Käikude kasutamine MTB´l

Kuidas võtta see tõus või laskumine, kuidas liivas mitte ära uppuda jne.
Vasta
Triip666
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 19. 09. 2014. 14:43

Käikude kasutamine MTB´l

Postitus Postitas Triip666 » 19. 09. 2014. 14:58

Tekkis tuline vaidlus seoses käikude kasutamisega MTB´l. Teada tuntud tõde on, et ketti ei ole soovitav nn risti lasta, nt nii eest kui ka tagant kõige suuremal h.rattal või vastupidi. Küsimus on aga eest keskmise h.ratta kohta. Kas sellisel juhul on OK tagumises kassetis kasutada kogu valikut või tuleks äärmistest hoiduda ja kas 7-ne ja 10-ne kassett erinevad selles osas. Müügil on isendeid millel ees ongi vaid kaks või siis lausa üks h.ratas, kuid tagumine kassett on just kui säilitanud oma algse olemuse.

Ette tänades

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Käikude kasutamine MTB´l

Postitus Postitas erikr » 19. 09. 2014. 15:04

Eluaeg keskmisega taga servast serva lastud.
Aga vajadusel ka eest äärmistega tagant servast-serva, juhul kui pole õnnestunud kas tehniliselt või ootamatuse tõttu eest ära vahetada. Ei, ma ei tunne ennast kuidagi halvasti, kui leian end kas asja pärast või kogemata risti lastud ketiga. Uni on mul ka hea.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Tonis_T
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 07. 06. 2005. 09:58

Re: Käikude kasutamine MTB´l

Postitus Postitas Tonis_T » 19. 09. 2014. 17:08

erikr kirjutas:Eluaeg keskmisega taga servast serva lastud.
Aga vajadusel ka eest äärmistega tagant servast-serva, juhul kui pole õnnestunud kas tehniliselt või ootamatuse tõttu eest ära vahetada. Ei, ma ei tunne ennast kuidagi halvasti, kui leian end kas asja pärast või kogemata risti lastud ketiga. Uni on mul ka hea.
Sekundeerin!
Ei tasu eriti üle mõelda selle käiguvahetuse pärast. Sõida nii nagu meeldib.

Vasta

Mine “Sõidutehnika”