VI etapp - Keila

Vasta
Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

VI etapp - Keila

Postitus Postitas tarmo » 24. 06. 2015. 21:08

Keila rada sai paaripäevase tiirutamise järel paika pandud. Üle pika aja on meil Keilas veidi vabamad käed, sest sel aastal on erinevalt viimastest aastatest taas eraldistart. See tähendab, et ei pea planeerima pikka ja laia rajaga algust. Erinevused eelmis(t)e aasta(te)ga - Tankimäge ei ületa rada kordagi, asfaldiga kaetud rullirada ei ületa kordagi, parkla kõrvale suusasillale rada ei lähe, uus tehismägi saab taas vallutatud ja seekord sõidame ka ühe uuema lühema laskumise koos järgneva mõnusa rollercoaster singliga kus enne pole kolmapäevaku rada läbi läinud. Neile, kes pole enne Keilas käinud - Keila rada on üks kiiremaid kolmapäevakute radu, kuid on kurvilisi kohti, kus tuleb liikumiskiirust valida. Eriti märjema ilmaga. On paar suuremat tõusu, kus saab kaotada ja võita sekundeid ning on ka laskumisi, kus pole küll midagi ohtlikku, kuid nõuavad veidi kehaasendi sättimist. Kokkuvõtvalt on Keila rada fun ja kõigile jõukohane.

raikzz
Rattur
Postitusi: 618
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas raikzz » 24. 06. 2015. 22:18

Tankimäe puudumise üle juba enne sõitu kahju :D
Jalgratturite treeningplaanid - www.raikokaldoja.com

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas dh » 26. 06. 2015. 19:50

tarmo kirjutas:sõidame ka ühe uuema lühema laskumise koos järgneva mõnusa rollercoaster singliga kus enne pole kolmapäevaku rada läbi läinud.
Käisin täna Keila terviseradadel sõitmas. Üks uus laskumine (uus selles mõttes et võrreldes eelmise aastaga oli see suht lihtsaks läinud) oli ühe paekivi augu nurgas.. millele järgnes peale suusarada ületamist ka üks kiire "rollecoaster", kuid mis minuteada on olnud ka 4-5 aasta tagusel kolmapäevakul sees.

Kas rajameistrid lähevad enne võistluspäeva veel mingi aeg rada läbisõitma? Hea meelega ühineks kui ajaliselt sobib.

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas dh » 28. 06. 2015. 19:08

Nevermind - käisin täna jälle niisama sõitmas ja leidsin et kolmapäevaku rada on suures osas juba äramärgitud, ainult (traditsioonilise) stardikoha kandis kulgemine jäi lahtiseks. See uus laskumine on vast sealt kus lahkneb 5km suusarada 7km rajast, umbes sealt kust XCO rada läks vasakule alla 5km raja peale - kolmapäevaku rada läheb paremale alla diskgolfi agregaadi juurest. Peale seda tuleb jah üks rollercoaster, millele varsti järgneb metsas veidi lühem kuid künklikum variant.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas MarttiM » 29. 06. 2015. 10:14

Kui pika ringiga on tegu? Kas oleks võimalik jagada elektroonilist rajajälge?

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas dh » 29. 06. 2015. 14:17

Ring tundus enamvähem samapikk olevat kui eelmine aasta.

Speedline
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 03. 07. 2014. 21:23

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Speedline » 29. 06. 2015. 14:54

ringi pikkus oli 5,1-5,2

Masterpuppet
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 31. 08. 2010. 20:16

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Masterpuppet » 29. 06. 2015. 19:53

Sõitsime, mis me sõitsime täna suurema seltskonnaga, kuid rada tervenisti kokku ei saanud. Loodan, et võistluspäeval märgistust veidi rohkem. :)

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 368
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas kevin » 30. 06. 2015. 09:58

Gpsi jälg vm võiks olla küll..

