Haanja 100 2007

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3797
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 02. 10. 2007. 11:26

holden kirjutas: Jah, endalegi üllatuseks sai kolmandas TP-s (57,2km) jõujook otsa
Kuna teema tõusetus, lisan: Et jõujook oli otsas, siis ei suutnud üks eriti kuri onu oma suud kinni hoida ja pahandas TP-teenindajatega. Arvatavasti rikkus neil hetkeks tuju. Piinlik oli kõrvalt kuulata, kuis 7-8 h sisse sõitja ületähtsustab spordijoogi osatähtsust.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 02. 10. 2007. 12:55

Jaaguar kirjutas:Paistab vägev üritus. Julgeb mõelda, et osaleks ka järgmisel korral tshainikute grupis... :idea:
Kas keegi stardigrupi siltidest ka pilti tegi? Ses mõttes, et ma algul tõsimeeli otsisin pilguga Epic'uid... ja siis sain aru, et sinna sepikuid kutsuti. No ma läksin tšainikute vahest sisse, esimene kord ikkagi ja ei tea, kuidas käituda :wink:
Sõidust niipalju et ca 80 km paiku laskumisel niidetud nõgesevälu on minu (mitte ufode) töö, viskusin korra ratta seljast maha kuna ratas tahtis kiirusel 40 km/h teise mudavakku sõitma minna ja mina mitte. Finišis kuue ja poole tunniga, kulu 5 liitrit vedelikku, kaks geeli, kolm kurki ja uutel sokkidel varbad väljas.
Paneks veel kõikidele hulludele südamele, et tühjad geelipakid ja muu sodi võiks rännata tagataskusse, mitte üle õla võpsikusse. Mida kultuursemad ratturid, seda sõbralikumad maa-omanikud...

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 02. 10. 2007. 13:05

m6mm kirjutas:Paneks veel kõikidele hulludele südamele, et tühjad geelipakid ja muu sodi võiks rännata tagataskusse, mitte üle õla võpsikusse. Mida kultuursemad ratturid, seda sõbralikumad maa-omanikud...
Aitäh hea üleskutse eest - palju on jah seda sodi rajal. Et maaomanikega hästi läbi saada, korjame selle sodi ise ära, aga igale poole võssa ei näe. Seetõttu, kui ikka geelipakk määrib, siis ära viska võssa, vaid pane mõne märgi-lindi juurde, korjame ära! 8)
Batoonipaberid ja geelipudelid võiks ikka tasku panna ja TP-s prühikasti sokutada.

Eno
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 11. 04. 2005. 21:50

Postitus Postitas Eno » 02. 10. 2007. 13:23

Ka mulle tundus seekordne sõit raskem, vbolla seepärast, et alates Munamäest sain vist kõik selle hooaja krambid korraga kätte :?
Aeg 11 minti kehvem, aga koht vaid 2 võrra tagapool.
Polar näitas tõusu 1575m ja distants 103,2km
Kõik see ei seganud afteka lõpuni pidutsemast :twisted:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 02. 10. 2007. 14:06

Käisin just masaazis, nüüd on juba parem.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Postitus Postitas kalari » 02. 10. 2007. 17:06

holden kirjutas: aga banaan täitsa out

Ei pidanud sobilikuks kohe, vahetult ürituse lõppedes pisikesi etteheiteid tegema hakata. Aga kuna Sa ise teema üles võtsid, siis palun meenuta, millised need banaanid olid. Jummala toored, rohelise koorega. Seesuguseid ei saa ju süüa!

holden kirjutas: Järgmisel aastal peab vist enne sõitu herr Väljaotsale Pariisi helistama, ta teab uusi ja värskeid trende kui oma kuut sõrme! :D

Ära jama nende "toredate poistega"! Püüame ikka "sirgeks" jääda!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 02. 10. 2007. 18:56

kalari kirjutas:...Aga kuna Sa ise teema üles võtsid, siis palun meenuta, millised need banaanid olid. Jummala toored, rohelise koorega. Seesuguseid ei saa ju süüa!...
Banaanidel polnud häda midagi. Magusad ja kõlblikud igati. Koore värv ei tähenda banaani puhul veel, et need toored oleks. Mõni sort vist ongi lausa roheka koorega.

