Haanja 100 2005

Vasta
Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 12. 08. 2005. 12:11

holden kirjutas:...et miks keegi pole juttu teinud, asi juba sisuliselt ukse ees. Eelregistreerimine algab juba 10 päeva pärast ning kestabki vaid 10 päeva.
vaata, kõigil on hanzanetis maksekorraldus juba valmis ja istutakse vaikselt, et kohe kui regamine algab siis talla aint enterit :wink:
ja valimis
las see deemon on veel tukub pisut...

kollane öösärk
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 29. 09. 2004. 07:02

Postitus Postitas kollane öösärk » 12. 08. 2005. 13:17

esmaspäeval saan kipzi käelt maha mille Elvas üks hea mees mulle organiseeris, siis saab taas trenni tegema hakata....
ratas sõidab, mees istub peal

Ritsikas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 02. 07. 2004. 20:21

Postitus Postitas Ritsikas » 12. 08. 2005. 14:06

holden kirjutas:Tiriks aegade hämarusest ühe teema üles.
Huvitav ongi, et miks keegi pole juttu teinud, asi juba sisuliselt ukse ees. Eelregistreerimine algab juba 10 päeva pärast ning kestabki vaid 10 päeva.
Tahate ka Transalp olukorda saavutada, kus väga lühikese ajaga kohad välja müüdi?... 8).
Peab endale miski reminderi panema... :idea:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 12. 08. 2005. 14:26

Olen mõnda uut lõiku proovinud ja tundub nagu ikka haanjalikult......
Ma parem ei kommenteeri.
Eks ma püüa selleks tasapisi harjutada ja siis isehakanud konkurent Vigurvändale ära panna. Ta kurivaim aint teisest kaalukategooriast ja minu kahjuks. Siin ronimise peal oleks taht pisu kergem olla. Tänases SL lehes oli artikkel kuidas kaotada 10 päevaga neli-viis kilo. Tegelt jõuaks veel.
Rajast kah. Kui see aasta ilm kuivem peaks olema, siis oleks vist lust sõita, kuna ei pea pori kogu aeg huulilt pühkima, mis on sinna joogipudelilt laekunud.
Tõusud on seekord Vällamäel vällamäelikumad. Kapsast vast ninast välja ei löö ja psüühiliselt ja vaimselt olen kindlasti teravam. Seekord vast päris läbimise peale välja ei lähe. Tahaks ikka kiirem olla kui eelmine aasta, kuigi rada on raskem tõusude poolest.
Ja eks ma taha üks kiiremaid regajaid kah olla.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 12. 08. 2005. 14:29

Olts kirjutas:...Tõusud on seekord Vällamäel vällamäelikumad. Kapsast vast ninast välja ei löö ja psüühiliselt ja vaimselt olen kindlasti teravam. Seekord vast päris läbimise peale välja ei lähe. Tahaks ikka kiirem olla kui eelmine aasta, kuigi rada on raskem tõusude poolest.
... räägib Haanjamaa miis. Värisege te põhjalagendike velled :lol: .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

arouser
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 03. 07. 2005. 14:36

Postitus Postitas arouser » 12. 08. 2005. 18:56

Mitu ratturit siis maksimaalselt H100 starti pääseb?

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 12. 08. 2005. 19:04

arouser kirjutas:Mitu ratturit siis maksimaalselt H100 starti pääseb?
Täpset arvu polegi veel paigas, see sõltub ilmaoludest, mõningatest veel saavutamata kokkulepetest... Aga see arv on seal kusagil 300 kandis :!:

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 22. 08. 2005. 07:57

REGAMINE ALGAB VIIE MINUTIPÄRAST!

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 22. 08. 2005. 12:00

Et Juunior endiselt rajale ei saa, aga miks?!
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: ...

Postitus Postitas erikr » 22. 08. 2005. 12:47

Marti kirjutas:Et Juunior endiselt rajale ei saa, aga miks?!
vastus on mälu järgi espordi möödundaatases H100 teemas, ei viitsi otsida.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Nastix
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 28. 09. 2003. 17:17

Re: ...

Postitus Postitas Nastix » 22. 08. 2005. 13:04

erikr kirjutas:
Marti kirjutas:Et Juunior endiselt rajale ei saa, aga miks?!
vastus on mälu järgi espordi möödundaatases H100 teemas, ei viitsi otsida.
Minu mälu järgi oli asi selles, et korraldajad ei taha endale seda jama kaela, kui alla 18 aastastega midagi juhtub.
Signature not found, please try later!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: ...