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Mati » 30. 06. 2015. 10:57

Jou, viitsite äkki siia ka midagi lisada - http://www.kolmapaev.ee/2015/06/vi-etapp-1-juuli-keila/

Mul kui varem mitte osalenul pole nt aimugi kus see asi täpsemalt toimub jne.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Tillikoll
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 09. 12. 2014. 13:23

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Tillikoll » 30. 06. 2015. 14:06


Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 368
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas kevin » 30. 06. 2015. 18:11

Mati kirjutas:Jou, viitsite äkki siia ka midagi lisada - http://www.kolmapaev.ee/2015/06/vi-etapp-1-juuli-keila/
Tundub liiga keeruline olevat..

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas tarmo » 30. 06. 2015. 18:22

Mati kirjutas:Jou, viitsite äkki siia ka midagi lisada - http://www.kolmapaev.ee/2015/06/vi-etapp-1-juuli-keila/

Mul kui varem mitte osalenul pole nt aimugi kus see asi täpsemalt toimub jne.
Kodukal on info uuendatud. Ringi pikkus on orienteeruvalt 5,5 km. Lõplik tähistus paigaldatakse võistluspäeval, sest Keilas on terviseradadel tihe liiklus ja varem paigaldatud tähistus võib kaduda. Kahjuks GPS jälge pakkuda pole, sest rada tähistanud mehed ei kasuta lihtsalt ühtegi seadet.
Üks teema on Keilaga veel. Seal on palju Discgolfi harrastajaid ja viimasel ajal on seal olnud ka paar õnnetust, kus radadel liikujad on saanud pihta kettaga. See valmistab mõistagi meelehärmi radade haldajatele, kuid head lahendust ei ole, peab lihtsalt silmad lahti hoidma nii palju kui võimalik. Me paneme discgolfi raja alguspunkti kirjad, et rada on suletud seoses rattavõistlusega, kuid me ei suuda tagada seda, et mõni golfar siiski harjutamisest ei raatsi loobuda samal ajal. Elu on näidanud, et eriti ohtlikud on kettaloopijad, kellest jäävad maha 0,5l Alexandri tühjad kestad.

janerik
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 19. 01. 2015. 22:28

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas janerik » 30. 06. 2015. 21:24

tarmo kirjutas:Keila rada sai paaripäevase tiirutamise järel paika pandud. Üle pika aja on meil Keilas veidi vabamad käed, sest sel aastal on erinevalt viimastest aastatest taas eraldistart. See tähendab, et ei pea planeerima pikka ja laia rajaga algust. Erinevused eelmis(t)e aasta(te)ga - Tankimäge ei ületa rada kordagi, asfaldiga kaetud rullirada ei ületa kordagi, parkla kõrvale suusasillale rada ei lähe, uus tehismägi saab taas vallutatud ja seekord sõidame ka ühe uuema lühema laskumise koos järgneva mõnusa rollercoaster singliga kus enne pole kolmapäevaku rada läbi läinud. Neile, kes pole enne Keilas käinud - Keila rada on üks kiiremaid kolmapäevakute radu, kuid on kurvilisi kohti, kus tuleb liikumiskiirust valida. Eriti märjema ilmaga. On paar suuremat tõusu, kus saab kaotada ja võita sekundeid ning on ka laskumisi, kus pole küll midagi ohtlikku, kuid nõuavad veidi kehaasendi sättimist. Kokkuvõtvalt on Keila rada fun ja kõigile jõukohane.
Kui pikk on lastering?

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas urmo » 30. 06. 2015. 21:52

tarmo kirjutas:...palju Discgolfi harrastajaid...
Homme kell 18.30-umbes 20.00 toimub Keilas veel discgolfi nädalamäng, niiet tuleb loota jah, et radadel väga kitsaks ei lähe :D See pole küll erilise massiga üritus, ca 20 mängijat, aga keskmisest natuke tihedam disciraja liiklus.
Zero the Hero