Kui jutt juba toidu peale läks, siis tänaks omalt poolt veel afterparty kontekstis Oltsi ja Erot liha ning Trauksi "vee" orgunni eest.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 03. 10. 2007. 12:33

Mati kirjutas:
kalari kirjutas:...Aga kuna Sa ise teema üles võtsid, siis palun meenuta, millised need banaanid olid. Jummala toored, rohelise koorega. Seesuguseid ei saa ju süüa!...
Banaanidel polnud häda midagi. Magusad ja kõlblikud igati. Koore värv ei tähenda banaani puhul veel, et need toored oleks. Mõni sort vist ongi lausa roheka koorega.

Kui jutt juba toidu peale läks, siis tänaks omalt poolt veel afterparty kontekstis Oltsi ja Erot liha ning Trauksi "vee" orgunni eest.
Sorry, et OT, kuid banaanide kollane värvus tekitatakse järelvalmimise ahjus, st lõunamaalt tulevad kõik banaanid rohelisena, põhjamaal pannakse nad "ahju", kus saavad gaasi ja sooja, mis siis mõne aja jooksul nad kaubanduslikult kollaseks ja valminuks muudab. naturaalselt valminud banaanid on valkjad.

makaak2
Rattur
Postitusi: 183
Liitunud: 11. 01. 2006. 13:47

Postitus Postitas makaak2 » 03. 10. 2007. 13:05

põlnd sel söögil häda miskit, ma oleks olnud peale massimõrvarit nõus ka turvast sööma:), kuidagi eriti tyhjaks tõmbas. Loodan et hääd haanja kurki ja rosinaid ikka järgmisel korral ka saab. Aitähh veelkord korraldajatele ja ilmavanale, nüüd võib rahus ratta keldriseinale lüüa.
libeda ketsiga ei saa sõita

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 03. 10. 2007. 13:09

kalari kirjutas:holden kirjutas: aga banaan täitsa out

Ei pidanud sobilikuks kohe, vahetult ürituse lõppedes pisikesi etteheiteid tegema hakata. Aga kuna Sa ise teema üles võtsid, siis palun meenuta, millised need banaanid olid. Jummala toored, rohelise koorega. Seesuguseid ei saa ju süüa! !
Ise sõin alles eile (varem polnud põhjust ega aega) neid banaane, olid küll täitsa valmis ja normaalsed-kollased.
Tellisin neljapäeval puuviljadega tegelevast firmast 100kg banaane ilma värvi eritingimust seadmata, kui mõned banaanid olid rohelised, siis vabandan ja üritan teinekord tellimusele lisada - palun 100kg kollaseid banaane!

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 03. 10. 2007. 13:37

Eneseharimise mõttes - kas sellel mäel ka nimi on, mis jäi mälu järgi 50 ja 60km vahele, kus kruusalt läks rada otse metsa peidetud sirgele järsule tõusule? Üleval oli karjamaa kus tõus varsti jätkus.

Igatahes kuna all kruusal sõites ei osand sellist tõusu karta, siis sai sinna metsa sisse lennatud totaalselt vale käiguga ja ülesse jõudes oli alles aega sajatada kõva häälega aint et siis pold enam võhma :)
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 03. 10. 2007. 14:00

Gunnar kirjutas:Eneseharimise mõttes - kas sellel mäel ka nimi on, mis jäi mälu järgi 50 ja 60km vahele, kus kruusalt läks rada otse metsa peidetud sirgele järsule tõusule? Üleval oli karjamaa kus tõus varsti jätkus.
See oli 500m peale 50km märki!
Pmst oli tegu uue lähenemisega Vorstimäele - ise nimetame seda Klaasi tamme tõusuks. Veel eemisel aastal oli peale talu üleval vasakut kätt suur looduskaitsealune tamm (Klaasi tamm), mis küll nüüdseks on vanadussurma surnud ja kokku langenud.

Kasutaja avatar
silver
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 13. 04. 2003. 16:55

Postitus Postitas silver » 03. 10. 2007. 14:01

Gunnar kirjutas:Eneseharimise mõttes - kas sellel mäel ka nimi on, mis jäi mälu järgi 50 ja 60km vahele, kus kruusalt läks rada otse metsa peidetud sirgele järsule tõusule? Üleval oli karjamaa kus tõus varsti jätkus.

Piirimäe Talu, Kunnumägi.

