemuste all on pikal distantsil 346 lõpetajat.
Kas siin on mingi "kala" sees või oligi nii palju katkestajaid :?: :shock:
Juba korras.
Ei ole endiselt üle 346 osaleja tabelis.
"It never gets any easier, you just go faster"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas erikr » 16. 05. 2016. 10:33

miilits kirjutas: Ei ole endiselt üle 346 osaleja tabelis.
Proovi refreshi.
Mul on 594.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

ailen
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 22. 10. 2007. 14:20

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas ailen » 16. 05. 2016. 10:38

Mul näitab ka 346 lõpetajat. Refresh ei aidanud.
Ja punktidega on ka mingi anomaalia: Kuusaluga võrreldes sai Vooremäel sama koha eest 2 punkti vähem. Ei jõudnud välja otsida, kellest alates anomaalia algab.
Edit: Kuusalus on punktid 1477 nt puudu...

Kasutaja avatar
pühaloom
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 09. 03. 2015. 13:38

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas pühaloom » 16. 05. 2016. 11:39

Estonian Cup kirjutas:
Igas TP-s on valmis Würth kuuskandi komplekt, Würth torx komplekt, Würth lapik kruvikeeraja, Würth ristpea kruvikeeraja.
Üsna pea standardse komplektina ka Shimano rattapumbad ning master chaintoolid.
Kas mingis TP-s tõesti neid olnud? Arvestame selle võimalusega, et ei olnud, aga ei tahaks uskuda. "Trismile Mäks" isiklikult viis Langelt kõikidesse TP-desse need ette valmis.
Ma olin Vooremäe suusaradade TP-s (TP4) ja sealsed neiud ei teadnud igaljuhul midagi. Sain kuuskante samas TP-s einestanud kaasvõistlejalt.
Tähelepanek foorumist: narkosõltuvus tundub rattasõidu kõrval soodne hobi :D

There is nothing wrong with a bike there is something wrong with a legs

MHS
Rattur
Postitusi: 61
Liitunud: 15. 12. 2013. 15:48

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas MHS » 16. 05. 2016. 12:14

Estonian Cup kirjutas:
veloson kirjutas: Teeksin teravate kõrvadega korraldajatele säutsu - katsetage mõnel etapil Aerobike lühikese maa sõidunautlejate viitgrupistardiga - singlikunnid, keda üldarvestus või -kohasekeldused ei morjenda, võiksid omal soovil saada loa alustada 10-15min hilisemast kärgatusest.
Veloson - vähem on rohkem. Me ei hakka kindlasti kümneid erisusi ja formaate ühtse sarja sees leiutama. See virvarr lööb silmad kirjuks (siin etapil on sedamoodi, seal on sedamoodi ja need sõidavad nii ja nood võivad sõita aga hoopis naa).
Aga mõte on hää. Meie lahendus saab järgmine aasta siiski olema tõenäoliselt selline (õigesti ühes eelmises postituses pakutud) - me teeme raja raskemaks. Seal Marja talu juures kääname juba metsa ja jaotame enne Janseni singlit nõndamoodi koormuse ära.
Boonusena saame võibolla välja pakkuda rajalahenduse, kus Janseni singel saab ka veel pikem olema. Tiirutab ühe korra asemel seal metsatukas kaks kuni kolm korda. Selles mõttes on teil kõigil õigus, et khkmm, tegemist on maastikurattamaratoniga....
Võitja ajale lisandub ca kümmekond minutit, aga on veel tagumist otsa silmas pidades talutavuse piires.