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Mati » 30. 06. 2015. 22:10

urmo kirjutas:
tarmo kirjutas:...palju Discgolfi harrastajaid...
Homme kell 18.30-umbes 20.00 toimub Keilas veel discgolfi nädalamäng, niiet tuleb loota jah, et radadel väga kitsaks ei lähe :D See pole küll erilise massiga üritus, ca 20 mängijat, aga keskmisest natuke tihedam disciraja liiklus.
Kus see inf liigub? Saab sinna panna äkki väikse teate, et samal ajal 200 ratturit metsas.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas urmo » 30. 06. 2015. 22:23

Discgolfi-elu käib Eestis lehekülje skoorin.com kaudu, kirjutasin sinna homse võistluse juurde teadaande. Kõik rajal liikujad pole samas mõistagi võistlejad ja aktiivsed netis istujad :P
Zero the Hero

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas tarmo » 01. 07. 2015. 10:10

urmo kirjutas:Discgolfi-elu käib Eestis lehekülje skoorin.com kaudu, kirjutasin sinna homse võistluse juurde teadaande. Kõik rajal liikujad pole samas mõistagi võistlejad ja aktiivsed netis istujad :P
Kui neil täna on nädalamäng, siis võib seal segadus tekkida küll, sest meie poolt (rajahaldaja soovitusel) on seal plakat, et discgolfi rada on suletud 17.00 - 20.00.

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas urmo » 01. 07. 2015. 11:07

Nujah, mina pole organisatoorse poolega kummaltki poolelt seotud, küll aga võib kahtlustada, et palaktid ei takista inimesi ei rattaga sõitmast ega discgolfi mängimast :D
Zero the Hero

tim
Rattur
Postitusi: 127
Liitunud: 17. 06. 2011. 20:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas tim » 01. 07. 2015. 12:55

Võibolla aitaks kui sellele kettidega asjandusele must prügikott peale tõmmata? Lisaks võiks plakatile märkida, et Sakus just avati discgolfi rada, algusega mõisa juurest:)
12min autosõitu ja kohal või siis paar tundi ühistranspordiga:)

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 368
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas kevin » 01. 07. 2015. 19:16

(y)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Rivo » 01. 07. 2015. 20:33

Täna ma ilmselt mõtlesin välja, miks mulle Keila rajad meeldivad...
Kõik on vast nõus, et üsna arvestatav osa rajast on keerutamine ja nö. sidur-pidur-gaas. Kõik need lõigud võtavad tugevama jalaga sõitjad mitte oma maksimum pulsi piirimail, vaid hoopis kummide pidamise piiri lähedal. Aga seda kõike suht mugavas pulsitsoonis, mis jätab võimaluse anda korralikult kuuma nt. tõusudel. See teeb nt. minu jaoks sõidu vägagi mugavaks ja nauditavaks. Saad ilma midagi kaotamata taastuda ja kosuda, ning kohe jälle auru välja lasta.
PS. Kui seal saaks mõni rajameister vähe rohkem nt. toetusrahadega hullata, siis saaks sinna päris ägedad rajad teha 8)
Viimati muutis Rivo, 01. 07. 2015. 21:30, muudetud 1 kord.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas kalari » 01. 07. 2015. 21:28

Rivo kirjutas: PS. Kui seal saaks mõni rajameister vähe rohkem nt. toetusrahadega hullata, siis saaks sinna päris ägedad rajad teha 8)
Justnimelt! Materjali, millest huvitavat XC rada teha, seal on. Kõik on kättevõtmise asi. Tänane rada - sorry sõbrad, ilma sügisesese libeduseta suht odav. Aga eks Kolmapäevakute rajad ongi erinevad. :)

haaarold
Rattur
Postitusi: 92
Liitunud: 22. 01. 2013. 09:12

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas haaarold » 01. 07. 2015. 22:35

Libedusega oleks vist 95% seltskonnast (ka mina) täpselt istutatud juurika tõttu selle esimese singli vasakkurvis läbi traataia pekikuubikutena lõpetanud, õiges suunas kaldega paistis ka olevat, siuke ehe libe väljaviskaja.
Ma käin Keilas tavaliselt disci mängimas aga ei teadnud, et seal nii häid singleid leiab. Järgmine kord kettad ja ratas mõlemad kaasa, suur kiitus rajadirektorile!