Kasutaja avatar
Tõnuke
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 13. 07. 2004. 13:39

Postitus Postitas Tõnuke » 03. 10. 2007. 14:12

Gunnar kirjutas:Igatahes kuna all kruusal sõites ei osand sellist tõusu karta, siis sai sinna metsa sisse lennatud totaalselt vale käiguga ja ülesse jõudes oli alles aega sajatada kõva häälega aint et siis pold enam võhma :)
Heh! :lol: Eks endal olnud sama teema. Tahtsin kõik tõusud mis vähegi võimalik üles sõita, aga see Kunnumäe rosin tuli nii piisavalt ootamatult, et kuna kett eest keskele jäi, ei aidanud ka Mati ergutamine tagant midagi :P Mõtlesin küll pärast, et oleks ju võinud ikka üritada üles punnida ja et liiga vara andsin alla, aga noh - eks ma olnud kruusal pulsi üles ajanud ja ilmselt ikkagi päris üles poleks jõudnud. Muidu oli hea meel, et Vällamägi ja Tsirgumägi hõlpsalt alistusid. Häälimäe, Mõrvari ja Munaka jaoks polnud aga kumm piisav - pidi paar sammu astuma ka vahepeal.
2010 tehtud 135 võistlust - ehk aitab nüüd juba?!

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Postitus Postitas Olts » 03. 10. 2007. 14:30

silver kirjutas:
Gunnar kirjutas:Eneseharimise mõttes - kas sellel mäel ka nimi on, mis jäi mälu järgi 50 ja 60km vahele, kus kruusalt läks rada otse metsa peidetud sirgele järsule tõusule? Üleval oli karjamaa kus tõus varsti jätkus.

Piirimäe Talu, Kunnumägi.
Teadsin seda tõusu tulemas ja valmistusin selleks hoolega.
Rada eelnevalt läbi sõites oli all kraavi taoline jõnksatus ja seal takerdusin. Sealt edasi oli rattal sõidetav. Paar päeva enne võistlust joogikohti Erole tutvustades, sai sinna pilk peale visatud ja veendutud, et paremast äärest saab täiega panna ja ei pea eriti pidurdama.
Nii ma siis võistlusel üritasingi ja panin Põtile täiega tagant sisse, kes oli omakorda kah kellegi taha takerdunud.
Eks ta üks paras Põtitõus nüüd ole.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
marx 77
Rattur
Postitusi: 99
Liitunud: 07. 04. 2006. 19:12

Postitus Postitas marx 77 » 03. 10. 2007. 17:51

Gunnar kirjutas:Eneseharimise mõttes - kas sellel mäel ka nimi on, mis jäi mälu järgi 50 ja 60km vahele, kus kruusalt läks rada otse metsa peidetud sirgele järsule tõusule? Üleval oli karjamaa kus tõus varsti jätkus.

Igatahes kuna all kruusal sõites ei osand sellist tõusu karta, siis sai sinna metsa sisse lennatud totaalselt vale käiguga ja ülesse jõudes oli alles aega sajatada kõva häälega aint et siis pold enam võhma :)
Ka mina eneseharimise mõttes, tundsin puudust 2006. aastal mägesid tudvustavatest siltidest. Minu puhul huvitav teema Kui ma autoga kuskilt sõidan, siis jääb tee väga hästi meelde ja aastaid hiljem mäletan seda teed, kuid rattaga võisteldes , ei jää minu hallollusessee mitte midagi. 3 - korda H-100 ja hetkel tunnen juba ära Vorstimäe Mörvari ja Suure munamäe.

Muidu sõiduga rahul. Eksida suutsin 2 korda. Viimane oli 5 km enne lõppu metsast tulles oli märk paremale Natuke paremale ja otse läks üks tee ja nii paningi oste, pea lenksu all. Õnneks ei olnud ma ainuke kes seda situatsiooni nii luges. Maha vaadates oli äkki näha pidurdus- ja tagasipööramisjälgi.
Minujaoks alistus lõpuks 7 h piir. 2005 a aeg 7.01, 2006.a 7.11 ja nüüd siis 6.57
Hetkel veel arvan et mina h.100 stardis enam ei ole. K..RT NII RASKE OLI.

A. Tänud korraldajatele. Kurk oli megahea. Eriti kiidan korraldajaid palja, külma vee pakkumise eest toitlustuspunktides. Olin rajal pikadressiga
Sõidaks kõigist kiiremini, kuid ei jõua!!!

