III-etapp Saustinõmme

Vasta
konx
Rattur
Postitusi: 74
Liitunud: 20. 06. 2008. 21:38

III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas konx » 10. 05. 2015. 20:59

Tänasest siis info kolmapäev.ee lehel üleval.
Ka rajakaart ja parkimiskorraldus.
Kuna rada kattub suures osas Saku 100 raja Saustinõmme poolse osaga
siis on see ka lintidega tähistatud.

powerman
Rattur
Postitusi: 169
Liitunud: 01. 07. 2010. 09:02

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas powerman » 11. 05. 2015. 08:44

Stardipaika kohalejõudmise info on puudu!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas erikr » 11. 05. 2015. 09:14

Kaart kolmapaev.ee lehelt.
Stardi-finiši koht näidatud.
Kaardil on ka näidatud olulised suuremad maanteed ja võimalikud parkimisalad.
Peaks vast leidma?

Pilt
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

AnneliA
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 02. 05. 2011. 16:14

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas AnneliA » 11. 05. 2015. 11:07

Aga Saku poolt rattaga tulles?
Mööda suusarada ja läbi eelmise aasta stardi-finiši peaks ka rajale saama.

Kuna ma laupäeval chicken-line'il ära eksisin:), siis väga ei julge sõna võtta.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas dr Holden » 11. 05. 2015. 21:49

AnneliA kirjutas:Aga Saku poolt rattaga tulles?
Mööda suusarada ja läbi eelmise aasta stardi-finiši peaks ka rajale saama.

Kuna ma laupäeval chicken-line'il ära eksisin:), siis väga ei julge sõna võtta.
Aga hakka laupäevasest stardist minema! Ca 12-13km pärast peaks stardipaika jõudma! :)

Tegelt sõida ülbelt metsa sisse, kasuta vaid suuri teid ja jõuad kohale! Ise tulen tavaliselt üle Ringtee karjääri poolt ja olen alati üles leidnud!

tim
Rattur
Postitusi: 127
Liitunud: 17. 06. 2011. 20:14

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas tim » 12. 05. 2015. 12:47

Sakust on sinna väga lihtne rattaga minna. Saku100 stardist mööda ja nn kõvakattega (tuha või killiustiku) teed umbes 2km. Ning mingil hetkel tee ristub kolmapäevaku rajaga. Kui hargnemised tulevad siis hoia pigem paremale ehk rohkem kasutatud teed pidi:)

raikzz
Rattur
Postitusi: 618
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas raikzz » 13. 05. 2015. 19:40

Väga äge rada , supper ! Kahjuks vihm ei lubanud mõnes kohas sellise hooga lasta juurikatel nagu tahtnud oleks.
Huvi pärast küsiks,et palju aega oleks kaotanud kui chicken-linesi oleks kasutanud ?
Pea tund aega läks nii kiirelt,et ei saanud arugi kui juba finish (y)
Jalgratturite treeningplaanid - www.raikokaldoja.com

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas Rivo » 13. 05. 2015. 20:36

Saku oma tuntud headuses (y) Uisutada sai ikka parajalt. Mitme koha peal valisin pigem vahetult kõrval, muru peal sõitmise.
Loodan, et neoon oranžis jakiga sõitjast möödudes tema sõitu väga ei häirinud. Läksin Sander Saare järel ja Sander hõikas, et soovib mööda. Ma siis hõikasin kohe järgi, et üks veel, aga ju siis tuli hääle asemel miski kopsu kohin ainult. Ega Sandri sabas just kõige lihtsam pole :D
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas dr Holden » 13. 05. 2015. 21:02

raikzz kirjutas:Väga äge rada , supper ! Kahjuks vihm ei lubanud mõnes kohas sellise hooga lasta juurikatel nagu tahtnud oleks.
Huvi pärast küsiks,et palju aega oleks kaotanud kui chicken-linesi oleks kasutanud ?
Pea tund aega läks nii kiirelt,et ei saanud arugi kui juba finish (y)
Sõltub, kummal kanaliinil? Ise täna ei osalenud, aga laupäeval oli 2 kanaliini rajal, üks pommiaugu juures ja teine punkri drop'il...

