Tallinna Rattamaraton

urmet25
Rattur
Postitusi: 117
Liitunud: 21. 05. 2010. 07:44

Re: Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas urmet25 » 21. 05. 2014. 12:27

Rostaan kirjutas:Kas oleks võimalik Lembitu tagasi tuua?
+1

hunt113
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 12. 05. 2005. 10:31

Re: Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas hunt113 » 21. 05. 2014. 13:31

Ivarz kirjutas:Jah see kes 8 km enne lõppu siruli oli ja kiirabi ootas olin mina. Läksime sellele väga tagasihoidlikule laskumisele neljase pundiga ja ise jäin veidi vasakule serva, sattusin mingisse pehmesse lohku ja panin korralikult üle nipli. Hing kinni ja sigavalus tunne oli nagu oleks kaela pooleks murdnud rsk. Igatahes tulid tagant head inimesed numbritega 101 ja 464, kes aitasid tulevad kolonnid "minu laibast" mööda juhtida, kutsusid kiirabi ja oli igas mõttes täiega abiks (otsin nad kindlasti üles ja tahan neid mehi veel tänada). Endal oli nii sitt olla, et ei suutnud õieti rääkida ja ennast teelt ära liigutada. Lõpuks saabus kiirabi, umbes 40 min. hiljem ja algas transport mööda künklikku metsavaheteed Põhja-reginaalhaigla suunas. Pandi lahased, hapnik ja valuvaigistid, ja siis läks veidi paremaks.
Aga lõpptulemus on järgmine, olen eilse ja tänasega kokku 5 korda röntgenis käinud ja vedelen alates eilsest päevast intensiivraviosakonnas, tilguti valuvaigistitega käe otsas, hingan läbi hapnikumaski, kuna rindkere väga valus.Ees rinnakul murdunud 3 roiet ja seljapealt 2 roiet, tugev õla ja peaajupõrutus ning muud siia juurdekäivad pisiasjad, korralik sinine latakas meelekohas käed-jalad lõhki jne.
Arstid ütlesid, et tegelikult joppas, oleks võinud hullemini minna. Täielik paranemine võtab aega 6 -12 kuud :(! Kahju, et see hooaeg nii kähku lõppes, oli enda kohta norm. 3200 km seljataga.
Totaalne ebaõnn ja ju pidi olema minu kord käpuli panna.
Teile aga kõigile häid sõite ja veloõnne, et kõik läheks nii nagu vaja.
Ps: tuligi õde uut tilgutit panema ;)!!
Kabe hooaeg võib alata :)
Kiiret paranemist tegelt, nüüd hakkad pundile tehnitškaks.
Hobi-kuid raske nagu töö!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas SL » 21. 05. 2014. 13:50

Ivarz kirjutas:Jah see kes 8 km enne lõppu siruli oli ja kiirabi ootas olin mina. Läksime sellele väga tagasihoidlikule laskumisele neljase pundiga ja ise jäin veidi vasakule serva, sattusin mingisse pehmesse lohku ja panin korralikult üle nipli. Hing kinni ja sigavalus tunne oli nagu oleks kaela pooleks murdnud rsk. Igatahes tulid tagant head inimesed numbritega 101 ja 464, kes aitasid tulevad kolonnid "minu laibast" mööda juhtida, kutsusid kiirabi ja oli igas mõttes täiega abiks (otsin nad kindlasti üles ja tahan neid mehi veel tänada). Endal oli nii sitt olla, et ei suutnud õieti rääkida ja ennast teelt ära liigutada. Lõpuks saabus kiirabi, umbes 40 min. hiljem ja algas transport mööda künklikku metsavaheteed Põhja-reginaalhaigla suunas. Pandi lahased, hapnik ja valuvaigistid, ja siis läks veidi paremaks.
Aga lõpptulemus on järgmine, olen eilse ja tänasega kokku 5 korda röntgenis käinud ja vedelen alates eilsest päevast intensiivraviosakonnas, tilguti valuvaigistitega käe otsas, hingan läbi hapnikumaski, kuna rindkere väga valus.Ees rinnakul murdunud 3 roiet ja seljapealt 2 roiet, tugev õla ja peaajupõrutus ning muud siia juurdekäivad pisiasjad, korralik sinine latakas meelekohas käed-jalad lõhki jne.
Arstid ütlesid, et tegelikult joppas, oleks võinud hullemini minna. Täielik paranemine võtab aega 6 -12 kuud :(! Kahju, et see hooaeg nii kähku lõppes, oli enda kohta norm. 3200 km seljataga.
Totaalne ebaõnn ja ju pidi olema minu kord käpuli panna.
Teile aga kõigile häid sõite ja veloõnne, et kõik läheks nii nagu vaja.
Ps: tuligi õde uut tilgutit panema ;)!!
Kurjam küll, pidi see vast mats olema. Aga hea, et hullemini pole ning tõesti head paranemist! Küllap terve inimene paraneb kiirelt.