Postitus Postitas dr Holden » 22. 08. 2005. 13:22

Marti kirjutas:Et Juunior endiselt rajale ei saa, aga miks?!
Jah, tõsi ta on. Juhendis on punkt, mis ütleb, et osalejad osalevad omal riisikol. Kuni rattakodaniku 18-aastaseks saamiseni on tema riisiko kellegi teise - lapsevanema, hooldaja jne oma - järelikult kuni täisealiseks saamiseni ei saa osaleda. m.o.t.t.

P.S. tean omast käest, et ajab närvi küll, olen ka 13-aastaselt Tartu suusamaratonile kippunud. :oops:

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 25. 08. 2005. 08:48

Hirmus kihk on sel aastal H100 rada selja taha jätta aga on mõned agad :twisted: Juhendis on kirjas järgmine lause:
Osaleda võivad kõik 1987.a. ja varem sündinud, kes on piisavalt treenitud distantsi läbimiseks.
Sünniaastaga mul probleeme ei ole aga see treenitus - sel nädalal sai 2000 km täis, H100 toimumise ajaks on kilomeetreid ehk ~3000 (lisaks veel jooksu mõnisada kilti). Vaadates, et mullu lõpetas 196 ratturit, siis tekkib tunne, et seal on tõesti ainult "vihased asjaarmastajad" koos. EEC kogemus on selline, et veidi lihtsamal rajal olen esimese poole sees (Elvas lausa esimene kolmandik) aga nt. Haanja maratonil sel aasta koht kohe 500 alguses (aeg 03h3min). Kui selle info põhjal on nõus keegi (soovitavalt H100 varasemalt läbinu) soovitama, et kas minna või mitte minna, siis oleksin väga tänulik. Ma tean, kui raske on sedasi teisele inimesele midagi soovitada aga ehk keegi püüab :wink: Ahjaa - eesmärk pole ennast pildituks sõita vaid pigem rada ~8 tunniga läbida ... ehk siis sõita benchmark järgmisteks aastateks :)

Kuna praegu kaldun ise sinna poole, et ikka osaleda, siis tunnen veel huvi, et kuidas on selle Kubija hotelli eripakkumisega (on eripakkumine või mitte) ja palju siit selle võimaluse kasutajaid on? Kuna enesel transpordivõimalust pole, siis ma võimalusel ühineksin mõne niiöelda ööbiva seltskonnaga, kes mind ka sinna ja tagasi toimetaks. Transat võivad pmst pakkuda ka mitteööbivad minejad.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2005. 09:29

sqber kirjutas:...Kui selle info põhjal on nõus keegi (soovitavalt H100 varasemalt läbinu) soovitama, et kas minna või mitte minna, siis oleksin väga tänulik...Ahjaa - eesmärk pole ennast pildituks sõita vaid pigem rada ~8 tunniga läbida ... ehk siis sõita benchmark järgmisteks aastateks :)
Ilma igusuguste kõhklusteta mine/tule. Läbid selle ürituse raudselt ja kui midagi erakorralist ka juhtub, siis on võimalus ka varem koju lõigata. Kogemus on igatahes kindlasti seda kõike väärt.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 25. 08. 2005. 10:05

Einoh, ütled, et sul on 2000 sõidetud ja h100'ks 3000. Ma ütleks Mati kombel, et anna aga tuld!
Eelmisel aastal ma pakun, et mul oli h100'ks mingi 2000 sõidetud, elioni lõpetasin üldarvestuses viienda saja sees, kuu aega enne h100't oli piisavalt kiire aeg ja trenn jäi natuke unarusse - kõik see kokku võrdus sellega, et ma olin üks viimaseid lõpetajaid aga ega see elamust ei vähendanud :)
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 25. 08. 2005. 10:16

sqber kirjutas:Hirmus kihk on sel aastal H100 ...., H100 toimumise ajaks on kilomeetreid ehk ~3000 .
kas sain sust õigesti aru, et plaanid kolmandiku hooaja kilometraazist nüüd hooaja lõpus viimase kuuga teha :roll:
amatöörina julgen soovitada sul see mõte maha matta, muidu saad haanjas isegi minu käest ära :wink:
okei, rega ära ja võta asja rahulikult- ära vaimu läbi küpseta

