Matsalu VII rattamaraton

Vasta
Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas DeeJott » 31. 08. 2014. 14:15

http://www.paralepa.ee/marietapid/vi-matsalu

Päris hea võistlus oli, aga täna olin nõrk :D Kahel pundil lasin ka eest ära minna, kolmandaga seda õnneks ei juhtunud.

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas marguss7 » 31. 08. 2014. 16:31

Igati ok, veidi muda ka, oli mida pesta kodus. Kui keegi juhuslikult leidis võistlusnumbri nr 51 sellelt asfaltteelt mille ääres autosid pargiti, siis andke teada 50 seitsekümmend seitse 608 või saatke privaatsõnum. Unustasin selle ilmselt tee peale kui ratast raamile panin :(

fidel00
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 04. 07. 2012. 23:18

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas fidel00 » 31. 08. 2014. 17:45

Väga hea võistlus oli....sai mõne kaaslasega väheke suurema ringi tehtud ja vana silda yletades munakivi teed proovitud :)

Kasutaja avatar
kuga
Rattur
Postitusi: 234
Liitunud: 18. 10. 2011. 09:50

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas kuga » 31. 08. 2014. 17:51

Kuidas nüüd öeldagi... Sõit nagu sõit ikka sellel hooajal oma taset arvestades, seega nurisemiseks pole põhjust... :D
Enne rada uurima minekut panin rehvidesse 1,8 rõhku ja mõtlesin, et nii ongi hea... kuid tegelikus oli hoopis midagi muud. Prooviks läksin sinna 3km ringile, mis lehmakookidega kenasti kaunistatud, ning tunne oli üllatavalt si.....t. Ratas põrkas ja jõudu ei olnud. Lõhnas kuidagi tulevase matkamise järgi, kuid otsustasin siiski rehvist rõhku tunde järgi vähemaks lasta... juhtugu mis iganes.. :D Stardikoridori ei kippunud enam mahtuma ja palusin kõvahäälselt veidi kodanikel koomale võtta, ning see tagas minusuguse hilineja ja veel mõnede kaaskannatajate koridorri mahtumise. Tänud teistele...
Ja siis see algas. Kuna olen suht pika käima jooksmisega, siis ootasin halvimat. Esimene maastik vedas kõik ketiks, ning eraldistardi sõit hakkas juba paistma, kui esimestel kruusakatel kiirus 40+ peale kisti. Istusin ja kannatasin... Valus hakkas, kui olin esimese luhaniidu endale liiga vägevalt läbinud. Sealt väljudes enam vurtsu polnud, mida oligi karta, kuid suutsin mingi adekvaatse tdmpoga edasi üksi kulgeda, ning vahe eesolijatega eriti ei kasvanud kuni kruusakani, siis aga otsustas grupp uttu tõmmata! Seal jõudis mulle järgi üks valusa kruusajalaga tegelane, TÄNUD TALLE! Kes pakkus välja, et grupp kinni püüda... Ütlesin talle küll, et minust pole suurt abilist loota, kuid ta ei hoolinud sellest ja pühkis minema... Istusin tal sabas ja kannatasin... kannatasin... kuid vend oli ikka väga sihikindel, ning paari kilti pärast ma pildituna grupis tagasi olingi. Kas ma sinna ka jään? Ei olnud selles just kindel. Õnneks oli järgmise luhakatsumuseni veel aega ja ma lootsin parimat.Luhale jõudes ei tundnud end just parimalt, ning lasin väikse vahe vahele, et parmini jälgida mis ees toimub... kas pannakse kohe purakas otsa, et ma taas jääksin, kuid läks teisiti. Jalad hakkasid vaikselt taas sõna kuulama ja vahe kahanema. Tõsiseks tööloomaks osutus üks Potteri vend kes järgnevatel kruusa lõikudel ees tõmbas nii, et minu silm hakkas vägisi ruuduks kiskuma ja seoses sellega ühtlasi ka pilti kotti panema... :D
Selleks ajaks oli üle poole sõidetud, ning ees ootas tume tulevik... kuni lauda juures taas songermaale pöörati, kus äärepealt oleks eessõitvate ebaõnne pärast risu pannud, kuid õnnestus siiski kuidagi püsti jääda, ning peale seda osutusin sel songermaal rajaleidjaks... :D Saavutasin mingi söödava rütmi, ning eessõitvad hakkasid visalt lähenema. See oli vist ka minu päeva tipphetk... :D sest edasi olin mures vaid selle pärast, et mitte kangi saada...
Lõpp Kassarist kuni finišini oli üks suur kannatamine... Hea, et ma selles osas polnud ainuke, ning omasin ka kaaskannatajate toetust...
Tänud korraldajatele imeva sõidu eest, ning loodame, et järgneval aastal on imevaid rajalõike veelgi enam... :D
P.S. Praeguseks on jalad täitsa kutud ja valutavad... :D suundun ravile....
Viimati muutis kuga, 31. 08. 2014. 19:51, muudetud 1 kord.
Rauno

