VI etapp Pirital

Vasta
Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

VI etapp Pirital

Postitus Postitas KaupoR » 14. 08. 2014. 07:22

oskan olla kriitiline ja oskan ka kiitust anda - eilne tagasipööre oli nagu õpikust (y)

Sõit oli kahtlemata loterii-allegrii. Tõmmates paralleeli Top Gear'ist, siis tuleks aja juurde märkida kas W või M (Wet / Moist). Ise jäin vihma kätte koju sõites, samas oli enne äikest väga kõva tuul (ketta ja kõrge profiiliga jooksuga läks küljekaga Lükati silla piirkonnas päris huvitavaks), mis peale vihmasaju lõppu päris ära kadus.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2460
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas AndreK » 14. 08. 2014. 08:08

KaupoR kirjutas:oskan olla kriitiline ja oskan ka kiitust anda - eilne tagasipööre oli nagu õpikust (y)

Sõit oli kahtlemata loterii-allegrii. Tõmmates paralleeli Top Gear'ist, siis tuleks aja juurde märkida kas W või M (Wet / Moist). Ise jäin vihma kätte koju sõites, samas oli enne äikest väga kõva tuul (ketta ja kõrge profiiliga jooksuga läks küljekaga Lükati silla piirkonnas päris huvitavaks), mis peale vihmasaju lõppu päris ära kadus.
Ära kadus ka temperatuur, mis kukkus 12 peale :)
Lisaks oli märja asfaldiga Lükati kurvid "põnevad".

H.S
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 30. 08. 2013. 14:45

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas H.S » 14. 08. 2014. 08:43

Kas on teda kui suur osa võistlejatest jäi vihmakätte ?
See oleks küll hea kui oleks lisana märge kuivaga või märjaga sõidetud aeg.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas serxx » 14. 08. 2014. 08:54

Ma sain alatest 2. kilomeetrist täiega vihma kaela.
Tuul keerutas ja kohati olid iilid päris tugevad.
Nähtavusega oli probleem. Tagispöörde kohta hästi ei näinudki, võtsin varakult hoo maha ja seal sai ka esimese teravama elamuse, kui pidurdades tagaotsal pidamine kadus.
Mäest alla lükati silla poole tulles paugutas tuul nii kõvasti, et 88mm jooksuga läks päris huvitavaks ja aero asendis olla ei saanud, tahtis vägisi teelt/pikali puhuda. Lisades sinna juurde suht suure kiiruse, oli terav elamus jälle käes.
Äike ka särtsus/paukus ümberringi.

Täiesti teistmoodi elamus kui tavaliselt :)

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 937
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas veloson » 14. 08. 2014. 08:58

serxx, kui võrdlus vett peab, siis palju oodatud tulemusega ajavahet tuli?

Piltide järgi hakati kusagil 19:15 paiku tormi eest ürituselt lahkuma ja hiljemalt 19:30 ajal oli rekkas liikumine peatatud ning varjualused tilgakiivreid täis.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas serxx » 14. 08. 2014. 11:21

Ma olen tagumise otsa sõitja. Minu järgi vast pole kõige parem järeldusi teha.
Tulemuseks 33.12km/h ja aeg 18:07
Juunis toimunud Pirita etapiga võrreldes isegi parandasin oma tulemust 3 sekundi võrra :)

Tabasalu etapi tulemus 34.1km/h ja suht hea enesetunne muidugi võimaldas loota paremat tulemust.
Mul omal mingeid konkreetseid numbreid ees ei olnud, mida täpselt oodata. Viimase kuu jooksul olen üldse väga vähe ratast sõitnud.
Võibolla 10-20 sekundit oleks kiirem olnud paremates oludes.

clx
Rattur
Postitusi: 405
Liitunud: 09. 06. 2008. 21:13

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas clx » 14. 08. 2014. 12:00

Ilmafaktor käib rattaspordi juurde ja tulemuse moodustabki erinevate asjaolude kombinatsioon, s.h. õnn. Kes soovib "laboritingimustes" mõõtu võtta, siis on ju olemas ka talvine Wattbike sari :idea:

Aga ilm tegi asja põnevaks küll, visiiriga kiivril kadus paduvihmas igasugune nägemine, tulemuseks läbi aegade aeglaseim Pirita TT, samas adreka ja pulsinumbrite poolest võrdväärne parimate esitustega :D

H.S
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 30. 08. 2013. 14:45

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas H.S » 14. 08. 2014. 12:30

serxx kirjutas:Ma olen tagumise otsa sõitja. Minu järgi vast pole kõige parem järeldusi teha.
Tulemuseks 33.12km/h ja aeg 18:07
Juunis toimunud Pirita etapiga võrreldes isegi parandasin oma tulemust 3 sekundi võrra :)

Tabasalu etapi tulemus 34.1km/h ja suht hea enesetunne muidugi võimaldas loota paremat tulemust.
Mul omal mingeid konkreetseid numbreid ees ei olnud, mida täpselt oodata. Viimase kuu jooksul olen üldse väga vähe ratast sõitnud.
Võibolla 10-20 sekundit oleks kiirem olnud paremates oludes.
Huvitav et Tabasalu aeg parem tuli, seal ju kolm tagasipööret, mis hoogu kärbivad.
Viimaks on siiski areng olnud, mis nüüd ilmastiku nahka läks ?
Ise sõitsin Piritat esimest korda ca 17 min ja tulemuseks 35 km/h, aga Tabasalu oli nõrgem. Minul õnnestus kuivaga sõita.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas Mati » 14. 08. 2014. 13:32

Loteri-allegrii. Vahet pole, panna oli ikka vaja :!:
Vihm ja märg rada tegid sõidu eriilmelisemaks - pole sellist ammu saanud kogeda. Ilmselgelt kuivaga sõitjad said eelise, aga so what :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

värv
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 18. 06. 2006. 19:23

Re: VI etapp Pirital

Postitus Postitas värv » 14. 08. 2014. 13:45

Stardipaika sõites vaatasin Pirita teel korra selja taha – oh shit, kohe hakkab kallama. Tegin otsuse kohe ilma korraliku soojenduseta rajale minna ning see õigustas ennast. Sõidu esimene pool oli puuduliku soojenduse tõttu veidi raskem, kuid olin üks viimaseid, kes kuivaga lõpetas. Lükati sillale laskudes ei julgenud samuti asendis sõita... esijooksu sikutas tuul ikka korralikult.

Vasta

Mine “Filter temposõidu karikasari 2014”