Purustaja Rakke RM

Lapeteus
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2009. 13:52

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Lapeteus » 06. 07. 2014. 11:09

Kui nüüd meenutama hakata, et mis rajaga eile tegu oli, siis väga nagu ei mäletagi, sest minu jaoks kujunes see rattamaraton rohkem laenamise maratoniks.

Kõigepealt üks rattur küsis kruvikat. Aga kuna pundis käis selline andmine, ning ei tahtnud sealt maha jääda, siis ütlesin et kahjuks ei saa sõidu pealt seda sadulakotist kätte.
Kilomeetri pärast oli aga klubikaaslane tee ääres ja sai talle ketivõti ja ketilukk antud. Eelpool mainitud kruvikaküsija kasutas ka juhust ja sai mult soovitud tööriista kätte. Tundus, et kinga klots oli tal lahti tulnud.
Emumäeks sain õnneks sama pundi uuesti kätte.
Paar kilomeetrit enne lammasmäe TP-d tundsin, et tagumine kumm on pehmeks vajunud. Kuna mõni päev tagasi sai värske piim sisse pandud, siis arvasin, et panen suruõhu balloonist veits vurtsu juurde ja saan edasi sõita. Lammasmäel oli aga kumm jälle pehmeks vajunud ja otsustasin äsja soetatud vahuballooni sinna sisse keevitada. Kuna TP-s oli ainult väike käsipump, siis otsustasin peale vahu laskmist rehvi täita ballooni jäänud suruõhuga.
Karjääriks oli aga enamus õhku rehvist jälle lahkunud ja sain kaassõitjalt laenuks veel ühe vahuballooni. Vaht sisse ning sadulakotist uus suruõhu balloon järgi ja sõit võis jätkuda. 2-3 km pärast lasin rehvi viimase suruõhu ja tiksusin veel 2-3 km edasi, aga siis oli ka jokk. Kaassõitjalt laenatud SKS rattapumbaga sain uuesti õhu sisse, aga seda ainult nii palju, et jõudsin 1 km edasi. Siis hakkasin teeääres siselohvi kerjama, parmud närisid samal ajal persest ja mõne hetkega tekkinud tohutu kärbseparv lisasid olukorrale ainult dramaatilisust juurde. Õnneks sain peatselt ühe siselohvi. Võtsin siis rehvil ühe serva lahti ja kujutage nüüd ette, mis seal rehvi sees oli. Segu vahust ja piima jääkidest. Üks rõve libe ollus ning siselohvi velje peale ajamine oli nagu siplevast ussist lipsusõlme tegemine. Vahepeal üks möödasõitev tuttav viskas ka ühe suruõhuballooni veel. Läbi häda sain siselohvi peale ja hakkasin balloonist seda vaikselt täis laskma, kui mingi hetk käis jumakas ning viskas rehvi serva pöia pealt maha. Õnneks siselohv jäi terveks. Kordasin siis kogu selle ussist lipsusõlme tegemist protseduuri uuesti läbi ja lõin käsipumbaga õhu rehvi. Sellel laenatud käsipumbal oli ainult see viga, et üle teatud surve see ei olnud võimeline pumpama. Varsti nägin aga õnneks ühte klubikaaslast, kellelt sain laenata uue pumba ja vajaliku rõhu sisse panna. Finišisse jõudsin lõpuks 40 minutilise hilinemisega.

Kokkuvõte:
Vaht on täiesti mõttetu asi. Kui rehvis on värske lateksipiim sees ja see leket ära ei lapi, siis on ainuke töötav variant siselohv.

Finiši alas sai tuttavale suruõhuballooni tagastada ning sisekummi laenaja oli õnneks mu parkla naaber ning temaga sain asja klaariks.

Vahu ja pumba laenaja, kui te ennast siin loos nüüd ära tundsite, siis palun vaadake seda postitust viewtopic.php?f=161&t=50687 ning seal saame siis juba kukku leppida, et kuidas asjad tagastan.

raulk
Rattur
Postitusi: 1828
Liitunud: 07. 07. 2005. 11:57

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas raulk » 06. 07. 2014. 12:52

dh kirjutas:
K&K kirjutas:
dh kirjutas:
Ega Elvas ootab ka ees meeletul kiirusel uhamine lihtsalt (mitte, et see mulle meeldiks).
Ja seetõttu ei olegi Elva (ega ka Otepää) selle aasta kalendrisse mul märgitud.
Elva ja Otepää on väga head rajad ja minul igal aastal kavas. Ei mõista seda raja kirumist.

