Paf Vormsi III rattamaraton - pühapäev, 20.juuli 2014

Vasta
TaivoT
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 27. 05. 2013. 17:46

Paf Vormsi III rattamaraton - pühapäev, 20.juuli 2014

Postitus Postitas TaivoT » 12. 06. 2014. 12:46

Korraldajad on Facebookis infot jaganud:

------------------------------------

Oluline eelinfo Paf Vormsi III rattamaratoni osas!
Ava all olev info lõpuni lugemiseks.

Toimumise aeg - pühapäeval, 20. juulil 2014, Hullo keskuses.
Ajakava: lastesõidud kell 12.00, põhistart 13.00, lühike distants 13.30.

Korraldajad teatavad, et võitlusest osavõtjatele on broneeritud järgmised praamid:
20.07 kell 10.15 Rohuküla – Sviby
20.07 kell 19.05 Sviby – Rohuküla.

Praamile saab eelnevalt registreerida 125 reisijat. Rattasõidust osalejatele on soodushind, mis tasutakse korraldaja arveldusarvele:

Täiskasvanud edasi-tagasi 4 EUR (tavahind 6,40€)
Noored alates 12 eluaastast (incl) – 19 eluaastat (incl) 2 EUR (tavahind 3,20€)
Lapsed alla 12 eluaasta tasuta
Jalgrattad on tasuta

Praamile registreerumine käib põhimõttel: kes ees, see mees!!

Registreerumiseks tuleb saata e-mailile info@vormsile.ee järgmised andmed:
Reisijad (nimi + vanus)
e-mail
telefon
Korraldaja edastab lähima 3 tööpäeva jooksul registreeruja e-mailile summa ja panga rekvisiidid, kuhu tasu praamisõidu eest tasuda. Broneering jõustub summa tasumisel.

Registreerumine nimetatud praamidele lõpeb 16.07. Korraldajad väljastavad registreerunutele hiljemalt 17.07 vautšerid, mis tuleb välja printida ning kehtivad sõiduks mõlemal praamil.

NB! Kui on soov saarele tulla autoga või mõnel teisel ajal, siis selleks tuleb teha eraldi broneering teistele praamidele aadressil www.veeteed.com
Seoses suure külastajate arvuga suvisel perioodil Vormsil, soovitame aegsasti broneeringud ära teha!

Praami hinnakiri muudel aegadel:
http://www.veeteed.com/index.php?moodul ... 0&l=1&al=1

Lisainfo Paf Vormsi III rattamaratoni kohta http://www.vormsile.ee/

Vormsi majutusvõimaluste osas leiate informatsiooni
http://tule-vormsile.ee/

Rattakrossi korraldaja Vormsil:
MTÜ Diby Puhkekeskus
Tel 5119152
info@vormsile.ee
-------------------------------------------
allikas: https://www.facebook.com/MarimetsaKapp

Kasutaja avatar
metsaveere
Rattur
Postitusi: 192
Liitunud: 08. 10. 2013. 17:28

Re: Paf Vormsi III rattamaraton - pühapäev, 20.juuli 2014

Postitus Postitas metsaveere » 20. 07. 2014. 20:41

Vormsil käidud, tagasi mandrile jõudes selgus, et Yr.No ikkagi eksis veidi, kui pakkus saarele päevaseks ajaks vihma. Lubatud pahmakas tuli siiski mandrile maha.
Rada oli kiire, kuni kohalikud julgestajad sõbraliku tögamisega üsna lõpus teatasid, et veidike maasikaid peab ka ikke olema...
Keegi oli õige mitu aega vaeva näinud pisikese labidaga, et pommikraatreid sügavamaks ja kohevamaks saada.
Laevakaptenile sügav kummardus, et korjas ikkagi varasema praami peale kõik ratturid ka kaasa. See läikiva Cherokee ahavastav juht vähemalt mul küll tuju ära rikkuda ei suutnud. Eks ta enda parimat külge seal küll näitas, aga tont temaga.
Mõttest käis läbi ukraiina ja allalastud boeing, selle kõrvalt võimalik kahetunnine hiljem mandrile saamine polnud eriline probleem.
Laste autasustamine sai videosse võetud, Rota Mobilise ühele seltsimehele peaks see perekroonika mõttes huvi pakkuma :)