Meil kui sarja korraldajail oli endiselt veel prohmakaid sees, me tegeleme nende analüüsiga.
Üks mis kindel - Hanso MK tsunft eesotsas Kristjan Janseniga tegid väga ägeda raja ja nägid kõvasti vaeva.
Vooremäe kant on nende sünni- ja elukoht ja nad kindlasti esindasid omakandi mtb tavasid väärikal moel.
Lange Motokeskus on tõesti kompaktne, samas piisavalt ruumikas.
Elupõline korraldajate õudusunenägu - vihm, jäi seekord ära. Kuidas vihmaga see välja näeks, hetkel eelistaks mitte ette kujutada :)

Hea meel tõdeda, et stardiväravate QR koodi skannimine sujus.
Süsteem töötab ja edaspidi saate sõnumis (sarnaselt Vooremäega) enam mitte stardikoha, vaid stardikoridori numbri.

Etapisaated on eetris täpselt samamoodi nagu 2015 - algus ja lõpp rahvusringhäälingus, vahepealsed saated online's.
Sellel aastal meie meediapartneri Postimees veebis.
Paneme siia ka lingi välja niipea kui saade valmis.
Meeldiv kuulda, et korraldaja kiirelt ja positiivselt reageerib raja paremaks tegemise pärast. Kui nii siis tuleb ikka järgmine kord taas kohal olla. Kuusalu etapiga sai latt ikka päris kõrgele seatud. Loodame, et suudate jätkata samas vaimus!

pafka
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 30. 11. 2015. 23:01

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas pafka » 16. 05. 2016. 12:36

Ütleks natuke sõna sekka. Ma ei saa aru sellest lakkamatust virisemisest/kommenteerimisest jms, et küll on kruusa liiga palju, rada liiga kiire, raputavaid ja juurikalisi sirgeid liiga vähe jne. No andke andeks, terve rahvamaraton ei pea koosnema juurikalistest singlitest või imevast pokumaast. Eestis on neid sõite piisavalt, kus saab seda juurikaporri kõriauguni. Selline populaarne "Elion" võiks koosneda kõikidest maastikuratta elementidest, ei pea seda kruusa või kiireid lõike lakkamatult sõmama. Minu veregrupp just naudibki kiireid sõite, kus saab isegi kasutada natukene taktikat jne, samas ka kiireid ja tehnilisi singleid. Ei pea terve rada raputama ja metsikult aeglane olema, pärast käed ja kael kange.

Ennetan kaela sadavat sõimulaviini. Loomulikult on singlid ja sõiduoskust nõudvad kohad, keerulised ja kihvtid lõigud omal kohal ja peavadki seal olema. Lihtsalt mu arust ei pea kogu aeg karjuma, et liiga palju kruusa ja liiga kiire. On seegi maastikusõidu element.

Vooremäe sõit oli lahe. Raske, aga kuidagi mõnus. Oli kõike, mis minu meelest ongi põhiline.

Estonian Cup
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2014. 08:32

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Estonian Cup » 16. 05. 2016. 13:29

Järelvaadatav saade meie meediapartneri Postimees vahendusel
http://sport.postimees.ee/3695521/video ... olmikvoidu

Pakime selle palju paksu verd tekitanud elustiili kokku. Põhja-Eestist on niipalju osalejaid, keda häirib Allan Orase kunagine arvamus.
Kes Vooremäe rajal mitu korda ergutas tagumise otsa mehi, et võtame asja ikka mõnuga.
Videos on see märksõnana veel sees, sest teatud asju tagasi ei pööra.

Protokollid on kodulehel üleval ja korrastatud.
Täname omalt poolt clubberi adminne, sest see pole eriti lihtne pidevalt silma peal hoida, et asi laadaks ei lähe.
Võtame teadmiseks, et kümnekonnal inimesel oli palju etteheiteid. See on nende õigus ja me ei ole veel Türgis. Endiselt.
Meil on sõnavabadus ja siin on kõlanud kriitika.

