Raplamaa Rattamaraton

Mesilane
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 06. 07. 2015. 16:04

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas Mesilane » 06. 07. 2015. 16:13

15 km purunes kett. Sain abivalmilt kaasvõitlejalt paranduskomplekti, mille sooviksin tagastada.
Minu mob.nr 5072691

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas Alvaro » 06. 07. 2015. 21:30

erikr kirjutas:
metsaveere kirjutas: Erik, ärand ole nii kuri.
Ei ma ei ole kuri. Või siis samavõrra olen.
Mis õigusega eeldab esisaja viimase 15% piirimail olev sõitja, et ta on mingil viisil oluliselt paremat teenindustaset väärt kui tema enda poolt nimetatud 400-500 koha peal sõitja? Kui oled nii kõva mees, kas on siis raske panna raamile 2 suurt (800-900 ml) pudelit ja taskusse veel üks? Camelbak? Deuter? Tehakse ju 3-liitriseid variante. Suur, raske, pole bling? Sellisel juhul peadki laskma grupil minna, sest nende jaoks pole punktis joogi mittekättesaamine probleem. Imetud teema.
Kontrollin ka korraks, kas mu kasutajanimi veel toimib :-)

Erik, TRM-il on igas ametlikus punktis 6 või 8 või 10 või kes teab, kui mitu lauda rivis. Isegi, kui grupi liidrid arvavad, et esimeste laudade peal pakutav jook on maitsvam, kui viimaste peal, jätkub ikkagi ruumi, et kõik oma topsi kätte saaksid. Raplas oli kahjuks vaid üks laud joogi jaoks ja kui 30 pealine hagejate kari sinna peale lendas, oli lihtsalt võimatu ligi pääseda. Seisa või jookse või tee mis iganes võimlemisharjutusi.

Keegi ei hakka tarbijakaitsesse kirjutama, et supis oli liiga vähe herneid vms, aga kuskil aju sopis jäävad ka sellised asjad meelde, kui järgmisel aastal niigi tihedast võistluste kalendrist valikuid tehakse. Aktsepteeri palun ka teiste arvamust.

Ahjusoe blogi sai ka just Mihkli poolt valmis! No mõnele ikka on antud seda va jutusoont, hoia mütsi kinni!
Omalt poolt tänan sõitjat 177 Henri Pihl. See sinu rünnak viimasel kilomeetril sundis ületama juba selliseid piire, mida pole kombatud üsna mitu aastat. Ei puudunud palju, kui mulle oleks finišialas esmaabi osutama hakatud Päästeameti ülemuse enda poolt.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
metsaveere
Rattur
Postitusi: 192
Liitunud: 08. 10. 2013. 17:28

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas metsaveere » 06. 07. 2015. 21:47

Alvaro kirjutas: Erik, TRM-il on igas ametlikus punktis 6 või 8 või 10 või kes teab, kui mitu lauda rivis. Isegi, kui grupi liidrid arvavad, et esimeste laudade peal pakutav jook on maitsvam, kui viimaste peal, jätkub ikkagi ruumi, et kõik oma topsi kätte saaksid. Raplas oli kahjuks vaid üks laud joogi jaoks ja kui 30 pealine hagejate kari sinna peale lendas, oli lihtsalt võimatu ligi pääseda. Seisa või jookse või tee mis iganes võimlemisharjutusi.
Alvar, võtame arvesse.
Alvaro kirjutas: Keegi ei hakka tarbijakaitsesse kirjutama, et supis oli liiga vähe herneid vms, aga kuskil aju sopis jäävad ka sellised asjad meelde, kui järgmisel aastal niigi tihedast võistluste kalendrist valikuid tehakse.
Puhh ja notsu ja see jutt, et minnakse sigu jahtima. A kus me sead saame? Kus sa pääsed....
Kyll sa kohal oled :D

Alvaro kirjutas: Ahjusoe blogi sai ka just Mihkli poolt valmis! No mõnele ikka on antud seda va jutusoont, hoia mütsi kinni!
Naersin lõuad krampi, soovitan kõigile soojalt lugeda. Spessu kontsentratsion ja elustiiliratturid :wink:
Alvaro kirjutas: Omalt poolt tänan sõitjat 177 Henri Pihl. See sinu rünnak viimasel kilomeetril sundis ületama juba selliseid piire, mida pole kombatud üsna mitu aastat. Ei puudunud palju, kui mulle oleks finišialas esmaabi osutama hakatud Päästeameti ülemuse enda poolt.
See kõige suurem Päästeameti ülemus võimles rajal, minul kõigest maakond juhtida. Aga Mente et Manu ühendus kestab surmani, kulla grupivend :) Ei saa jätta sind peale pildituks sõitmist päikese kätte veel praadima. Marsh prashok jahutama ! Mind on kohe õnnistatud RM köie peal tantsijatega, sa polnud teatavasti esimene, keda kokku lappida :roll:

MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 170
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas MarkoAa222 » 08. 07. 2015. 18:21