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Postitus Postitas rai66 » 03. 10. 2007. 18:06

Sai siis lõpuks ratas ka puhtaks pestud.Kõik oli super. Kuna enda vorm oli eelmise aasta omast nõrgem, siis tuli mõistust rohkem kasutada.Eelmisel aastal tuli sõiduvaba aega ca 15 minutit, sellest 10 min. puhkasin viimastes TP-des ja 5 min. ronisin tõuse. See aasta siis TP-s kiiresti pudel täis, 1-3 kurki põske ja edasi. Ja 10 minti kokku hoitud. Esimesest TP-st panin mööda, kuna 1 pudel oli täis. Ja varsti pärast seda laskumisel kaduski see täis pudel ära, tühi jäi alles. Tahaksingi siin tänada ühte kaasvõitlejat, kes mulle juua pakkus, kui küsisin, et kui kaugel 2. TP veel on. Sõit oli küll raske. 10 km enne munamäge oli täelik siiber. Kosuma hakkasin alles peale viimast TP-d, kui 1 skalp õnnestus võtta. Sain sellest jõudu juurde ja lisasin veel 5-6 skalpi.See oli tunduvalt parem tunne, kui paar eelmist TP vahet, kus ise olin skalp. Paar korda vajusin ka külili. Nägin ka sama pilti, kui minust eespool sõitev rattur lihtsalt vajus külili.Nagu filmis. Banaanide kohta niipalju, et ise ostan ka poest kergelt rohekaid, need ei ole üle küpsenud, on maitsvamad ja seisavad ka paar päeva. Aga naljamehi on igasugu. Endal polnud küll aega vaadata ja mõelda, et mis värvi banaanid või rosinad on. Kokkuvõttes eelmise aastaga 20 kohta ja paar minti parem.
Tänud Ivarile ja kogu tema kollektiivile ja abilistele.

marks
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 23. 09. 2004. 15:29

Postitus Postitas marks » 04. 10. 2007. 08:51

Esimene lõpetatud Haanja 100. 2005 jäi tehnika lagunenmise tõttu pooleli. Tänu umbes 30km kandis tehtud niplile läksid ülejäänud 70km väga vaevaliselt aga lõpuni ma jõudsin. Tänud rahvale toidupunktides ja lahedale seltskonnale kes üle 8h rajal olid ja asja täiega nautisid. Järgmine aasta jälle!

Kasutaja avatar
Nongrata
Rattur
Postitusi: 535
Liitunud: 16. 08. 2006. 14:54

Postitus Postitas Nongrata » 05. 10. 2007. 10:53

Tasemel üritus, kiiver maha korraldajate ees. Oleks mees ka tasemel. Peab ütlema, et väike areng on siiski toimunud, sel aastal sõitsin minuti kiiremini:)
Söögilaud oli igati korralik, virisejatele- minge näiteks Vasaloppetile, seal saate ainult kuklit ja jõujooki, rosinatest, kurgist, banaanidest jm. võite ainult und näha.

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 12. 10. 2007. 23:54

Mina tahaks kiita hoopiski Rõuge Racing Teami fänn klubi,eesotsas Marega,tänu kellede ergutushüüetele ma Mõrvarist sõites üles sain!
Aga aru ma ei mõista mis needus nendel Lõuna-Eesti radadel on?
2005 aasta H-100 pidin rattaketti lappima 5 korda,s.a. Tartu rattamaratonil 2 korda ja nüüd siis ütles kett töölepingu üles 2 kilti enne finitot.Finishi joone ületasin siiski joostes,ei hakanud enam jamama.
Finish ja kõik peale seda meenutas nõksa "mini Tahkot"
Tublid olete,Ivar,järgmine aasta uuesti!

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Postitus Postitas kalari » 14. 10. 2007. 17:03

Nüüd, pikemalt ajadistantsilt vaadates on üks eredamaid mälestusi hetk võistlusjärgselt pastasöömiselt. Jumala sürr oli vaatepilt, kui valge laudlinaga kaetud pastaleti juurde astus täielikult "söestunud" kodanik, kes oli just hetk tagasi läbinud 103km aga siiski omas veel niipalju mõistust/energiat, et oli ratta seljast maha roninud. Kõik ülejäänu equipment vastas 100% võistlusolukorrale- (mudased)kiiver, kindad, kingad, jne.