Punkri drop'il võitis karmim minek mingi 4-5 sekki, pommiaugus veidi rohkem!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas erikr » 13. 05. 2015. 21:13

Kvaliteetne aktiviteet. Hea rada. Vihm ja väike pasteet tegid sõidu eriti nauditavaks, kõik püsis kontrolli all, midagi ei läinud käest ära. Protokollis ma ei hiilga. Aga tuju on hea :-)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas MarttiM » 13. 05. 2015. 21:38

Rivo kirjutas:Saku oma tuntud headuses (y) Uisutada sai ikka parajalt. Mitme koha peal valisin pigem vahetult kõrval, muru peal sõitmise.
Loodan, et neoon oranžis jakiga sõitjast möödudes tema sõitu väga ei häirinud. Läksin Sander Saare järel ja Sander hõikas, et soovib mööda. Ma siis hõikasin kohe järgi, et üks veel, aga ju siis tuli hääle asemel miski kopsu kohin ainult. Ega Sandri sabas just kõige lihtsam pole :D
Vabandust, need 4 sekundit, mis sind lahutas M30 võidust, jäid ilmselt minu koperdamise taha. Vabandust veelkord, ei suutnud kuidagi oma zombi olekus seal errorit eeldada ja lootsin selle lõigu enne sind läbida.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas Mati » 13. 05. 2015. 21:48

MarttiM kirjutas:
Rivo kirjutas:Saku oma tuntud headuses (y) Uisutada sai ikka parajalt. Mitme koha peal valisin pigem vahetult kõrval, muru peal sõitmise.
Loodan, et neoon oranžis jakiga sõitjast möödudes tema sõitu väga ei häirinud. Läksin Sander Saare järel ja Sander hõikas, et soovib mööda. Ma siis hõikasin kohe järgi, et üks veel, aga ju siis tuli hääle asemel miski kopsu kohin ainult. Ega Sandri sabas just kõige lihtsam pole :D
Vabandust, need 4 sekundit, mis sind lahutas M30 võidust, jäid ilmselt minu koperdamise taha. Vabandust veelkord, ei suutnud kuidagi oma zombi olekus seal errorit eeldada ja lootsin selle lõigu enne sind läbida.
IMHO ei pea absoluutselt vabandama. Ma pakun, et Rivo mämmerdas ise mujal rohkem kui see 4 sekki sinu taga ;).

Üldise kommina sarnaste olukordade võtmes mainiks, et kui mõnda võistlust korraldatakse võitjate jaoks, siis kolmapäevakud on ühed neist, mida korraldatakse kõigi jaoks ning pigem isegi nende tublide viimaste jaoks!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 676
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas dh » 13. 05. 2015. 21:55

Vihm rada eriti aeglasemaks ei teinud võrreldes Saku 100-ga, ainult mõned kurvid ringi lõpupoole tahtsid oleku horisontaalseks tõmmata.
See punkri drop on ikka igavesti tore asi ja pärast sõitu sai seal veidi pealtvaadatud kuidas päris paljud seda elementi ka ära kasutasid.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas Rivo » 13. 05. 2015. 22:05

MarttiM kirjutas:Vabandust, need 4 sekundit, mis sind lahutas M30 võidust, jäid ilmselt minu koperdamise taha. Vabandust veelkord, ei suutnud kuidagi oma zombi olekus seal errorit eeldada ja lootsin selle lõigu enne sind läbida.
Ei, ei, ei! Nii need asjad ikka ei ole, vähemalt minu arvates. Ma ikka üritan iga kord küsida võimalust möödumiseks ja pärast ka tänada. Teinekord tõesti, lihtsalt ei saa neid õigeid sõnu suust, aga...no viskab mõnes kohas pulssi tumepunasesse ja ega siis enam muud suuda, kui sooja auru välja ajada. Nende 4 sekundi pärast ei Sinul vaja üldse muretseda. Nagu Mati juba ütles, siis neid sekundeid vedeles rajal lademetes - ole vaid mees, ja korja üles. Kedagi teist selles süüdistada oleks laus jaburdus. Eriti veel stiilis, et sõitsin mingi 200m. noorte järel ja oh kus neid sekundeid kadus - ei kao neid kuskile. Puhkad veidi, lased pulsi alla ja järgmisel lõigul teed kõik tagasi. Las need kärss kärnas ja maa külmund stiilis vabandused jäävad kellegile teisele :)
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas kalari » 13. 05. 2015. 23:34

Hea ja mitmekülgne rada! Ringi viimane km läks päeva lõpuks üsna libedaks. Nõudis tähelepanu.