ps transa ja öömaja teema lööme kuskil mujal üles.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 25. 08. 2005. 10:34

tsainik kirjutas:kas sain sust õigesti aru, et plaanid kolmandiku hooaja kilometraazist nüüd hooaja lõpus viimase kuuga teha :roll:
amatöörina julgen soovitada sul see mõte maha matta, muidu saad haanjas isegi minu käest ära :wink:
Tean, et see kõlas "veidi" veidralt aga umbes nii ta kipub olema. Kuigi jah, 1000 km ilmselt veel järleejäänud ajaga läbida ei õnnestu... 700-800 kilti vast ikka. Suured tänud kõigile julguse sisestamise eest - sain igatahes kindlust juurde. Praen veel paar päeva ja siis regan ära. Sellega seoses küssa (peamiselt Holdenile) - oli juttu, et võibolla hakatakse osavõtjate arvu piirama aga kas need, kes soodusregistreerimise ajal (kuni 31.aug) ära regavad, saavad kõik rajale? Ehk siis ega ei juhtu nii, et esmaspäeval registreerin ja siis öeldakse, et sorry - enam ei mahu vms. Üldse milliste printsiipide järgi ja millel osavõtjaid piirama hakatkse (kas eelistatud on näiteks eelmisel aastal läbinud)? Juhendist saan aru, et kuna osavõtjate arvu võib piirata "vastavalt hetke ilmastikuoludele" siis võib alles stardijoonel selguda, et kes saab rajale ja kes mitte, mis oleks kaugelt tulijatele paras nöök.

Edit: võtsin õpetussõnu kuulda ja regasin kiirelt siiski ära.
Viimati muutis KaupoR, 25. 08. 2005. 15:20, kokku muudetud 2 korda .
If everything's under control, you're going too slow!

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 25. 08. 2005. 15:12

Kõige parem on kui kohe ära regad, siis on kindel, et peale lastakse. Kindel on see, et kui vihmad hakkavad, siis läheb tagaotsas hirmus poriseks. Sellist pulli,nagu eelmine aasta, küll ei tahaks. Ühe korra tahaks seda kuivaga kah sõita. Saaks aru- mis hea,mis halb. Praegu on küll väga kuiv ja metsas sõitmine lust. Ei pea saapaid kuivatama ja ratast pesema.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 25. 08. 2005. 19:43

sqber kirjutas:
tsainik kirjutas:kas sain sust õigesti aru, et plaanid kolmandiku hooaja kilometraazist nüüd hooaja lõpus viimase kuuga teha :roll:
amatöörina julgen soovitada sul see mõte maha matta, muidu saad haanjas isegi minu käest ära :wink:
Tean, et see kõlas "veidi" veidralt aga umbes nii ta kipub olema. Kuigi jah, 1000 km ilmselt veel järleejäänud ajaga läbida ei õnnestu... 700-800 kilti vast ikka. Suured tänud kõigile julguse sisestamise eest - sain igatahes kindlust juurde. Praen veel paar päeva ja siis regan ära. Sellega seoses küssa (peamiselt Holdenile) - oli juttu, et võibolla hakatakse osavõtjate arvu piirama aga kas need, kes soodusregistreerimise ajal (kuni 31.aug) ära regavad, saavad kõik rajale? Ehk siis ega ei juhtu nii, et esmaspäeval registreerin ja siis öeldakse, et sorry - enam ei mahu vms. Üldse milliste printsiipide järgi ja millel osavõtjaid piirama hakatkse (kas eelistatud on näiteks eelmisel aastal läbinud)? Juhendist saan aru, et kuna osavõtjate arvu võib piirata "vastavalt hetke ilmastikuoludele" siis võib alles stardijoonel selguda, et kes saab rajale ja kes mitte, mis oleks kaugelt tulijatele paras nöök.

Edit: võtsin õpetussõnu kuulda ja regasin kiirelt siiski ära.
Õige, regatud - korras. Kuni 31.augustini reganud on kõik kindlalt paadis, siis peame nõu ning otsustame, palju ja kuidas.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 29. 08. 2005. 08:51

Kas kunagi rada sõitma minnakse? Huvitaks just lõik alates Vällamäest.

