Rõuge RMl 29" lohv välja antud

Kui said kaasvõistlejalt abiks kummi või tööriista ja soovid seda tagastada või kui laenasid midagi välja ja soovid tagasi saada
Vasta
Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Rõuge RMl 29" lohv välja antud

Postitus Postitas indrek56 » 08. 06. 2015. 07:24

Sai üsna alguse osas ühele võistlejale antud 29" lohv. See oli selle koha peal, kus üks võitleja meeleheitlikult ketti kasseti vahelt lahti kangutas. Ostsin lohvi sealtsamast võistluskeskusest 5€ eest. Peale hakati seda sokutama 27,5" jooksule, ei tea kas sai ka asja? Pigem mitte, sest lõpuaega mees kirja paraku ei saanud. Muretsesime selle üle, et võistleja numbreid ei suuda meelde jätta. Nii mina ja paljud teised pedaalijad teavad teda päris hästi, seepärast pole pointi siia ka nime kirja panna. Ehk saad Rakveres selle kuidagi mulle ära sokutada? Mine tea ehk läheb endal ka kunagi vaja...

TONN
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 03. 06. 2009. 10:30

Re: Rõuge RMl 29" lohv välja antud

Postitus Postitas TONN » 09. 06. 2015. 21:22

Oli jah selline lugu ja polnud plaanis võlgu jääda. Rakveres saab asi aetud. Sobivad nii rahaline variant, kui ka sama kummi tagastamine, sest too on täiesti elu ja tervise juures. Tulemuseta jäämine polnud kummi süü. Panin kummi alla ja sain tollelt ketiga võitlejalt ballooni, mis keeldus õhku väljastamast. Tagant ei tulnud enam kedagi, kellelt pumpa saaks, nii et hakkasin stardi suunas astuma. Teel kohtasin mingit tüüpi, kes oli juba Rõuges käinud midagi remmimas. Tal oli balloon, aga õnnetuseks värskendas ta sellega vaid metsaõhku. Kruusale jõudes saatis Jumal mulle appi Ländkariga Dr. Holdeni, kes viskas mu (tasuta) Rõugesse. Kuna ei suutnud meie bussi võtit leida (seal oli õiget mõõtu kumm ja pump), laenasin pumba ja lõin õhu sisse. Jäi päris hea, ei mingit muna ega midagi. Kuna üks kodar oli ka metsa jäänud, siis jooks tiba loperdas, aga kuna mul oli plaan ikkagi rada üle vaadata, panin uuesti rajale. Kell näitas 13.13. Esmeses TP-s ootasid mind vaid tünnid, kus õnneks leidus vett. Kõik sujus kuni 20-ndal km mingil tõusul kett keeldus hammikatel püsimast. Müstilisel kombel olid kaks lüli töölepingu lõpetanud ja end tiba teise poosi sättinud. Andsin alla. Rõugesse oli mööda kruusa ja asfalti 10 km. Õnneks vaikselt kerida sai ja tee oli suht allamäge.
Aitäh
Rakveres näeme, helista või saada PM.
Tuuni kaine peaga!
Tõnu
Tel. 5179614
Eelistan helistamist.

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Rõuge RMl 29" lohv välja antud

Postitus Postitas indrek56 » 10. 06. 2015. 09:17

Tundub, et said vähemalt seiklust täie raha eest :)
Loodetavasti on Rakvere tulemuse mõttes edulisem!

TONN
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 03. 06. 2009. 10:30

Re: Rõuge RMl 29" lohv välja antud

Postitus Postitas TONN » 10. 06. 2015. 11:16

Tulemus polnudki oluline. Eesmärk oli näha ja tunda, milline on Eesti mõistes MTB maratoni superrada ja kas ta ka seda on. Ehk siis võrrelda Jõelähtmega, mis on minu arvates Eesti vaieldamatu tipp.
Tuuni kaine peaga!
Tõnu
Tel. 5179614
Eelistan helistamist.

Vasta

Mine “Võistlustel laenatu tagastamine”