Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Kui said kaasvõistlejalt abiks kummi või tööriista ja soovid seda tagastada või kui laenasid midagi välja ja soovid tagasi saada
Vasta
1var
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 26. 06. 2007. 20:24

Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas 1var » 07. 05. 2016. 19:35

Ca 10km tõusul laenasin välja SKS tööriista koos 10se powerlink lüliga.
Minu nr 80
Ivar
53492214

1var
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 26. 06. 2007. 20:24

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas 1var » 12. 05. 2016. 19:53

Siiani vaikus :?

1var
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 26. 06. 2007. 20:24

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas 1var » 21. 05. 2016. 18:31

Seekord laenatud tööriista tagasi saada ei õnnestunud. Sõitsin esisaja piiril ja vend oli enne mind tõusul valjuhäälselt ketivõtit nõudmas. Seega ilmselt pidev esisaja mees. Olin millgipärast arvamusel, et selle klassiga sõitjad kõvad spordimehed, kel eetilised väärtused paigas. Aga eks jobukakke jagub kõikjale.
Edaspidi aitan ainult sõpru-tuttavaid.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas erikr » 21. 05. 2016. 21:41

Nii see kipub olema.
Jälgides üldist trendi, olen aastaid tagasi loobunud võhivõõraid aitamast. Kuigi siiani on enamus väljalaenatust võõrastegi poolt varem või hiljem tagastatud. Vahest koos sixpackigagi. Sõbrad ja tuttavad saavad mult alati abi.

Kuigi - kui krdi raske on rajale võtta varukumm, paar ballooni, ketilukk ja multitööriist? Eh? Tegelt, kes te tühjade taskutega rajale läksite - võite mu poolest sinna jäädagi. Mis õigusega nõuate teistelt seda, mida ise ei viitsinud kaasa võtta?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
kimmo
Rattur
Postitusi: 37
Liitunud: 11. 06. 2010. 21:31

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas kimmo » 22. 05. 2016. 06:28

Kas piltide pealt riietuse vms järgi ei ole võimalik abipalujat tuvastada? Lisaks võib olla võimalus, et kõik ratturid ei kasuta siinset foorumit.

1var
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 26. 06. 2007. 20:24

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas 1var » 22. 05. 2016. 09:13

Kuna võtsin tõusu, siis viskasin võtme rajale. Tänas ja küsis mu stardnumbrit. Oma soovist laenatu tagasi saada andsin märku võistluse kodulehel kommentaarina, lisaks ka sarja näoraamatu lehel. Sõber rääkis, et tõusul nähti kahte musta - kollase vms vormiga venda ratast remontimas. Aga ei viitsi detektiivi mängida. Oleks olnud soov laenatu tagastada, küll oleks leitud ka viis ühenduse saamiseks.

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas rattahunt » 22. 05. 2016. 13:00

Ma arvan, et siit peaks nägema ketiremontijaid.

https://www.youtube.com/watch?v=zpf26HOAI7g
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas rai66 » 22. 05. 2016. 13:14

27.35 on töökoda avatud.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas erikr » 22. 05. 2016. 13:58

Siplased
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 937
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas veloson » 22. 05. 2016. 14:15

Enne, kui käesoleva postituse lisan, väike eetilis-suunitlev selgitus - järgnevalt esitatud andmed ei pruugi seostuda antud foorumi teemas kirjeldatud sündmustega, Whispbar 16. Mulgi Rattamaraton osalejatega, välja laenatud ja eeldatavasti küsija poolt maast üles korjatud ja kasutatud tööriista omaniku ega laenajatega, pildil ega tekstis esitatud või seostatavate juriidiliste ega füüsiliste isikutega ning järgnevat ei ole lubatud käsitleda hinnangu, väite või muu esitisena, mida võiks seostada ühegi konkreetse olukorraga!

Nagu teema postitaja, nii ei leia ka mina oma pühapäevast aega põhjaliku ja mitmeid otseallikaid kasutava andmekaeve tegemiseks, aga võib-olla on abiks ikka. Kuniks siin postituses natuke tooni maha võtta (vähemalt natuke kuluks sõbraliku õhkkonna tagamiseks kindlasti ära!), on teematõstatuse eesmärk ikkagi laenatud asja tagastamisele kaasa aitamine ning rõhutamine, et võlg on võõra oma ning lisaks - rattaga sporti tegema minnes on vägagi mõistlik kaasa võtta elementaarne varustus. Kes teab - võib-olla oli asjaosalistel sadulakotist/seljataskust õige asi lihtsalt välja pudenenud või läks rahmeldades katki, tänaseni kontaktini mitte jõudmiseks aga mõjuv põhjus?

rai66 poolt viidatud kaadrist:
Pilt

Sarnast vormi või sponsori kirju on nähtud tiimi "RR SIPLASED / WIRU AUTO" seljas, aga nagu ülal ütlesin, endal puuduvad andmed, et kas see pildil olev olukord või teemas laenatud varustus üldse kuidagi kokku puutuvad.

1var
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 26. 06. 2007. 20:24

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas 1var » 22. 05. 2016. 19:11

veloson kirjutas: Kes teab - võib-olla oli asjaosalistel sadulakotist/seljataskust õige asi lihtsalt välja pudenenud või läks rahmeldades katki, tänaseni kontaktini mitte jõudmiseks aga mõjuv põhjus?
Võimalik. Eks aeg näitab. Kui õnnestub tagasi saada, annan teda. Seniks minu poolt teema maas.

1var
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 26. 06. 2007. 20:24

Re: Viljandis välja laenatud SKS tööriist

Postitus Postitas 1var » 20. 06. 2016. 04:06

Eile hommikul Rakvere poole sõites sain kõne tundmatult numbrilt - helistajaks etapi peakohtunik kes andis teada, et Mulgis välja laenatud tööriist on tema käes hoiul. Selgus, et tööriist anti peale võistlust korraldajatele aga info selle kohta jäi kuhugi toppama. Igatahes tööriist on jõudnud tagasi omanikuni ja minu poolt kõik ok. Ja vabandan eelnevate sapiste kommentaaride pärast.
See oli päeva positiivne pool. Teisest poolest Rakvere teema all.....

Vasta

Mine “Võistlustel laenatu tagastamine”