Kasutaja avatar
baruto
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Postitus Postitas baruto » 29. 08. 2005. 11:06

Olts kirjutas:Kas kunagi rada sõitma minnakse? Huvitaks just lõik alates Vällamäest.
Oleksin kah sellest huvitatud.
There are no races, only countries of people Chuck Norris has beaten different shades of black and blue.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 786
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 29. 08. 2005. 11:14

Kas mingi beeta :) versioon rajast on juba paigas a ala Võru->RaskeKoht1->RaskeKoht2 ..... jne ->Võru?
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 08. 2005. 11:24

LauriA kirjutas:Kas mingi beeta :) versioon rajast on juba paigas a ala Võru->RaskeKoht1->RaskeKoht2 ..... jne ->Võru?
A sa võta seda nii, et Võru -> ja siis iga km = RaskeKoht :). Siis ei pea pärast üllatuma, olid halvimaks valmis :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 786
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 29. 08. 2005. 12:00

Halvimaks (s.t tõusumeetreid on 2000 (mis iseenesest ei ole halb) ja enne seda sajab 3 nädalat) olen ma niigi valmis:D ; võtangi seda kui vastupidavusmatka (ja kuna Arbavere rogain on veel küsimärgi all). Õnneks kontrollaega on ka 2 tundi rohkem.

Ma mõtlesin, et äkki on mingi umbkaudne avaldamiskõlbulik kirjeldus olemas. Kas või tuntumad mäetipud, mis vallutada tuleb.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 08. 2005. 12:09

LauriA kirjutas:...Ma mõtlesin, et äkki on mingi umbkaudne avaldamiskõlbulik kirjeldus olemas. Kas või tuntumad mäetipud, mis vallutada tuleb.
Kas see annab sulle midagi? Mulle ütleb Haanja kandis ainult nelja mäe nimi midagi - Muna-, Välla- ja Vorsti- ja Ans(t)umägi. Need on siis need mäed, mida tõesti tean, st mäletan suht selgelt (olen jala tampind läbi, või mälestusväärse nipli pand :wink: ). Teised mäed on kõik nagu on ja mis neist ikka siin loetleda. Sõidu ajal ma niikuiniii ei saa ööd ega mütsi aru, kus olen, vaid sõidan :) Või paned sa laisalt juba distantsilt, a näe see seal on see a la Hrähtsõnja mägi - 234 m tõusu ja laskumist läbi juurikate :).

Ühesõnaga kannatust, küll korraldajad neile omaselt väga eeskujuliku rajakirjeldusega välja tulevad kui aeg selleks küps.
Viimati muutis Mati, 29. 08. 2005. 12:18, muudetud 1 kord.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 08. 2005. 12:13

minu andmetel alles töö rajaga käib. optimeerimist vajab haanja looduse poolt pakutava ja rahva võimete suhe. kaarti-kirjeldust saab ehk ca nädala-kahe pärast.
ma ei leia, et kangesti juba rada peaks teadma.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

ain
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 04. 06. 2003. 19:55

Postitus Postitas ain » 29. 08. 2005. 12:46

Mati kirjutas: Kas see annab sulle midagi? Mulle ütleb Haanja kandis ainult nelja mäe nimi midagi - Muna-, Välla- ja Vorsti- ja Ans(t)umägi.
Siit tulenevalt üks väheke utoopiline idee. Selleks, et sõitu meeldejäävamaks teha võiks nende tõusude algusesse, mis oma kõrguselt (kuulumine Eesti 20 kõrgema tipu hulka) või muudelt omadustelt erilised on sildi mäe nimega panna. On küll korraldajale lisakulu aga sõitjatele minu arvates huvitav ja hariv (kui muidugi aju sõidu ajal veel töökorras on :)

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 792
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 29. 08. 2005. 12:54

Mati kirjutas: Mulle ütleb Haanja kandis ainult nelja mäe nimi midagi - Muna-, Välla- ja Vorsti- ja Ans(t)umägi.
Kui siia veel lisada Häälimägi,siis oleks täis komplekt.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 786
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 29. 08. 2005. 14:00

Väljendasin ennast kehvalt - ei soovinudki detailset rajakirjeldust, optimaalset rehvi jne a la nagu ühes teises spordiportaalis pidevalt nõutakse; pidasingi silmas umbkaudset a la Võru-Vällamägi-Munamägi-Vorstimägi-....-Võru. Muidugi, Karksi RM kogemus on näidanud, et hea raja saab korduvalt läbitud ka vabalt ilma detailse kirjelduseta.

