Suuremad ja väiksemad kivipinnad.

Kuidas võtta see tõus või laskumine, kuidas liivas mitte ära uppuda jne.
Vasta
_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Suuremad ja väiksemad kivipinnad.

Postitus Postitas _KRIS_ » 05. 05. 2009. 20:11

Mulgi maratonil oli kah selliseid lõike mõnes kohas, kus oli suured ja teravad kivid laotatud sillutiseks teele. Tahaks siis teada ekspertidelt, et kuidas oleks kõige kindlam ja kõige vähem energiat kulutav sõiduviis sellistel lõikudel.

Kristjan

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Suuremad ja väiksemad kivipinnad.

Postitus Postitas erikr » 05. 05. 2009. 21:19

_KRIS_ kirjutas:Mulgi maratonil oli kah selliseid lõike mõnes kohas, kus oli suured ja teravad kivid laotatud sillutiseks teele. Tahaks siis teada ekspertidelt, et kuidas oleks kõige kindlam ja kõige vähem energiat kulutav sõiduviis sellistel lõikudel.

Kristjan
pole just mingi ekspert... kuid....
tegelikult - see lõik oli tänavu paari aasta tagusega võrreldes sile nagu asfalt. olen alati sõitnud üle nende telliste ja sel hetkel võitnud 20 kuni 50 kohta minimaalselt. eeliseks on mul muidugi viimased 4 aastat FS ratas kuid see ei puhu pilli, varasemalt sõitsin HT-ga. tuleb sadulast välja tulla, sobiv käik sisse lükata ja tuimalt tellistest hooga üle vändata. Tubelessis on mul rõhku 1,8 ja 2,0 baari vahel, enne tubelessi kasutuselevõttu sisekummiga lahenduse korral väliskummile märgitud miinimum. Sel aastal suhteliselt väga taga tulles ei märganud sel lõigul ühtki kummivahetajat. varasemalt (viimati 2007) on neid seal neid seal hämmastavalt palju olnud.

See kõik on poisike enne Tahko neljandat TP-d, kus tullakse mäest alla 40-65 km/h ja lõpetatakse laskumine üle lõhatud graniidi.

Kokkuvõtteks - perse sadulast välja, lenks lõdvalt pihku ja pole hullu midagi, kui kummis vähegi õhku on.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Suuremad ja väiksemad kivipinnad.

Postitus Postitas _KRIS_ » 06. 05. 2009. 21:15

suurimad tänud mees! :D

Vasta

Mine “Sõidutehnika”