Ja et asi vaid teiste õnnetuste üle naermisega ei piirduks, siis ka üks isiklik koomiline olukord. Peale 60km märki hakkasin Haanja RK mehele, kellega koos sõitsime, rääkima, et veidi üle tunni ja olemegi kodus. Tema muudkui vaidles vastu, et nii kõva ta küll ei ole. Ok, arutlesin omaette edasi, et tõepoolest, üle 20km/h ei jõua tõepoolest sõita, kuid viimased 15km on ju sisuliselt allamäge sõit! Ja et kuna järele on jäänud VAID 30km, tuleb eelolevad rasked 15km kannatada, küll viimased 15km veereb kuidagi ikka. Nii ma siis lisasin märgatavalt kiirust ja muudkui uhasin üksi. Siis, kui 70 km märk tuli, jõudis lõpuks kohale, et miski minu arvestuses on mäda. Jumal teab, miks olin 60km märgi juures ennast Vasaloppetile ümber transformeerinud! (kusjuures sellel 90km suusamaratonil pole ma osalenud)
Ees ootasid veel Mõrvar, Munamägi...


Sellised unustamatud hetked siis! :D

Ja H100 2008-ni on jäänud kõigest loetud kuud!

Robert
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 29. 10. 2005. 13:36

Postitus Postitas Robert » 29. 10. 2007. 21:06

Ma lihtsalt huvi pärast küsin, et kuidas selle H 100 DVD tegemisega läheb??

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 29. 10. 2007. 21:32

Robert kirjutas:Ma lihtsalt huvi pärast küsin, et kuidas selle H 100 DVD tegemisega läheb??
Mis sul sest DVD-st, sul ju liikuvad pildid lausa avataris olemas :D

Aga asjast - video tegija oli 30.09-18.10 väljamaal, aga nüüd on asja valmis saanud. Vaatan nädalavahetusel valminud teose üle, teen vajalikud muudatused või lisandused (kui üldse on vaja midagi muuta või lisada). Siis viin master-diski pressimisse ja siis hakkan laiali saatma.
Just nii see läheb, aga kuupäevi lubama ei hakka.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 20. 11. 2007. 20:08

Pmst on nüüd nii, et DVD on valmis!
Järgmisel nädalal panen ettetellijatele saadetise teele, vaja veel mõned aadressid ja muud küsimused üle täpsustada.
Kes ettetellinutest soovib varem asja kätte saada, siis:
- Tartus nt reedel kell 11.00 Lõunakeskuse Statoil
- Tallinnas laupäeva ja pühapäeva õhtul (mõlemal päeval 8.00-20.00 kinni) olen Nõmmel olemas
- telefon 511 4179
Kontakteeruda võivad ka need, kes pole asja ette tellinud, aga soovivad endale mälestust osta.



PS! Olen nendel vihmastel ja külmadel novembripäevadel seda korduvalt vaadanud - päikesepaiste ja Haanjamaa loodus, ratturid ja fiiling - rsk miks see talv peab vahel olema!

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Postitus Postitas rai66 » 24. 11. 2007. 19:04

Täna käis siis jõuluvana. Nägu läks ikka naerule küll, kui H100 2007 DVD käes oli.Ja see pommuudis mis lõpus välja öeldi, oli päris huvitav ja meeldiv , et kõigepealt neile, kes DVD ostsid.No järgmine aasta kindlalt kohal.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 25. 11. 2007. 19:38

holden kirjutas:- Tallinnas laupäeva ja pühapäeva õhtul (mõlemal päeval 8.00-20.00 kinni) olen Nõmmel olemas
- telefon 511 4179
Olen juba olemas, kel veel huvi, kontakteeruge!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 11. 2007. 21:14

Kes tahab meenutada või näha millest ilma jäi, siis tõsiselt hankige omale 2007 H100 DVD! Hea teostus, montaaz jne. Soovitan :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

buff
Rattur
Postitusi: 122
Liitunud: 20. 06. 2007. 21:30

Postitus Postitas buff » 30. 11. 2007. 12:04

Tahan omale ka seda DVD-d. Kuhu pöörduma peaks?

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 30. 11. 2007. 14:59

Täna sai siis suurem saadetis (ca 60 filmi) teele pandud.
Tellijatel ei jää siis peale postkontorist teatise saamist muud üle, kui kohalikus postiasutuses ise kraamil järel käia!