Kasutaja avatar
Erkz
Rattur
Postitusi: 88
Liitunud: 08. 06. 2010. 15:07

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Erkz » 01. 07. 2015. 22:45

haaarold kirjutas:Libedusega oleks vist 95% seltskonnast (ka mina) täpselt istutatud juurika tõttu selle esimese singli vasakkurvis läbi traataia pekikuubikutena lõpetanud...
See singel on varem ka Keila etapil sees olnud, ma pole kuulnudki, et seal pekikuubikud oleks valmistatud (ka libedaga).

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Rivo » 01. 07. 2015. 23:08

....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas tarmo » 02. 07. 2015. 14:00

kalari kirjutas:Materjali, millest huvitavat XC rada teha, seal on. Kõik on kättevõtmise asi. Tänane rada - sorry sõbrad, ilma sügisesese libeduseta suht odav. Aga eks Kolmapäevakute rajad ongi erinevad. :)
Ma natuke selgitaks eilse odava raja tausta, et ei jääks muljet, et me oleme teinud haltuurat. Kahjuks väljend "odav" jätab sellise mulje. Rada sai teadlikult planeeritud seekord kiire. 5 eelmist etappi on olnud kohati suht tehnilised ja mõned elemendid on pakkunud palju ärevust.:) Mõtlesime, et laseme seltskonnal sel korral mõnuga kihutada. Kõigile see ei sobi, see on selge. Keila hetkeoludega tutvumiseks, erinevate lõikude läbisõitmiseks, planeerimiseks ja märgistamiseks kulus 3 mehel veidi rohkem kui 2 täis tööpäeva. Pere ja töö kõrvalt seda polegi nii vähe kui see aeg jagada laiali õhtuse vaba aja peale.
Keilale pole loodus kahjuks palju andnud. Kõik, mis seal on ühele maastikuratturile põnev, on inimtöö tulemus. Olgu see siis vana paekivikarjäär või 4 tehismäge + pikk vallseljak. Suur osa Keila tervisekeskuse pinnasest koosneb ehitusprahist. Labidaga rada kaevata või kohendada on seal päris keeruline, sest labidas lihtsalt ei lähe maasse. Sinna on võimalik radu juurde tekitada ja uusi huvitavaid mõtteid tekkis meil vähemalt neljas kohas, kuid kas need realiseeruvad, ei oska öelda. Uue kõige kõrgema tehismäe läänekülge hakatakse planeerima ja ehitama suusastaadionit ja ehk on siis võimalik kasutada raske(mat)tehnikat ka mtb radade ettevalmistuses. Õnneks mind hoitakse tööde arenguga seal kursis.
Keilas on veel üks probleem - minu teada puudub seal community, kes mtb-d arendaks. Nii nagu Porter teeb Saku metsas ja singlikad Jõelähtme vallas. See ei tundu olevat kellegi "kodumets". Huvigrupi olemasolul oleks arengud kindlasti tuntavamad, sest ei meie ega ka vist keegi teine ei taha väga palju toimetada võõras metsas.
Lõpuks - kui keegi tunneb, et tal on võimalus Keila rada huvitavalt planeerida, siis ma olen alati valmis metsa tulema ja üheskoos vaatama.
Kohtumiseni Kiilis, kus saab taas jalga teritada ning järgnevatel etappidel kisub taas tehnilisemaks. Ilusat suve!

