Keti ja osade pesu

Siia kõik hüvad nõuanded.
Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Keti ja osade pesu

Postitus Postitas Gunnar » 26. 07. 2010. 09:12

Ja läikima peab kett ja kassett selleks et ....?
Ma ühe ketipesu järel lasin keti kogemata pliidiraual kuumutades siniseks, minu meelest päris vahva tulemus :), parem kui kõrgläige.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Keti ja osade pesu

Postitus Postitas erikr » 26. 07. 2010. 09:51

kui must metall (mida on kõik raua baasil sulamid) kuumuse mõjul värvi vahetab, muutuvad ka juba materjali mehaanilised omadused.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: Keti ja osade pesu

Postitus Postitas Cly/Suva » 26. 07. 2010. 10:12

Iga kett just vabatahtlikult läikima ei hakka. See oli pigem ümberkantud tähenduses. :P

Kassett näeb küll peale degreaseriga ülekäimist välja kui uus.
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: Keti ja osade pesu

Postitus Postitas metslane » 07. 08. 2010. 10:20

axxo kirjutas:
Rattur23 kirjutas:Ärge jumala eest ketti nende nõudepesuvahenditega peske, see keerab keti nii perse, kuigi see Fairyiga pesemine on üsna populaarne. Olen kuulnud küll lugusi, mis selle pesemise tagajärjeks on. Mina pesen nafta või bensiiniga. (y) :wink:
Mina kuulen ka aeg-ajalt igasuguseid lugusid. Üks on selline: laisemad ratturid, kes ei viitsi vanu kette utiliseerida, panevad need Fairy'sse ligunema. Kui seda õhtul teha, siis hommikuks jääb segust järele tavapärasest paksem, nn. viljalihaga vedelik. Seda aga omakorda kannatab juba solgitorudesse liiklema lasta.
Selline kaval näpunäide siis.
Müüdimurdja:Paistab et ma olen samasugune sinisilmne kergeusklik nagu axxo :D Mõtlesin et mis te siin siis jahute sellest fairyst ning otsustasin teha katse.Võtsin keti jupi ja panin fairy sisse likku.Järgmine hommik vaatasin lootuses et saan selle paksu löga kanalisatsiooni saata :D Tuhkagi. :D Seejärel unustasin selle asja nädalaks.Kui nädala pärast selle asja leidsin siis irvitas kettijupp mulle klaasist ainult vastu,fairy oli kadunud :(
Järeldus:Fairy ei pane ketti nahka vaid kett paneb fairy nahka :D :D

Pendelejo
Rattur
Postitusi: 152
Liitunud: 25. 06. 2007. 22:00

Re: Keti ja osade pesu

Postitus Postitas Pendelejo » 20. 09. 2010. 10:34

Kas väide, et tihe finish line ketipesuriga pesemine (finish line ketipesuvedelik´ku kasutades) keerab keti kiirelt peesse(mingi lyli ja needi vaheline originaalmögin uhtuvat välja vms???) peab paika?

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Keti ja osade pesu

Postitus Postitas Gunnar » 20. 09. 2010. 15:33

eee, usu mind, peale paari tundi mudas ei ole sul lülide ja needi vahel mitte midagi peale .... muda :D
seega on see väga ehe kurejutt mida sulle räägitud on
Ratas on minu hobi, mitte elu

Vasta

Mine “Kasulikud näpunäited”