Head vaatamist! 8)

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 01. 12. 2007. 09:08

Ka minul film vaadatud ja jäin rahule.
Kui ausalt öelda (ja teisiti pole harjunud ütlema) siis kolmest DVD-st (aastatest 05,06 ja 07) meeldis kõige enam eelmise aasta oma seega 2006 H-100.
Sellegipoolest soovitan kõigile kes osalesid ja kes kavatsevad järgmisel aastal osaleda muretsege see film ja saate teada mis ees ootab!

Robert
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 29. 10. 2005. 13:36

Postitus Postitas Robert » 01. 12. 2007. 11:50

Sain ka DVD kätte ja sain ka vaadatud. Video oli hea nagu siin juba enne mainitud:D. Ootan järgmise aasta Haanja 100-t, kahju et 150 peale ei saa, aga see motiveeribki sõitma Haanja 100 kiiremini :D:D.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Haanja 100 2007 EXCLUSIVE

Postitus Postitas dr Holden » 11. 02. 2008. 09:17

Täna, 11.02, kell 18:30 Kalev Sport kanalil kavas saade "Haanja - ainult hulludele". Ja reede õdakul kell 22:40 on kordus.
Karta on, et tegu on siis eelmise aasta sõidu ametliku videoga. 8)

Kui asi hakkab kellelegi meeldima, siis mõned DVD-d veel saadaval! 8)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Haanja 100 2007 EXCLUSIVE

Postitus Postitas Mati » 11. 02. 2008. 10:15

holden kirjutas:...Kui asi hakkab kellelegi meeldima, siis mõned DVD-d veel saadaval! 8)
Tallinna kandi inimesed saavad lähiajal ja soovi korral ka minu käest. Järgi neid minul 2-3 tk!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Haanja 100 2007 EXCLUSIVE

Postitus Postitas Mati » 18. 02. 2008. 01:31

Mati kirjutas:
holden kirjutas:...Kui asi hakkab kellelegi meeldima, siis mõned DVD-d veel saadaval! 8)
Tallinna kandi inimesed saavad lähiajal ja soovi korral ka minu käest. Järgi neid minul 2-3 tk!
1 DVD ainult ALLES :!: Kiirustage huvilised. Hind 150.-
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Haanja 100 2007 EXCLUSIVE

Postitus Postitas Mati » 19. 02. 2008. 19:21

Mati kirjutas:1 DVD ainult ALLES :!: Kiirustage huvilised. Hind 150.-
KÕIK LÄIND ... aga kuulda on, et laos on veel mõned ja need liiguvad see nädal Tallinna poole. Seega kel huvi, andku teada :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Haanja 100 2007 EXCLUSIVE

Postitus Postitas dr Holden » 19. 02. 2008. 21:51

Mati kirjutas:
Mati kirjutas:1 DVD ainult ALLES :!: Kiirustage huvilised. Hind 150.-
KÕIK LÄIND ... aga kuulda on, et laos on veel mõned ja need liiguvad see nädal Tallinna poole. Seega kel huvi, andku teada :!:
Paistab, et asja kolmekordne ketramine kõigi poolt vihatud Kalev Sport kanalil on jälle asja vastu huvi tekitanud :?
Laos olevat veel hetkel ca 10 tk anno 2007 ja isegi veel 5 tükki anno 2006! Ladu (siis seal Mati juures) avatakse reedel! Head tarbimist!

buff
Rattur
Postitusi: 122
Liitunud: 20. 06. 2007. 21:30

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas buff » 20. 02. 2008. 17:00

MA VÕTAKS ÜHE 2006. ÄKKI SAAB PÄRNUSSE SAATA?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Mati » 07. 03. 2008. 15:23

Minu käes veel järgi:
2006 DVD - 1tk
2007 DVD - 7tk

Huvilised kontakteerugu :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Jaaguar
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 02. 05. 2006. 13:19

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Jaaguar » 10. 03. 2008. 13:33

Omale ei ostaks, aga üle kellegi õla vaataks korraks küll, mis nägu see pilt seal Teil oli!?
Stardis on alati tunne, et täna teen kõigile pähe, aga läheb nagu tavaliselt