Kasutaja avatar
matsalu
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 09. 04. 2014. 12:44

Re: Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas matsalu » 21. 05. 2014. 14:45

Kõigepealt soovin härra Ivarz'ile head paranemist!
Minul on see terve sari (siiani Mulgi ja Tallinna etapid) esimesed võistlused, kust ma olen osa võtnud rattaga. Viimane tekitas minus tubli sõltlase selle sarja juures. Vahetult ennem etappi sai rattale pandud klambrid ja ühesõnaga sai tehtud esimene sõit kingadega ka kohe võistlussõit. Sai ka ära kogetud 2 väikest kukkumist tõusudel, vabandan kellel jalgu jäin. Ise jäin väga rahule sõiduga ja kogu üritusega! Registreerisin end ka ülejäänutele (v.a. Elva etapp kattub teise vahva üritusega Suveseiklus) etapidele ja teen suurt reklaami sõprade seas, et liituksid sarjaga.
Rõuges kohtume!
Marek

Amatöör01
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 04. 07. 2013. 18:06

Re: Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Amatöör01 » 21. 05. 2014. 19:35

Rostaan kirjutas:Tervitus!

Mul küsimus nende kokkuvõtvate videote kohta! DelfiTV on head tööd teinud, muusika ja puha, aga 5min tümakat + mõned üksikud kommentaarid on minumeelest ikka liiga vähe! Legendaarnde Lembitu saaks selle aja peale alles hoo sisse.. eelmisest hooajast jäid meelde väga asised ja ülevaatlikud kokkuvõtted. Algust ja lõppu näeb sama päeva õhtul ka spordiuudistes, aga action mis toimub sõidu ajal jääb minusugustele "karvajalgadele" teadmata. Jutu kokkuvõttev küsimus: Kas oleks võimalik Lembitu tagasi tuua?

S.
Ma jagan ka sama arvamust, et saade võiks olla informatiivsem ja sarnases stiilis nagu see eelmine aasta oli. Isegi kui Lembitut ei saa saadet tegema võiks kaaluda ikkagi mõne saatejuhi värbamist kui see rahaliselt vähegi võimalik on.

Kasutaja avatar
Erkz
Rattur
Postitusi: 88
Liitunud: 08. 06. 2010. 15:07

Re: Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Erkz » 22. 05. 2014. 06:37

Võistluspäevaks jõudis kohale meeldivalt soe ilm. Õnneks teed olid enamasti kuivad ja traditsioonilised sopalõigud kergesti läbitavad. Seekord proovisin, kuidas oleks sõita ilma rattakinnasteta, sest üks kinnas kadus enne starti taskust ära. See kogemus ei olnud meeldiv, sest lenks läks libedaks ning terve sõidu unistasin rattakinnastest. Kui keegi juhuslikult leidis ühe valget värvi Bontrageri paremakäe kinda ja selle endaga kaasa võttis, siis oleksin õnnelik seda tagasi saades. Kahjuks korraldajateni see kinnas ei jõudnud.

fronius
Rattur
Postitusi: 301
Liitunud: 01. 09. 2013. 11:13

Re: Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas fronius » 22. 05. 2014. 08:14

Mul kadus kiivri sirm ära Catlike rohelist värvi

Vasta

Mine “Estonian Cup maastikurattakarikasari 2014”