Sooviksime nüüd eluga edasi minna ja nii tihedalt ei jõua enam Vooremäed selgitada. Palume mõistvat suhtumist.
Helgema poole pealt tuli Langel peale finishit jutuks ühe TOP50 sõitjaga järgmine teema.
Tema arvamus: "ma sõidan teiste sarjade etappe ja lähen õhtul sõbra sünnipäevale. Ma sõidan Estonian Cupi ja ma olen õhtul väsinud".
See on tema taju, see pole mingilgi moel teaduslik fakt ja see ei kehti Saku100, H100, Jõelähtme jne.
Palun ärge sellest nüüd kinni hakake.
Kõike kaunist ja kohtume Lähte Shimano tasuta matkasõidul. Lähte maratopni tulu läheb teatavasti Pelotoni otsusel Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Mati » 16. 05. 2016. 13:42

Kõrvaltvaataja vahemärkused.
Estonian Cup kirjutas:Pakime selle palju paksu verd tekitanud elustiili kokku. Põhja-Eestist on niipalju osalejaid, keda häirib Allan Orase kunagine arvamus.
Ilmselt ei ole saadud aru, et süüdi pole Allan (st pole mõtet selle najal enam ligu lasta), ega ka ilmselt eranditult põhjaeestlased. Kivi lendas "marketingigurude" kapsaaeda!
Estonian Cup kirjutas:Helgema poole pealt tuli Langel peale finishit jutuks ühe TOP50 sõitjaga järgmine teema.
Tema arvamus: "ma sõidan teiste sarjade etappe ja lähen õhtul sõbra sünnipäevale. Ma sõidan Estonian Cupi ja ma olen õhtul väsinud".
See on tema taju, see pole mingilgi moel teaduslik fakt ja see ei kehti Saku100, H100, Jõelähtme jne.
Palun ärge sellest nüüd kinni hakake...
Aga milleks siis üldse teemat tõsta? Et nagu kisuks saagi käima, aga samas palun mitte minu toas? IMHO väsimus ei ole iseenesest ju näitaja - väsinud olek ja elamus ei pruugi, aga võivad käia käsikäes :idea:

PS! Olen siin ka mõtisklenud, et kui tahaks ametlikumalt/viisakamalt pöörduda, siis kumb on perenimi, kas "Cup" või "Estonian" :?: Ja kas Hr. või Pr.(Prl.) :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
eyper
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 07. 08. 2013. 14:04

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas eyper » 16. 05. 2016. 14:28

Konstruktiivne kriitika on alati okei - ebakonstruktiivne virisemine ei vii kuskile edasi. Minule siia mätta otsa on näha, et korraldajad pingutavad. Tubli töö!

Rada oli hea, huvitav. Mäed mulle meeldivad, nokitsemist vajavaid singleid oli ka paar tükk (y) SMSi ja stardikoridoride teema on tore muudatus. Ei pea enam sagima numbri järele. Kõik on selge ja arusaadav. :D

craft
Rattur
Postitusi: 84
Liitunud: 26. 02. 2008. 22:31

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas craft » 16. 05. 2016. 17:21

pafka kirjutas:Ütleks natuke sõna sekka. Ma ei saa aru sellest lakkamatust virisemisest/kommenteerimisest jms, et küll on kruusa liiga palju, rada liiga kiire, raputavaid ja juurikalisi sirgeid liiga vähe jne. No andke andeks, terve rahvamaraton ei pea koosnema juurikalistest singlitest või imevast pokumaast. Eestis on neid sõite piisavalt, kus saab seda juurikaporri kõriauguni. Selline populaarne "Elion" võiks koosneda kõikidest maastikuratta elementidest, ei pea seda kruusa või kiireid lõike lakkamatult sõmama. Minu veregrupp just naudibki kiireid sõite, kus saab isegi kasutada natukene taktikat jne, samas ka kiireid ja tehnilisi singleid. Ei pea terve rada raputama ja metsikult aeglane olema, pärast käed ja kael kange.

Ennetan kaela sadavat sõimulaviini. Loomulikult on singlid ja sõiduoskust nõudvad kohad, keerulised ja kihvtid lõigud omal kohal ja peavadki seal olema. Lihtsalt mu arust ei pea kogu aeg karjuma, et liiga palju kruusa ja liiga kiire. On seegi maastikusõidu element.