Kasutaja avatar
Mpower
Rattur
Postitusi: 187
Liitunud: 03. 02. 2004. 11:02

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Mpower » 06. 07. 2014. 13:51

Ei mõista samuti seda tõusu kirumist ja vähemalt pool tõusu oli võimalik üles sõita. Soojenduse käigus seda tõusu sõites võtsin jala välja u.10m enne tippu, sest lihtsalt libe oli. See oli ju ainuke koht, kus pidi jala maha panema.

martaas
Rattur
Postitusi: 189
Liitunud: 18. 08. 2010. 15:50

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas martaas » 06. 07. 2014. 15:12

Tegu ikkagi rahvaüritusega, mitte Ässad sõiduga, siis see tõus oleks küll võinud olemata olla. Mis siis, et kaks meest 1000st ülesse väntasid, siis massid ikkagi kõndisid. Üldiselt meenutas kihutamist, mis omane ühele teisele võistlusele sügisel.
Soojendusel sõitsin ka ülesse aga võistlusfaasis seda teha ei õnnestunud.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Rivo » 06. 07. 2014. 19:34

....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Oliver » 06. 07. 2014. 20:31

Lapeteus kirjutas: Kokkuvõte:
Vaht on täiesti mõttetu asi. Kui rehvis on värske lateksipiim sees ja see leket ära ei lapi, siis on ainuke töötav variant siselohv.
Kas vaatasid hiljem üle, kus ja kui suur auk oli? Latekseid on erinevaid - mõni kuivab kahe nädalaga ja ei lapi ka pisikest nõelaauku, teine kestab pool aastat ja saab ka korraliku auguga hakkama. Aga kui lateksile vahtu peale lased, siis pead olema veendunud, et nad keemiliselt kokku sobivad - kuid targem on peale lasta ikkagi õhku.

MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 170
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas MarkoAa222 » 06. 07. 2014. 20:32


Lapeteus
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2009. 13:52

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Lapeteus » 06. 07. 2014. 22:44

Oliver kirjutas:
Lapeteus kirjutas: Kokkuvõte:
Vaht on täiesti mõttetu asi. Kui rehvis on värske lateksipiim sees ja see leket ära ei lapi, siis on ainuke töötav variant siselohv.
Kas vaatasid hiljem üle, kus ja kui suur auk oli? Latekseid on erinevaid - mõni kuivab kahe nädalaga ja ei lapi ka pisikest nõelaauku, teine kestab pool aastat ja saab ka korraliku auguga hakkama. Aga kui lateksile vahtu peale lased, siis pead olema veendunud, et nad keemiliselt kokku sobivad - kuid targem on peale lasta ikkagi õhku.
Pole kahjuks jõudnud veel augu kohta ülesse otsida. Lateks mida kasutan on schwalbe doc blue, aga vahu marki kahjuks öelda ei oska, sest tühi vahupudel läks tp-s prügikasti. Aga äkki keegi oskab soovitada, et mis vaht siis lateksiga kokku sobib.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Mati » 06. 07. 2014. 23:02

:idea: Lateksi teemadega võiks siia pöörduda - viewtopic.php?f=19&t=26213&p=299744&hil ... s*#p299744
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas erikr » 06. 07. 2014. 23:25

Doc Bluega olen 2 korda olnud alla nädala kasutuselevõtust situatsioonis, kus käsi käib tagataskus oleva sisekummi ja CO2 ballooni järgi. Rohkem ei kasuta. Ausõna. Doc Blued.
Paar päeva enne starti pandud lateks + ikka enne starti lekkinud kummi lastud vaht kombo lõppesid klubikaaslasele hooaja esimeses stardis 20 min enne pauku kollektiivse plögaeemalduse ja sisekummipaigaldusega mõlemale jooksule. Saime hakkama ja mees sõitis kenasti ka lõpuni.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas rattahunt » 06. 07. 2014. 23:46

Sõidu video
https://www.youtube.com/watch?v=kHkcTfra2gw

Päev algas kehvasti ja ega ta hästi ei lõppenud, aga hing jäi rahule, kuna sõidupilt oli hea ja peale Rõuget tekkinud kahtlused sai hajutatud.
Korraldus ikka super, eriti jootmine, kestvad ovatsioonid Rakke poole.