Küsisin rohkem niisama huvipärast - geograafia oli koolis lemmikaine ka, detailne atlas (antud juhul siis Maa-ametist saadud 1:10000 Ruusmäe ja Haanja kaart) käes tiirutamine ja uute tundmatute kohtade avastamine ratta, auto ning GoogleEarthi abil on üks hobidest. Kui kuhugi reisile minek on plaanis, siis saab ikka väike kodutöö tehtud.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Penn
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 07. 05. 2004. 22:25

Postitus Postitas Penn » 29. 08. 2005. 21:19

[/quote]Sünniaastaga mul probleeme ei ole aga see treenitus [/quote]

Mure sama, nagu eeskirjutajal, arvasin, et EEC Otepääl on selleks aastaks ilus lõpp, et rohkem ei võistle, nüüd aga Rakvere makstud ja TRM .. Kaks päeva veel aega sügeleda, et Haanja 100 maksta, maksan? ei maksa? Pisut pelgan ...

jannar
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 22. 05. 2005. 18:30

Postitus Postitas jannar » 30. 08. 2005. 02:35

skogvarg kirjutas:
Olts kirjutas:Kas kunagi rada sõitma minnakse? Huvitaks just lõik alates Vällamäest.
Oleksin kah sellest huvitatud.
...

...Kolm on juba seltskond 8) Oleksin kah tulija (reedest pühapäevani). Hoidke alt, velled. Mul nüüd ketsid lendasid nurka ja astusin kah jalad-kinni klubisse :shock:

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 792
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 30. 08. 2005. 08:42

jannar kirjutas: ...Kolm on juba seltskond 8) Oleksin kah tulija (reedest pühapäevani). Hoidke alt, velled. Mul nüüd ketsid lendasid nurka ja astusin kah jalad-kinni klubisse :shock:
Jalad-kinni klubi on pühapäeval Rakveres.
Kel plaanid teised tülitage Silverit,ilma temata pole H 100 rajal midagi teha.

RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Postitus Postitas RvN » 30. 08. 2005. 16:00

kellegil transporti on pakkuda tartu-start-tartu?
täiskomplektile siis(ratas+rattur+seljakott)
võin kompenseerida osa bensiinikulust

elionis sõidan 200 sisse, nii et vast ei sõida kogu aega täis

saata foorumi sõnum, tänud:]

Penn
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 07. 05. 2004. 22:25

Postitus Postitas Penn » 30. 08. 2005. 21:27

RvN kirjutas:kellegil transporti on pakkuda tartu-start-tartu?
täiskomplektile siis(ratas+rattur+seljakott)
võin kompenseerida osa bensiinikulust

elionis sõidan 200 sisse, nii et vast ei sõida kogu aega täis

saata foorumi sõnum, tänud:]
Sai täna registreeritud. Minekut vist küll veel pisut vara planeerida aga praeguse seisuga olen autos üksi, katusel üks vaba koht rattale (hädapärast saab ka kolmanda raami ka), üks mahub ka sisse, nii et põhimõtteliselt on kaks-kolm kohta täisvarustusele. Eelkõnelejaga võrreldes sõidan aga Elioni neljanda saja alguses, nii et aega arvestan ise 8 tunni kanti, seega, kes varem koju tahab, peab kellegi teise leidma.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 30. 08. 2005. 21:30

Penn kirjutas:...praeguse seisuga olen autos üksi, katusel üks vaba koht rattale (hädapärast saab ka kolmanda raami ka), üks mahub ka sisse, nii et põhimõtteliselt on kaks-kolm kohta täisvarustusele. Eelkõnelejaga võrreldes sõidan aga Elioni neljanda saja alguses, nii et aega arvestan ise 8 tunni kanti, seega, kes varem koju tahab, peab kellegi teise leidma.
Pane oma profiili või sõnumisse märge, kus asud. Muidu pead mõne selli Iklast peale korjama ;)

Penn
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 07. 05. 2004. 22:25

Postitus Postitas Penn » 30. 08. 2005. 21:53

veiko kirjutas:Pane oma profiili või sõnumisse märge, kus asud. Muidu pead mõne selli Iklast peale korjama ;)
Jutt käis tartu-start-tartu, aga märkus omal kohal ja viga parandet. Nii et Ikla omad jäävad tõesti pisut kaugele :( .