Vooremäe sõit oli lahe. Raske, aga kuidagi mõnus. Oli kõike, mis minu meelest ongi põhiline.
(y) (y) (y)

martr
Rattur
Postitusi: 195
Liitunud: 31. 10. 2013. 17:01

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas martr » 16. 05. 2016. 17:50

pafka kirjutas:Ütleks natuke sõna sekka. Ma ei saa aru sellest lakkamatust virisemisest/kommenteerimisest jms, et küll on kruusa liiga palju, rada liiga kiire, raputavaid ja juurikalisi sirgeid liiga vähe jne. No andke andeks, terve rahvamaraton ei pea koosnema juurikalistest singlitest või imevast pokumaast. Eestis on neid sõite piisavalt, kus saab seda juurikaporri kõriauguni. Selline populaarne "Elion" võiks koosneda kõikidest maastikuratta elementidest, ei pea seda kruusa või kiireid lõike lakkamatult sõmama. Minu veregrupp just naudibki kiireid sõite, kus saab isegi kasutada natukene taktikat jne, samas ka kiireid ja tehnilisi singleid. Ei pea terve rada raputama ja metsikult aeglane olema, pärast käed ja kael kange.

Ennetan kaela sadavat sõimulaviini. Loomulikult on singlid ja sõiduoskust nõudvad kohad, keerulised ja kihvtid lõigud omal kohal ja peavadki seal olema. Lihtsalt mu arust ei pea kogu aeg karjuma, et liiga palju kruusa ja liiga kiire. On seegi maastikusõidu element.

Vooremäe sõit oli lahe. Raske, aga kuidagi mõnus. Oli kõike, mis minu meelest ongi põhiline.
WORD! (y) (y) (y)

Kasutaja avatar
mikulaine
Rattur
Postitusi: 452
Liitunud: 17. 07. 2011. 14:42

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas mikulaine » 16. 05. 2016. 18:52

Vabandust, et vahele segan, aga mõistlik tekst asub seal: http://www.ccrotamobilis.ee/heec-voorem ... aton-2016/

Mihkel,
CC Rota Mobilis

Kasutaja avatar
JLansa
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 27. 07. 2009. 21:17

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas JLansa » 16. 05. 2016. 19:37

pafka kirjutas:Ütleks natuke sõna sekka. Ma ei saa aru sellest lakkamatust virisemisest/kommenteerimisest jms, et küll on kruusa liiga palju, rada liiga kiire, raputavaid ja juurikalisi sirgeid liiga vähe jne. No andke andeks, terve rahvamaraton ei pea koosnema juurikalistest singlitest või imevast pokumaast. Eestis on neid sõite piisavalt, kus saab seda juurikaporri kõriauguni. Selline populaarne "Elion" võiks koosneda kõikidest maastikuratta elementidest, ei pea seda kruusa või kiireid lõike lakkamatult sõmama. Minu veregrupp just naudibki kiireid sõite, kus saab isegi kasutada natukene taktikat jne, samas ka kiireid ja tehnilisi singleid. Ei pea terve rada raputama ja metsikult aeglane olema, pärast käed ja kael kange.

Ennetan kaela sadavat sõimulaviini. Loomulikult on singlid ja sõiduoskust nõudvad kohad, keerulised ja kihvtid lõigud omal kohal ja peavadki seal olema. Lihtsalt mu arust ei pea kogu aeg karjuma, et liiga palju kruusa ja liiga kiire. On seegi maastikusõidu element.