risto999
Rattur
Postitusi: 79
Liitunud: 16. 09. 2011. 08:01

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas risto999 » 31. 08. 2014. 19:24

Õnnestus elus esimest korda esireast startida, teadsin see pole päris õige koht minu jaoks, kuid kui pakuti siis võtsin koha vastu. Esimene kilomeeter möödus hästi, ca.15 tugevamat möödusid paelagendikul. Hoog oli hea ja tunne samuti, kui käis ragin. Proovisin tagurpidi kerida, ei midagi head. Tõmbasin kõrvale enne tõusu monumendi juurde. Kuulen kõik panevad mööda, proovin ketti väikse hammaka ja raami vahelt kätte saada. Lõpuks see õnnestus, kuid rong oli läinud ja kett kõver :(
2 km läbimiseks kulus "kõigest" 6.52. Otsustasin, et teen trenni ja kui kett jookseb, panen nii kuidas jaksan.
Edasi olin üksi koos tuulega tund seitseteist minutit ja nii terve 32 kilomeetrit.
Öeldi, et pori ei ole,kuid minu ratas on sama porine kui peale Otepääd.
Rada oli hea-imevaid lõike ja kruus vaheldumisi, täna oli ka tuul takistamas edasi liikumist. Tervitused, kes üritasid tuules püsida, ma kordagi pidurile ei vajutanud.
Marimetsa Cup-id on hästi korraldatud, 5+ korraldajatele.
Kullamaal kohtume :mrgreen:
PS! Minu rehvis oli 2,7 bari, rehv töötas hästi. Ma arvatavasti teises kaalukategoorias.

Kasutaja avatar
kuga
Rattur
Postitusi: 234
Liitunud: 18. 10. 2011. 09:50

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas kuga » 31. 08. 2014. 19:55

risto999 kirjutas:PS! Minu rehvis oli 2,7 bari, rehv töötas hästi. Ma arvatavasti teises kaalukategoorias.
Ilmselt küll :D Ma ei oska sellistega põrkaval maastikul just väga sõita... :D Ma ilmselt ka kärbeskaalus
Rauno

Kasutaja avatar
JerryBlake
Rattur
Postitusi: 157
Liitunud: 31. 01. 2012. 21:45

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas JerryBlake » 01. 09. 2014. 06:47


Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas DeeJott » 01. 09. 2014. 21:09

Tore ennast nii mitmel korral pildis näha. 11:44 üks loll ees, teine järgi. Aga seekord oli neid lolle kaks ainult :D Eks sealt "kraavist" väljaukerdamisele kulus ka väike jõupingutus, kuna raske raud jäi peale.
Videost on hästi näha, kuidas moodustus kaks punti. Mina pidin kahjuks neist mõlemast suu puhtaks pühkima, kui minust mööduti nagu postist, 19,4km suutsin ikka ära kipitada :D
Kui nüüd tulemusi vaadata, siis tundub, et minul ja Raunol läheb mootor alles hiljem käima, sest too teine punt, kus ka kaameramees esialgu viibis, hakkas päris jõudsasti lähenema.