brunz
Rattur
Postitusi: 279
Liitunud: 12. 07. 2005. 06:56

Re: Paf Vormsi III rattamaraton - pühapäev, 20.juuli 2014

Postitus Postitas brunz » 20. 07. 2014. 21:45

Ilmataat halastas ja tõesti oli super ilm. Esimest korda Vormsil. Rada oli tüüpiline Marimetsa rada ja mulle sobis. Kuna tugevad olid Jõulumäel, õnnestus endale ka üks poodiumikoht napsata :D ! Korraldus ka super ja praamiteema päädis sooja "Rock-ga" ja TourDeFrance vaatamisega laeva kohvikus....
Mina kiidan ja arvan, et ka kaasvõitlejad jäid rahule!
Bruno / 56506745
"Hoia peal, loeb ainult max kiirus!"
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Paf Vormsi III rattamaraton - pühapäev, 20.juuli 2014

Postitus Postitas erikr » 20. 07. 2014. 22:17

Mina samuti esimest korda (elus) Vormsil. Brunni nimetatule lisaks toredad korraldajad, lastesõidule sai äraräägitud põnn veel minut enne esimest pauku kirja pandud. Polnud just minu rada, aga teisalt ju ta siis ikka oli ka. Kohe algul moodustunud pundiga sõitsin umbes 5-6 km koos, siis pigistasin tasakesi tahtmatult minema, teisel asfaldil said nad mu kätte, aga seejärel metsavahel kippusid nad maha jääma ja nii jäigi. Vedamisabi eest tänu heleda peaga Rapha kirjus särgis kutile, minu järel lõpetanud spessufännile ja algul oli ka abiks üks Pleki Pande tegelane. Aga eks ta enamuses minu jaoks eraldistart oli.

Isiklikus plaanis oli tore perepäev.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
eyper
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 07. 08. 2013. 14:04

Re: Paf Vormsi III rattamaraton - pühapäev, 20.juuli 2014

Postitus Postitas eyper » 20. 07. 2014. 22:47

Kui palju on maailmas rattavõistlusi, kus stardikohta peab üle mere praamiga kohale väntama? Mitte palju vist. Igatahes huvitavalt kiire andmine sel korral. Kahjuks sai teise gruppi vedades ca 29. km kanti mudasemas kohas külili käidud, maandumine oli pehme, kiirus väike. Tänud, et keegi sisse tagant ei sõitnud! Ühel tüübil seal päris eesotsas läks tiba kehvemini? Karjääri jooksukas tekitas tiba hämmingut, aga muidu igati äge võistlus. (y) 8)

Altzu
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 09. 04. 2013. 17:02

Re: Paf Vormsi III rattamaraton - pühapäev, 20.juuli 2014

Postitus Postitas Altzu » 20. 07. 2014. 23:07

Väga viis sõit. Tänan grupi kaasvedajaid ja kohaks siis 29. Kes minu taga kukkus ca 6-7km ennem lõppu rööpas ja punt selga vajus, kas sa jäid ikka terveks?

Kasutaja avatar
metsaveere
Rattur
Postitusi: 192
Liitunud: 08. 10. 2013. 17:28

Re: Paf Vormsi III rattamaraton - pühapäev, 20.juuli 2014

Postitus Postitas metsaveere » 21. 07. 2014. 07:45

erikr kirjutas: Vedamisabi eest tänu heleda peaga Rapha kirjus särgis kutile
Tänu vastu võetud, kiirelt pooleks löödud ja pool sulle tagasi.
Esimesel kolmandikul kui grupist minema said, sain sulle järele ühe soolokiirendusega, aga teist korda läks juba mainitud spetsializeerunu ergutust tarvis.
Temale teine pool tänu.
Protokolli järele - oleks suutnud lõpuni teil kahel järel olla, oleks oma maakonna sihtmärk-seltsimehed kõik kätte saanud.
Nüüd jäi taaskord ca 40 sek puudu.
Tahaks kunagi ikka ise tagant-tulevatele kamraadidele neid õllepurke lahti korkida ja lahkelt pakkuda.
Andmisrõõm ikka suurem kui saamisrõõm :)

Vasta

Mine “Marimetsa kapp 2014”