Vooremäe sõit oli lahe. Raske, aga kuidagi mõnus. Oli kõike, mis minu meelest ongi põhiline.
(y) (y) (y)
🇪🇪

Kasutaja avatar
Kummitus
Rattur
Postitusi: 217
Liitunud: 05. 05. 2011. 13:48

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas Kummitus » 16. 05. 2016. 22:45

pafka kirjutas:Ütleks natuke sõna sekka. Ma ei saa aru sellest lakkamatust virisemisest/kommenteerimisest jms, et küll on kruusa liiga palju, rada liiga kiire, raputavaid ja juurikalisi sirgeid liiga vähe jne. No andke andeks, terve rahvamaraton ei pea koosnema juurikalistest singlitest või imevast pokumaast. Eestis on neid sõite piisavalt, kus saab seda juurikaporri kõriauguni. Selline populaarne "Elion" võiks koosneda kõikidest maastikuratta elementidest, ei pea seda kruusa või kiireid lõike lakkamatult sõmama. Minu veregrupp just naudibki kiireid sõite, kus saab isegi kasutada natukene taktikat jne, samas ka kiireid ja tehnilisi singleid. Ei pea terve rada raputama ja metsikult aeglane olema, pärast käed ja kael kange.

Ennetan kaela sadavat sõimulaviini. Loomulikult on singlid ja sõiduoskust nõudvad kohad, keerulised ja kihvtid lõigud omal kohal ja peavadki seal olema. Lihtsalt mu arust ei pea kogu aeg karjuma, et liiga palju kruusa ja liiga kiire. On seegi maastikusõidu element.

Vooremäe sõit oli lahe. Raske, aga kuidagi mõnus. Oli kõike, mis minu meelest ongi põhiline.
(y) (y) (y)

Kiidusõnad ka korraldajatele mõnusa raja eest!

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas marguss7 » 16. 05. 2016. 23:16

Rada oli mõnus, kahjuks tulin Tartusse eelmine õhtu ja kuna õhtu venis Tartu vaatamisväärsustega tutvumisel pikaks, siis järgmine päev oli tegu et finishisse jõuda. Startisin tagant ja kuna stardis jäin kukkumise taha, siis vastutuulega rabeledes et kohti võita sai jaks ruttu otsa ning kulgesin lihtsalt lõpuni. Aga tore oli ikka, Kuusalu rada meeldis veidi rohkem, siin tagaotsas startinuna sai esimesel singlil palju minuteid lihtsalt oodatud tropi järgi aga mis seal ikka, võidu peale ei sõida ja lõppkokkuvõttes oli tore. Nähke rohkem positiivset ikka, norida saab alati, aga tegelikult oli tore rada ja hea korraldus :)

Kasutaja avatar
silver014
Rattur
Postitusi: 68
Liitunud: 20. 05. 2011. 22:39

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas silver014 » 17. 05. 2016. 08:39

Kaks esimest EC etappi on igas mõttes (aga eriti rada, mis on kõige olulisem) väga nauditavad olnud, kõik on sujunud ja midagi enamat on patt tahta. Kes tahab, see saab nuriseda ja viriseda kõige üle, aga ju siis see aitab neil üle saada isikliku soorituse pettumusest:)

Kõik uuendused on ennast minu jaoks õigustanud (SMSid, stardikoridorid, permanentsed stardinumbrid jne) ja näha on, et korraldaja pingutab. Nii edasi!
Pain is only weakness leaving the body

tuisksiim
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 14. 11. 2014. 15:04

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas tuisksiim » 17. 05. 2016. 09:03

Kummitus kirjutas:
pafka kirjutas:Ütleks natuke sõna sekka. Ma ei saa aru sellest lakkamatust virisemisest/kommenteerimisest jms, et küll on kruusa liiga palju, rada liiga kiire, raputavaid ja juurikalisi sirgeid liiga vähe jne. No andke andeks, terve rahvamaraton ei pea koosnema juurikalistest singlitest või imevast pokumaast. Eestis on neid sõite piisavalt, kus saab seda juurikaporri kõriauguni. Selline populaarne "Elion" võiks koosneda kõikidest maastikuratta elementidest, ei pea seda kruusa või kiireid lõike lakkamatult sõmama. Minu veregrupp just naudibki kiireid sõite, kus saab isegi kasutada natukene taktikat jne, samas ka kiireid ja tehnilisi singleid. Ei pea terve rada raputama ja metsikult aeglane olema, pärast käed ja kael kange.