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Mati » 10. 03. 2008. 14:01

Jaaguar kirjutas:Omale ei ostaks, aga üle kellegi õla vaataks korraks küll, mis nägu see pilt seal Teil oli!?
ja nii sa toetad kohalikke tõsiseid üritusi? mine tea millal sul ironman selliseks kujuneb, et ka DVD välja tuleb. siis paned avalikult üles? toeta ikka kodumaist kvaliteetüritust :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Jaaguar
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 02. 05. 2006. 13:19

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Jaaguar » 10. 03. 2008. 15:09

Mina jagasin plaadid osavõtutasu eest! Eelmisel korral (2006) 10 eegi eest! Nääl (naisevend) filmis, pärast mõned ndl d istusin arvuti taga ja saatsin tulemuse kõikidele osalejatele. Üks odavamaid asju kogu ürituse kohta! :D
Stardis on alati tunne, et täna teen kõigile pähe, aga läheb nagu tavaliselt

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Mati » 10. 03. 2008. 15:45

Jaaguar kirjutas:Mina jagasin plaadid osavõtutasu eest! Eelmisel korral (2006) 10 eegi eest!...Üks odavamaid asju kogu ürituse kohta! :D
A kas seda televõrgus ka näidatud on? :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Jaaguar
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 02. 05. 2006. 13:19

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Jaaguar » 10. 03. 2008. 16:12

Mati kirjutas:
Jaaguar kirjutas:Mina jagasin plaadid osavõtutasu eest! Eelmisel korral (2006) 10 eegi eest!...Üks odavamaid asju kogu ürituse kohta! :D
A kas seda televõrgus ka näidatud on? :wink:
Ei ole! Telekamehed ei võtnud üldse vedu. Kõikidele sai kiri saadetud.
Filmi avalikustamine on tööde järjekorras. Millaski teen nendest miski lühikokkuvõtted ja riputan netsivõrku!
Stardis on alati tunne, et täna teen kõigile pähe, aga läheb nagu tavaliselt

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas erikr » 10. 03. 2008. 16:23

ah mis filmid... rääkige ikka asjast, ehk võistlusest. praegune teema on nagu laibatorkimine rohkem juba.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Mati » 10. 03. 2008. 16:40

erikr kirjutas:ah mis filmid... rääkige ikka asjast, ehk võistlusest. praegune teema on nagu laibatorkimine rohkem juba.
kui laip ei haise siis võib torkida küll, õppeotstarbelistel eesmärkidel kasvõi. ja H100 ikka ei haise, olgu kasvõi mitu aastat vana :!: ma saaks aru kui keegi siin X elionist heietaks ...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Jaaguar
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 02. 05. 2006. 13:19

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Jaaguar » 10. 03. 2008. 17:43

Eks kõik võistlused on erinevad nagu naised?! Mõned ihaldatavamad on raskesti lõpunijõutavad ja mõned on üks paljudest. H100 on kindlasti asi, mille nimel nähakse eelnevalt vaeva, siis nähakse vaeva, et lõpuni jõuda ja isegi, kui lõpuni ei jõua, jääb ikkagi selline tubli katsumuse kustumatu mälestus ja emotsioon. Selle läbimine on meeles väga palju aastaid hiljem ja film võib ka pisara silmanurka tuua. Seda lahedam, kui lõpuni jõutakse natuke paremate tulemustega, kui eelnevalt on loodetud!?
Vastupidi on igapäevaste sarjavõistlustega. Kas peale viimase Tartu rattaralli keegi eelmisi mäletab? Minul on kõik mälus ühesuguse üldpildiga, lihtsalt ükskord oli aeg parem, kui mingil teisel korral. Ironman´i ajad ja tegevuse jadad on jällegi kõik igal hetkel käepärast võtta ja heietada.
Võib ju nii arutleda, et õigustust leida?!
Stardis on alati tunne, et täna teen kõigile pähe, aga läheb nagu tavaliselt

Jaaguar
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 02. 05. 2006. 13:19

Re: Haanja 100 2007

Postitus Postitas Jaaguar » 17. 03. 2008. 09:48

Tegin omamoodi kähkuka ja kohitsesin lihtsalt põhifilmi natuke. Mingi pildi ikka saab asjast!?
http://toru.ee/view/63d10908173a
Stardis on alati tunne, et täna teen kõigile pähe, aga läheb nagu tavaliselt

Vasta

Mine “Haanja100”