Kasutaja avatar
JLansa
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 27. 07. 2009. 21:17

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas JLansa » 10. 07. 2015. 14:02

MarkoAa222 kirjutas:Kokkuvõte sõidust :)
https://www.youtube.com/watch?v=GU55JJ81tLk
Kahju et (enamus) tõusud välja oled lõiganud, nii jääb mulje nagu ülikerge nautimise rada.
Tegelikult oli ju paras Rõuge kuubis :wink:
🇪🇪

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1129
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas Prommar » 10. 07. 2015. 15:37

JLansa kirjutas:Tegelikult oli ju paras Rõuge kuubis :wink:
Kas ikka oli? Võrdleme võitjate keskmisi kiirusi: Rõuge - 25km/h, Raplamaa - 30km/h.

Kasutaja avatar
JLansa
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 27. 07. 2009. 21:17

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas JLansa » 10. 07. 2015. 17:46

Prommar kirjutas:
JLansa kirjutas:Tegelikult oli ju paras Rõuge kuubis :wink:
Kas ikka oli? Võrdleme võitjate keskmisi kiirusi: Rõuge - 25km/h, Raplamaa - 30km/h.
faktid on toredad ja annavad mingi võrdluse, kuid tegelik on midagi muud, kas ise sõitsid?
🇪🇪

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1129
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas Prommar » 10. 07. 2015. 19:03

Ei, ma ei sõitnud kumbagi, sellepärast tekkiski huvi, et kuidas saab oluliselt kiirem maraton olla raskemate tõusudega.

Kasutaja avatar
metsaveere
Rattur
Postitusi: 192
Liitunud: 08. 10. 2013. 17:28

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas metsaveere » 10. 07. 2015. 19:27

Prommar kirjutas: kuidas saab oluliselt kiirem maraton olla raskemate tõusudega.
tugevam võidumees :D ?
Aga jah, kui üldse võrrelda tahetakse, peaks teadusliku meetodi appi võtma.
Sama ratas, samad jalad elik sama test-rattur jne.
Ja kindlasti sama kuiv ja kõva rada.
Ja lõppeks - mida see ikka näitab.
Mägi-Eesti on Mägi-Eesti ikka sisu ja vormiga.
Lame-Eesti on siis vastavalt, lamedam...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas Mati » 10. 07. 2015. 19:29

Prommar kirjutas:Ei, ma ei sõitnud kumbagi, sellepärast tekkiski huvi, et kuidas saab oluliselt kiirem maraton olla raskemate tõusudega.
Nagu lugenud olen, siis Rapla sõidul olid tõusud nö pundina, sh lõpus - ehk palju ühe korraga. Rõuges on need mööda rada laiali (+ singlid keskmise võtmes).
Elik, kui sööd korraga ja kiirelt kõhu punni on ikka raske olla :) Kõik suhteline.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas Rivo » 10. 07. 2015. 19:43

Mati kirjutas:
Prommar kirjutas:Ei, ma ei sõitnud kumbagi, sellepärast tekkiski huvi, et kuidas saab oluliselt kiirem maraton olla raskemate tõusudega.
Nagu lugenud olen, siis Rapla sõidul olid tõusud nö pundina, sh lõpus - ehk palju ühe korraga. Rõuges on need mööda rada laiali (+ singlid keskmise võtmes).
Elik, kui sööd korraga ja kiirelt kõhu punni on ikka raske olla :) Kõik suhteline.
Keava müksakad olid veel distantsi keskel. Seal oli kaks juba enam-vähem tõusu + kolm-neli väiksemat põksakat. Lõuna-Eesti tõuse jah, Raplamaale kuidagi ei too. Aga see sõit on kindlasti Eesti olusid arvestades auga välja teeninud suure algustähega Maastikuratta Maratoni tiitli!
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 10. 07. 2015. 19:44

JLansa kirjutas:Tegelikult oli ju paras Rõuge kuubis :wink:
Sellist jama on isegi raske kommenteerida, tahaks ma öelda, aga ei saa, kohe saan süüdistuse sajas tuhandes surmapatus kuni JFK mõrvani välja.

Aga kuna selle jama väljapaiskaja ise Rõuges ei osalenud, siis võib ta öelda mida iganes! 850 tõusumeetrit kuubis on 614125000 tõusumeetrit ehk päält kuuesaja tuhande tõusukilomeetri... Ehk siis jama kuubis ehk siis jama-jama-jama-jama-jama-jama-jama-jama-jama.