Ennetan kaela sadavat sõimulaviini. Loomulikult on singlid ja sõiduoskust nõudvad kohad, keerulised ja kihvtid lõigud omal kohal ja peavadki seal olema. Lihtsalt mu arust ei pea kogu aeg karjuma, et liiga palju kruusa ja liiga kiire. On seegi maastikusõidu element.

Vooremäe sõit oli lahe. Raske, aga kuidagi mõnus. Oli kõike, mis minu meelest ongi põhiline.
(y) (y) (y)

Kiidusõnad ka korraldajatele mõnusa raja eest!
Sama siin. Väga rahul raja ja korraldusega!

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas mart2 » 17. 05. 2016. 09:42

No-nii ...
Sai siis üle kahe aasta ka lõpuks jälle metsa vahele (TRM-d ei lähe arvesse, sest see rohkem rattaralli ebaühtlasel pinnasel).
Tähistasin sõiduga oma 56. sünnipäeva.
Alustasin rahulikult, sõitsin rahulikult ja lõpetasin rahulikult. Pulssi naljalt üle 155 ei saanud - max 158, keskmine142.
Umbehää tunne.
Rajal sai tütrikutega vesteldud ja paari enda järel vastutuules "lohistatud" ning tõusudel mõnuga noorematest mööda keritud. Tasasel pärast sain muidugi nende tolmu süüa ... :oops:
Tänud korraldajatele raja eest. Eriti meeldisid Uniküla "mäed", sest polnud seal kandis ennem sõitnud.

Järgmiseks korraks tekkis jälle isu natuke kangutada ja punnida - äkki ei peagi kartma, et finišis tervitab laul "Viis viimast".
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 938
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas veloson » 17. 05. 2016. 10:46

Ei saa enam aru, küsin üle - kuidas tagantjärgi viitstardi gruppe kindlaks teha?

Voore stardiprotokolli viite taga pole korraga hooaja alguses antud stardinumbrit ja konkreetse etapi virtuaalset stardinumbrit (lubatud stardipositsiooni), vaid ainult viimane, eks?

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas rattahunt » 17. 05. 2016. 12:44

Kokkuvöte söidust

https://www.youtube.com/watch?v=xHahEMU17mY

to veloson - kuidas tagantjärgi viitstardi gruppe kindlaks teha? Siin peaks vist olema...enne oli, aga enam mitte

http://www.racetecresults.com/results.a ... 573&RId=80
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 170
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas MarkoAa222 » 17. 05. 2016. 19:04


Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas kristjan07 » 19. 05. 2016. 19:48

veloson kirjutas:Ei saa enam aru, küsin üle - kuidas tagantjärgi viitstardi gruppe kindlaks teha?

Voore stardiprotokolli viite taga pole korraga hooaja alguses antud stardinumbrit ja konkreetse etapi virtuaalset stardinumbrit (lubatud stardipositsiooni), vaid ainult viimane, eks?
Sa viitad hetkel juba Lähte etapile. Palun pöörata tähelepanu mis on "Etapp" rippmenüüs kirjas, see mis on valitud selle etapi nö "elava stardikaga" on tegemist.
Numbrid mida seal iga osaleja ees näete on siiski reaalsed stardikohad mida süsteem taustal arvutab. Nende stardinumbrite alusel määratakse ka stardigrupp kuhu keegi kuulub vastavalt etapile. Tulevaste etappide stardikate koostamisel siis arvestatakse eelmiste etappide tulemustega jne nagu juhend seda ette näeb.

Loodan, et ma ei seletanud keeruliselt :)

ailen
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 22. 10. 2007. 14:20

Re: Vooremäe Rattamaraton 14.05.2016

Postitus Postitas ailen » 27. 05. 2016. 10:44

Millal Hansgrohe tulemused kodulehele lisatakse?

Vasta

Mine “Estonian Cup maastikurattakarikasari 2016”