*Päev ise algas nii, et ratast keldrist autole tõstes selgus, et esikumm tühi!!! Leidsin inimese, kes sisekummi kiirelt vahetas
*Stardigrupp polnud kiita, aga sõidetav
*Esimestel laskumistel tundsin, et esipidur hakkab ära kaduma, kuni kadus lõplikult...Nüüd tean väga hästi, miks esipidur hea on. Õhtune pidurilahang näitas, et sisekummi vahetuse käigus oli üks piduriklots kaotsi läinud!!!
*Kohe algusosas selgus järsku, et üks joogipudel on kaotsi läinud...(kiidan jätkuvalt joogiteenindust)
*Kohe alguses selgus, et esimene käikar töötab kuidagi kahtlaselt, aga polnud hullu, aga probleem süvenes. Eks asi oli natuke paigast ära ja ma kangutasin asja hullemaks ise ka veel (selle rattaga eestis esimene võistlus).
*Viimati sain tuulessõitu nautida eelmine aasta Tartu Rattamaratonil ja nüüd tegin seda mõnuga
*aga käikar, tema ei jätnud, otsustasin, enam väiksema hammaka peale ei pane, aga läbides veetakistus (videos 1.19.00) see juhtus, et kett purunes...(ise olen alati naernud, et kuidas on võimalik kett puruks sõita, et kui valesti on võimalik käiku vahetada ja kett puruks sõtkuda, aga reaalsuses käis see väga lihtsalt, ilma erilise jõuta, aga käikar ragises korralikult).
*Leidus hea inimene, kes pakkus lukku-võtit(suurimas tänud nr.540-tal omal oli purunenud sadul, esimene mõte oli, et pakun talle enda oma, aga kuidas ma ise lõppu jõuan? Sadula andmisest keeldusin, aga luku võtsin heameelega vastu...).
*Ketti parandama siis, täpselt ei mäletanud ka, kuidas käis, aga leidus jälle hea inimene(videos 1.19.40), kellega kahepeale see tehtud sai ja jälle targem, kuidas see käib.
*Lõpupoole kulgedes märkan, et kiirenduskm(Hansghroe?) tulemas, võiks proovida. Kohe hurraaga minekut(videos 1.21.05), aga seisak oli olnud nii pikk, et jalg täiesti külm ja tõmbas kohe jala täis, aga lõpptabelis päris korralik tulemus ikkagi,niipaljugi.
*lõppu ma jõudsin
*väga töine nädal oli, lihtsalt ei olnud aega enne võistlust ei treenida ega tehnika kontrollimisega tegeleda
*järgmine päev tuli juba ratas Läti Vabariigis joonele lükata
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

Tehnik
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 31. 03. 2013. 15:21

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Tehnik » 07. 07. 2014. 07:33

Kaotatud SKS suruõhupump koos kahe punase kummiheebliga võistluse suht algfaasis, enne seda suurt tõusu... äkki keegi leidis, nägi.

ennoeilo
Rattur
Postitusi: 104
Liitunud: 27. 06. 2005. 16:26

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas ennoeilo » 07. 07. 2014. 09:25

Pidin ise kohe peale maratoni Lätti kihutama ja rajakoristusega tegelesid super abilised, kes on kogu raja juba maha võtnud. Täna saan tegeleda natuke tagajärgedega. Mõned leitud asjadest on juba omaniku leidnud, mõne omanik teada ja ülejäänu pildid panen FB sse ülesse.
Natuke kurb olen osvõtjate vähesuse üle- oli ka ette arvata aga ma ei suutnud Laulupidu kusagile mujale nihutada :) Ilmataadaiga sain kaubale aga Eesti rahva traditsioonide vastu ei saanud :)
Midagi räägiti siin supi sabast- kõik oli laual olemas aga lihdsalt haaramine võttis omajagu aega. Käisin isiklikult vaatamas ja uurimas. Oleme proovinud panna mitu jagamise kohta- saba, loobunud kandikutest- saba jne. ikka saba :) Oleme isegi 2 erineva supiga katsetanud ikka saba ja siis oli veel rohkem rahulolematust :)
Mis puutub suusanõlva siis selline oli tänavune rada ja kui ei meeldinud siis midagi pole teha :) Väikseid vaheldusi on vaja- olen püüdnud igal aastal midagi muuta, uuendada või teisiti teha. Ka endal on huvitav kuidas õnnestub jne. Eesmärk on ja jääb teha võistlus mis jääks ratturitele meelde, pakuks omale rahulolu
Mis nimesse puutub siis olen hämmingus- milles probleem lugupeetud ratturid. Tänu Purustaja toetusele saan ettevalmistada maratonirada ja hooldada Rakke linnamäe terviseradu. ATV mis õnnestus soetada on asendamatu- minu tänu ja lugupidmine Purustajale.
Tänu ja lugupidamine kuulub ka kõigile ratturitele, kes meie pingutusi oma oslemisega hindasid.