Kasutaja avatar
Estapi
Rattur
Postitusi: 379
Liitunud: 07. 04. 2008. 16:59

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Estapi » 02. 07. 2015. 15:25

tarmo kirjutas:
kalari kirjutas:Materjali, millest huvitavat XC rada teha, seal on. Kõik on kättevõtmise asi. Tänane rada - sorry sõbrad, ilma sügisesese libeduseta suht odav. Aga eks Kolmapäevakute rajad ongi erinevad. :)
Ma natuke selgitaks eilse odava raja tausta, et ei jääks muljet, et me oleme teinud haltuurat. Kahjuks väljend "odav" jätab sellise mulje. Rada sai teadlikult planeeritud seekord kiire. 5 eelmist etappi on olnud kohati suht tehnilised ja mõned elemendid on pakkunud palju ärevust.:) Mõtlesime, et laseme seltskonnal sel korral mõnuga kihutada. Kõigile see ei sobi, see on selge. Keila hetkeoludega tutvumiseks, erinevate lõikude läbisõitmiseks, planeerimiseks ja märgistamiseks kulus 3 mehel veidi rohkem kui 2 täis tööpäeva. Pere ja töö kõrvalt seda polegi nii vähe kui see aeg jagada laiali õhtuse vaba aja peale.
Keilale pole loodus kahjuks palju andnud. Kõik, mis seal on ühele maastikuratturile põnev, on inimtöö tulemus...!
Tarmo, ära seda "odav" temaatika küll südamesse võta. Sa selgitasid väga põhjalikult, isegi vb liiga põhjalikult, kuidas sellised üritused ja rajad tekivad. Seekordne rada täitis igati ootuseid ja saite hakkama täpselt selliselt, nagu oma eesmärgid seadsite. Ma olen Keilas ka sügisel sõitnud, aga suvine rada meeldis mulle isiklikult kordades rohkem. Seega, kellele ema, kellele tütar :)

Korraldus oli sujuv ja minu arvates oli sellel kiirel rajal piisavalt üllatusi ka kogenud ratturile. Raja ettevalmistust ja sellega kaasnevat ei oska inimesed kahjuks endale ettekujutada. Käisin kevadel Kose kandis sõpradel metsas abiks. Terve päev müttamist kuuekesi ja ära sai tehtud minimaalselt (koristasime ainult mahalangenud puid).

JannoR
Rattur
Postitusi: 176
Liitunud: 10. 03. 2005. 13:22

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas JannoR » 02. 07. 2015. 15:55

Ühinen eelkõnelejaga ja lisan ka omalt poolt ühe (y) , et eelnevatest kommentaaridest mõru mulje ei jääks. Sügisesel libedal rajal, ning Keilas üldiselt pole varem eriti sõitnud, ning minu jaoks oli tegemist positiivse üllatusega. Eks mudafetishistidel on muidugi omad kriteeriumid raja huvitavuse ja tehnilisuse hindamiseks, aga fakt, et minu ees saabus võistluspaika ka kiirabiauto näitab, et päris mütsiga löömise rada vist kõikidele osalejatele siiski polnud (kui see just mõnele tankimäelt alla kukkunud toiduriistade lennutajale polnud kutsutud). Need keerutavad metsasinglid ning põksud kutsuvad vähemalt mind lähiajal sinna kindlasti tagasi.

janerik
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 19. 01. 2015. 22:28

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas janerik » 02. 07. 2015. 16:01

JannoR kirjutas:Ühinen eelkõnelejaga ja lisan ka omalt poolt ühe (y) , et eelnevatest kommentaaridest mõru mulje ei jääks. Sügisesel libedal rajal, ning Keilas üldiselt pole varem eriti sõitnud, ning minu jaoks oli tegemist positiivse üllatusega. Eks mudafetishistidel on muidugi omad kriteeriumid raja huvitavuse ja tehnilisuse hindamiseks, aga fakt, et minu ees saabus võistluspaika ka kiirabiauto näitab, et päris mütsiga löömise rada vist kõikidele osalejatele siiski polnud (kui see just mõnele tankimäelt alla kukkunud toiduriistade lennutajale polnud kutsutud). Need keerutavad metsasinglid ning põksud kutsuvad vähemalt mind lähiajal sinna kindlasti tagasi.
+1 (y)

indro
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 07. 03. 2013. 09:40

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas indro » 02. 07. 2015. 16:38