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 31. 08. 2005. 12:35

H 100 näitab juba üle 200 reganu. Võistlus on vist käima läinud.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 31. 08. 2005. 12:39

holden kirjutas:Kuni 31.augustini reganud on kõik kindlalt paadis, siis peame nõu ning otsustame, palju ja kuidas.
Hetkel 211 registreerunut.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 31. 08. 2005. 15:06

225 juba

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 01. 09. 2005. 09:57

Kiirustage seltsimehed, kiirustage. Hetke seisuga on 42 kohta ainult jäänud veel :!:

EDIT: lisandunud info ütleb, et lätlased on veel eraldi nimekirjas, mistõttu on nimekiri kohe-kohe täis saamas. kiirustage :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 01. 09. 2005. 13:32

Ässasid see aasta vähe ja kõigil võimalus võidule. Kinnitamata andmetel neile mingit erandit ei tehta. Kes ees, see mees.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 01. 09. 2005. 13:47

Olts kirjutas:Ässasid see aasta vähe ja kõigil võimalus võidule. Kinnitamata andmetel neile mingit erandit ei tehta. Kes ees, see mees.
no kas ntx austa pole veel piisavalt äss?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 01. 09. 2005. 14:03

Olts kirjutas:Ässasid see aasta vähe ja kõigil võimalus võidule. Kinnitamata andmetel neile mingit erandit ei tehta. Kes ees, see mees.
No krt mai tea. Julgeks kahelda kas Massa, Kodar ja Kana jäetaks ukse taha kui nad soovi ilmutavad? Samas on osadele pigem Tihemetsa alternatiiviks ja sealt see kadu tuleb.

Ja üldse, mis sa narrid siin, et kõigil võimalus. Arvestades juba seda HRK kondimurjate punti, ma oma tervise huvides üldse ei üritagi :D .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 01. 09. 2005. 14:25

Mati kirjutas: Samas on osadele pigem Tihemetsa alternatiiviks ja sealt see kadu tuleb.
Sügiskalender koliti ümber, viimane variant mida mina nägin, oli Tihemetsa 16. okt :!: Haanja 100 nädalavahetusele langes vist Karksi-Nuia Etapp.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Postitus Postitas TAIX11 » 01. 09. 2005. 15:04

http://www.ejl.ee/index.php?page=79

Septembri ja oktoobri võistlused

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 01. 09. 2005. 15:12

Ereliukas kirjutas:
Olts kirjutas:Ässasid see aasta vähe ja kõigil võimalus võidule. Kinnitamata andmetel neile mingit erandit ei tehta. Kes ees, see mees.
no kas ntx austa pole veel piisavalt äss?
Tsiteerin-" see aasta vähe". Pole öelnud, et pole üldse.
... ja ma arvan, et jäetakse tipud ukse taha jah, kui on õeldud, et esimesed 300 reganut. Ma arvan, et on küllalt selgelt väljendatud.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 06. 09. 2005. 09:31

Salamisi on H100't puudutavale lehele esport.ee-s tekkinud üks teade. Seega - kes sees, see sees ja kes väljas, see ootab järgmist aastat.
If everything's under control, you're going too slow!

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 06. 09. 2005. 10:33

Hmmm.. et kui nüüd tahaks siis nagu ei saa rajale või :roll: , kindlasti jääb nendest reganud 300st tulemata 10%,

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 06. 09. 2005. 10:45

profit4 kirjutas:Hmmm.. et kui nüüd tahaks siis nagu ei saa rajale või :roll:,
Keegi ei saa mittereganut takistada ilma numbrita rada läbimast. Ka möödunud aastal oli ca 5 persooni, kes tagaotsas matkasid ja loodust nautisid.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 06. 09. 2005. 12:38

profit4 kirjutas:Hmmm.. et kui nüüd tahaks siis nagu ei saa rajale või :roll: , kindlasti jääb nendest reganud 300st tulemata 10%,
Jah, nii ta on, case is closed. Hetkel ei oskagi täpselt öelda, kas sai nüüd täpselt 300 või veidi üle, sest mõned nimekirjad (Läti ja veel mõni) on laekumata. Aga alla 300 pole kindlasti.
Kindlasti ei suuda me välistada partisanide metsas viibimist, vabad inimesed ja vaba maa :(

Vasta

Mine “Haanja100”