arnea
Rattur
Postitusi: 1213
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas arnea » 07. 07. 2014. 09:34

erikr kirjutas:Doc Bluega olen 2 korda olnud alla nädala kasutuselevõtust situatsioonis, kus käsi käib tagataskus oleva sisekummi ja CO2 ballooni järgi. Rohkem ei kasuta. Ausõna. Doc Blued.
Kas sa tead, et see mida tänapäeval Doc Blue nime all müüakse on Stansi piim? Schwalbe loobus ise piimakeetmisest ja ostis töötava asja sisse. Pudel, dosaatorid, kõik on sama mis Stansil + pisike Stansi logo kah peal.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2460
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas AndreK » 07. 07. 2014. 09:41

Kõik oli tip top, mina ei virise. Järgmine aasta jälle.

77rem
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 07. 07. 2014. 09:30

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas 77rem » 07. 07. 2014. 09:41

Tahaksin tagastada kahele heale kaasvõistlejale kes laenasid mulle maratoni lõpu osas airgun'id. Ühel airgun'il on telefoni nr peal ja usun, et saan selle tagastatud. Aga teine laenaja võiks minuga ühendust võtta (56657383), et saaksin võõra vara tagastada. Tänud kõigile vahva laupäeva eest!

Kasutaja avatar
Spordihai.ee
Rattur
Postitusi: 27
Liitunud: 18. 05. 2011. 11:47

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Spordihai.ee » 07. 07. 2014. 10:27


Eero87
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 25. 02. 2013. 19:32

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Eero87 » 07. 07. 2014. 12:55

To: ennoeilo

Paljudele see suusatõus ei meeldinud (erilist mugavustunnet endale ka ei pakkunud, aga ei virise :D ) siis äkki järgmine aasta see lõpupoole laskumiseks muuta? :D :D :D

Aga jah,olgugi et ma rajal korduvalt mõtlesin,et viskan ratta võpsikusse ja lõpetan üldse selle jama ära ja kelle kuradi jaoks ma seda teen siis siiski pean liituma nendega, kes varasemates kommentaarides kogu üritust kiitsid. 5+

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas KaupoR » 07. 07. 2014. 14:46

Nimi ei riku meest. Ega maratoni.
See tõus ei olnud minu isiklik lemmik. Aga kui rada nii on, siis on.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Lauri89j
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 29. 11. 2004. 17:44

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Lauri89j » 07. 07. 2014. 17:16

Rakkes on alati väga mõnus näha suurt hulka korraldajaid/jootjaid/ergutajaid raja ääres.
Hea töö :) Aitäh
...Suu kinni, süda jahtub ära!

kalari
Rattur
Postitusi: 749
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas kalari » 07. 07. 2014. 23:05

ennoeilo kirjutas: Mis nimesse puutub siis olen hämmingus- milles probleem lugupeetud ratturid. Tänu Purustaja toetusele saan ettevalmistada maratonirada ja hooldada Rakke linnamäe terviseradu. ATV mis õnnestus soetada on asendamatu- minu tänu ja lugupidmine Purustajale.
Tänu ja lugupidamine kuulub ka kõigile ratturitele, kes meie pingutusi oma oslemisega hindasid.
Enno, kõik on ok! Otse loomulikult oleme koos sinuga tänulikud ettevõttele kes rattasporti toetab.
Lihtsalt mõnikord on mõned nimed veidi kummalised... Narvas on Tapamaja tänaval autoremondi töökoda, millel suur kiri. "Kill Bill" ...
;-)

urmet25
Rattur
Postitusi: 117
Liitunud: 21. 05. 2010. 07:44

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas urmet25 » 07. 07. 2014. 23:15

Rada oli nii hea, et lausa sõitsin teist korda täna läbi!

Aga jah, nägin palju geeli pakke ja muud prügi maas :shock:

Kasutaja avatar
Pirita
Rattur
Postitusi: 135
Liitunud: 18. 05. 2011. 14:20

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Pirita » 08. 07. 2014. 00:59

Rada oli igati TIP TOP. Ehk oleks natuke rohkem singleid igatsenud , aga see on maitse asi. Seal Rakke staadionil on kuidagi mõnus aura ja ma julgeks väita, et see etapp on läbi aastate olnud korraldusliku poole pealt parim. Suured tänud Ennole ja abilistele. (y)
Sõidu poolelt õnnestus näha ka ühte tipptasemel idiooti. Sõitsime grupis ca 10 inimest. Üks tore kodanik kimas grupist mööda ja grupp loomulikult talle sappa. Seltsimehele see ei meeldinud ja ta proovis meeleheitlikult gruppi maha raputada tõmmates kruusal mingi kiirusega 40 kanti kuid grupp maha ei jäänud. Seepeale ta pani grupi ees järsult blokki ja kõik 10 inimest panid ka kõik vingerdades blokki. 100% kindlalt oli tegu pahatahtliku blokiga mitte mingi teelesattunud takistusega. Sellist rumalat ratturit nägin mina rajal esmakordselt........ (n)