Kasutaja avatar
mikulaine
Rattur
Postitusi: 452
Liitunud: 17. 07. 2011. 14:42

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas mikulaine » 14. 05. 2015. 08:07

Rivo kirjutas:
MarttiM kirjutas:Vabandust, need 4 sekundit, mis sind lahutas M30 võidust, jäid ilmselt minu koperdamise taha. Vabandust veelkord, ei suutnud kuidagi oma zombi olekus seal errorit eeldada ja lootsin selle lõigu enne sind läbida.
Ei, ei, ei! Nii need asjad ikka ei ole, vähemalt minu arvates. Ma ikka üritan iga kord küsida võimalust möödumiseks ja pärast ka tänada. Teinekord tõesti, lihtsalt ei saa neid õigeid sõnu suust, aga...no viskab mõnes kohas pulssi tumepunasesse ja ega siis enam muud suuda, kui sooja auru välja ajada. Nende 4 sekundi pärast ei Sinul vaja üldse muretseda. Nagu Mati juba ütles, siis neid sekundeid vedeles rajal lademetes - ole vaid mees, ja korja üles. Kedagi teist selles süüdistada oleks laus jaburdus. Eriti veel stiilis, et sõitsin mingi 200m. noorte järel ja oh kus neid sekundeid kadus - ei kao neid kuskile. Puhkad veidi, lased pulsi alla ja järgmisel lõigul teed kõik tagasi. Las need kärss kärnas ja maa külmund stiilis vabandused jäävad kellegile teisele :)
Päris nii see ikkagi ei ole. Ühtlases tempos on vähe parem sõita. Aga nagu öeldud, siin ei ole diskussiooni sellel teemal :D

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas kalari » 14. 05. 2015. 08:36

Neile noortele ja noortemeelsetele, kes Kolmapäevakuid tõsisema enesearendamisena võtavad, väike vihje - 19:56 (kui vihm oli oma "töö" teinud) startinud härra sõitis HT-rattal ja ees-taga Thunder Burt rehvid... Meil kõigil on arenguruumi! ;)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas Rivo » 14. 05. 2015. 08:40

kalari kirjutas:Neile noortele ja noortemeelsetele, kes Kolmapäevakuid tõsisema enesearendamisena võtavad, väike vihje - 19:56 (kui vihm oli oma "töö" teinud) startinud härra sõitis HT-rattal ja ees-taga Thunder Burt rehvid... Meil kõigil on arenguruumi! ;)
Ah polnud neil Burtidel häda miskit, sai hakkama küll, kui tunnetusega kõik OK ja sõita oskad. Mõned lõigud läksid uisutamiseks, aga karvasemat ei oleks ma isegi võimalusel peale pannud.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas erikr » 14. 05. 2015. 08:48

Sellisel rajal käib kontrollitud libisemine asja juurde, võimaldab sõita sujuvamalt ja vältida ebameeldivaid üllatusi.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

aif
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 02. 04. 2004. 12:43

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas aif » 14. 05. 2015. 08:51

Päris meeliülendav drift oli. Miksipärast õnnestus libiseda ekstra nendel juurikatel mida vältida püüdsin.
Esmaselt hakkas motil taset madaldama Koolme singli uue alguse paistmine ... kuni selgus et sinna ikkagi ei minda. Kestvad kiiduavaldused lõputõusude eest!

aif
eat more, fat needed for workout

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas kalari » 14. 05. 2015. 08:58

Rivo kirjutas:
Ah polnud neil Burtidel häda miskit, sai hakkama küll, kui tunnetusega kõik OK ja sõita oskad.[/quote]

Rivo, tulemused kinnitavad, et meil sinuga ei ole tunnetusega kõik OK ja sõita me ka ei oska. 1 minut kaotust on ikka "kalendriga"! See oli mu jutu mõte. :)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas Rivo » 14. 05. 2015. 09:03

kalari kirjutas:Rivo, tulemused kinnitavad, et meil sinuga ei ole tunnetusega kõik OK ja sõita me ka ei oska. 1 minut kaotust on ikka "kalendriga"! See oli mu jutu mõte. :)
No ma tahaks loota, et tunnetusega peaks meil ikka enam-vähem olema. Neid sekundeid vedeles mujal kah, kui ainult libedatel lõikudel ja mida me lihtsalt üles korjata ei jaksa - sealt ka vahed :wink:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Viljar V
Rattur
Postitusi: 341
Liitunud: 04. 10. 2012. 16:47

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas Viljar V » 14. 05. 2015. 10:08

Muidugi äsja sai seda raamatut 6 korda loetud, istmik andis veel tunda :x Aga ei mingit lälinat, rada oli mõnus ja vihmapoiss muutis asja aina põnevamaks (y)
Libedatel lõikudel tundsin ennast nagu kala vees, tõenäoliselt talvised 4000-5000 kilomeetrit olid kergeks trumbiks :D

Pisike sekund jättis mind absoluutarvestuse esikümnest välja, aga VK viienda kohaga väga rahul :)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: III-etapp Saustinõmme

Postitus Postitas Rivo » 15. 05. 2015. 14:15

Seekord väikse hilinemisega...
PILDID
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Vasta

Mine “Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2015”