Küünarliigesed valusad

Kuidas võtta see tõus või laskumine, kuidas liivas mitte ära uppuda jne.
Vasta
Vote
Rattur
Postitusi: 136
Liitunud: 08. 06. 2014. 07:21

Küünarliigesed valusad

Postitus Postitas Vote » 15. 04. 2015. 19:00

MNT rattaga sõites lähevad kätel küünarliigesed valusaks. Sadula kõrgus ja sadula kaugus lenksust peaks raamatu järgi paigas olema. Ei tunne nagu kätel oleks suul surve et keharaskus oleks liiga ees. Sõiduasend üldiselt mugav. Sadula tagant lenksuni on raamatu järgi paika pandud aga endale tundub nagu tahaks natuke ettepoole. Seega kas sadula ettepoole nihutamine võiks probleemi lahendada. Endal pikkust 186 ja raami suurul L(56)

angel0
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 07. 08. 2017. 14:36

Re: Küünarliigesed valusad

Postitus Postitas angel0 » 16. 08. 2017. 15:32

Minul sama mure. Parema käe küünarnukki ei saa enam sirgu. Rattaga olen sõitnud kuu aega, probleem alates esimestest kordadest. Kui jääb pikem vahe (nii 3-4 päeva), siis valu väheneb. Kas keegi oskab nõu anda?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Küünarliigesed valusad

Postitus Postitas erikr » 16. 08. 2017. 19:46

mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

bitter
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 18. 10. 2009. 08:45

Re: Küünarliigesed valusad

Postitus Postitas bitter » 14. 09. 2017. 15:40

angel0 kirjutas:Minul sama mure. Parema käe küünarnukki ei saa enam sirgu. Rattaga olen sõitnud kuu aega, probleem alates esimestest kordadest. Kui jääb pikem vahe (nii 3-4 päeva), siis valu väheneb. Kas keegi oskab nõu anda?
Kumb variant sul on? Mul on "golfi variant" ehk sisekülje kõõluste põletik. Käe saan sirgu probleemideta aga näiteks hommikune silmapesu on valus, kõik liigutused mis meenutavad tennise eeskäelööki, teevad haiget. 10 seanssi elektriravi lasin teha. Pereaarst soovitas venitamist ja veel umbes sellist harjutust: https://youtu.be/7ac_qmBjkFI?t=30 Väga tähtis - valusa käega raskust ei tõsta! Üles-faasis aitad teise käega kaasa (valus käsi pingevaba) ja probleemse käega lased ainult alla! Arst soovitas vähemalt esialgu ilma hantlita teha aga päris tühja käega ma ei näinud mõtet. Mingi raskuse ikka võtsin. Tasapisi läheb paremaks. Väliste kõõlustega ehk "tennis elbow"-ga mul kogemus puudub.

angel0
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 07. 08. 2017. 14:36

Re: Küünarliigesed valusad

Postitus Postitas angel0 » 27. 09. 2017. 11:04

Aitäh! Tundub, et mul on tennis elbow. Vahepeal ostsin uue sadula ja sain teada, et olin istme liiga kõrgeks reguleerinud. Selle muudatusega on valu kohe tuntavalt vähenenud (kuigi distantsid pikemad).

Vasta

Mine “Sõidutehnika”