Kasutaja avatar
Tiit63
Rattur
Postitusi: 108
Liitunud: 06. 02. 2013. 15:38

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas Tiit63 » 02. 09. 2014. 10:47

Olen samuti mõne aasta mõlgutanud, et kas peaks ka osalema... Aga siiani on see jäänud ainult mõtteks, kuid.
Kuid õnnestus ühes nurgas olla helendavrohelises särgis ja teha ka mõned pildid ning stardivideo, nüüd õige videojupp:
Samuti leidusid ühed prillid teelt ( vist sõitja 34, Mardo Moumets? ), kuid suht kurvas olukorras. Mõnedki olid sealt juba üle sõitnud ( klaasid tuksis ).

https://www.dropbox.com/sh/7wg17gm0st5j ... -jrea?dl=0
Viimati muutis Tiit63, 02. 09. 2014. 15:46, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas DeeJott » 02. 09. 2014. 12:54

Raja kõrval passides läheb ju poolkõvaks ainult :D

Kasutaja avatar
Tiit63
Rattur
Postitusi: 108
Liitunud: 06. 02. 2013. 15:38

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas Tiit63 » 02. 09. 2014. 19:44

Kulla deejott, sa oleks praegult juba võibolla varssavis, keel ripakil küsimas, kus on kirbla finish, kui me poleks tasuta oma aega seal raja servas raisand, et te kindlalt oma trassil püsiks, võiksid aitäh kasvõi öelda? ;)

TaivoT
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 27. 05. 2013. 17:46

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas TaivoT » 15. 09. 2014. 18:38


Kasutaja avatar
kuga
Rattur
Postitusi: 234
Liitunud: 18. 10. 2011. 09:50

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas kuga » 15. 09. 2014. 19:01

TaivoT kirjutas:Ka seal Matsalu pildid:

http://www.sportfoto.com/ee-et/matsalu- ... -2014/1159
on küll selle aasta omad!
Kahju, et Liina avlikult ei jaga enam, aga see tema õigus valida, mida ta oma piltidega teeb.
Rauno

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas erikr » 15. 09. 2014. 19:43

kuga kirjutas: on küll selle aasta omad!
Kahju, et Liina avlikult ei jaga enam, aga see tema õigus valida, mida ta oma piltidega teeb.
No aga tüdruk istus raja ääres DSLR-iga, mis ei tule ise kätte, kahe peale tuldi Mustamäelt 100 km kaugusele ja mindi tagasi... Kui veab, saab selle seeria pealt lapsele paki mähkmeid. Kui nii hästi ei vea, saab ehk purgi-paar porgandimahlagi. Midagi ikka. Proovis vähemalt. Võimalus tundub vähemalt olevat kui pildid nii teravalt teemaks on.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
xlx
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 10. 03. 2011. 21:43

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas xlx » 15. 09. 2014. 19:52

kuga kirjutas: Kahju, et Liina avlikult ei jaga enam, aga see tema õigus valida, mida ta oma piltidega teeb.
Aga palun ;) https://plus.google.com/photos/10203811 ... 3093079201 .
Planeerisin mõlemasse kohta panna aga viimane jäi soiku, nüüd olemas.

erikr (y)

Kasutaja avatar
kuga
Rattur
Postitusi: 234
Liitunud: 18. 10. 2011. 09:50

Re: Matsalu VII rattamaraton

Postitus Postitas kuga » 15. 09. 2014. 20:27

xlx kirjutas:
kuga kirjutas: Kahju, et Liina avlikult ei jaga enam, aga see tema õigus valida, mida ta oma piltidega teeb.
Aga palun ;) https://plus.google.com/photos/10203811 ... 3093079201 .
Planeerisin mõlemasse kohta panna aga viimane jäi soiku, nüüd olemas.

erikr (y)
appiii... See küll selles kontekstis polnud... Vabandan Liina... Ma pooldan igati autoreid!!!
Sportfotost vaatasin. Väga kenad pildid (Y)
Rauno

Vasta

Mine “Marimetsa kapp 2014”