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas rattahunt » 08. 07. 2014. 06:08

Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

rauli
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 06. 07. 2012. 17:44

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas rauli » 08. 07. 2014. 11:53

Suured tänud korraldajale.
Sellel aastal tundus rada kuidagi kergem, kuigi aega kulus 5 min enam, kui mullu. Ka võitja aeg oli mõne minuti võrra aeglasem. Kui ei oleks paar päeva enne sõitu vihma olnud, oleks kippunud üksluiseks, aga porised lõigud ja vesine karjäär olid maasikad. Hea, et ikka sponsoreid leidub, olulist vahet ei ole, mis on nimi või mis alal tegutseb. Osalejate vähesus on mõistetav - ikkagi suvi. Samas tõsiseid harrastajaid ei heiduta miski, isegi laulupidu ja puhkus mitte. Karjääris nägin ka korralikku kägarat. Täiesti tasasel lõigul tegi üks rattur korraliku lennu ja maandus vees. Tundus suht õnnelik lend, aga mine tea. Lõpus kraanide juures oli ühel härral ka külg korralikult marraskil - eks paranemine võtab aega.
Järgmine aasta võiks olla suusamäe nõlvast alguses tõus ja lõpus laskumine. Kokkuvõtteks ongi hea, et sarja rajad on erinevad, nii profiililt kui raskuselt - vähemalt on, millest rääkida, mida kiita, mida esile tuua sarja lõppedes. Supp oli enam-vähem, pisut tummisem oleks võinud olla. Alati on olnud võimalus teistelt toitlustajatelt midagi lisaks osta. Ei saa öelda, et näga jääks.
Elvas kindlalt kohal - peale lõpetamist otse järve.

brunz
Rattur
Postitusi: 279
Liitunud: 12. 07. 2005. 06:56

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas brunz » 08. 07. 2014. 13:36

Rajaga väga rahul. See jooksukas alguses oli meestega jutuajamise koht :D ! Lõppu seda kindlasti ei oleks tahtnud...
Lõpuosa oli 5+, jätke see nii, seda pole enam vaja muuta :D !
Tasuks hooaja parim koht.
Bruno / 56506745
"Hoia peal, loeb ainult max kiirus!"
http://www.ccrotamobilis.ee

devilc
Rattur
Postitusi: 102
Liitunud: 23. 08. 2012. 16:03

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas devilc » 08. 07. 2014. 16:23

Mõnus rada, hea vahelduv. Ei ole ta nii kiire midagi, Tallinn, Elva ja Otepää on kõik oluliselt kiiremad ja lihtsamad rajad. Alguse tõusul sain vist üldse kogu raja maksimumpulsi :). Eks ta selline vaieldav element on, aga kui rajameister nii otsustas, siis las olla. Uus lõpp oli väga hea!

Lapeteus
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2009. 13:52

Re: Purustaja Rakke RM

Postitus Postitas Lapeteus » 10. 07. 2014. 08:05

Oliver kirjutas: Kas vaatasid hiljem üle, kus ja kui suur auk oli? Latekseid on erinevaid - mõni kuivab kahe nädalaga ja ei lapi ka pisikest nõelaauku, teine kestab pool aastat ja saab ka korraliku auguga hakkama.

Otsest auku ei olnudki. Ühe koha pealt oli rehvi küljelt välimine riie ja kumm 1 cm ulatuses kergelt rebenenud, seest poolt oli sama koha pealt kumm ja riie terved. 1 võistlus enne rakket oli ka sama rehviga probleem ning uue piima lisamine aitas. Sel korral pressis piima sellest katkisest kohast ka välja ning tänu värskele lateksile jäi pidama. Nüüd maha monteerides oli rehv seespoolt ühtlaselt lateksiga kaetud, aga selle katkise koha pealt oli nii 3-4 cm2 ulatuses täiesti ilma lateksita.
Hub Doc-i lateksi pakil, mida ma kasutasin oli ilusti Stansi logo ka peal, seega peaks usaldusväärne kraam olema.

Vasta

Mine “Estonian Cup maastikurattakarikasari 2014”