Kuivad jalad märjal rajal

Kuidas võtta see tõus või laskumine, kuidas liivas mitte ära uppuda jne.
Vasta
MarkoS
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 06. 04. 2004. 09:01

Kuivad jalad märjal rajal

Postitus Postitas MarkoS » 30. 06. 2004. 14:47

Kuna Haanja sõit tõotab tulla päris vesine, siis küsimus targematele, et mis nippe ja kas üldse kasutate midagi, et hoida jalad kuivad kui näiteks Haanjas kogu sõidu ajal lausvihma kallab?
Bahillad vist lagunevad jooksukatel ära?
Või panna kilekotid kingadesse või?
Või panete kogu sõidu läbimärgade kingadega - praeguse temperatuuri (+11C) juures vist ikka karm?

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 30. 06. 2004. 14:57

Jalgadel ei tohiks nii lihtsalt külm hakata, vähemalt mul ei ole sellise
sügisilmaga külm hakanud.
Hoopis teine teema on ülakeha, mille külmetamist peaks rohkem kartma.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 30. 06. 2004. 16:08

Seni olen vihmasema ja jahedama ilmaga tõmmanud peale A&T Spordist (Mustamäe teel) ostetud Briko kingakatteid. Sellised õhukesed, kummisegusest riidest ja hästi venivad. Letihind oli 350.- tuuris. Vee- ja tuulepidavusega olen väga rahul, ainult jooksukatel kipub ninaosa üle libisema. Praegu seisavad nad mul krokodilli-teibi ja ausõna najal veel koos.

änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Postitus Postitas änts » 30. 06. 2004. 18:11

Rom kirjutas:Jalgadel ei tohiks nii lihtsalt külm hakata, vähemalt mul ei ole sellise
sügisilmaga külm hakanud.
Sellise ilmaga tekib rohkem uppumise oht,Türil sai seda kogetud.Suure pundiga "tiiki"sõita pole just eriti mõnus,kui suu parasjagu õhkuahmimas.
põletame maanteid.

velosipedist
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 21. 07. 2003. 16:17

Re: Kuivad jalad märjal rajal

Postitus Postitas velosipedist » 30. 06. 2004. 18:23

MarkoS kirjutas:Kuna Haanja sõit tõotab tulla päris vesine, siis küsimus targematele, et mis nippe ja kas üldse kasutate midagi, et hoida jalad kuivad kui näiteks Haanjas kogu sõidu ajal lausvihma kallab?
Bahillad vist lagunevad jooksukatel ära?
Või panna kilekotid kingadesse või?
Või panete kogu sõidu läbimärgade kingadega - praeguse temperatuuri (+11C) juures vist ikka karm?
Sõitsin täna 8 tundi rattaga, esimese kahe tunniga olid jalad läbimärjad kuigi bahillad olid jalas, aga hetkel olen veel elus, eks paistab mis homme saab :lol: Haanjasse ei usu küll et üldse bahillasid panen.

Vasta

Mine “Sõidutehnika”