Ma saan aru, et enamus "kolmapäevaku huntidele" oli antud rada liiga lihtne aga minule isiklikult meeldis väga. Eelmine hooaeg osalesin Pirita etapil ja see lõppes ca 200m peale starti üle nipli pannes. Täpsuse huvides olgu lisatud, et tookord jäi sõit tegemata küll sellepärast, et esirehvis ei tahtnud enam õhk sees püsida. Seda enam oli eile hea tõdeda, et ka väiksema kogemusega sõitja sai raja probleemideta ja ilma jalga maha panemata läbi sõita. Kui peale eelmise aasta Pirita etappi olin veendunud, et kolmapäevak pole mulle, siis peale eilset etappi tekkis soov millalgi veel proovida.

(y)

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas dh » 02. 07. 2015. 16:55

Kuigi tegu on koduradadega mida saab korra-paar nädalas igatepidi läbisõidetud, võiks arvata et võistlusel tuleb ka hea tulemus - tuhkagi. Need mõned tõusud võtavad ikka piisavalt läbi et neile järgnevatel "sirgetel" ei taastu ära piisavalt et kõvemini edasi paugutada. Võibolla peaks hakkama trenni tegema?

Keila rattakommunist rääkides siis ega vist eriti MTB sõitjaid ei ole küll - üliharva näen kedagi teist maastikurattaga Keila Terviseradadel või ümbruses sõitmas. Kahjuks ise pole organiseerija-tüüpi kah kes uuriks ja puuriks selles osas. Rajamaterjali terviseradadel ja lähedastes metsades natuke leidub ikka - sügisel ja varakevadel, kui võsad pole täis kasvanud olen ringi uurinud ja paar uut potensiaalset singlijupikest leidnud.
Viimati muutis dh, 02. 07. 2015. 16:57, muudetud 1 kord.

tim
Rattur
Postitusi: 127
Liitunud: 17. 06. 2011. 20:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas tim » 02. 07. 2015. 16:56

Meikäläinen ka rajaga rohkem kui rahul. Minu jaoks oli piisavalt tehnilisi kohti ning vahel on tore sõita ka rajal, kus ratas veereb, mitte ei pea kogu aeg tööd tegema. Ma ei usu, et keegi väga eelmise aasta Saku100 taga igatseks aga Keila eilset rada sõidaks iga kell uuesti. (y)

zebra1
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 09. 06. 2015. 09:01

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas zebra1 » 02. 07. 2015. 19:27

dh kirjutas:Kuigi tegu on koduradadega mida saab korra-paar nädalas igatepidi läbisõidetud, võiks arvata et võistlusel tuleb ka hea tulemus - tuhkagi. Need mõned tõusud võtavad ikka piisavalt läbi et neile järgnevatel "sirgetel" ei taastu ära piisavalt et kõvemini edasi paugutada. Võibolla peaks hakkama trenni tegema?

Keila rattakommunist rääkides siis ega vist eriti MTB sõitjaid ei ole küll - üliharva näen kedagi teist maastikurattaga Keila Terviseradadel või ümbruses sõitmas. Kahjuks ise pole organiseerija-tüüpi kah kes uuriks ja puuriks selles osas. Rajamaterjali terviseradadel ja lähedastes metsades natuke leidub ikka - sügisel ja varakevadel, kui võsad pole täis kasvanud olen ringi uurinud ja paar uut potensiaalset singlijupikest leidnud.

Mõned MTB sõitjad on veel ikka siin Keila kandis :) Aga sela metsades polegi sedasi veel sisemisi "katseid" teinud, nagu nüüd komapäevaku rajal oli.