Äkki aitab jamast, räägiks asjast! Onju! :wink:

M.V.
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 19. 08. 2013. 17:48

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas M.V. » 10. 07. 2015. 19:44

Ka temperatuur lisas Raplas asjale vürtsi.

buff
Rattur
Postitusi: 122
Liitunud: 20. 06. 2007. 21:30

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas buff » 10. 07. 2015. 20:08

Rahu, dr. Holden, rahu :)

Kasutaja avatar
JLansa
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 27. 07. 2009. 21:17

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas JLansa » 10. 07. 2015. 21:31

buff kirjutas:Rahu, dr. Holden, rahu :)
a las möllab ja räuskab ja teeb ennast lolliks :mrgreen:
🇪🇪

Kasutaja avatar
eyper
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 07. 08. 2013. 14:04

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas eyper » 10. 07. 2015. 21:49

buff kirjutas:Rahu, dr. Holden, rahu :)
Ma vist nägin seda stsenaariumit ette. Anyway - kui kellelgi on mingi arvamus, et EC-l on raskem rada kui konkurendil, siis see ju ei saa ometi subjektiivseks arvamuseks jääda, vaid peab saama "õige" hinnangu :)

:lol:

talukas
Rattur
Postitusi: 152
Liitunud: 12. 01. 2004. 16:59

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas talukas » 10. 07. 2015. 23:13

dr Holden kirjutas:
JLansa kirjutas:Tegelikult oli ju paras Rõuge kuubis :wink:
Sellist jama on isegi raske kommenteerida, tahaks ma öelda, aga ei saa, kohe saan süüdistuse sajas tuhandes surmapatus kuni JFK mõrvani välja.

Aga kuna selle jama väljapaiskaja ise Rõuges ei osalenud, siis võib ta öelda mida iganes! 850 tõusumeetrit kuubis on 614125000 tõusumeetrit ehk päält kuuesaja tuhande tõusukilomeetri... Ehk siis jama kuubis ehk siis jama-jama-jama-jama-jama-jama-jama-jama-jama.

Äkki aitab jamast, räägiks asjast! Onju! :wink:
Olen nõus Ivariga (tavaliselt, tal jah emotsioon peksab ülesse, aga Rivo jutt on pro klubi jutt, ma olen sõitnud kõik see aastad seda trassi, sel aastal oli ikka...........)

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 11. 07. 2015. 15:10

eyper kirjutas:Ma vist nägin seda stsenaariumit ette. Anyway - kui kellelgi on mingi arvamus, et EC-l on raskem rada kui konkurendil, siis see ju ei saa ometi subjektiivseks arvamuseks jääda, vaid peab saama "õige" hinnangu
Niikaua on arvamus subjektiivne, kuni ta jääb arvaja kahe kõrva vahele! Niipea, kui see "subjektiivne arvamus" paisatakse avalikkuse ette, ehk siis kirjutatakse siia foorumisse, muutub ta kellegi poolt välja öeldud väiteks.

Kui mulle tundub see "väide" valena, siis ma üritan seda "valeväidet" ümber lükata, mida ma ka tegin, tuginedes "matemaatilistele arvutustele". See, et selle valeväite ümberlükkamine (loe: myth busted) minu poolt tundub kellelegi räuskamisena, on juba omaette probleem - selle ütleja jaoks!

Olen juba aru saanud, et iga minu postitus EC-teemas on paljude jaoks nagu punane rätik härjale, aga ei lase end sellest häirida. Olen siia foorumisse juba 11 aastat postitanud ning teen seda ka edaspidi.....

Kasutaja avatar
JLansa
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 27. 07. 2009. 21:17

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas JLansa » 11. 07. 2015. 15:43

Segitan viimast korda, rohkem ei viitsi siin postitada, kuidagi eitede värk tundub juba.
++
Vabandust dr Holden, et kasutasin oma väljaütlemises sõna "Rõuge". Tundub, et see mõjus punase rätikuna. Pidasin silmas, et tegu oli korralike tõusudega hästi korraldatud ja igati hea tähistusega maratoniga, 5+ korraldajatele.
Raskusastme võrdluseks oli lauses "paras Rõuge" loodan, et enamus said pihta.
Aga no eks me kõik areneme.
Mis puudutab räuskamist, siis kui kirjas 10X jama kirjutada väljendab seda ikka hästi.

head postitamist ka edaspidi dr. Holden!
PS! ma saan aru, et sul on igav kuna MTBEST foorumis räägitakse rohkem koertest kes rajal
🇪🇪

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 11. 07. 2015. 17:03

JLansa 11.07 kirjutas:Raskusastme võrdluseks oli lauses "paras Rõuge" loodan, et enamus said pihta.
JLansa 10.07 kirjutas:Tegelikult oli ju paras Rõuge kuubis :wink:
Ülesanne 4-aastastele - leia pildilt 1 erinevus! :) :lol: :roll: :?:

taavisport
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 05. 05. 2006. 14:10

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas taavisport » 11. 07. 2015. 22:00

Üks viimase aja kiireimaid maratone minu ja tuttavate jaoks. Mitte selles suhtes, et mingi hull kiirus oli peal vaid rada oli huvitav ja lõpp saabus ruttu. Sõiduaeg 2.10 tundus nagu 1.30.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Raplamaa Rattamaraton

Postitus Postitas Rivo » 15. 07. 2015. 23:29

Üks album PILTE
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Vasta

Mine “Estonian Cup maastikurattakarikasari 2015”