Meile (paar Keila kohalikku MTB sõitjat) rada väga meeldis! Polnud liiga lihtne ega ka üleliia raske, kiidame tegijaid! (y)

Masterpuppet
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 31. 08. 2010. 20:16

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Masterpuppet » 02. 07. 2015. 20:30

dh kirjutas:Kuigi tegu on koduradadega mida saab korra-paar nädalas igatepidi läbisõidetud, võiks arvata et võistlusel tuleb ka hea tulemus - tuhkagi. Need mõned tõusud võtavad ikka piisavalt läbi et neile järgnevatel "sirgetel" ei taastu ära piisavalt et kõvemini edasi paugutada. Võibolla peaks hakkama trenni tegema?

Keila rattakommunist rääkides siis ega vist eriti MTB sõitjaid ei ole küll - üliharva näen kedagi teist maastikurattaga Keila Terviseradadel või ümbruses sõitmas. Kahjuks ise pole organiseerija-tüüpi kah kes uuriks ja puuriks selles osas. Rajamaterjali terviseradadel ja lähedastes metsades natuke leidub ikka - sügisel ja varakevadel, kui võsad pole täis kasvanud olen ringi uurinud ja paar uut potensiaalset singlijupikest leidnud.
Kui keegi hakkaja ja oskaja organiseeriks, oleks koheselt valmis sae ja kirvega metsa tulema ja müttama. Olen ise mõne kohalikuga mõned üksikud jupid (pigem meetrid) juurde teinud, kuid materjali on seal tõesti - eriti vana paekarjääri juures.

Kasutaja avatar
madist
Rattur
Postitusi: 107
Liitunud: 09. 05. 2014. 07:51

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas madist » 03. 07. 2015. 07:45

Rada oli 5+ vaheldust ka kolmapäevikute tavapärasele rajale. Isegi selliseid kiireid radu võiks rohkem olla kavas.
Northern Media www.nrtmedia.ee E-lahendused, Tarkvaraarendus

hvk
Rattur
Postitusi: 61
Liitunud: 09. 07. 2013. 22:16

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas hvk » 03. 07. 2015. 09:48

Rada oli mõnus kiire.

Kuna ise ka Keila elanik ja mtb harrastaja ning neid paistab teisigi, siis pakun välja Esmasp 06.07 18:30 ühistrenni ja metsa avastamise sõidu. Ise olen 18:30 stardipaigas, feel free to join. Vihma korral ei lähe.

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas dh » 03. 07. 2015. 09:54

hvk kirjutas:Rada oli mõnus kiire.

Kuna ise ka Keila elanik ja mtb harrastaja ning neid paistab teisigi, siis pakun välja Esmasp 06.07 18:30 ühistrenni ja metsa avastamise sõidu. Ise olen 18:30 stardipaigas, feel free to join. Vihma korral ei lähe.
Tore et ikka on Keilas MTB sõitjaid :) Tahtsin ise just postitada samasuguse ettepaneku ning kui just midagi väga põletavat ette ei tule olen kohal esmaspäeval.
Viimati muutis dh, 03. 07. 2015. 10:07, muudetud 1 kord.

zebra1
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 09. 06. 2015. 09:01

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas zebra1 » 03. 07. 2015. 09:57

Üritaks ka kohale tulla siis esmaspäeval :)

Kasutaja avatar
eyper
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 07. 08. 2013. 14:04

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas eyper » 03. 07. 2015. 12:40

Minu avaldan ka Keila rajale poolehoidu. Mulle meeldis selline kiire ja paari terava põksuga rada. Puhas nauding. Mida mitmekesisemad etapid hooaja jooksul, seda huvitavam. Nii, et minu kiitused lähevad rajameistrile! (y)

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas dh » 06. 07. 2015. 14:10

hvk kirjutas:... pakun välja Esmasp 06.07 18:30 ühistrenni ja metsa avastamise sõidu. Ise olen 18:30 stardipaigas, feel free to join. Vihma korral ei lähe.
Täna õhtul siiski lubab vihma, kuid kui päris paduvihma just ei tule siis ma olen kohal.

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1128
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: VI etapp - Keila

Postitus Postitas Prommar » 06. 07. 2015. 14:30

Ühistrenne võiks arutada selleks mõeldud alafoorumis / uues teemas.

Vasta

Mine “Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2015”